Diskuze k článku


 • hudryper • 2. dubna 2017

  Zásadně nesouhlasím ! Je to přesně naopak. Celý ten boží rok od jednoho Apríla k dalšímu , my
  všichni,kteří žijeme v této společnosti a v této době,prožíváme Apríl dnes a denně. Jen taková maličkost. Jednáte s tzv.profesionálem na to či ono. Náhle se ten „profík“ odmlčí a dělá mrtvého
  brouka. Tak ho vybudíte dotazem co jako bude ? A on vám odpoví,že vše běží výborně a že vám hned brzo zavolá… a NEZAVOLÁ ! Čekáte tedy týden,druhý,třetí a když nic,tak zavoláte vy. A
  ouvej ! Poprvé a podruhé váš hovor nezvedne,potřetí je nedostupný a počtvrté se dovíte,že váš
  telefonát odmítnul. A je to. Ten člověk vám nabídnul své služby,získal o vás zajímavé informace
  a s nimi se už s vámi nehodlá bavit ! Co můžete od něho očekávat ? Návštěvu zlodějů u vás doma ?
  Otevřete radio – a lež na lež , televizi už léta z tétož důvodu nemáte v bytě,na síti nutno pečlivě
  vybírat jen ty neaprilové zprávy a v kontaktu s politiky raději nasadit klapky na uši. Pravdivou a
  neaprílovou informaci aby se svíčkou v ruce v pravé poledne člověk hledal ! K tomu výborně slouží
  politicky korektní mluva které však nevadí obsahová sprostota ani lingvistické paskvily. Občansky
  prožíváme Apríl celoročně a odpočinout si od něj můžeme jen mezi nejbližšími a pak zde na OM.

 • peter. • 2. dubna 2017

  hudryper napsal
  prožíváme Apríl celoročně

  To je pravda!V tej celoročnej záplave neprávd ktorá sa na nás valí zo všetkých strán,má človek tendenciu k rutinnému posudzovaniu každej novej správy.Keď sa rokmi utvrdí v tom,že je obeťou neuveriteľnej manipulácie,snáh istej skupiny ľudí pri vláde o obrátenie a relativizáciu všetkých hodnôt ktoré doteraz zdieľal po svojich predkoch a ktoré či sa to už niekomu páči alebo nie – boli motorom našej končiacej civilizácie a celosvetového pokroku,keď je dnes a denne vystavený tomu,čo som spomenul vo svojej reakcii v komentári o „hajtmanoch“,tak potom ľahko naletí aj na prvoaprílový podraz.Ide o to,že nám vládne príliš mnoho „Wack Rubbishov“cez tzv.“politickú korektnosť“.To vám je ohromný vynález tá PK!Síce žijeme vo vysnenej demokracii,máme právo na slobodu prejavu,môžeme hovoriť a písať čo chceme a slobodne vyjadrovať svoj názor.Zbavili sme sa „komunistickej“cenzúry.SME SLOBODNÍ !!! …hurááá!Len to má malý háčik…politickú korektnosť.To,čo je alebo bude zahrnuté pod tento pojem si neurčujeme sami.Je nám to nadiktované spomínanou skupinou ľudí ktorá nám vládne.To oni určujú čo je alebo nie je politicky korektné.Nie sme to my – občania.
  Tak aj ten prvoaprílový pokus o žart o zmene názvu „hajtman“ na „loveperson“možno považovať za iróniu,výsmech a zlomyseľnosť, ktorá má postihnúť tých,ktorí sa odmietajú podriaďovať a zväzovať politickou korektnosťou.Takých nezmyselných slovných novotvarov ktoré vznikli zásahom PK je už priveľa na to,aby niekoho prekvapil výraz loveperson namiesto hajtman.

 • fajt • 2. dubna 2017

  celá dnešní světová existence je jeden velký ošklivý a nepovedený apríl, člověk stále doufá, že s novým dnem se probudí a svět bude normální, tedy trochu k životu, bez těch všech kriplů, kteří ze života homo homo udělali darwinovskou reality šou … bohužel tahle verze alternativní reality je prostě lepivější než howno ve chlívu, který má vlastnosti abnormální gravitační díry – takže až po uši ve sračkách nám nezbývá než se naučit žít mezi prasaty, jak to asi dopadne raději nebudu vůbec domýšlet, na tento problém je lidský mozek stejně krátký. ..)

 • peter. • 2. dubna 2017

  fajt napsal

  celá dnešní světová existence je jeden velký ošklivý a nepovedený apríl, člověk stále doufá, že s novým dnem se probudí a svět bude normální, tedy trochu k životu, bez těch všech kriplů, kteří ze života homo homo udělali darwinovskou reality šou … bohužel tahle verze alternativní reality je prostě lepivější než howno ve chlívu, který má vlastnosti abnormální gravitační díry –takže až po uši ve sračkách nám nezbývá než se naučit žít mezi prasaty, jak to asi dopadne raději nebudu vůbec domýšlet, na tento problém je lidský mozek stejně krátký. ..)

