Diskuze k článku


 • orinoko • 29. října 2016

  Včera jsem v TV kraksne zahlédl výkvět českého dobytka na Staromaku. Moc ho tam nebylo , byt sapito bylo celkem rozlehlé. Řekl bych, ze to byl docela trapas. Kdo tuhle verbez živí? V mnoha případech to sama nezvládne.
  Sama mravní autorita. Akorát ze takový Horáček zarobil na hazardu.
  Na Staromaku se vcera testovala ZraLOST situace.

 • Bety • 29. října 2016

  Já za programové prohlášení naší „elity“ považuji úryvek ze Svěrákova filmu Vrchní prchni, tu část, kde se mluví o šťastných prasatech, která se dostala do žita.
  A když se jedno z dětí zeptá, jestli se ta prasata v žitě také dostanou na jatka, tak odpověď zní: Ano, ale jen ony mohou říct: Byl jsem v žitě.
  A to je to celé. Být v žitě, tedy být „žitným“ prasetem na rozdíl od těch obyčejných,
  „užitkových“, které jsou předurčeny žrát šlichtu, pít předraženou vodu a se závistí a úctou vzhlížet k těm vyvoleným. A co bude potom tyto vyvolené nezajímá, po nich třeba potopa, jen když jim to žito za jejich života zůstane.

 • orinoko • 29. října 2016

  Politicky útok je veden z lidoveckeho klerofasounskeho podvědomí Moravy. To zase bude prusvih. Sudetaci na Moravě se činí. A nejen oni.

 • Irena • 29. října 2016

  Dobře napsáno.

 • Starý doktor • 29. října 2016

  orinoko napsal

  Včera jsem v TV kraksne zahlédl výkvět českého dobytka na Staromaku. Moc ho tam nebylo , byt sapito bylo celkem rozlehlé. Řekl bych, ze to byl docela trapas. Kdo tuhle verbez živí? V mnoha případech to sama nezvládne.
  Sama mravní autorita. Akorát ze takový Horáček zarobil na hazardu.
  Na Staromaku se vcera testovala ZraLOST situace.

  Orinoko platíme to my, bohužel.
  Alternativní oslavu 28. října na Staroměstském náměstí platila strana Starostů a nezávislých (STAN), která ji pořádala, a Univerzita Palackého v Olomouci. Jde tedy o peníze daňových poplatníků.
  Cena údajně „jen“ 300 000 Kč.
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/akce-na-staromaku-stala-300-tisic-zaplati-ji-danovi-poplatnici-3574

 • Starý doktor • 29. října 2016

  Bývalý kancléř Mathé po letech prozradil: Premiér Zeman Havlovi vetoval vyznamenání pro Javiera Solanu – šéfa NATO v období „humanitárního“ bombardování Jugoslávie
  http://www.kosovoonline.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1855%3A2016-10-29-08-24-18&catid=55%3Aaktualne&Itemid=53&lang=cs

 • Starý doktor • 29. října 2016

  Vzdušné síly USA se omluvily Ministerstvu obrany RF za nebezpečné přiblížení nad Sýrií

  Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201610294041460-Vzdusne-sily-USA-Ministerstvo-obrana-nebezpecne-priblizeni-Syrie/

 • peter. • 29. října 2016

  Poprezeral som si diskusné fóra u nás aj v ČR a našiel som v tom,čo sa stalo včera aj isté pozitívum.Havloidi a slniečkári – medzi nimi aj tí,ktorí sa do včera nijako zvlášť neprejavovali zhodili masky a národ už vie,s kým má dočinenia.Vystrieľali muníciu,ktorá im bude chýbať 17.novembra,kedy sa dá od nich očakávať hlavný úder.Určite sa pokúsia o niečo ako „majdan“.O Slovensko obavy nemám,tam sa v Blave zíde niekoľko urevaných komediantov, bývalých vápenkárov(VPN),predvedú sa z tribúny a po hodinke sa rozídu.V Prahe to bude pravdepodobne hustejšie,možno už teraz mobilizujú študentov cez svojich rektorov.Lenže včera vypustili na staromáku a u Krausa paru,ľudia ich vo väčšine odsúdili, takže veľa škody už nenarobia.Dúfam,že ľudia sa od 89-teho poučili.Bude tiež dôležité,ako sa zachovajú médiá,najmä tie „verejnoprávne“.

 • Sio • 29. října 2016

  peter. napsal

  Poprezeral som si diskusné fóra u nás aj v ČR a našiel som v tom,čo sa stalo včera aj isté pozitívum.Havloidi a slniečkári –medzi nimi aj tí,ktorí sa do včera nijako zvlášť neprejavovali zhodili masky a národ už vie,s kým má dočinenia.Vystrieľali muníciu,ktorá im bude chýbať 17.novembra,kedy sa dá od nich očakávať hlavný úder.Určite sa pokúsia o niečo ako „majdan“.O Slovensko obavy nemám,tam sa v Blave zíde niekoľko urevaných komediantov, bývalých vápenkárov(VPN),predvedú sa z tribúny a po hodinke sa rozídu.V Prahe to bude pravdepodobne hustejšie,možno už teraz mobilizujú študentov cez svojich rektorov.Lenže včera vypustili na staromáku a u Krausa paru,ľudia ich vo väčšine odsúdili, takže veľa škody už nenarobia.Dúfam,že ľudia sa od 89-teho poučili.Bude tiež dôležité,ako sa zachovajú médiá,najmä tie „verejnoprávne“.

