Diskuze k článku


 • Alena • 9. února 2016

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-ale-Sobotka-utoci-na-Chovance-Pelikan-take-utoci-na-Chovance-a-Chovanec-utoci-na-Pelikana-A-muz-v-hnede-bunde-420990
  chlop v bundě dle vyšetření byl policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, ne je dirigovat. Útočníci byli chuligáni z fotbalových klubů.
  Vše vysvětleno, pouze se divím, že fotbaloví chuligáni vcházeli a vycházeli z budovy ministerstva vnitra.

 • fajt • 9. února 2016

  škoda , že tyhle dvě bojující grupy policajtů neměly nějaké oběti, za hloupost a službu panstvu by se mělo platit. ..)

 • fajt • 9. února 2016

  Alena napsal

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-ale-Sobotka-utoci-na-Chovance-Pelikan-take-utoci-na-Chovance-a-Chovanec-utoci-na-Pelikana-A-muz-v-hnede-bunde-420990
  chlop v bundě dle vyšetření byl policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, ne je dirigovat. Útočníci byli chuligáni z fotbalových klubů.
  Vše vysvětleno, pouze se divím, že fotbaloví chuligáni vcházeli a vycházeli z budovy ministerstva vnitra.

  oranžové gorily v akci, kam vlezou, tam sto let tráva neroste – už se moc těším, až tahle neskutečně servilní pro americká kolonie přestane existovat !

 • Admirál • 9. února 2016

  Celá ta věc je až podezřele průzračná. Provokace zdokumentovaná krok po kroku tak, aby se to nedalo zatlouct. Proč? Nač? Pro koho? Proti komu?

  Jisté je, že de jedná v každém případě u zločin proti státu, o pokus o převrat.

 • petr • 9. února 2016

  Chlop v bundě dle vyšetření byl policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, a měl v první řadě je vyzvat, ať okamžitě sundají z hlav ty kukly jinak že budou předvedeni k identifikaci, což měli provést a zabezpečit zbytek přihlížejících policajtů. Jinak ukázka policejní neschopnosti, a nebo velmi nebezpečné divadlo.

 • Admirál • 9. února 2016

  petr napsal

  Chlop v bundě dle vyšetření byl policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, a měl v první řadě je vyzvat, ať okamžitě sundají z hlav ty kukly jinak že budou předvedeni k identifikaci, což měli provést a zabezpečit zbytek přihlížejících policajtů. Jinak ukázka policejní neschopnosti, a nebo velmi nebezpečné divadlo.

  Zapomínáte na to domácké chování „extrémistů“ v baráku patřícím MV.

  To nevypadá na neschopnost.

 • Aleš • 9. února 2016

  Podle lidí, jež byli na demonstraci, se kloním k variantě velmi nebezpečného divadla s cílem diskreditace protestujících. Proto to domácké chování „extremistů“.

 • Aleš • 9. února 2016

  Hrátky s horkou bramborou na vládě vidím jako druhotné, skutečně mocným mohlo jít spíš o tu diskreditaci myšlenek a potažmo diskreditaci nositelů myšlenek.

 • Alena • 9. února 2016

  nepsalo se v uniklých e mailech Sobotky o vyřazení Chovance?
  Zrádce není nikdy spolehlivý

 • Aleš • 9. února 2016

  http://www.novinky.cz/komentare/394215-komentar-valka-cechu-s-cechy-jiri-pehe.html
  Proč nemůže mít Pehe pravdu?
  Tajemství je odhaleno prostřednictvím chlopa s koženou bundou. Na otázku však si sám odpovím položením otázky jiné. Jaký je rozdíl mezi našimi tajnými službami a tajnými službami Ruska? Zásadní rozdíl bych nespatřoval čistě v otázce schopnosti.
  O tom asi ví pomáhač a chránič alias hlídací pes demokracie a jeho výplatní listina své. A protože on svoji práci, na rozdíl od chlopa s koženou bundou (jež byl odhalen i hlasatelem mainstreamu), dělá dobře, již proto nemůže mít pravdu. Analyzovat jednotlivé nepravdy (možno i vytrženo z kontextu kousky pravdy) nemá cenu, jeho pracovní náplní je různými manipulativními technikami i z toho vybruslit. Na rozdíl ode mne je za to královsky placen. Ale i to brzy pomine, zdroje vyschnou, F16 a B52 doslouží, obsluha jaderného kufříku zjistí, že neví co s ním. Petrodolar bude vyměněn, stejně tak loutky obsluhující jeho toky. Půjde o to zachovat paměť, zdravý rozum, čistý štít. A po zločinu musí být i přiměřený trest. Záškodníci však ještě budou hodně škodit a užívat výsad moci v duchu Carpe diem. Možná se ještě dočkáme i mločí invaze. Možná se ještě v roku ohnivé opice dočkáme mnoha tektonických posunů a zvratů.

