Diskuze k článku


 • Béda • 28. srpna 2016

  Soros je CIA agent který poskytuje krytí pro praní špinavých peněz z drog a prodeje zbraní a pod rouškou humanity a charity financuje provoz politických agentur – pátých kolon v zájmových zemích USA. Není to v žádném případě nezištný filantrop ale podrazák, zločinec, kterému vůbec nezáleží na kolaterálních lidských ztrátách v zemích, kde probíhají zinscenované barevné převraty a občanské války. Řekl bych že dělá špinavou práci měkčími prostředky (politická propaganda, vymývání hlav mládeži na školách, nakupování politiků) než je přímý nástup amerického žoldáka.

 • PPK • 29. srpna 2016

  Jsem toho názoru, že tak, jak státní elity USA fakticky ovládají politické dění v EU a na Ukrajině pomocí zaúkolovaných servisních elit Evropy, tak podobně i jménem maskota Sorose krytých ideologicko propagandistických pátých kolon na tomto kontinentu, to „protikorupční“, „lidskoprávní“ a mediálně „vzdělávací“ dění Evropy a Ruska ovládá a financuje kolektivní kartel světových bankovních korporací. Jinými slovy, klasická agenturně vlivová pyramida, jejíž pouze oficiální „hlavou“ je Soros, je ve skutečnosti řídícím konstruktem politiky rodiny rothschildovských bank s cílem stabilizovat systémové zisky kapitalistického globalismu neustálým obnovováním a rozšiřováním jeho ideologicko informačního pole. Že všechno je jen legenda o Sorosově obrovských financích a jeho geniálních makléřských schopnostech, to ostatně dokazuje i jeho CV, kde např. podle wiki resp. The Executive Intelligence Review je Soros (pouze) veřejnou tváří Rotschildových bankéřů. Co si tedy potom myslet o jeho nabubřelém chvástání vlastních schopností Boha, kterými on údajně vládne? Ostatně, korunou toho, že to tak je i zde, je nejen absence českého zákona typu amerického FARA, ale i zpravodajská zranitelnost celé té vlivové sítě, jež kdysi byla jménem Soros vytvořena. Nyní sice celá jeho ideologicko aktivistická mašina musí pokračovat dál, ale už naráží na aktivní překážky nejen v ruských globálních sítích typu Sputnik či RussiaToday a „osvěty“ internetové, včetně vlasteneckého „vnitřního prediktora SSSR“ skupiny V.Pjakina, ale i zpravodajských cyber-hackerů, kteří Sorosovu síť mapují a kontrolují. A to je závažný problém především financiérů a loutkovodičů starého Jirky. Problém, který on 20 let vůbec řešit nemusel – a nyní ho má. Výstižně píše autor: Stačí sledovat toky peněz. I ty tekoucí k Sorosovi.

 • Dana • 29. srpna 2016

  Co pan Soros provadi v Evrope presne nevim, ale je to humanista, ktery proste chce nakazat dobro, i kdyz je to zabije. Nemyslim si, ze ma velky vliv v Americe pro jeho altruisticke ideje, protoze zde jsou politici ve hledacku oposice, ktera nespi.

  Neni to tak davno, co se zde nekteri rozhorcovali nad utiskem cernochu ve meste Ferguson.. To bylo zase place o chudacich, kteri v demonstracich (rozumej rabovani) jen vyjadruji sve zoufalstvi nad kapitalistickym fasismem. No a vidite, ukazalo se, ze nasilne demonstranty platil sam pan Soros. On je zatizen temi lidskymi pravy. . Takze pan Soros primymi financemi podporoval agresivni skupinky lidi, kteri porusovali zakony a ustavu USA.
  Tak kdo byl zmanipulovany, vy ami-bijci?

  P.S.:A nepiste zase, ze Sorosovu iniciativu vyvratil web „Snopes“.
  Tam se , byt kulantne pise, ze Soros podporoval ne jedince, ale lidskopravni neziskovky, ktere delaly ve Fergusonu brajgl. . Coz je pro mne jen okecavani faktu.

 • cnemo • 31. srpna 2016

  Dana napsal

  Co pan Soros provadi v Evrope presne nevim, ale je to humanista, ktery proste chce nakazat dobro, i kdyz je to zabije. Nemyslim si, ze ma velky vliv v Americe pro jeho altruisticke ideje, protoze zde jsou politici ve hledacku oposice,ktera nespi.

  Neni to tak davno, co se zde nekteri rozhorcovali nad utiskem cernochu ve meste Ferguson.. To bylo zase place ochudacich, kteri v demonstracich (rozumej rabovani) jen vyjadruji sve zoufalstvi nad kapitalistickym fasismem. No a vidite, ukazalo se, ze nasilne demonstranty platil sam pan Soros. On je zatizen temi lidskymi pravy. . Takzepan Soros primymi financemi podporoval agresivni skupinky lidi, kteri porusovali zakony a ustavu USA.
  Tak kdo byl zmanipulovany,vy ami-bijci?

  P.S.:A nepiste zase, ze Sorosovu iniciativu vyvratil web „Snopes“.
  Tam se , byt kulantne pise, ze Soros podporoval ne jedince, ale lidskopravni neziskovky, ktere delaly ve Fergusonu brajgl.. Coz je pro mne jen okecavani faktu.

  :) To je placený příspěvek nebo si ten soubor nesmyslů opravdu myslíte? :)

  Jen malý příklad, který mne kdysi docela zajímal.

  https://nautilus2.wordpress.com/2012/08/01/geoge-seros-versus-ceske-skolstvi/

  https://nautilus2.wordpress.com/2010/06/06/851496-metoda-strategicke-litigace-a-sila-v-pozadi-i/