Nečas koaličním poslancům: Na nic se neptejte a poslušně hlasujte!

ODS chce od svých partnerů bezpodmínečnou podporu:

Premiér Petr Nečas po jednání grémia ODS prohlásil, že v úterý musí být přítomni všichni poslanci koalice, kteří budou hlasovat bez dalších podmínek proti vyslovení nedůvěry vládě. Cokoli jiného je podle něj „flagrantní“ porušení koaliční smlouvy. Odmítl také podezření o nekalém financování ODS a dodal, že bude nadále pokračovat v boji proti korupci. Tak zněla zpráva, která se objevila v 18:12 hod. na Novinkách.

Poslední věta prohlášení je docela zábavná. Pět set milionů, které měly být ulity do partajní kasy, to je dost velká rána pro financování politické strany a nechť každý posoudí, zda je to kalé nebo nikoli. Jestli bude pan premiér pokračovat v boji proti korupci tak, jako dosud, tak potěš PánBůh!

Když se pan Nečas ujal svého úřadu, zněly hlasy o jeho naprosté bezúhonnosti. On sám se nechal slyšet, že bude všechny nepopulární kroky své vlády důkladně a trpělivě vysvětlovat. A co jsme zatím slyšeli? Vysvětlování veškeré žádné. Pokud měl někdo jiný názor než pan premiér, vyhrožování Řeckem nebo uražené mlčení. Nějak se nám to po nástupu pana Nečase k moci zvrtlo.

Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
  Odebírat  
Upozornit na