 • hudryper • 9. února 2016

  petr napsal
  policajt v civilu, měl zastavit extrémisty, a měl v první řadě je vyzvat, ať okamžitě sundají z hlav ty kukly jinak že budou předvedeni k identifikaci, což měli provést a zabezpečit zbytek přihlížejících policajtů. Jinak ukázka policejní neschopnosti, a nebo velmi nebezpečné divadlo.

  A co když jde ,vážení, o nácvik českého majdanu ? Jakmile policie připustí na sebe útok chlapů v maskách,stává se připravenou obětí her těch nahoře,co jim vrcholně velí. Bylo to ovšem uděláno tak stupidně,že by člověk uvěřil i to,že tomu mobilním telefonem dával rozkazy sám Šapito.

 • Aleš • 9. února 2016

  Alena: Myslím, že jen čekali na příležitost. A protože takovou by jim určitě schválil i ten „dobrák“ Schulz, spojili to. Chov Chovanců, o kterém jsem již psal před parlamentními volbami, právě končí. Na jeho místo na výsluní poputuje Krokodýl Jeroným?
  A já jim tohle zpět posílám jako polapeného drona. Mají štěstí, že ne v hlavním vysílacím čase zpráv?
  Peheové se budou s prvoplánovitými Konvičkoidy jistě štengrovat, jestli byla pravda A nebo B. Z našeho školství vím, že C je správně. Možná někdy dělám chybu, že jen nahlas přemýšlím, že ne vždy se trefím. Ale zkuste se na to podívat i takto. Pokud se podaří změnit osazenstvo sněmu ČSSD, změní se vedení a třeba i padne bohumínské usnesení, pro které stejně do budoucna nebude podhoubí geopolitické. Nám může být docela jedno, jaké hrátky si tam budou hrát spolu jednotliví kašpaři, osvěta musí být taková, aby byla šířena co nejvíce výstižně. I třeba vstříc voličské či členské základně těch stran, se kterými budeme počítat i do budoucna.

 • fajt • 9. února 2016

  Aleš napsal
  třeba i padne bohumínské usnesení

  spojit se dnes s komunisty by znamenalo jít ještě více do prava, tedy do hněda. ..)

 • K. J. • 9. února 2016

  Já bych v tom viděl poměrně schopnou neschopnost.
  Hezky si o tom a s humorem lze počíst zde:
  http://haiku-etc.bloger.cz/POVIDKY/SUPERMIMORADNE-PROHLASENI-TISKOVEHO-MLUVKY

  A proč leze nácek z baráku MV? Takové MV prostě v baráku provozuje „kliniku“ pro nácky… I MV má přeci právo na milosrdnou dobročinnost (a zřejmě má pro tento účel i rozpočtovou kapitolu). Promrzlému radikálovy (už začínám konečně chápat pojem volné radikály -> radikál na volné noze) nabídnou prcka pro zahřátí… Hlavně, aby jim tu „policejní kliniku“ taky nepodpálili…

 • Aleš • 9. února 2016

  hudrypere: Veškeré sportovní utkání s mohutnými bitkami, czech techy, motorkářské srazy, o kterých je stejně policie „informována“ dopředu, zda se „něco chystá“, slouží jako nácvik potlačení protestů či nacvičení převratů v naší milé banánové republice, pro jistotu se cvičí v obojím. Mizerná kvalita provedení
  je u nás protentokrát prozatím dostačující. Pořád platí, co píšu o mladé a střední generaci. Několikrát jsem byl v kotli při bitkách rowdies a pozadí motorkářských srazů tuším, jeden kriminalista, který mhouří oči nad kriminálním pozadí na místní obci, je soused, který se jako policista míchá do politiky…

