Diskuze k článku


 • severočech • 16. září 2016

  Není tam chyba v datu? Ten 14. srpen nmá být 14. září??

  • Stan • 16. září 2016

   Opraveno.

 • hudryper • 16. září 2016

  Samozřejmě v datu došlo k překlepu.Správně je 14.září.
  Velmi dobře,i fotografiemi dvojnice Hillary vybaven článek v aeronetu :
  http://aeronet.cz/news/video-hillary-clinton-je-po-smrti-americka-televize-abc-po-teto-informaci-prerusila-vysilani-od-te-chvile-vsichni-mlci-hillary-ma-dvojnika-cz-titulky/

 • Silentpysk • 16. září 2016

  Skutečnost byla taková, že chcípl jenom další klon Killary. Skutečná Killary natáhla kopyta už před léty…

 • koloděj • 16. září 2016

  Přikláním se k názoru, že Killary má dvojníka( ci) . Fámy o jejím úmrtí mohou být buď dílem Vladimíra Vladimíroviče nebo super tahem hráčů v pozadí, jak ji srazit na kolena a nechat vyhrát Donalda.

  Také je možné, že skutečně zemřela, a nyní se dumá, jak z toho ven ( přece jen, jeji dvojnice vyšla z baráku čilá jako rybička, trochu nejistě se snažila upoutat pozornost ŽE JE TO KILLARY, KDO VYŠEL, křečovitá, ztrémovaná … a teď ji mají prohlásit za mrtvou ? Nebo pokračovat s jeji dvojnici ? Umí už přenášet vědomí do jiného těla ?

  Nebo ji prostě zabili, protože nemá šanci volby vyhrát, tak raději žádné volby (kandidát umřel), než Trumpa v Orální prcovně.

  Informací je málo, vše je zakryto mlžnou clonou Kabalistických podvodů, lží, a protichůdných zpráv médií, která ovládají. Myslím, že odpověď přinese teprve budoucnost.

 • koloděj • 16. září 2016

  koloděj napsal
  mohou být buď dílem Vladimíra Vladimíroviče nebo

  ehm .. netušil jsem, jak se zachová tento vstup … tento citovaný kousek byl původně uzavřen do HTML tagu JOKE, aby nebyylo pochyb, že o myslím jako legraci … značky JOKE ale zmizely, takže teď to vypadá jako trapárna

 • petr • 16. září 2016

  Podivné záběry na Clintonovou.
  http://www.lajkit.cz/bizzare/item/655-hillary-neni-clovek

 • hudryper • 16. září 2016

  Setkal jsem se ještě s dalším názorem na to,co proběhlo na Manhattanu 11:9.2016 . Jde o názor
  člověka,který v N.Y. pár let prožil a lecos pochopil. Zarazil jej způsob,jakým dva chlapi jako hora
  hodili bezvládnou Hillary dovnitř vozu. Je přesvědčen,že se to podobalo spíše naložení delikventa
  do antonu a jeho odvoz k výslechu,než jak by policajti okolo postupovali,i kdyby nešlo o takovou
  politickou osobnost ,jakou je kandidátka na prezidenta.
  Řešení s dvojnicí,která evidentně existuje,by mohl být pro vedení demokratické partaje poměrně schůdným způsobem,jak se dostat do bílé chýše a i po „úmrtí“ svaté Hillary v ní zůstat a podržet si tam celá desítiletí budované pozice.
  Také mohlo dojít k nervovému kolapsu Hillary jako reakce na zprávu,že se má dostavit k výslechu .
  Ze zprávy o rozhodnutí předvolat FBI k výslechu a povinnosti předat všechny podklady paní
  Clintonové bez jakéhokoliv utajování -viz : http://www.aeronet.cz …..
  “ VIDEO: Demokraté zvažují odstoupení Hillary Clinton z boje o Bílý dům. Její nemoc má možná souvislost s tím, že Kongres začal vyšetřovat FBI ze zatajování důkazů! [CZ Titulky]“- nevyplývá,jestli k tomu došlo před smutečním ceremoniálem,během něho ,či až poté. V každém případě se dnes v USA skutečně dějí „VĚCI“ !

