Diskuze k článku


 • Aleš • 23. března 2015

  tožtak: Čtete mi myšlenky. Už jsem klikal na ctrlV na erepublice. Od kdy pan Gazdík nehraje druhé housle u banksterů? Nebo hraje a pan Novotný to zatím nezaregistroval… Lesk a bída aktivismu po milionté desáté. Cnemo zažívá předčasný apríl. A to naposledy pan Koželouh vytěžil ty zhasínající uhlíky mozkové činnosti pod nánosy propagandy a cnemo si jen řezal vlastní větev. Bbb a zedd se snaží, co mohou, ale jestli na Grofových myšlenkách něco je, je posléze pohřbeno tady. TTIPujte čím. Jestli Sedmá generace je přístupná diskusi o GMO a zhoubnosti konzumní společnosti, není zatím přístupná k diskusi o PMO (propagandou modifikovaných ofčanech). Kohoutův kapitalismus je kanibalismus na sedmou generaci nedošel.
  No nic, upozornění na chybku není ukamenování, a myslím, že pomůže panu Novotnému i om (outsidermedia, ne odvozní místo…) Pařez nebo Pačes, my všichni jsme „akcionáři“, války o suroviny či vodu jsou proti našim zájmům. I tak znovu tady můžu panu Novotnému poděkovat. Čt 2 má malou sledovanost, ale přeci jen asi větší než outsidermedia.cz a má větší dosah mezi obyčejné lidi. Spíž než s gorilami si to ofčané ale budou stejně muset vypořádat se správci zoo a těmi, jež je platí.

 • Living in the Environment: Principles, Connections, and Solutions

  About the AuthorTyler Miller has written or co-authored 60 editions of various textbooks for introductory courses in environmental science, basic ecology, energy, and environmental chemistry. Since 1975, Miller’s books have been the most widely used t…

 • Follow me to do Hunan cuisine- Farewell My Concubine(with picture) free downloads

  Physical fitness