Diskuze k článku


 • orinoko • 22. května 2015

  Co rici? My oblude se musime vice divat do sveta fauny a flory. A mene honit , jestli neco dame anebo nedame. Jestli je to bozi anebo, jestli to jenom hrotime. Jestli je to hlina anebo supr. A vo tom to je.
  Pocituji na sobe , jak dost rychle dneska starnu. Snad ani ne tak fyzicky jako psychicky. Odchod z tohoto slzaveho udoli muze byt nakonec jednim obrovskym vysvobozenim. Nebyt padu z vesmiru u Yucatanu, tak tu my oblude nejspise nejsme. Uz vubec pak si neumim predstavit dinosaury, ze by odlevali ingoty a pocitali uroky. A na nejakem kopecku v Jihlave postavili blazinec s nazvem cirkev.
  To bohuzel zbylo na nas lidosaury. – Perte se a zerte se.
  To kulturni v nas nakonec stejne zabije jen zvireci instinkt.

 • Sio • 22. května 2015

  A já k tomu říkám – buď se slovanský lid naučí rozumět tomu, co se děje nebo ho ten anglosaský bude oblbovat tak dlouho, až ho zotročí. Daří se jim to skvěle. Znají zákony řízení lépe, než my, jsou lepší manažeři. Alespoň to 1%

 • PPK • 22. května 2015

  Miloslav napsal

  Kritický, výstižný a stručný článek, ale ani náznakem neuvádí jak současný stav lidského společenství na planetě změnit. Jednu možnou cestu změny současného neutěšeného stavu lidstva popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  Ano, článek je to velmi dobrý, přestože nemá formu lékařského receptu s rozpisem léků, jejich složením a dávkováním. Také proč, když léky jsou známé a přesto se ta choroba stále jen šíří? Jiné to ovšem už je s receptem na údajnou globální pohodu lidstva. Receptem, který tu opakovaně a spamovým způsobem pořád nabízí miloslav7, který by sám možná měl vážně uvažovat o stavu léčení svého zdraví.

  Politický mír ve světě totiž vůbec nezajistí utopické (a silně nebezpečné) představy miloslava7, ale pouze a přinejmenším alespoň vyrovnaná rovnováha sil Dobra a Zla. Taková rovnováha, kdy energetický potenciál obrany Dobra bude sice mnohem silnější než snahy o útočné nastolení Zla, ale to Dobro tu svou obrannou sílu nebude muset nikdy použít, protože by to znamenalo určité ztráty i na straně Dobra. Zlo totiž vykořenitelné není. Je v lidech a vždy se takoví lidé v určitém počtu na Planetě Zemi najdou. Zlo proto musí dostat uzdu, chomout a postraňky a bič nad sebou. Aby tahalo vůz Dobra podle zásad Dobra a když to Zlo bude už příliš zpupné, tak aby dostalo pořádně bičem po hřbetě.

  Děkuji osudu, že jsem prožil většinu života ve studené válce. Byl tady totiž klid a mír, dokud ten mír jeden Jidáš neprodal Zlu za třicet stříbrných. Jak? Takhle: 15. října 1990 obdržel Michail Sergejevič Gorbačov Nobelovu cenu za mír a v roce 1992 mu bylo uděleno ocenění Ronald Reagan Freedom Award. No ovšem, bodejť by ne.

 • orinoko • 22. května 2015

  Dovolim si oponovat. Oni nejsou lepsi manazeri, jsou jen vetsi bezskrupulozni dobytek. Plnou drzku boha, moralky a lidskych prav, a kde muzou, tam lzou, kradou a jeste tomu rikaji civilizacni pokrok.
  Jeden kazdy den se jeden kazdy z nas vzepri bezskrupuloznim slouhum, a dej si na tom zalezet. Neco se nedari? Chtejte , aby vam to tzv. manazer ukazal nazorne. Jak se to dela. Ja osobne jsem se poucil u emerickeho dobytka a v praci otacim jednoho manazarskeho sajrajta proti druhemu. Ja nebudu tim pres koho povedou svoji vlastni proxy valku.
  Treba rychle skoncim … mozne to je. Ale prdel roztrham obema tem hovadum. Nehlede NATO, ze cim vice jsou hypotecne zadluzeni, tim vice jsou posrani.

