Diskuze k článku


  • Bety • 15. dubna 2018

    Typla bych si, že se OPCW kromě jiného (např. že by na ně ta ošklivá anglosaska zlostně křičela a ten francouzský chlapec je bušil pěstičkami do zad) obává o zdraví svých členů. Pak jde zřejmě profesionální odpovědnost stranou.

  • racek • 15. dubna 2018

    No, míra zakrývání a výmluv je v tomto případě … tedy i jiných v poslední době, mimořádná. Vždycky mají důkazy a vždy je jaksi neukazují. A napdeným a obžalovaným není přístup k vzorkům umožněn. No a když si to místo údajného útoku dobudou … tak zaútočí raketami, neb důkazy mají.. jaké? No, noviny, fotky a Bílé přilby atd … pak se mrtví náhle objeví, srceryvné deníky 5letých dětí jím píšou rodiče někde z cizí země …Komouši taky rádi lhali, ale takhle strašně, to si nepamatuji. Dokonce se řada jejich údajných lží ukazovalo časem pravdou. Za tyhle hochy v naší vládě se stydím. Vlastně i za celé NATO. Příznačné je, že vzniklo asi 5 let před Varšavskou smlouvou. A vždy mělo velkou převahu v důležitých zbraních, ne že ne.
    A vidíte, co já pořád tvrdím o Babišovi. Jeho stanoviska říkají jiní ve funkcích. Šlechtová, Stropnický, Telička(dříve) Ziegler atd. Tedy přesně co to říká třeba Kalousek. … On nám sprostě lže. Doufám, že řadě lidí spadnou klapky z očí. Kdyby nebylo to socany připravené Čapí hnízdo, vládne Babiš s Kalouskem a Fislou, ev. přibere vždy ochotné lidovce. Jejich budoucí řádění si snad dovedeme představit. Nakonec se to hnízdo, připravené Sobotkou a Chovancem moc hodí. hodí, že. Jen čekám, kdy se do funkce vrátí profláklý Šlachta, jako jeho pravá ruka. Ten hned přijde na to, že je nevinnej. (což v tohle případě asi je. Nicméně, straší tam ty dluhopisy. A tam byla míra podvodu 700 milionů a zcela nezpochybnitelná. Ovšem Šlachta to jistě moudře posoudí…