 • peter. • 16. září 2016

  Nemyslím si,že H.C.je mŕtva.A myšlienka o tom,že ju nahradí dvojníčka je pre mňa tiež neprijateľná.Lebo pri dnešných technických vymoženostiach,(skenovacie a porovnávacie metódy)je takmer nemožné také niečo utajiť.A to aj vtedy,keby išlo o jednovaječné dvojča Hillary.Okrem toho je tu jej najbližšia rodina a široký okruh známych,Bill a hlavne D.Trump so svojimi peniazmi a volebným štábom.Ten by urobil všetko,aby zabránil svojej prehre s dvojníčkou.
  Najskôr to bude tak,že v krátkej dobe sa H.C.buď vráti do boja o Biely dom,alebo sa objaví správa v médiách,že jej zdravotný stav je vážnejší ako sa predpokladalo a preto ju nahradí Sanders,alebo Biden.

 • Admirál • 16. září 2016

  To, co se tu prezentuje, jsou samé divoké konspirační teorie. Přitom se opomíná nejpřirozenější a nejprostší vysvětlení:

  Je to vše Putinova práce. Na pietě 11.9. nechal Hillary přimíchat do pití projímadlo, až z toho chudák omdlela. Věřím, že to ČT divákům sdělí.

  Fendrych z Aktuálně zase přísahal na to, že 14. viděli z redakce ABC vycházet zahaleného muže, co se nápadně podobal Putinovi a v recepci pozdravil „zdrástvujtě“.

 • Béda • 16. září 2016

  Admirál napsal

  To, co se tu prezentuje, jsou samé divoké konspirační teorie. Přitom se opomíná nejpřirozenější a nejprostší vysvětlení:

  Je to vše Putinova práce. Na pietě 11.9. nechal Hillary přimíchat do pití projímadlo, až z toho chudák omdlela. Věřím, že to ČT divákům sdělí.

  Fendrych z Aktuálně zase přísahal na to, že 14. viděli z redakce ABC vycházet zahaleného muže, co se nápadně podobal Putinovi a v recepci pozdravil „zdrástvujtě“.

  Ano, to jsem slyšel taky. Byl pečlivě zamaskován: Na hlavě měl prý ušanku, na nohou láptě a zahalen byl do sovětské vlajky.

 • Irena • 16. září 2016

  Německá kancléřka při svém příjezdu na summit uvedla, že je Evropská unie v krizi.

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1908913-evropska-unie-je-podle-merkelove-v-krizi-jeden-summit-ji-ale-nevyresi-rika-kanclerka

  Ještě by babi Merkelů měla říci, kdo za to může. No nikdo. Ono samo. Jako vždycky. Já nic já muzikant, že? Ať žije demokracie.

 • Béda • 16. září 2016

  Admirál,

  jak to tak sleduji, tak při dalším natáčení Jamese Bonda by měli požádat Vladimíra Putina, jestli by si nechtěl střihnout hlavní roli. Už jsem se setkal dokonce s hlubokomyslnou úvahou, že mohl být i za zřícením WTC.

  No – v dnešní době neomezených možností není vyloučeno ani to, že by ruský rozvědčik vyřadil NORAD, uložil výbušniny do 3 budov WTC, propašoval tajně na území USA islamistické radikály, vycvičil je tam k letecké akrobacii, uspal americké tajné služby. Nakonec proč by nemohl otrávit kandidátku na amerického prezidenta? Pro Jamese Bonda je to přece maličkost.