 • envi • 22. května 2015

  A to tu ještě máme globální oteplování a další změny způsobené kořistnickým kapitalistickým drancováním nejen lidí, ale i naší planety. V současnosti na planetě ročně vymírá sto až tisíc druhů na jeden milion přežívajících. Běžná míra úmrtnosti před příchodem člověka se přitom odhaduje na jeden druh z deseti milionů. Do konce století stoupne průměrná teplota o 5 °C, moře budou kyselá bez života, mnohá území se změní v poušť nebo je zaplaví moře…

 • orinoko • 22. května 2015

  Docela vecna pripominka. A nejkyselejsi ze vsech jsou Cesi, Moravaci a jejich Slezane.
  Kde jsou Husite, o kterych Zikmund kricel – Jak to, ze na ne nepadl strach. Jdou do toho a zpivaji. A to prosim verili v Boha. A ve spravedlnost.

 • orinoko • 22. května 2015

  Njn, co jeste dodat k neutesenemu stavu nasi soucasne muesli a co nam zbyva, kdyz jsme kun.
  Vcera jsem rval smichy nad lidovou tvorivosti na webu. Zaanalek me zaujal velmi, Macek v botach bodoval na tema Jagr a my tady, vzpomneli si moji Nekdejsi, jestli nechci zase zajet na komunalni sex radovanky … a pry mame hrat s Plastic People. Na stareho vola rekl bych, trochu moc aktivit.

 • Sio • 22. května 2015

  @orinoko: Tak0 se s nima potkávám, ač vysocí managoři přece jen druhořadí slouhové, myslím ty, co je potkat obtížné.
  „Plnou drzku boha, moralky a lidskych prav, a kde muzou, tam lzou, kradou a jeste tomu rikaji civilizacni pokrok.“
  To jsou jejich managorské nástroje.

 • orinoko • 22. května 2015

  Ted jsem narazil na zpravu, kdy Eurodobytek Junkers – hovno, ktere zakazalo nazev pomazankove maslo – pozdravil madarskeho Orbana – Nazdar diktatore. Mozna byl Orban prekvapen. Ze hovada, kterym tece emericke hnede maslo po jejich germanskych palicich druhym vycitaji obraz ve vlastnim zrcadle. Eurosojuz – to mu mel Orban nastolit.
  Jak vypada stolice soudruzky Merkel?
  Je velmi tmava, plna pozitivnich hvezd, a koncentracnickych pruhu.
  Mundur a la revolucni pistolnicka Emerika v cele se soudruhem Lynchem , predvadejice se v Dzudy Sapito, toho casu – nasa Praga.

 • fra • 22. května 2015

  Náhodou jsem dnes dostal email s textem údajného dopisu (možná jen vymyšleného) ale zcela příhodného a tak to sem dávám:
  „Pane poslanče, ministr Stropnický chce mapovat počty mužů a žen schopných a ochotných podílet se na ochraně vlasti. Ráda bych se dozvěděla, co konkrétního chtějí politici, abychom bránili. Zda cizí kapitál, cizí banky, cizí média, cizí šachty, cizí pozemky. Majetky zbohatlíků, korupčníků a tunelářů. Majetky politiků a jejich rodin. Proč bychom měli pokládat životy za zemi, která nám byla ukradena, za firmy, pro něž dřeme za 1/3 německých výplat, obchodní řetězce, které zlikvidovaly drobné podnikatele a prodávají nám zdravotně závadný odpad, za ukradenou vodu? Proč bychom měli umírat za politiky, kteří celou tuto genocidu od roku 1989 umožnili a kteří nám pravidelně nadávají do komunistů, šíří mezi lidmi nenávist a podporují světového agresora č.1USA?“

 • mirror • 22. května 2015

  fra napsal
  Náhodou jsem dnes dostal email s textem údajného dopisu (možná jen vymyšleného) ale zcela příhodného a tak to sem dávám

  Zkusil jste přeposlat Zemanovi, Sobotkovi, Zaorálkovi? Další už jsou naprosto zbyteční.