 • orinoko • 9. února 2016

  To je hlina … videl jsem to jinde vcera.
  Mam za to, ze je uplne jedno, co mela cela akce sledovat. V Cesku nelze podobne deje vyvolavat s nadeji, ze to Cizek schroupa , aniz by to nejdrive komentoval.
  Chovanec menen nebude. Neni k tomu duvod. Nakopan muze byt nekdo uplne jiny. Kdo je autorem tohoto slendrianu je take celkem jedno. Radovym policajtum musi byt na bliti, kdyz vidi, ze policie je opet a znovu zatahovana do politickeho a ideologickho boje.
  Zapad je v naproste riti. Takovou miru absolutni neschopnosti, kterou prave predvedl v ceske verzi, neunese nikdo. Ani soudruh Havel. Skoda, ze tam nebyl. Papirova dlazebni kostka by se mela stat symbolem Sametu , na ktery ON ma svetovy copy right.

 • fajt • 9. února 2016

  jediný český benga, kteří mě ( ještě ) zajímají jsou ti na cestě, kteří plní finanční plán svých vypatlaných šéfíčků ( a kteří když se něco stane, tak jsou k nedohledání a neumí dojet ani za roh své služebny ) – ale i na ně platí prudká aplikace nepotismu a kapitalistické morálky ( a je mi u zadele, jak u toho vypadají, účel světí prostředky a policajta ve službě – vždyť z něj za 25 let vyrobili nesvéprávnou gumu a on je tomu tak moc rád ). ..)

 • Gatta • 9. února 2016

  Militantní magor, nebo nasazený provokatér ?
  http://zpravy.idnes.cz/demonstrace-kvuli-imigraci-v-praze-dty-/domaci.aspx?c=A160206_124807_domaci_pku

 • Béda • 9. února 2016

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/erdogan-jake-tri-miliardy-chci-30-miliard-od-eu/

  V listopadu loňského roku Erdogan během schůzky s Donaldem Tuskem a Jean-Claude Junckerem varoval, že pokud EU nevyřeší problém uprchlíků s urychleným jednání o přistoupení Turecka k EU, bude trvat na řadě opatření…požadoval ze strany EU 30 miliard eur na řešení problému uprchlíků, a vyhrožoval, že je jinak pošle do Evropy… začne posílat autobusy s uprchlíky do Řecka a Sýrie a nechá malé děti uprchlíků tonout u pobřeží. Erdogan odmítl přijmout 3 miliardy eur v průběhu dvou let, což dříve odsouhlasil, a řekl, že chce nejméně 3 miliardy eur ročně, jinak nebude žádná dohoda.

  Řecká média rovněž poznamenala, že Rada ministrů EU záměrně zpozdila zveřejnění své zprávy o pokroku v integraci Turecka do EU na žádost Erdogana, aby mu pomohla vyhrát volby.

  Publikace označila dialog za „šokující“. Podle jejího zdroje se Erdogan choval arogantně, vznětlivě, takže schůzka skončila bez dohody. Kromě toho při požadavku více peněz Erdogan prý poukazoval na to, že Řecko obdrželo podporu na 400 miliard eur z Evropy.

  Erdogan rovněž přerušoval evropské lídry a tvrdil, že jeho země již vynaložila na uprchlické tábory 8 miliard eur. „Erdogan se rétoricky zeptal, jak se vypořádáte s uprchlíky, pokud se nedohodneme? Budete uprchlíky zabíjet ?“ cituje server z dokumentů schůzky.

 • Megafon • 9. února 2016

  Policejní mluvčí sdělil, že šlo maximálně o pochybení jednotlivce.
  Pohleďme z druhé strany.
  Dostaneš rozkaz, musíš ho splnit. Nejsi s ním vnitřně ztotožněn, ale jak z toho ven?
  A přichází dobrý voják Švejk. Šak jsme národ Švejků. Rozkaz byl do puntíku splněn a zároveň byl i vyjádřen názor účinkujících. Že by šlo o osobní pochybení velícího? Inu, tak okatě a pilně přelétal z květu na květ jak včelička, že i to by mohla být pravda. Maximálně ho potrestají za zmrvené velení. V každém případě s námi chlapci na vrchu hrají levou a zřejmě si jdou vzájemně po krku. Inu, takový přímý a opravdu chlapský způsob jednání přesně odpovídá způsobům našeho Bohouška a jeho soukmenovců. Ale Bohouši, prozraď kdo je tvůj loutkovodič. Tebe rozhodně nikdo neprosadil pro přemíru schopností. Ale spíš proto, že jsi lehce manipulovatelný, užitečný blb. A někomu v tomhle státě pořád leží v žaludku, že v posledních volbách přišli o penězovody na které byly po léta přicucnuti jak na mámin prs a nedokážou bez té rozkrádačky existovat.

