Česká televize včera vysílala film, který vytvořili a hrají v něm členové proruské propagandistické skupiny!

 

Český žurnál: Hranice práce

Pracovní podmínky v nejhůře placených zaměstnáních v Čechách během půl roku zkoumala publicistka Saša Uhlová. Strávila několik týdnů v nemocniční prádelně, v drůbežárně, za pokladnou nebo v třídírně odpadu. Její zkušenost se stala podkladem prožité a velmi osobní zprávy o neviditelných zaměstnancích pracujících v otřesných podmínkách. Uhlová ke svému projektu napsala sérii reportáží, které vyšly na webu A2larm. Apolena Rychlíková je upravila do dokumentárního filmu složeného ze scén natočených u Uhlové doma a z videozáznamů pořízených během její práce. Uhlová doprovází obraz čteným komentářem.

Pořad vysílali včera ve 21:00 na ČT2, odkaz najdete ZDE.

Česká televize uvedení dokumentu dlouho odkládala, přesto pravděpodobně přehlédla informace uvedené v článku Aktuálně.cz z dubna t.r., v němž byla publikována infografika pod názvem Mapa dezinformačních kanálů. Jedním z uzlů na mapě je Alternativa zdola, jejíž členové jsou mezi tvůrci filmu a ve filmu vystupují. Na vypečené mapě Aktuálně.cz, v níž jsou pospojováni všichni „podezřelí“ čarami, které znázorňují sdílení videí, můžete mj. najít též stránky známého režiséra Igora Chauna GoschaTV. Na otázku, kterou jsme položili jednomu z autorů mapy, zda už připravují infografiku finančních toků z Kremlu, jsme dosud odpověď nedostali. Asi má příliš mnoho práce s tvorbou dalších dezinformačních materiálů.

Stanův komentář: Pro ty, co mají problém s ironií a satirou – satirický osten tentokrát výjimečně nemíří přímo na ČT, za uvedení „Hranic práce“ naopak zaslouží velkou pochvalu.

11
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
orinokofajttatarsenil Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
senil
Člen
senil

Smutné je, že tuhle propagandu platíme z peněz daňových poplatníků. Kdyby to byla soukromá televize tak a´t si dělá ČT co chce, ale takhle. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

fajt
Člen
fajt

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdyby-lide-nechteli-Ceskou-televizi-prestali-by-platit-poplatky-Nic-takoveho-nevidim-vzkazuje-kontrolor-CT-514807 – má pravdu, předseda … lidi jsou vazalové své omezenosti, krom to špatné autoritě se neodporuje, páč by ovečce chyběla ( pak se to šupákům žije a manipuluje ) . ..)

fajt
Člen
fajt

comment image

fajt
Člen
fajt

https://www.novinky.cz/krimi/457805-policista-mel-na-uctech-sest-milionu-korun-ani-po-12-letech-neni-jasne-zda-z-uplatku.html – navrhl bych ho do pořadu novodobí hrdinové kapitalisté doby ( ty melouny pracovitému policistovi rozhodně vrátit ). ..)

tatar
Člen
tatar

fajt napsal

https://www.novinky.cz/krimi/457805-policista-mel-na-uctech-sest-milionu-korun-ani-po-12-letech-neni-jasne-zda-z-uplatku.html– navrhlbych ho do pořadu novodobí hrdinové kapitalisté doby ( ty melouny pracovitémupolicistovi rozhodně vrátit ). ..)

To je vizionář, co pochopil, že i na migraci jde vytřískat prachy.

fajt
Člen
fajt

není nad to, když národ odpustí svým darebákům a nechá se ( od nich) zase pěkně podojit. ..)

fajt
Člen
fajt

comment image – reudnitzer, hmm, to pivo neznám. ..)

orinoko
Člen
orinoko

No nazdar… Tak jak se vede místnímu aktivu? Porad žije soudruhem Trumpem? A soudruhem Hejkalem? A soudruhem Buresem? Nejen papír snese všechno! A to není slepice! Njn, hoši, blíží se to. mm mel možná divokou představivost, ale ona přichází. V upravené podobě, sic! … ale je to On the road. Z nadějného Zemana se stal beznadějný hejkal , jemuž mstivost naprosto zatemnila mozek. Tenhle pazdrat na odstřel… Jestli mate radi Rusko, pak chápu, proč milujete Trumpa. Takového debila a zároveň dětský pruser maže!!! Ale sam sobě schody a druhým politicky potenciál. A Bureš? O co jde? O to , ze… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Z Vašeho Burese se stal soudruh nedotknutelný, který se právě ted vymkl z vůle Hejkala, ale nikoli dle přání Putina, z justicniho postihu.
Ted se bude budovat, vy volove.
A už konečně přestane byt smesni.

orinoko
Člen
orinoko

Ma byt přestante … veliká symbolika dneska.
Vládne jazyk tabletove debilozy.

orinoko
Člen
orinoko

Víte, co je na světě nejhorší?
Blbec s akademickým titulem.
Hnup vykladajici svet a život z pozice POZNANI.
Ale od teorému.
Pražská kavárna není úzký profil.
Je to široce zakořeněné hledisko.
Pro různé zájmy!