  V zákonech by měla být zakotvena demokratická volba s kým chci být vlastenec. S orinokem by byla sranda.

 • orinoko • 22. května 2015

  Jsem neskutecny blbec. Dva docela vecne prispevky a na place hovno. Jsem nepoucitelny kreten, ktereho generuje volny cas. Kriste pane, abych si kvuli sobe vzpomnel na neco, co jeste nikdo nerekl.

 • peter. • 22. května 2015

  Orinoko :
  Tam v Bruseli máte všetko len také hovná.Nevyznačujú sa ničím čo by ich oprávňovalo viesť a riadiť také obrovské súštátie ako EU.Poslancami EP sú zaslúžilí zmrdi z politických strán,ktorí doma vzbudzujú už len nechuť a kazia svojou prítomnosťou preferencie svojim stranám.Po prvej svetovej dávali legionárom trafiky,im miesto v EP.Keď k tomu pridáte percentá voličov ktorí sa volieb poslancov do EP zúčastnili(u nás 13 %) tak ani nie je veľmi o čom písať.Smutné je,že oni prijímajú zákony ktoré ovplyvňujú náš život a logicky sú smutné aj výsledky ich práce.

 • jogín • 22. května 2015

  Pochopil jsem, proč je veškeré pátrání po mimozemských civilizacích marné. V evoluci je prostě nalíčená pastička.

 • bmw525i • 22. května 2015

  peter. napsal

  Orinoko :
  Tam v Bruseli máte všetko len také hovná.Nevyznačujú sa ničím čo by ich oprávňovalo viesť a riadiť také obrovské súštátie ako EU.Poslancami EP sú zaslúžilí zmrdi z politických strán,ktorí doma vzbudzujú už len nechuť a kazia svojou prítomnosťou preferencie svojim stranám.Po prvej svetovej dávali legionárom trafiky,im miesto v EP.Keď k tomu pridáte percentá voličov ktorí sa volieb poslancov do EP zúčastnili(u nás 13 %) tak ani nie je veľmi o čom písať.Smutné je,že oni prijímajú zákony ktoré ovplyvňujú náš život a logicky sú smutné aj výsledky ich práce.

  To jste na omylu. Poslanci EU nepřijímají žádné zákony. Zákony EU vydává „komise EU“, což je NEVOLENÝ orgán a má kolem 50.000 lidí. Našel jsem na Internetu a uložil na server zajímavou e-knihu – Nacistické kořeny bruselské EU. Je to delší na čtení, ale opravdu zajímavé a podloženo fakty a odkazy. Kdo má zájem může si ji stáhnout v PDF formátu z URL adresy http://desitka.org/nkbeu.pdf . Při standardním kliknutí se otevře, ale v Firefoxu je vpravo nahoře ikonka – stáhnout, v Chrome to stahuje automaticky a IE nepoužívám, tak nevím.

 • peter. • 23. května 2015

  bmw525i napsal
  Poslanci EU nepřijímají žádné zákony.

  bmw525i:
  Definícia – EP spolu s Radou Európskej únie sú hlavnou zákonodarnou inštitúciou EÚ.
  Ja som chcel skôr poukázať na kvalitu rozhodovania toho spolku vyplývajúcu z kvality poslancov.Niekde som sa dočítal,že predseda EP nemá ani maturitu,čo mi dosť pripomína spravovanie niektorých obcí u nás na východe.Tak napr.obec s počtom 1 800 občanov má negramotného starostu len preto,že si ho zvolila tisíc členná cigánska komunita žijúca v neďalekej osade.A tak 800 občanov dediny platí dane a poplatky,ktoré starosta využíva na to,že osade z toho platí elektrinu a vodu.A nedá sa s tým nič robiť lebo – “ ľudské práva a demokracia“.