 • Stan • 16. září 2016

  peter. napsal

  Nemyslím si,že H.C.je mŕtva.A myšlienka o tom,že ju nahradí dvojníčka je pre mňa tiež neprijateľná.Lebo pri dnešných technických vymoženostiach,(skenovacie a porovnávacie metódy)je takmer nemožné také niečo utajiť.A to aj vtedy,keby išlo o jednovaječné dvojča Hillary.Okrem toho je tu jej najbližšia rodina a široký okruh známych,Bill a hlavne D.Trump so svojimi peniazmi a volebným štábom.Ten by urobil všetko,abyzabránil svojej prehre s dvojníčkou.
  Najskôr to bude tak,že v krátkej dobe sa H.C.buď vráti do boja o Biely dom,alebo sa objaví správa v médiách,že jej zdravotný stav je vážnejší ako sa predpokladalo a preto ju nahradí Sanders,alebo Biden.

  Při dnešních skenovacích možnostech ukazovali čím dál mladšího bin Ládina a pak předvedli tu šaškárnu s jeho „likvidací“. A když Bhúttová řekla, že ten pravý už dávno zemřel, vyletěla do vzduchu. Všechno jim prošlo, protože masmédia jsou naprosto zkorumpovaná a alternativní média dostala nálepku konspiračních teoretiků. O dalších „false flag“ a cvičeních civilní obrany vydávaných za teroristické útoky se za chvíli ani nebude moci mluvit, aniž by člověk neriskoval obvinění z propagace a schvalování terorismu.

 • Stan • 16. září 2016

  Béda napsal
  Na hlavě měl prý ušanku, na nohou láptě a zahalen byl do sovětské vlajky.

  Prý při tom ještě zpíval Internacionálu. Stierlitzova škola. Jasný a nezpochybnitelný důkaz o Putinově prohnanosti. Srovnejte:

  „Stierlitz obvykle slavil svátek 23.února tak, že si oblékl rubašku, vypil láhev vodky a hrál na harmoniku. Jednou při této příležitosti vyrazil do jedné z berlínských pivnic, kde zastihl několik gestapáků, které donutil pochodovat a zpívat revoluční písně.
  Sotva přišel domů, uvědomil si, jak blízko byl toho dne k prozrazení.“

 • Aleš • 16. září 2016

  Irena: A demokracie = otročení neokonům. A tak je to správně a tak to musí být a na věčné časy. A referendum o tom, že by to tak být nemuselo, je nepřijatelné, z meteorologických důvodů samozřejmě. Na stole sice stojí poslanecký návrh ústavního zákona, ale sami předkladatelé nedoufají v získání ústavní většiny. K jejich škodě. Mohli ode mne dostat hlas ve volbách…
  To taková babi Merkelů může ještě vše zvrátit, pokud se zamýšlenou společnou armádou by netrvala na prohlubování euroroatlantských vazeb a šla by cestou posilování bezpečnosti v euroasijském prostoru…. VTTIPnost celé situace spočívá v tom, že všechny tyto problémy NELZE analyzovat každý zvlášť, ale jen jako komplex se zásadním společným jmenovatelem, jímž je nejkomplexnější teroristická organizace všech dob. NATO.
  Nějaké dva roky zpátky jsme tu s nadšením přijali zprávy o tzv. kanadském jaru.
  A vůbec není náhoda, že zdánlivě paradoxně jsou těsně před přijetím nás zotročující smlouvy s nimi… A proč?
  Částečnou paralelu můžeme vidět v brexitu….
  Klíčové samozřejmě bude, kdo čemu slouží.
  Rusko čekají volby. Podle mne může během nich dojít ke klíčovému procesu. Posílení té části vládní strany, která bude nakloněnější k sociálně příznivější politice a odstraňování korupce a klientelismu.
  A třeba není ani vyloučena spolupráce s jednou opoziční stranou. To naopak může mít globální dopady. Existence 3.cesty a návod světu.
  Bojovat proti korporátnímu modelu světa nelze právě bez vnímání této komplexity. Čím tak TRUMP pobouřil mocné v pozadí. Takovým návrhem změny zahraniční a celkové politiky, který se této komplexity týká. O to víc je do nebe volající zrada voličů B. Sanderse B. Sandersem.
  Nemocná ČT se taky dočká náhrady. A zaměstnancům může být jedno, zda lidovou tvořivostí nebo koupí korporacemi.