 • Aleš • 9. února 2016

  Mouřenín, na kterého to svedou, pochybení jednotlivce…. Mantra plnění rozkazů známá z dob dozorců koncentráků. Ono může být docela jedno, v čem přesně spočívala levárna a jak moc si následky budou žít vlastním životem. Propagandisté si splnili svoji čárku do deníčku a můžou do světa vykřikovat ty zhovadilosti, za co všechno může prezident a jaký jsme to národ xenofobů, kritici Sobotky mají plusový bod, Sobotka má bod programu, aby vláda a parlament nemuseli tolik pracovat proti neoliberálnímu moru a Babiš se měl na co vymlouvat, fašisté budou zase něco mektat o bezprecedentním porušení bezpečnosti a my jsme se jen utvrdili, jak je všechno u nás na hovno. Všichni můžou být spokojeni….
  Všeho jenom do času. Tento typ svinstva již nebude dlouho hájen světovým četníkem, protože ten bude mít co dělat sám se sebou, natož aby nám sem posílal miliardy na mejdany a činnost protektorátní správy.

 • peter. • 9. února 2016

  Robert Fico v uplynulých dňoch vyhlásil,že je pripravený ísť do opozície.Ani jeho predvolebná kampaň nesvedčí o tom,že by sa nejako triasol za tým,aby vládol zo svojou stranou aj v ďalšom volebnom období.Keď som o tomto Ficovom vyhlásení porozmýšľal,prišiel som k záveru,že akákoľvek vláda bude musieť už v krátkej dobe riešiť mimoriadne ťažké problémy súvisiace s imigrantami a možným rozpadom EÚ.Budú sa prijímať nepopulárne rozhodnutia, ktorým sa nebude môcť žiadna vláda vzoprieť,lebo páni v Bruseli za podpory Nemecka a Francúzska nebudú váhať použiť v záujme presadenia svojich návrhov aj násilné metódy.Ten kto sa u nás po voľbách ujme moci,sa vydá na sebevražednú cestu.Ľudia s charakterom a rešpektom ku svojim voličom sa veľmi do vládnutia hrnúť nebudú.
  Imigrantskú krízu už zastaviť nemožno a jej dôsledky na nás udrú už v tomto roku.Utvrdili ma v tom aj Merkelovej rozhovory s Davatoglum,ktorých výsledok možno zhrnúť do dvoch bodov:
  1 – Som v šoku z toho,ako Rusi zabíjajú nevinných civilov v Sýrii!
  2 – Pripravili sme spoločne pre utečencov bezpečné trasy do Európy.
  Takže ja to vidím tak,že počet a masovosť protiimigrantských demonštrácií bude stúpať,na priamo úmerne tomu bude narastať aj brutalita a početnosť zásahov represívnych zložiek štátu.To čo neviem odhadnúť je,do akej podoby sa to všetko vyvinie.

 • fajt • 9. února 2016

  peter. napsal
  peter.

  milka Merkel usoudila ( a podlehla), že EU nejlépe ochrání džihádisté navezení do její země, krom toho demografické peklo, které německé říši hrozí lze hasit cizorodým materiálem, tedy genofond němců bude ( násilně) přeočkován cizí kulturou, která k nim dorazí z doby kamenné … a pak že boží mlýny nemelou. ..)

 • hudryper • 9. února 2016

  fajt napsal
  spojit se dnes s komunisty by znamenalo jít ještě více do prava, tedy do hněda

  Což takhle v situaci k tomu příhodné spolupráce nových vedení obou stran ? Anebo spojení jasné
  levice v obou stranách,které vytvoří ,podobně jako v Německu, českou Die Linke ?