 • fajt • 23. května 2015

  protože celé to svinstvo jede skoro bez odporu, je to asi přirozený vývoj homo opičáka, škoda, že u toho zařve i celé planeta – opičáka mi líto není, ten v podstatě od dob kromaňonce už nejde opravit . ..

 • fajt • 23. května 2015

  po nějaké době, exkurzi mezi opičákem na této planetě, musím potvrdit, že lidství, dobrota, nezištná spolupráce , sounáležitost, rozum a odpovědnost, atd. jsou pomíjivé výjimky – zlo v celé své kráse je tady normou. ..

 • mirror • 23. května 2015

  Názor ukrajinského politika Berkuta na konflikt na východní Ukrajině.
  https://www.youtube.com/watch?v=b5LCcu9C_hE
  Životopis, vyznačující se pestrostí, je zde
  http://politrada.com/dossier/Igor-Vitalevich-Berkut-/
  Podoba sedí, ale nejsem si jist, jestli jde o stejného člověka. Doporučuji paní Ireně otitulkovat. Mluví pomalu s přestávkami. V odpovědích na otázky je mnoho zajímavých názorů:
  Válčení Američanů. Nikdy nejdou do přímého střetu muže proti muži. Potřebují tisícinásobnou převahu. V posledních válkách vždy nejprve z bezpečné vzdálenosti nepřítele vybombardovali. Takto se na Ukrajině válčit nedá. Rusko zavřelo nebe nad Donbasem. Na přehlídce 9. května byly vidět protiletadlové rakety.
  Možnost dobýt Donbas jen soustředěním těžkých pozemních zbraní. Kyjev by musel zabít nejméně 10 tisíc vojáků z Donbasu a obětovat k tomu 10 tisíc vlastních vojáků, kterých nemá nazbyt. Američané jim je nevycvičí tak, aby se nerozutekli. Toto dokládá příklady z Gruzie, Afganistánu a Iráku. Pokud je Američané cvičili, byli pohromadě. Jakmile Američané odešli, vojsko se rozuteklo. Ukrajina je těžkými zbraněmi nedostatečně vybavena. Musela by se spolehnout na dodávky NATO. Vycvičit Ukrajince na jejich techniku vyžaduje rok nebo dva. Osádky by měly být ze států NATO, na což se Berkut těší. Na YouTube budou vidět lidé na celém světě, jak tanky Abrams a Leopard snadno hoří a osádky umírají.
  Také Berkut vysvětluje, proč konflikt zamrznul. Města na linii Charkov Krivoj Rog a Oděsa mají vyrovnané množství Rusů a Ukrajinců a ke komu se přikloní je nerozhodnuto na rozdíl od Donbasu a Lugansku.
  80% ukrajinské armády mluví rusky. Jeden ze tří vojáků ruské armády je příbuzenstvím svázán s Ukrajinou a každý druhý z ukrajinské armády je svázán s Ruskem.
  Na závěr tvrdí, že Rusové na Ukrajině se pos

 • mirror • 23. května 2015

  pokračování
  … se postarají, aby za 10 nebo 15 let zase žili společně.

  Vlastní poznámka. Tady na OM rozumí politice každý lépe než naše slavná vláda. Jen blbec jim bude příště důvěřovat.

 • peter. • 23. května 2015

  V živote by ma nenapadlo,že raz budem čítať toto :“ Nemeckí gastarbeitri sú diskriminovaní“.
  http://niesomdoma.eu/2015/05/nemci-su-vo-svajciarsku-diskriminovani/#more-8335

 • peter. • 23. května 2015

  peter. napsal
  Komentář čeká na schválení.

  Ako dlho?

 • mirror • 23. května 2015

  Další Ukrajinec uvažuje o válce
  https://www.youtube.com/watch?v=NyUka7qil38&spfreload=1
  Podle něj 15% Ukrajinců je protiruských a zbytek chce jen přežít.

