Diskuze k článku


 • Dana • 24. února 2018

  Souhlas s rozborem C.Cohena.. Ten jmenuje primo demokratickou stranu a propagandisticka prodejna media.
  V reakci Robertse vidim jeho fixaci na „elity“, coz je jakesi prebirani nazoru prave tech, kteri se snazi jejich predaky-elity propagovat. Timto dava Roberts autenticitu tem , kteri podsouvaji americke verejnosti umele vyvolene a ucelne vytvorene moralni ci politicke vzory.
  Jake elity, proboha. Vetsina jsou to samozvanci z ruznych oboru, od marxistickych blouznilu na universitach, po humanitarni-genderove spravedlive, po politicky korektni aktivisty, az k elitnim „hvezdam“ Hollywoodu. Teda, musim se opravit, Hollywood se zdiskreditoval, projevil v plne nahote, – doslova, kdyz se zverejnily sexualni skandaly prave tech piliru Hollywoodu.. Nasledna akce „Me too“ bylo mlzeni genderovych slepicek podsouvat nam, jako ze sexualni nasili se deje vsude, tedy, ze filmovy svet neni zas tak nic zvlastniho .Tak urcite. Feministicke hnuti ( pronasledovani muzu, rozumej bohatych a bilych), se v tomto moc neuchytilo, nastesti. Asi se posunou do Kanady.
  Skutecne elity jsou jinde. Operuji v ekonomicke sfere, jsou to spolecnosti a korporatky nadnarodni. V techto firmach casto vladne pokrytectvi, kazou vodu a sami piji vino, ridi se momentalnim nazorem-trendem, ktery v narodech, kde operuji, prevazuje. Tam jde o obrovske vydelky. V Americe jsou tyto firmy mnohdy proti-trumpovske, coz by snad zmenilo jen druhe zvoleni Trumpa.

 • fajt • 25. února 2018

  mezi americkou elitou a ruskou věrchuškou není podstatný rozdíl – Vagnerovci volí Grudinina. ..)

 • Aleš • 26. února 2018

  https://cz.sputniknews.com/olympics-2018-news/201802266855386-DW-bojovnik-doping-pravda-astmatici/
  Nové zásady správného olympionika:
  –NENÍ DŮLEŽITÉ ZVÍTĚZIT,ALE BÝT ASTMATIKEM–
  –NENÍ DŮLEŽITÉ ZVÍTĚZIT,ALE BÝT ZA TOTO VÍTĚZSTVÍ POŘÁDNĚ OHODNOCEN–
  –NENÍ DŮLEŽITÉ ZVÍTĚZIT,ALE BÝT STÁTEM PODPOROVANÝM VOJÁKEM,NEBO POLICISTOU–

  Russia gate po evropsku: Jak moc si euroatlanťané dovolí kopat do vlastních osobností, jež se zastali Rusů, např. v případě sportovců z Ruska na proběhlé olympiádě? Je Martina Sáblíková ruský agent? Mělo by Slovensko vyhostit svoji úspěšnou olympioničku ze země? A co Bjoerdalen? To už si dovolil příliš. Za trest za svoji volbu nevěsty ho nechtěli, aby byl černou vránou mezi bílými astmatiky? Odstoupení holandského politika první vlaštovkou.
  Jen vzhůru vzhlížejme k našim ETALONŮM pravdy, morálky, cti a demokracie,
  vzhůru na Sabat na Petrovy kameny! Bobligové už slintají nedočkavostí.