Bublina o ruském vměšování do voleb v USA má namále

„New York Times a tisková agentura Associated Press přiznávají, že ve věci ruského vměšování do amerických voleb lhaly“, píše P. C. Roberts z Washingtonu a dodává: „Lhaly a byly při lži přichyceny. Ale co dobrého lze povědět o médiích, které se ze všech sil snaží zlikvidovat prezidenta Spojených států jen proto, aby mu zabránila uzavřít mír s Ruskem?“

Šířeji se k informaci vyjadřuje Jason Ditz na webu Antiwar.com:

Mezi nejčastěji opakovaná tvrzení o ruském vměšování do amerických prezidentských voleb bylo to, že všech 17 amerických zpravodajských agentur se shoduje v názoru, že se Rusko pokusilo volby ovlivnit – a to tak, aby se prezidentem stal Trump. Což není pravda. Jak deník New York Times, tak tisková agentura Associated Press nyní přiznávají, že informace o totožném názoru 17 zpravodajských agentur na ruské vměšování není pravdivé. A co že se tedy stalo? Ředitel agentury National Intelligence jako vůbec první vyslovil obvinění o vměšování na adresu Ruska, a to s tím, že je založeno na názoru tří zpravodajských agentur, a to CIA, FBI a NSA. Ředitel agentury National Intelligence nominálně reprezentuje všech 17 zpravodajských agentur, z čehož americké presstituky záměrně, spěšně a falešně odvodily, že všech 17 zpravodajských agentur má ve věci ruského vměšování shodný názor. Nyní se však ukázalo, že tomu tak není, a že větší část agentur se záležitostí ruského vměšování nikdy nezabývala a ani k ní nevydala žádné stanovisko.

První a nejnosnější trám americké konstrukce o ruském vměšování (pro které má být Rusko potrestáno dalšími západními sankcemi), tak z umně budované stavby amerických neokonzevativců vypadl. Kdy přibudou další?

Zdroj: Paul Craig Roberts

2
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
PPKBety Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Bety
Člen
Bety

I kdyby jim z té stavby popadaly všechny cihly, tak pokud se jim to bude hodit, budou na svých lžích trvat. Viz zbraně hromadného ničení v Iráku, chemické útoky v Sýrii a tak dále, a tak dále…..

PPK
Člen
PPK

Je zřejmé, že některé významné politické kruhy Západu potřebují nepřítele za každou cenu, třebas i stylem „ber kde ber!“. Je také zřejmé, že za nepřítele Západu nelze ZATÍM JEŠTĚ IHNED vyhlásit např. Čínu, čili někoho, kdo ve svých trezorech drží velké množství dluhopisů a peněžní měny Západu. A přitom mít vůči USA nepřítele, to je přece nanejvýš nutné! Ten nepřítel je totiž nutný proto, aby ideologicky a politicky sjednocoval státní a korporátní evropské vazaly a nutil je tak k poslušnosti vůči USA. Vazaly, které těm zmíněným americkým „západním politickým kruhům“ vůbec ještě zbývají … Nu a protože s Íránem mají… Číst vice »