 • peter. • 23. května 2015

  http://je-to-inak.livejournal.com/42877.html

 • peter. • 23. května 2015

  Čo sa babe chcelo,to sa babe snilo
  http://video.tyzden.sk/eugen-korda/2015/05/21/prehral-putin-ukrajinu/
  Výstižne o hanbe Slovenska(škoda,že to nenapísal Slovák a na slovenskom webe)
  http://www.stalo-se.cz/?p=26446

 • Sio • 23. května 2015

  Jenom morální zrůdy mohou takto lhát.

 • fajt • 23. května 2015

  tak si pouštím jedno ryčné always yours od jednoho pedála, který v glam rocku uměl točit třpytivý bubínek a říkám si, do jaké prdele se ten svět řítí, Ukrajina jsou východní jatka, která stanovila zítřejší normu pro Evropu a nakonec i svět, americkému řezníkovi už navždy zachutnala cizí krev a dobytek místo toho, aby kopal a nabíral na rohy náhončí, tak se jebe mezi sebou a nebo slepě spěchá na jatka…prostě zlatý středověk s pálením čarodějnic, s odpustkem za mord a se zemí placatou jak samotný buzerantský peklíčko . ..)

 • peter. • 23. května 2015

  peter. napsal

  Mozgovoj je mŕtvy.R.I.P.
  http://news-front.info/2015/05/23/srochno-ubit-aleksej-mozgovoj-informaciya-utochnyaetsya/

  Len dúfam,že to nie je pravda!!!

 • peter. • 23. května 2015

  Údajne ho guľometom rozstrieľala diverzno – prieskumná skupina ktorá“Bohužiaľ“ ušla a schovala sa.Hovno!

 • fajt • 23. května 2015

  peter. napsal

  Údajne ho guľometom rozstrieľala diverzno – prieskumná skupina ktorá“Bohužiaľ“ ušla a schovala sa.Hovno!

  to Plotnického dozajista potěšilo, njn, když mohl, tak měl dojít až do Kyjeva, kde ho velká politika se svojí logikou zavedla je dnes každému jasné. ..

 • peter. • 23. května 2015

  fajt napsal
  to Plotnického dozajista potěšilo, njn, když mohl, tak měl dojít až do Kyjeva, kde ho velká politika se svojí logikouzavedla je dnes každému jasné. ..

  http://obozrevatel.com/crime/86970-greshnoe-s-pravednyim–tsarev-zapisal-novorossiyu-v-sostav-ukrainyi.htm

  Na rade je kozák Pavel Dremov a ostanú už len Motorola a Givi.

 • fajt • 23. května 2015

  peter. napsal
  http://obozrevatel.com/crime/86970-greshnoe-s-pravednyim–tsarev-zapisal-novorossiyu-v-sostav-ukrainyi.htm

  Na rade je kozák Pavel Dremov a ostanú už len Motorola a Givi.

  tak už to na tom světě lidském chodí, že dobří chcípají a kurvy tomu všemu stále neomylně vládnou…snad minské dohody se světovými fašisty budou Rusku a Putinovi za to stát (ale o Lidi v podstatě nejde ani jedné straně ), Novorossia je v tuto chvíli podstatě kaput. ..

 • peter. • 23. května 2015

  http://aloban75.livejournal.com/1008724.html

 • peter. • 23. května 2015

  peter. napsal

  http://aloban75.livejournal.com/1008724.html

  Mozgovoj vedel,že ho zabijú.Tu o tom hovorí :
  http://aloban75.livejournal.com/1003477.html

 • jaa • 24. května 2015

  Marně tady meditujeme. Když pochopili že s většinou starších zkušených nehnou, tak se zaměřili na mladé. Všechno můžou, nic nemusí. Naopak rodiče musí furt a kdo z nás půjde proti nim. Nikdo, vždycky je budeme – dokud tu budeme – chránit. Až a jestli se mladým rozsvítí a budou mít konečně nějakou hrdost.. … snad. Ale kdo ví

 • Arbed • 24. května 2015

  Přidal jsem odkaz na tento článek k podnětům ze skupiny http://www.podnety.cz/index.php?form=ok&category1=vyhledat-podnety&uroven=6&co=partyz&formular=2 . VĚTŠINU Z NICH BY MĚLI OBČANÉ DENNĚ „OTLOUKAT O HLAVU“ ČESKÝM, EVROPSKÝM, AMERICKÝM I RUSKÝM POLITIKŮM !