 • Aleš • 16. září 2016

  Stane: Na tohle existuje jediná obrana. TVRDÝ ÚTOK.
  https://www.novinky.cz/domaci/414923-kscm-predlozila-navrh-zakona-o-odchodu-z-nato-sance-na-prijeti-jsou-nulove.html
  Hromadně začít vyhrožovat politickým stranám, že pokud nepodpoří takový poslanecký návrh, nedostanou od nás již jediný hlas, NIKDY.

 • Irena • 16. září 2016

  Aleš napsal
  jímž je nejkomplexnější teroristická organizace všech dob. NATO.

  https://www.youtube.com/watch?v=inllG0_U3Bw
  Жёсткая немецкая сатира о США, НАТО и Меркель [Голос Германии]

 • Béda • 16. září 2016

  Stan napsal
  Prý při tom ještě zpíval Internacionálu. Stierlitzova škola. Jasný a nezpochybnitelný důkaz o Putinově prohnanosti. Srovnejte:

  „Stierlitz obvykle slavil svátek 23.února tak, že si oblékl rubašku, vypil láhev vodky a hrál na harmoniku. Jednou při této příležitosti vyrazil do jedné z berlínských pivnic, kde zastihl několik gestapáků, které donutil pochodovat a zpívat revoluční písně.
  Sotva přišel domů, uvědomil si, jak blízko byl toho dne k prozrazení.“

  Jenom bych doplnil: ….nutil německé gestapáky zpívat RUSKY revoluční písně.

 • Dana • 16. září 2016

  Zprava, ze Hillary zemrela by mne moc nerozhodila. Zatim je ona jen kandidatkou na presidentske kreslo a stale jeste zustava v radach volebnich moznosti. Dokud Hillary nedostane presidentsky MANDAT, pak neni tak dulezita, abych kvuli ni, oproti chudakovi Lubomirkovi ztracela krasne sny. . Dvojnici nema, jeji zmeny jsou zpusobeny asi stereoidy , coz momentalne vzpruzi cely organismus. Kazdopadne dvojnice bude prozrazena, kdyz Hillary nebude adekvatne odpovidat v nejocekavanejsim programu „Presidential debates“. :-)
  V te ABC, v lokalnim stredisku v New Yorku nekdo zrejme zhakoval vysilani, asi jako kdyz se tenkrat na ceske televisi objevila atomovka od Ztohoven. Kdybych neco takoveho videla, jako ze Hillary odesla z tohoto sveta, ihned prepnu na CNN nebo na FOX news. Dulezite zpravy v Americe jsou totiz na celkove informacni siti a behem nekolika minut „breaking news“ vysilaji vsechny zpravodajske televisni stanice v USA, s jejich specifickymi komentari. Kdyz se toto nestane, vim, ze je to kachna.
  Hillary ale dost nemocna je, od te doby, co upadla a v mozku se ji delaji trombozy, zanetove uzle. Uziva warfarin, lek, ktery ma zavazne vedlejsi ucinky.

 • peter. • 16. září 2016

  Dana napsal
  Uziva warfarin

  Používa sa ako antikogulans.Ale aj ako jed na krysy a potkany.

 • Béda • 16. září 2016

  peter. napsal
  Používa sa ako antikogulans.Ale aj ako jed na krysy a potkany.

  To by odpovídalo. Mně Hitleri dost připomíná ty potvory.

 • Bety • 16. září 2016

  Na Hillarino zhroucení jsem v jedné diskuzi četla dobré hlášky:
  „Mdloby? To nebyly mdloby, to byla řízená demolice!!“
  „Tak to jí asi ruští hackeři vymazali program!“

 • peter. • 16. září 2016

  Ako sa slávnemu liberálovi nenávidiacemu Rusko aj Putina,otvorili na „západe“oči.
  https://cont.ws/post/374707