 • fajt • 9. února 2016

  hudryper napsal
  Což takhle v situaci k tomu příhodné spolupráce nových vedení obou stran ? Anebo spojení jasné
  levice v obou stranách,které vytvoří ,podobně jako v Německu, českou Die Linke?

  v česku není autentické levice ani v případných frakcích , či v pouhých jedincích, kteří by se omylem dostali do těchto dvou partají, které jedou čistý kapitalismus…snad nová generace, snad nový národ a kultura na české kotlině. ..)

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/df/56/03/df560380420701d78c0a0e9108bc3868.gif

 • peter. • 9. února 2016

  fajt napsal
  levice v obou stranách,které vytvoří ,podobně jako v Německu, českou Die Linke?

  p.hudryper:
  So všetkou úctou!Čo by ste od takto vytvorenej strany očakával,že urobí napr.pre to,aby ČR vyšla z toho chaosu do ktorého voľným pádom smeruje celá Európa, bez strát minimálne ekonomických,ak už nebudeme hovoriť o stratách duchovných,morálnych a kultúrnych?Môže v súčasnosti nejaká strana(hocijako smerovaná) vôbec niečo zmeniť?Lebo podľa mňa sa už udalosti dali do pohybu a tak ako nemožno zastaviť lavínu alebo povodeň,tak už nemožno zastaviť ani tie zvrátené zmeny ktoré nám niekto naordinoval.

 • Admirál • 9. února 2016

  fajt napsal
  v česku není autentické levice ani v případných frakcích , či v pouhých jedincích, kteří by se omylem dostali do těchto dvou partají, které jedou čistý kapitalismus…snad nová generace, snad nový národ a kultura na české kotlině. ..)

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/df/56/03/df560380420701d78c0a0e9108bc3868.gif

  Co si představujete pod pojmem autentická levice? Mě by stačilo, že odmítají necon a neoliberalizmus.

  Politiku, kteří vy splňovali tato kritéria je dost. A nejen v ČSSD a KSČM.

  Podpora pro takovou politiku by se našla.

 • Admirál • 9. února 2016

  peter. napsal
  p.hudryper:
  So všetkou úctou!Čo by ste od takto vytvorenej strany očakával,že urobí napr.pre to,aby ČR vyšla z toho chaosu do ktorého voľným pádom smeruje celá Európa, bez strát minimálne ekonomických,ak už nebudeme hovoriť o stratách duchovných,morálnych a kultúrnych?Môže v súčasnosti nejaká strana(hocijako smerovaná) vôbec niečo zmeniť?Lebo podľa mňa sa už udalosti dali do pohybu a tak ako nemožno zastaviť lavínu alebo povodeň,tak už nemožno zastaviť ani tie zvrátené zmeny ktoré nám niekto naordinoval.

  Kdo uvede do pohybu lavinu, je v nebezpečí, že ho samotného smete.

  Od určitého okamžiku se totiž tak složité procesy nedají řídit a i malé síly mohou změnit směr laviny.

 • fajt • 9. února 2016

  Admirál napsal
  Co si představujete pod pojmem autentická levice? Mě by stačilo, že odmítají necon a neoliberalizmus.

  Politiku, kteří vy splňovali tato kritéria je dost. A nejen v ČSSD a KSČM.

  Podpora pro takovou politiku by se našla.

  pouhé verbální odmítnutí ( či plané deklarace ) je v dnešní situaci žalostně málo, taky je jasně vidět, že když se nějaký alternativec v partaji najde a následně je zatížen patřičnou funkci a moci, tak potom stejně jede pouze partajní lajnu, která je čistě korporátní. ..)

 • peter. • 9. února 2016

  Admirál napsal
  d určitého okamžiku se totiž tak složité procesy nedají řídit a i malé síly mohou změnit směr laviny.

  Videl som v Tatrách ti lavíny,z toho jednu naozaj veľkolepú.
  Admirál!Ubezpečujem vás,že sa to zastaviť ani odchýliť nedá.Ak sa pravda v predstihu neurobia protilavínové opatrenia.Napr.preventívny a zabezpečený riadený odstrel.V tomto prípade je už lavína v pohybe.

 • hudryper • 9. února 2016

  peter. napsal
  Čo by ste od takto vytvorenej strany očakával,že urobí napr.pre to,aby ČR vyšla z toho chaosu do ktorého voľným pádom smeruje celá Európa, bez strát minimálne ekonomických,ak už nebudeme hovoriť o stratách duchovných,morálnych a kultúrnych?