 • peter. • 24. května 2015

  peter. napsal
  Mozgovoj vedel,že ho zabijú.Tu o tom hovorí :
  http://aloban75.livejournal.com/1003477.html

  http://je-to-inak.livejournal.com/43427.html

 • peter. • 24. května 2015

  fajt napsal

  https://www.youtube.com/watch?v=pUHqia_RUps

  Niet miesta na tomto svete pre slušných,čestných a statočných ľudí.Nasrať na všetkých.Aj na Stívna Segala.

 • fajt • 24. května 2015

  peter. napsal
  Niet miesta na tomto svete pre slušných,čestných a statočných ľudí.Nasrať na všetkých.Aj na Stívna Segala.

  …tolik krve a stále je některým sviním málo…dobrota, slušnost a člověčina vás na tom zkurveném světě spolehlivě zabijou…poslední pozdrav Alexeji, více už pro něj udělat nemůžeme. ..

 • Irena • 24. května 2015

  http://voicesevas.ru/news/14025-hronika-voennyh-sobytiy-v-novorossii-za-24052015.html
  Na této stránce je k vidění video natočené po útoku na Mozgového, já tedy neměla sílu se na něj podívat.

 • Béda • 24. května 2015

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cechokanadan-Jirovec-Cesti-politici-by-mohli-vstoupit-do-historie-Staci-do-USA-a-NATO-vzkazat-techto-pet-slov-376159

  Poloprďoši a zadubněnci. Tak nazývá Čechokanaďan a přírodovědec Jiří Jírovec české politiky, kteří přisluhují mocným tohoto světa. Podle něj stačí do USA a NATO vzkázat pět slov: „V tomhle s vámi nejedeme!“ Nemáme totiž zapotřebí účastnit se vyvolávání válek a konfliktů…

 • Sio • 24. května 2015

  Irena napsal

  http://voicesevas.ru/news/14025-hronika-voennyh-sobytiy-v-novorossii-za-24052015.html
  Na této stránce je k vidění video natočené po útoku na Mozgového, já tedy neměla sílu se na něj podívat.

  Je tam vystoupení jeho zástupců. Náléhavě prosí, aby lidé nerozšiřovali nějaké nepravděpodobné teorie po sociálních sítích. Říkají, že až zjistí, kdo to udělal, pomstí se mu. Říkají že budou pokračovat v tom, co Mozgovoj začal. Vyzývají svědky, aby se přihlásili a řekli, co viděli.

 • Sio • 24. května 2015

  Jo – ještě vyhlašují – že základní verze pro pátrání je dnes, že to udělali diverzanti od protivníka.

 • Béda • 24. května 2015

  Sio napsal

  Jo – ještě vyhlašují – že základní verze pro pátrání je dnes, že to udělali diverzanti od protivníka.

  Tato „logická“ teorie je pro Kyjev a jeho řídící důstojníky na MV v Kyjevě zcela standardní. Rusové mohou za majdan, za sestřel MH 17, za upalování v Oděse, za Krym, za vraždy protinacistických novinářů a poliické opoice v Kyjevě a nyní taky za vraždu Mozgového. Pravda a láska (s podporou mezinárodních pravdoláskařů vítězících nad lží a nenávistí -) to není nic překvapivého.