  +++ :-)

 • hudryper • 2. dubna 2017

  Tak vážení… konečně řekl pravdu o tzv.oteplování v důsledku lidské činnosti vrcholný světový politik,o jehož skvělé informovanosti nemůže být pochyb. Tedy v žádném případě ani Apríl :
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10122-vladimir-putin-rika-ze-clovekem-zpusobena-klimaticka-zmena-je-hoax

 • Béda • 2. dubna 2017

  hudryper napsal

  Tak vážení… konečně řekl pravdu o tzv.oteplování v důsledku lidské činnosti vrcholný světový politik,o jehož skvělé informovanosti nemůže být pochyb. Tedy v žádném případě ani Apríl :
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10122-vladimir-putin-rika-ze-clovekem-zpusobena-klimaticka-zmena-je-hoax

  Jako jedinec nedokáži zodpovědně posoudit nakolik oteplování klimatu ovlivňuje lidská činnost. Názory vědecké obce se v této problematice různí a jsou protichůdné. Jediným faktem jsou cyklické změny teplot v průběhu historie země – a ty zde byly i v dobách když zde člověk neexistoval, případně existoval ve „stopových“ množstvích (včetně dopadů lidské činnosti v dobách předprůmyslových).

  Co ale můžu, chovat se úsporným (méně konzumním) způsobem v rámci svých omezených finančních možností. Má to několik pozitivních efektů – 1/ v podobě menšího průvanu v mé peněžence 2/potenciálně pro příští generace, kterým ušetřím tím pádem víc zdrojů

  Pokud jde o otázku oteplování – viděl bych problém mnohem šířeji jako problém vlivu člověka na biosféru. A zde jsou negativní důsledky činnosti moderní lidské společnosti zcela nepřehlédnutelné. Počínaje exponenciálním růstem lidské populace a stále konzumnějšího způsobu života, což se obráží v obrovském nárůstu odpadů, které znečišťují stále víc půdu, vodu i ovzduší, odlesňování, proměnu půdního fondu na bezvegetační průmyslové anebo betonové plochy, likvidaci, fauny a flory, úbytek nerostného bohatství, necitelné hydrogeologické zásahy vlivem lidské činnosti a podobně. Je docela dobře možné, že pokud se nezlikviduje lidstvo samo válkami, zlikviduje nakonec jako tasemnice anebo rakovina veškerou biosféru a podmínky pro život na Zemi.

 • peter. • 3. dubna 2017

  Niekedy začiatkom 21.storočia boli vyrobené a premietnuté filmy Hostel I. a Hostel II.Nič zvrátenejšie som do vtedy nevidel a čo ma obzvlášť nasr..lo bolo to,že oba boli natočené na Slovensku v Bratislave.Naša pekná krajina bola takto vo svete prezentovaná ako to najzvrhlejšie a najtemnejšie miesto na zemeguli.
  http://kultura.pravda.sk/film-a-televizia/clanok/29565-recenzia-hostel-2-vstup-na-vlastne-riziko/
  No a teraz som narazil na toto video pojednávajúce o zábavkách európskej a americkej „nobility“ :
  http://www.lifenews.sk/content/pizzagate-satanisticke-ritualne-obety-obchod-s-ludmi
  Keď si uvedomím,že ľudia ktorí holdujú takejto „zábave“majú vplyv aj na globálnu politiku,tak sa ma zmocní pocit,že sa ľudstvo rúti do záhuby a nič mu už nemôže pomôcť.

 • Aleš • 3. dubna 2017

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Brusel-si-mysli-ze-jsme-podradny-narod-Jako-naciste-premita-cesky-zpevak-482097
  Země je kulatá. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. A my prožijeme další promrhané Jaro. Totalita dostává nádech již hodně rozvařené žáby v hrnci, aby tento protentokrát nežil v jednotkách 1 NAFURT.

 • Aleš • 3. dubna 2017

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/sloupky/kdo-dokaze-vydesit-vice-langsadlova-nebo-holkup/
  Technicky to pan Holkup nezvládl, stačilo svoji činnost chvíli zaměřit a přecílit ze státních hranic do sněmovny, v den projednávání sněmovního tisku, zda referendum ano, a bylo vymalováno. Vzhledem k tomu, že by většina possranců lépe svůj mandát ve směru ke svému poslaneckému slibu vykonávala in memoriam, bylo by tohle řešení mnohem demokratičtější, než naše setrvání v komplexní teroristické organizaci…

 • vymylimimozek • 4. dubna 2017

  Z komentáře na Tarasově terase:
  Svět se mění, Ondřeji, dneska jakkoliv rázný apríl může být myšlen vážně!

 • idiotronic • 4. dubna 2017

  Aleš napsal
  aby tento protentokrát nežil v jednotkách 1 NAFURT.

  Protektorát BuM byl součástí říše, plánované na 1000 let. Pak tu bylo zřízení na věčné časy.