  Kdyby u nás byla strana autentické levice,čemu mělo zabránit a také zabránilo bohumínské usnesení,kdyby zde byla dnes a ne jen v představách,očekával bych od ní,že se stane podobně
  nepříjemnou a jednoznačnou opozicí,jako je tomu v Bundestagu. Za první republiky to uměli
  dobře komunisté , protože se v 29.očistili od falešných sociálních demokratů,mohli se stát po
  válce vítězem nepochybně svobodných voleb v ČSR. Nemá smysl předem zamítat každý návrh
  na základě momentálních fakt,ona se ta fakta občas velmi rychle změní a proto je namístě být
  připraven. A v demokracii to jinak,jak pravil Zeman,než volbami nejde a vlastně ani nesmí jít.

 • hudryper • 9. února 2016

  fajt napsal
  snad nová generace, snad nový národ a kultura na české kotlině. ..)

  Víte koho mi tím připomínáte ? Herce Černého v roli alchmisty Scotty, když vysvětloval Werichovi,
  proč ten elicír mládá ne a ne připravit.

 • hudryper • 9. února 2016

  elixír mládí

 • fajt • 9. února 2016

  hudryper napsal
  Víte koho mi tím připomínáte ? Herce Černého v roli alchmisty Scotty, když vysvětloval Werichovi,
  proč ten elicír mládá ne a ne připravit.

  jj, takový míša kulička, moudry to chlap, chápal, že některé věci nejdou spravit, ani když jste císařem. ..)

 • peter. • 9. února 2016

  hudryper napsal
  levice v obou stranách,které vytvoří ,podobně jako v Německu, českou Die Linke ?

  p.hudryper:
  Die Linke.Keď čítam vyjadrenia Gregora Gysiho o imigrantoch,tak mám pocit,že Merkelovú nahovoril práve on,alebo niekto iný z Die Linke na to,aby tých Afričanov a Ázijčanov do Nemecka pozvala.Ten Gysi rozpráva o multikultúrnom Nemecku s takým nadšením,aké by nedokázali spoločne vyjadriť ani p.Dienstbier s p.Kohoutom.

 • hudryper • 9. února 2016

  peter. napsal
  Keď čítam vyjadrenia Gregora Gysiho o imigrantoch,tak mám pocit,že Merkelovú nahovoril práve on,alebo niekto iný z Die Linke na to,aby tých Afričanov a Ázijčanov do Nemecka pozvala.

  A současně ji,Merkelovou,obnaží Wagenknechtová tak,že všichni vidí : “ král je nahý !“ Je to
  politický boj a v něm se používá vše,co může prohloubit neúspěch vládnoucí sestavy v parlamentu.
  Ještě všichni budeme za tu Linke rádi,protože se v Německu,jistě nikoliv náhodou,formuje nová
  partaj,která nemá rozhodně nakročeno k demokracii.

 • Megafon • 9. února 2016

  Vše, všechny a všechno je třeba rozesrat dle hesla: „A z chaosu vzejde nový řád“. Taky už čekáte na spasitele s bílou hvězdou co tu loni nacvičoval spanilou jízdu svého vozatajstva?

 • Gatta • 9. února 2016

  Megafon napsal

  Vše, všechny a všechno je třeba rozesrat dle hesla: „A z chaosu vzejde nový řád“. Taky už čekáte na spasitele s bílou hvězdou co tu loni nacvičoval spanilou jízdu svého vozatajstva?

  Jj, je to tak.
  Jestli vzejde nový řád, to není jisté, ale změna určitě. Jen jestli to bude ta, na kterou jsme s nadějí čekali …
  Spasitel s bílou hvězdou bude v tom chaosu prvořadě zachraňovat své saudské přátele … tedy lépe řečeno, bude zachraňovat pro americkou demokracii jejich ropná pole.

 • Gatta • 9. února 2016

  PS
  Zatím to vypadá, že ten nový světový řád bude pěkný „neřád“.

 • Sio • 9. února 2016

  peter. napsal
  p.hudryper:
  So všetkou úctou!Čo by ste od takto vytvorenej strany očakával,že urobí napr.pre to,aby ČR vyšla z toho chaosu do ktorého voľným pádom smeruje celá Európa, bez strát minimálne ekonomických,ak už nebudeme hovoriť o stratách duchovných,morálnych a kultúrnych?Môže v súčasnosti nejaká strana(hocijako smerovaná) vôbec niečo zmeniť?Lebo podľa mňa sa už udalosti dali do pohybu a tak ako nemožno zastaviť lavínu alebo povodeň,tak už nemožno zastaviť ani tie zvrátené zmeny ktoré nám niekto naordinoval.

  Vždy se dá něco udělat. Pokud by ta strana dokázala vygenerovat osobnosti jako je třeba Putin …

 • Sio • 9. února 2016

  peter. napsal
  Videl som v Tatrách ti lavíny,z toho jednu naozaj veľkolepú.
  Admirál!Ubezpečujem vás,že sa to zastaviť ani odchýliť nedá.Ak sa pravda v predstihu neurobia protilavínové opatrenia.Napr.preventívny a zabezpečený riadený odstrel.V tomto prípade je už lavína v pohybe.

  No, ona se zanedlouho zastaví sama, ne?

 • Sio • 9. února 2016

  fajt napsal
  jj, takový míša kulička, moudry to chlap, chápal, že některé věci nejdou spravit,ani když jste císařem. ..)

  Ano, některé věci nelze uřídit, ani když jste císař. Nebo Putin.
  Jste vnímavý chlapec, chválím. Kdo je dnes v roli císaře a kdo v roli Scotty?

 • peter. • 9. února 2016

  Najväčší xenofóbovia Európy v priebehu dejín:
  1 -Karol Martel – Pri Poitiers v r.732 porazil vojsko Abd-ar-Rahmána a vyhnal arabov.
  2 – El Cid – počas rekonquisty v r.1094 porazil muslimských Almorávidov zo severnej Afriky a dobil Valenciu.
  3 – Ján III Sobieski – poľský kráľ,rozhodujúcou mierou prispel k porážke osmanských Turkov pod Viedňou v r.1683.
  4 – Alexander II – ruský cár.Očistil balkán od Turkov v r.1878

 • peter. • 9. února 2016

  http://www.sho.sk/clanok/1088/negativna-uloha-zapadnych-mocnosti
  Západné mocnosti sa v priebehu dejín správali raz ako odporní xenofóbovia a hneď zase ako najlepší priatelia musulmanov.Samozrejme vtedy keď musulmanom začal „ubližovať“ ruský Cár.

 • peter. • 9. února 2016

  Sio napsal
  No, ona se zanedlouho zastaví sama, ne?

  Áno.Ale zničí a pochová pod sebou všetko pôvodné.

 • Aleš • 10. února 2016

  fajt: Zapomeňte na nové lepší. Jsme teď a tady a jsme to my. Štěstí přeje připraveným. Neoliberální mor ve stylu tai-či musíme zničit jejich vlastními mantrami. Zvlášť těmi, na kterých je aspoň malý krapet pravdy.
  Nějak mi evokujete hlavní mužskou roli ve filmu Anna a král.

 • Aleš • 10. února 2016

  Petr Uhl – Praha
  Policie zjevně tolerovala maskování demonstrantů Pondělí, 8.Února 2016, 17:41:40

  Bude-li nutné v zemi, kde je ministrem vnitra xenofobní Milan Chovanec, zakládat nezávislé občanské skupiny, které by se zabývaly nezákonnostmi policistů, včetně údajného „muže v hnědé bundě“, jenž „usměrňuje“ zahalené demonstranty, bude jistě dobré vědět, že současné platné znění zákona o právu shromažďovacím č. 84/1990 Sb. uvádí, že „účastníci shromáždění nesmějí mít obličej zakrytý způsobem ztěžujícím nebo znemožňujícím jejich identifikaci“ (§7/4) a že přestupku proti právu shromažďovacím se dopustí ten, kdo jako „účastník shromáždění má obličej zakrytý způsobem ztěžujícím nebo znemožňujícím jeho identifikaci“ (§14/2/d), za což lze uložit pokutu do výše deset tisíc korun.

  http://denikreferendum.cz/clanek/22250-utoky-behem-sobotnich-demonstraci-co-dosud-vime