Diskuze k článku


 • Alena • 2. listopadu 2015

  tak jako je pan president zcela opuštěn v mediální štvanici navenek, zajímalo by mne, jak je podporován i uvnitř svého úřadu a jak je mu loajální obslužný aparát. Že ochrana hradu není v pořádku, se ukázalo při vystavování trenek. Jsou v pořádku i další běžné úkony jako příprava kvalitní stravy pro diabetika?
  Pravdoláskaři sami sobě mediální štvanicí konají medvědí službu. Až se z jejich pohledu dostane do funkce ten pravý president, bude role presidenta na dobro znevážena, prostě zase nějakých zto hoven v úřadě

 • Alena • 2. listopadu 2015

  koukla jsem se na diskusi Ostrova Janiky k tomuto článku, kde zazněl komentář k nedávnému pořadu paní Jílkové o imigrantech
  …..Odsuzuji takové pořady, které oslovují to nejhorší v lidech a jen rozdmýchávají nenávist……
  Především by to chtělo si ten pořad přehrát, pak teprve komentovat.
  Pořad, který oslovuje to nejhorší v lidech- pod tímto pojmem si představuji pořad postavený na pudech, brutálních scénách o vraždění a mučení lidí.
  Namátkou mne opět napadá proces s paní Horákovou a rezoluce, požadující co nejpřísnější trest. Narodila jsem se až po těchto událostech, ale ty filmové závěry ve mne dosud vyvolávají mrazení v zádech. Ti uvědomělí lidé byli zfanatizovaní a podlehli propagandě, nikdy nepoznali pravdu a skutečné příběhy souzených lidí.
  Analogie s pořadem Jílkové- představitel pirátů Bartoš se obul do politologa Tomského- vy strašíte lidi, vy podněcujete nenávist!!
  Přitom pan Tomský jako čerstvý imigrant v Británii poznal krutost vykořenění ze společnosti. Protože ale učil v Londýně Araby anglicky, dobře poznal i je. Svůj názor si vytvořil na základě jednak svých zkušeností, a následně na základě toho, že v rámci vyučování se seznámil ne s jedním, ne s deseti , ale se stovkami Arabů a dospěl k názoru, že s evropskou civilizací je islámský svět v rozporu.
  Místo toho, aby příznivci imigrantů jeho zkušenosti vzali v potaz a zeptali se ho, pojď nám říci, co podniknout, aby v ČR nevznikala gheta jako v Anglii, Švédsku a Francii, jeho zkušenosti zavrhli.
  Pravda a láska je zřejmě to poslední, co pravdoláskaři potřebují.
  Paní Janiko, nenávist nerozdmýchávají pořady o imigrantech, ale nevědomost lidí a neznalost problematiky. Přátelé, jedeme z kopce