Diskuze k článku


  • Bety • 3. července 2017

    I kdyby jim z té stavby popadaly všechny cihly, tak pokud se jim to bude hodit, budou na svých lžích trvat. Viz zbraně hromadného ničení v Iráku, chemické útoky v Sýrii a tak dále, a tak dále…..

  • PPK • 3. července 2017

    Je zřejmé, že některé významné politické kruhy Západu potřebují nepřítele za každou cenu, třebas i stylem „ber kde ber!“. Je také zřejmé, že za nepřítele Západu nelze ZATÍM JEŠTĚ IHNED vyhlásit např. Čínu, čili někoho, kdo ve svých trezorech drží velké množství dluhopisů a peněžní měny Západu. A přitom mít vůči USA nepřítele, to je přece nanejvýš nutné! Ten nepřítel je totiž nutný proto, aby ideologicky a politicky sjednocoval státní a korporátní evropské vazaly a nutil je tak k poslušnosti vůči USA. Vazaly, které těm zmíněným americkým „západním politickým kruhům“ vůbec ještě zbývají …

    Nu a protože s Íránem mají světoví zednáři zatím ještě jiné plány a protože ruský prezident Putin naopak v posledních letech zkrotil oligarchy a naopak svůj lid velice úspěšně sjednotil a významně obnovil i ruskou ekonomickou a vojenskou obranou sílu – tak je nyní Západem vyhlášen za nepřítele a paktem NATO je obkličován. Co na tom, že Rusko na Západ vojensky neútočí? On ten Putin si totiž dovolil ještě další drzost – to, co Západ proti Východu dělá již 70 let. Jednak svou politikou Rusko nedovolilo generálům NATO vybudovat jejich další vojenskou základnu na RUSKÉM Krymu a pak – a to je to nejhorší – on ten zatracený Putin na propagandu západní ještě reaguje také propagandou – ale tentokrát tou svou – východní.

    Nu a co kdyby k těm všem malérům ještě někoho ve světě napadlo SI JENOM POMYSLET, že ta východní propaganda je navíc i propagandou věrohodnější a pravdivější?