Diskuze k článku


 • Dana • 2. ledna 2019

  Jeste me napadlo, Tribune,
  ze ve spravedlivem hnevu se zasadne mijite s vyznamem Trumpova prohlaseni ktere nema s mesiaskymi predstavami , byt mineno ironicky, zadnou spojitost. Nanejvyse je to od Trumpa chladne obchodni vyjadreni, smerovano na irackou a evropskou NATO, z cehoz dovozujete falesne fantasijni zavery. Holt ideologie je svina. :-)
  Domnivam se, ze soucasny agresor je zcela jinde, tento agresor nepouziva vyhradne vojensou silu, prichazi neozbrojeny, ale hlavne pracuje s lidskymi emocemi a zneuziva toleranci naivniho obyvatelstva ke sve propagaci.
  Jestli vam v Cesku kazou o vylucne altruistickych zamerech Spojenych Statu, pak vam nerikaji pravdu, protoze, ma- li stat prezit, musi prvne myslet na sve obcany, na svou budoucnost a resit sve priority.. Jinak zahyne. Narodni usili prednostne, to je snad hlavni duvod, proc si lidi voli ruzne politiky v ruznych zemich, nebo ne ?
  Altruismus jsou akce a nazory ktere usiluji o prospech a zvyhodnovani druheho cloveka, vlastni prani jedince a zamery jdou pak stranou na ukor altruisty. Ja nejsem altruistka, jsem sobecka Americanka a kapitalistka. Davam na charitu pouze tehdy, mam-li z ceho brat..:-)

 • Gatta • 2. ledna 2019

  Re Tribun
  – ta citace Trumpa není ani překvapivá a ani to není žádně novinka.
  Viz – https://www.kosmas.cz/knihy/219139/vratme-americe-jeji-velikost/

  Hovoří zde, že třeba Německo, Japonsko, Jižní Korea a jiné státy, které využívají USA pro svoji bezpečnost by si měli připlatit …

  Pozn – i u nás máme usilovné vítače Radaru – který sem nikdo až tak zase necpal.

 • Botičky od Diora • 2. ledna 2019

  Nádherný článek o agónii Říše Zla, zvednul mi náladu hned na začátku roku.
  A hodně pravdivý – potrefená sobecká LGBT-husa se ozvala. Spíš zoufale zakvičela. Je to lepší hudba než „Jingle bells, jingle bells, jingle all the way! “ :-)
  Jak to říkal jeden vousatý pán, který měl hodně co do činění se „sobeckejma altruistama“ – „Správnou cestou jdete….“