  Snad budete mít pravdu, Peter.

 • zajoch • 29. října 2016

  Bartoška si opakuje roli z roku 89, když jezdil a agitoval pro převrat. Jenomže dnes není rok 89 a 26 let zkušeností se svobodou, demokracií a lidskými právy v západním podání snad už lidi poučilo. Věřím, že nás, kteří budeme podporovat Zemana, umělec Hřebejk zase nazve prasaty, jako nás nazval po zvolení prezidenta Zemana. Bude to důkaz bezmoci zrádců naší země. Tehdy těm havlistům zmehlo. Doufám, že jim zmehne i nyní.
  Když se dívám na ty figury na snímcích spiklenců, přímo na nich pozoruji jak počítají, že když jsou vidět, dostanou po případném majdanu patřičné postavení a korýtka. Je to opravdu spolek nestoudných kreatur.
  Bezvadně jste článek napsal pane autore. Hodně inspirace do dalších!

 • peter. • 30. října 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=X__GJAvZ4_M

 • orinoko • 30. října 2016

  Moje intuice mi napovídá, ze soudruzi z veskrnova nemají pevný bod v českém vesmíru. Z hlediska ekonomiky nemají nic, co by mohli nabídnout. Multi kulti obrození jako kolaboracni existence je cizkovi na hony vzdálená, ceskych quislingu nepribyva, inteligenční detatka se našla v hollywoodské demencí, a za dveřmi máme emericke VOLEni.
  Tato doba je ve!mi důležitá. Každou minutou se veskrnismus vzdaluje od svého numismatického založení.
  Vy mate strach z listoiPADoveho kolokvia? Proč?
  Byt v Malajsii, tak bych mel opravdu obavy. Barak O ještě porad na svet posila svoji temnotu.

 • iri • 31. října 2016

  Vykřičení pokrytci vyvřeli na povrch. „Důvěřiví hlupáci“ mají pouze šanci psát do diskuzí (myslím noviny..). Tam je vidět , že se o žádné hlupáky nejedná. V roce 2008. kdy na jednom rádiu se mohli zapojit do diskuse obyčejní „ovčané“, padl návrh na defenestraci elit, protože už tehdy lidé vnímali, že jejich hlas je k ničemu. Dotyčný pořad pak byl pro jistotu zrušen. Novinářská média ovlivňují dění . Vzpomeňme si, že po roce 1989 to byla právě média, která byla prodána jako první v tomto státě, a tak mohla ovlivňovat mínění. Vím, že jsem čekala, co z toho vzejde a věřila, já osel a naivka, že jen dobré. Ještě je zde televize a Facebook. Snad stále víc lidí zjišťuje pravdu o tom, kde to žijeme. Jen mě není jasné, co může jedinec dělat, aby bylo lépe ve smyslu demokracie- není-li ta demokracie nejhorší možný systém.

 • Irena • 31. října 2016

  iri napsal
  Jen mě není jasné, co může jedinec dělat, aby bylo lépe ve smyslu demokracie- není-li ta demokracie nejhorší možný systém

  Já bych řekla především, kde to jen jde poukazovat na problémy, mluvit o nich a hlavně se nenechat umlčet. To může udělat každý a kdyby se tímto způsobem zvedla masová vlna odporu, tak snad by něco i smetla, nebo alespoň někoho přitlačila, aby nemohl udělat to, co měl v plánu, nebo by ho v tom třeba dost omezila. Je potom těžké jít proti proudu.
  Ono se to nezdá, ale lidé málo komunikují. Jela jedna má známá vlakem a dostali v kupé šlichtu, kterou někdo pojmenoval kafe. Ona jen zmínila, že to je hnus a mladý cestující reagoval, že co čeká, když jsou to České dráhy, kde se ještě nezbavili svých socialistických zlozvyků. Tak vypěnila, jak dlouho se ještě na ten socialismus hodlají vymlouvat a teprve potom se rozproudila diskuse v celém kupé a všichni si začali přizvukovat a nakonec i ten mlaďoch se ukázal nebýt až tak tupým. Jenže se málo diskutuje. Lidé dávají přednost mlčení a to je chyba.

 • Aleš • 31. října 2016

  Demokracie dle kavárny: 15,5 milionů obyvatel země se musí podřídit náladám a pocitům 15 tisíc psychotiků. Proč tak kavárna kolem toho tak vříská? Protože má naštěstí pravdu, jelikož taková vize „demokracie“ je naštěstí skutečně ohrožena. Teď bude obrovský tlak na zrušení přímé volby prezidenta. Voliči potřebují asi ještě jednu facku, nestačí jen vykroužkovat Kalouska…