 • peter. • 24. května 2015

  Ďalší dôvod :
  https://www.youtube.com/watch?v=oxNcmiFvt08&feature=youtu.be

 • Sio • 24. května 2015

  Béda napsal
  Tato „logická“ teorie je pro Kyjev a jeho řídící důstojníky na MV v Kyjevě zcela standardní. Rusové mohou za majdan, za sestřel MH 17, za upalování v Oděse, za Krym, za vraždy protinacistických novinářů a poliické opoice v Kyjevě a nyní taky za vraždu Mozgového. Pravda a láska (s podporou mezinárodních pravdoláskařů vítězících nad lží a nenávistí -) to není nic překvapivého.

  Vyhlášeními a logikou kyjevské bandy se nemá cenu moc zabývat. Jsou to nepodařené ale poslušné loutky USA. Vlastní logiku ani prohlášení nemají stejně jako nemají vlastní mozky.
  Můj příspěvek se týkal prolášení zástupců Mozgového v brigáde Prizrak.

 • Martin (už bez taky m) • 24. května 2015

  Sio napsal
  Je tam vystoupení jeho zástupců. Náléhavě prosí, aby lidé nerozšiřovali nějaké nepravděpodobné teorie po sociálních sítích. Říkají, že až zjistí, kdo to udělal, pomstí se mu. Říkají že budou pokračovat v tom, co Mozgovoj začal. Vyzývají svědky, aby se přihlásili a řekli, co viděli.

  Je to skoro rok kdy jsem zde dával opakovaně varování před podobnými útoky. Je to jen další rovina „hybridní války“ kde máte různé skupiny, civilisty a „uniformy“… Já teorii „útoku zpoza čáry“ vůbec nevylučuji. Uvědomme si, že „lidoví velitelé“ a elita ozbrojených sil opolčenců vznikala v průběhu bojů. Postupně se etablovali, stali viditelnými cíli pro protivníky. Je jen logické, že se je takto snaží eliminovat. Podceňují ale výcvik kádrů které mj. tito lidé započali. Již běží a Novorusko tak neporazí. Ale oslabí, a o to jim nepochybně jde. Nemysleme si proboha prosím, že SBU, CIA a další chrápou…
  Ano, útoky od „vlastních“ a zkorumpovaných politiků-oligarchů různé úrovně nelze vyloučit. Ale nepřeháněl bych to. Ti mj. stojí a padají mnohdy s Novoruskem. A lidi Donbasu za oligarchy po syrových zkušenostech a po tom co vidí „vedle“ na poroš-jaceňuk UA nepůjdou. Věřím, že vrahy postupně najdou. Abychom se ještě nedivili, kam až jdou ty „nitky divadélka jménem čokoUkradina“…
  Za poměrů které tam panují toto nelze vyloučit, proto je nutné úsilí o určitý „řád a pořádek“ – institucializace „vlasti“ lidu Donbasu jak o tom mluví i Pjakin.
  PS: Jinak: jak myslíte že by to „chodilo“ u nás „v tmavém tunelu zvaném ČR“, kdyby „zhasla světla a vše prostoupila naprostá beznaděj?!“
  Potřebujeme „SVĚTLO“ (V Lidech i mezi nimi), abychom viděli na bestie! Angažmá prostých lidí a podmínky pro důstojný život i to angažmá. Ne strach, beznaděj a nedůvěru. Aby Mozgovoj a spol nezemřeli zbytečně…
  „Příšery“ jsou – neustávají „v činnosti“ po stisku tlačítka
  „vypnout“…

 • abx • 24. května 2015

  cest jeho pamiatke. ako sa hovori, ti najlepsi padnu vzdy ako prvi. dalo sa to cakat, Mozgovoj to predpovedal. da sa cakat aj to, ze nie je poslednou obetou vagabundov. z hladiska ukrofasistov a sionistov su etablovani ludovi velitelia vybornym cielom. jednak tym deptaju moralku, jednak odstrania pre nich nebezpecneho nepriatela, jednak mozu potom trusit famy, ze je za tym Plotnickij alebo Strelkov, alebo neviem kto este, aby mohli postvat jednotlive skupiny proti sebe…