Indie odmítá očkování proti H1N1 poté, co injekce zabíjela děti




Září 01, 2010

Lidé v indickém hlavním městě Novém Dillí masově odmítli očkování proti H1N1 v důsledku zpráv o tom, že samostatné očkování proti spalničkám zabilo čtyři děti, a to ve stejné době, kdy se stupňuje globální revolta proti nebezpečným očkovacím programům a zvláště proti podvodu s prasečí chřipkou, a to navzdory vládní PR kampani, jejímž účelem je snaha přimět lidi k tomu, aby se nechali očkovat kombinovanou vakcínou proti sezónní a prasečí chřipce.

Obyvatelé hlavního města budou raději riskovat možnost, že dostanou chřipku, než aby šli na očkování, které má stále kontroverznější pověst kvůli mnoha nedávným případům na celém světě, kde očkování způsobilo nemoci, zhoršilo průběh existujících chorob, či dokonce došlo k náhlému úmrtí.

V pondělí jsme informovali o tom, že v Indii byl přerušen očkovací program proti spalničkám poté, co čtyři děti zemřely téměř okamžitě po vakcinaci. Zprávy indických deníků obsahují očitá svědectví o tom, co se stalo. „Bylo nám oznámeno, že čtyři děti okamžitě po obdržení injekce omdlely, a svědci potvrdili, že viděli, jak děti obrátily oči v sloup v době, kdy začínaly dostávat záchvat,“ uvedl týdeník Blitz.

Rozzuření vesničané reagovali na tuto tragédii běsněním a útokem na zdravotnické pracovníky, dokonce drželi vládní lékaře jako rukojmí.

Tento případ přispěl k rostoucí nedůvěře ke zdravotnickým orgánům v zemi a zajistil, že prakticky neexistují nově nabízené očkovací látky proti prasečí chřipce. Průzkum nejnavštěvovanějších lékáren v Dillí zjistil, že žádná z nich nebyla schopna prodat více než deset dávek této vakciny za měsíc.

„Mnoho zdravotních pracovníků ve vládních nemocnicích v Dillí také odmítlo očkování v důsledku strachu z vedlejších účinků,“ hlásí The Times of India s tím, že celých 40 procent očkovacích látek, poskytnutých vládou pro vládní zdravotníky, zůstává nevyužito.

Nízké prodeje, či dokonce ukončení prodeje vakcín, potvrzují i majitelé lékáren.

Masové odmítání očkování proti prasečí chřipce, navzdory intenzivní vládní kampani, jejímž cílem bylo přesvědčit obyvatelstvo, aby se nechalo očkovat, bylo zaznamenáno v mnoha dalších významných zemích i přes všechnu paniku, která byla o H1N1 šířena. Například ve Francii a v Německu se nechalo proti prasečí chřipce očkovat pouhých 6 procent obyvatelstva. Vláda a ministerstvo zdravotnictí Polska se odmítlo zásobit vakcinami proti H1N1 s tím, že mají pochybnosti o zabezpečení a poctivosti na straně farmaceutických společností, které jsou zodpovědné za jejich výrobu. Toto odmítnutí bylo částečnou odpověďí na soudní proces z roku 2008, který se týkal testování vakciny proti ptačí chřipce, v němž tři polští lékaři a šest zdravotních sester čelilo trestnímu stíhání poté, co vakcína zabila 21 bezdomovců, kteří se zúčastnili jejího testu.

Česká republika zamítla nákup vakcín proti prasečí chřipce od farmaceutického výrobce Baxter poté, co byla tato firma přistižena, že posílá očkovací látky kontaminované smrtelným virem H5N1 do osmnácti zemí přes jejich rakouskou pobočku.

Jak jsme již dříve v tomto roce uvedli, šetření předsedy zdravotnického podvýboru Rady Evropy Wolfganga Wodarga, které se týkalo pandemie prasečí chřipky, odhalilo, že pandemie byla podvodným spiknutím farmaceutickch společností společně se Světovou zdravotnickou organizací (WHO). Wodarg řekl, že vládám i WHO bylo zvláštními zájmovými skupinami v rámci farmaceutického průmyslu vyhrožováno za tím účelem, aby nakoupily očkovací látky a naočkovaly obyvatelstvo, aniž by pro to existovalo rozumné vědecké zdůvodnění. Wodarg prohlásil, že není žádné jiné vysvětlení, pro to co se stalo, než skutečnost, že WHO byla spolčena s farmaceutickým průmyslem, aby vytvořila paniku v zájmu vytvoření ohromných zisků.

Mike Adams v Natural News informoval, že  několik členů výboru expertního panelu, který při panice kolem prasečí chřipky radil WHO, dostávalo finanční podporu z farmaceutických výrobců buď během, nebo ještě před epidemií.

Finsko nedávno ukončilo svůj program očkování proti prasečí chipce poté, co bylo očkování dáno do souvislosti s třistaprocentním nárůstem případů neurologické poruchy nakrolepsie u dětí a mládeže během posledních šesti měsíců. Očkování proti sezónní chřipce bylo také dáno do souvislosti s případy křečí a záchvatů u předškoláků, což vedlo lékaře ve Spojeném království, aby ukončili používání části injekcí vyrobených firmou Pfizer.

0čkování proti H1N1 i proti sezónní chřipce souvisí také s mnoha různými vedlejšími efekty po celé zeměkouli, včetně syndromu Guillain-Barré (autoimunitní nemoce periferního nervového systému) a paralyzující neurologické poruchy dystonie (mimovolného stahování svalů).

Převzato z Prison Planet

Redakčně kráceno

Překlad: Clair

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments