Diskuze k článku


 • slava • 10. února 2016

  Erdogan znejistil. USA s nim do budoucna asi nepočítáji. Spojenectví NATO v plné kráse.
  http://lenta.ru/news/2016/02/10/turkeyus/

 • hudryper • 10. února 2016

  slava napsal
  Erdogan znejistil.

  Je to jasné, Erdogan připravil pozemní invazi do Syrie a Rusové jsou klidní,jako když míří na lva.
  To jsem zvědav na tu společnou akci Osmana a nočních košil z Arabského poloostrova ! Tímto vývojem na SV se Rusko stalo tím,kdo určuje ,jaký bude celý tento region v budoucnu. Nevidím
  tam místo pro saudský režim a jejich závislé pumpy na naftu a plyn. A už se začíná rýsovat věčný
  sen Rusů,ovládat Bospor a Dardanely.

 • hudryper • 10. února 2016

  hudryper napsal
  A už se začíná rýsovat věčný
  sen Rusů,ovládat Bospor a Dardanely.

  Na což reagují notoričtí kazisvěti Britové,kteří proti Rusku znemožnili vyhnat Osmany z Evropy a
  umožnili jejich prostřednictvím kontrolovat tento pro Rusko nejdůležitější strategický bod vůbec.
  Protiruská kampaň v Anglii,harašení zbraněmi a pohyb britských vojsk směrem na SV dokazuje,
  že si jsou vědomi toho,že přichází doba,kdy jejich hnusná politika na Balkáně a okolí není funkční.

 • ex-nemo • 10. února 2016

  Jen tam pěkně zůstaňme ! Naše vystoupení z NATO by bylo úderem zejména proti Rusku, proti němuž je v podstatě celá tahle obskurní organizace sestrojena.
  Pro obránce není nic lepšího, než slabý článek v řetězu útočníka; a kdo se trochu podívá na naši „armádu“ tak o té slabosti nezapochybuje; nehledě na to že nevíme kolik svých lidí tam Rusko má, ale nějaké určitě.Tak hloupí aby si je tam nestrčili, přece nejsou !
  V případném konfliktu by NATO bylo námi jistě velice překvapeno.
  Jako příznivec Ruska v současném sporu proto volám: „Zůstaňme v NATO !“
  Pozn. Neznamená že bych obdivoval vnitřní ruské poměry a jejich názory, zejména po tom slavjanofilu Duginovi nedávno tady

 • Aleš • 10. února 2016

  http://e-republika.cz/article3505-Budeme-oběti-nenavisti
  Abychom nebyli obětmi či spoluviníky NENÁVISTI, musíme vystoupit z nejmocnější teroristické organizace všech dob NATO. Hlavním šiřitelem nenávisti a zla a násilí ve světě prozatím nejsou islamofobové (ti se zatím pohybují na hraně varování před reálnými problémy a sklouzávání k násilí a šíření nenávisti), ale NATO a na ně napojené oligarchické struktury. Islamofobii bych zatím bral spíš jako symptom než nějakou příčinu (tu možná jen zatím u zaslepenosti některých nositelů). Hnědý mor využívá mnohem víc strategií, jak nás udolat. Je problém, že lidé přestávají ROZLIŠOVAT. Skutečné vlastence a pozitivní stránky entit jako je národ. A prázdné slupky za kterými se skrývá holá nenávist.
  ŠÍLENSTVÍ DEPRIVANTŮ NÁS SKRZ OVLÁDÁNÍ POLITICKÉ A MEDIÁLNÍ SCÉNY I NAŠICH ŽIVOTŮ NUTÍ DÁL ŽÍT V PODRUČÍ TÉTO TERORISTICKÉ ORGANIZACE, PROTI KTERÉ JE NĚJAKÝ ISLÁMSKÝ STÁT BANDA POBERTŮ.

 • Irena • 10. února 2016

  ex-nemo napsal
  Duginovi

  Dugin je blb, divím se, že ho někdo bere vážně.

 • Aleš • 10. února 2016

  ex-nemo: Nejeví se mi to ani trochu duchaplné. Když se kácí les, létají třísky. Budeme pak mezi poraženými a válkou zničenými zeměmi, mnoho z nás padne. Navíc výhody toho, že bychom něco v NATO mohli pozitivně ovlivnit odpadají. Proč myslíte, že několik našich vojáků zastává významné funkce ve vedení? Korupce mocí. Armáda je hierarchickou strukturou, kde korupce mocí funguje stejně jako zásady padajícího hovna. Pokud vojáci aspoň trochu logicky uvažují buď musí z armády odejít (viz. podplukovník Mudr. Marek Obrtel) anebo začnou chlastat, jako v jiných mne známých případech.
  Jedinou nadějí je, kdyby došlo k tomu a byl v rozporu rozkaz nejvyššího velitele armády čr, prezidenta a rozkaz z NATO, koho by „naši“ vojáci poslechli. Spoléhat se na marginální jev, kdy naše nevýznamné expediční sbory neschopností pomůžou porazit při případném střetu NATO, je myslím hodně přitažené za vlasy. To už spíš vidím šanci, že naši ministerští se dokážou jako korouhvička zavčas otočit, odkud bude zanedlouho vítr foukat, herce na to máme vskutku profesionální.
  Dugin bude hodně zvláštní postava. Občas jsem z něj měl pocit, že ho snad platí CIA.

 • ex-nemo • 10. února 2016

  Irena napsal
  Dugin je blb, divím se, že ho někdo bere vážně.

  Já vím.Ale důležité je jak ho berou v Rusku . Pohlížejí se na něho stejně jako Vy a já, nebo ho berou snad vážně ? A pokud ne, tak nechápu proč sem redaktoři takovou exotiku dávají.

 • ex-nemo • 10. února 2016

  Aleš napsal
  Budeme pak mezi poraženými a válkou zničenými zeměmi, mnoho z nás padne.

  To budeme v každém případě, pokud tedy dojde k tomu „kácení lesa“

 • hudryper • 10. února 2016

  A ještě jednou k predikci,že Erdoganova politika bude mít za následek balkanizaci Turecka. Na
  prvních zprávách je výborný článek od Zbořila :
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/zdenek-zboril-krymska-valka-a-syrska-lapalie/

 • fajt • 10. února 2016

  http://www.csfd.cz/film/403243-war-and-peace/prehled/ – klasika v novém hávu, náhodu jsem na to narazil na netu a docela mě to zaujalo ( evropská dekadence, tu ruskou nevyjímaje na prahu zničujících událostí ) . ..)

 • peter. • 10. února 2016

  Britská a americká mládež je na najlepšej ceste k totálnemu zhlúpnutiu,až na úroveň požadovanú likvidátormi európskej civilizácie.Hlúpa monokultúra sa dobre ovláda.
  Ale ani ČR spolu so SR,nie sú na tom bohvieako dobre.
  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393556-britsti-studenti-pohoreli-z-gramotnosti-a-matematiky.html

 • peter. • 10. února 2016

  peter. napsal
  Hlúpa monokultúra sa dobre ovláda.

  Oprava:
  Hlúpa multikultúra sa lepšie ovláda ako vzdelaná,vo svojich tradíciách a kultúre zakorenená monokultúra.

 • peter. • 10. února 2016

  Kerrymu sa po prezidentských voľbách v USA určite poriadne uľaví,že už nebude musieť vykonávať funkciu MZV.Až by ho človek poľutoval:
  http://megazine.cz/2016/02/rozcileny-john-kerry-co-byste-ode-me-chteli-abych-sel-do-valky-s-rusy/

 • Béda • 10. února 2016

  tožtak napsal

  Trošku mimo téma, diskuze stojí za to.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jan-Culik-pozadal-ctenare-o-penize-i-kdyz-mu-to-bylo-blbe-A-shrnul-nesmysly-kterym-propadl-cesky-narod-421235

  Čulíkovi to vůbec není blbé. Takhle žebrá již několik let pro svůj mainstream. BL se proměnily na „Sorosovku“ (Allbrightovku) v oblasti mediální propagandy. Klasické Sorosovky jsou „humanitární“ prádelny peněz přikryté milodary běžných lidí využívané na ideologickou masáž a politické převraty v zájmových zemích USA. Čulík se specializuje na oblast mediální propagandy – přitom sleduje shodný cíl s klasickými Sorosovkami, akorát to provádí trochu jinými metodami. Takto žebrá nejméně od té doby, co přichýlil na svá „ňadra“ propagandistu Dolejšího, většina autorů pro které veřejnost četla BL odešla po změně politické orientace jinam a s nimi i čtenáři. Český národ na rozdíl od imperiálních center ještě nestihl naštěstí multikulturně zdegenerovat, nechybí mu kritické myšlení (pídění se po podstatě jevů) nenechá se donekonečna oblbovat politickou reklamou, dokáže „číst mezi řádky“. Je dostatečně poučen nejrozmanitějšími podvodníky, kterým již přestal skákat na špek a reklamní slibotechny. Koneckonců, proč by autoři do BL nemohli psát nezištně a zadara tak jako na jiných skutečně alternativních webech? Proč to nemůžou brát jako své „andělské“ poslání a nezištnou službu veřejnosti?

 • Irena • 10. února 2016

  tožtak napsal

  Trošku mimo téma, diskuze stojí za to.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jan-Culik-pozadal-ctenare-o-penize-i-kdyz-mu-to-bylo-blbe-A-shrnul-nesmysly-kterym-propadl-cesky-narod-421235

  Tak tady bych řekla, že se v diskusi projevil přímo HLAS LIDU a doufám, že si adresáti příspěvků počtou :-)

 • r.m. • 10. února 2016

  Takto žebrá nejméně od té doby, co přichýlil na svá „ňadra“ propagandistu Dolejšího, většina autorů pro které veřejnost četla BL odešla po změně politické orientace jinam a s nimi i čtenáři. …….
  Kája Doleších si tam vypisuje svoji zastydlou generační vzpouru proti komunistickým rodičům. Jeho matka za ně kandiduje v komunálu dodnes.
  Rodiče jako správní Husákovi kolaboranti podepsali souhlas s okupací a Kadlik z toho má furt v hlavě na*ráno.
  Taky genetika je neúprosná, dvěma rudým blbům se z největší pravděpodobností narodí zase blb, ale s příslušnou aktuální barvičkou.

 • fajt • 10. února 2016

  http://pravyprostor.cz/uprchlikum-v-eu-je-zima-evropsky-parlament-schvalil-povinne-kvoty-na-pocasi/ – Evropský parlament nevyslyšel kritiku odpůrců a schválil kontroverzní normu, která od příštího roku sjednotí venkovní teploty ve všech zemích Evropské unie. Návrh podporovaly neziskové organizace zastupující imigranty, kteří si ve skandinávských zemích stěžovali na přílišnou zimu. To jim prý neumožňovalo integraci do společnosti, neboť na nízké teploty nebyli zvyklí. Soud pro lidská práva ve Štrasburku jim již dříve dal za pravdu, odlišnosti v klimatu napříč státy EU označil za diskriminační. Zemím, jejichž klimatické podmínky budou v rozporu s evropskou legislativou, budou od příštího roku hrozit sankce.

  Vlastníte pozemek? Za dodržování kvót odpovídáte vy

  Důchodci nejprve měli být od kvót osvobozeni. Nakonec ale ve vládním návrhu zůstala pouze výjimka pro občany s invalidním důchodem.Velkou změnu bude nový předpis znamenat pro majitele pozemků. Podle nejnovějšího znění navrhovaného zákona každý, kdo vlastní pozemek, bude mít po novém roce povinnost požádat místně příslušný obecní úřad o vyměření lokální teplotní kvóty.

  Majitelé pozemků menších než 100m2nebo s přiznaným invalidním důchodem budou moci požádat o její prominutí v celém rozsahu. Prominuté kvóty poté úřad rovnoměrně rozdělí mezi ostatní majitele tak, aby na území obce byla dodržena teplota v souladu s předpisy.

  Každý bude mít povinnost vpustit na svůj pozemek pracovníky Ministerstva životního prostředí. Ti s majitelem na místě vyplní speciální formulář – Zápis o provedení teplotního měření. Pokud z něj vyplyne nedodržování kvót, bude hrozit majiteli až pětitisícová pokuta. Odpůrci tuto pasáž považují za protiústávní a v případě schválení zákona v současném znění zvažují právní kroky.

  sranda?? ani ne. .

 • ex-nemo • 10. února 2016

  fajt napsal
  Evropský parlament nevyslyšel kritiku odpůrců a schválil kontroverzní normu, která od příštího roku sjednotí venkovní teploty ve

  …a t.d.
  Zalila mě radost milý Fajte jako už dlouho ne; je tu zbraň kterou se dají porazit i vodíkové pumy, totiž HUMOR.
  Jenže , není dopřáno smrtelníku v této době dlouho se radovati; podívej se na zdroj, ta zbraň není v rukou našich, nýbrž protivníka….

 • ex-nemo • 10. února 2016

  A ještě pro Aleše, trochu zjednodušeno :
  Naše účast v NATO ten spolek neposiluje, nýbrž oslabuje. A to je dobře, takový je náš přínos k míru.

 • Sio • 10. února 2016

  tožtak napsal

  Trošku mimo téma, diskuze stojí za to.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jan-Culik-pozadal-ctenare-o-penize-i-kdyz-mu-to-bylo-blbe-A-shrnul-nesmysly-kterym-propadl-cesky-narod-421235

  Čulík by měl navštívit psychiatra. Mimochodem, zprivatizoval fond na boj proti exekutorům, kde vybral kolem 170000. Z něčeho musí platit ty své vynikající redaktory. Odešlo mu přitom mnoho lepších autorů, co psali zadarmo.
  On už se nějaký zdroj peněz časem najde. Stejně mám pochybnosti, zda tolik vybere od dobrovolných dárců. V dobách, kdy byly BL lepší, vybral o hodně víc. No, ale zase je jich možná méně, ale přispívají více, kdoví?

 • Sio • 10. února 2016

  peter. napsal

  http://medzicas.sk/hrozi-pre-konflikt-v-syrii-svetova-vojna/

  :-)) „“Hitlerína” Angela Merkel „… dost dobrá předzdívka.

 • Botičky od Diora • 11. února 2016

  Vzpomínáte si na nadšení paní Albrightové, když nám gratulovala k přijetí do Severoatlantické aliance? Tvářila se jako štědrá tetička, která přináší vzácný dar. Mluvila o veliké poctě, které se nám dostalo a my jsme se těšili, až si ten dárek, skrývající se pod hezkým obalem, rozbalíme. Ale dřív, než jsme to stihli udělat, rozbalili to naši dárci sami, když využili naše nebe k přeletům svých bombardérů mířících na Bělehrad.
  Překotně rychlé přijetí ČR do Aliance, bez národního referenda, lze tedy přirovnat k porodu císařským řezem při použití celkové narkózy. Z hlediska chirurgů z NATO se operace zdařila, ale pro nás, coby nový přírůstek do rodiny, to byla šokující zkušenost. Dodnes jsme to porodní trauma nepřekonali. Ani po šestnácti letech života mezi válečníky jsme se nenaučili vnímat svět jejich kořistnickýma očima. Militantní výchova v nás nezničila lidství a zdravý rozum. Naší porodní bábě Albrightové se zkrátka nepovedlo zavázat si nás doživotním vděkem. Brzy jsme poznali, že tahle kmotřička je ve skutečnosti andělíčkářka, která má na rukou krev statisíců dětí, ale i nevinných dospělých civilistů. Jména dalších masových vrahů, tedy pardon, rozsévačů míru, bych tady četla hodně dlouho. Na seznamu bohužel jsou i jména českých politiků. Někteří z nich jsou přímo spolupachatelé, jiní si lepí na tvář masku zneužitých idiotů. Ale takovou výmluvu v budoucnu neuzná žádný mezinárodní tribunál jako polehčující okolnost. Za zločiny proti míru budou souzeni i mediální bubeníci, kteří nám vtloukají do hlav nenávist k předem určeným viníkům a národům.
  Ocituji jeden dávný výrok Machiavelliho: „Viděl jsem houf hrobníků, poskakovali, držíce se za ruce a volali: A žije mor!“
  Připadá mi, že je to aktuální hodnocení naší současnosti. Až na to, že dnešní hrobníci křičí: ať žije mír!

 • Botičky od Diora • 11. února 2016

  … když šíří mor válečné propagandy, když přesunují vzduchem, po moři i po zemi produkty válečného průmyslu a když nutí své spojence k poslušné spolupráci při demontáži světa.
  Milióny lidí ze zemí, které hrobníci už vybombardovali při „hájení lidských práv“, se dnes valí do Evropy jako do krajiny zaslíbené. Náš soucit s nimi bojuje s pudem sebezáchovy. Připadáme si už jako schizofrenici. Připouštíme si zástupný pocit viny za tento exodus, ale současně cítíme strach jako budoucí možné oběti.
  Naše kolébka Evropa se kymácí jako kocábka na moři, bouřkové mraky houstnou i na východě. Kmotři z NATO chystají velké spojenecké manévry, aby vyprovokovali střet s Ruskem. A my denně horečnatě sbíráme střípky necenzurovaných informací, vzájemně si je vyměňujeme a snažíme se z té změti vytvořit věštbu. Ale obraz poskládaný do mozaiky nás neuklidňuje, stále nám z toho vychází Guernika. Tak co nám zbývá, pokud nechceme předem rezignovat? Zřejmě jedině odvaha.
  V březnu uplyne 17 let od chvíle, kdy jsme byli naplánovaným císařským řezem pentagonských chirurgů zataženi do rodinného klanu agresorů, ničitelů míru i světa. Dvanáctý březen, datum našeho vstupu do Aliance, je v kalendáři označen jako Památeční den. Je na nás a na naší odvaze, zda z toho neblahého data dokážeme udělat významný státní svátek, tedy den, kdy ČR z Aliance odešla.
  Bylo by samozřejmě skvělé, kdybychom to stihli dřív než 12. března, ale buďme realisté. Naše vláda je nahluchlá a výzvy občanů vnímá jen jako bzučení otravného hmyzu. Teprve veliké demonstrace s jednotnými požadavky a případně i podpůrné stávky mohou naši hluchou politickou „elitu“ přimět k pozornosti a přinutit ji, aby bránila národní zájmy a obnovila naši ztracenou čest.

 • Botičky od Diora • 11. února 2016

  Pokud naše úsilí bude soustavné, koordinované a dost hlasité, vzbudí odezvu u občanů dalších členských zemí Aliance, a potom může nastat dominový efekt. Připadá vám to jako špatná cestovní mapa? Je snad ta, kterou nám předkreslila kmotra Albrightová lepší?
  Jsem si jista, že někteří z našich politiků mají stejný náhled jako my, ale netroufnou si s tím začít sami. Potřebují nás jako pevnou zeď, o kterou se lze opřít. Nejsou to žádní hrdinové. Vždyť naše vláda se bojí i zeptat, jaké nadměrné náklady budou projíždět po našich silnicích a k čemu jsou určeny. Naše pokrytecká vláda o průjezdu amerických ozbrojených sil přes Českou republiku tehdy ani nehlasovala, pouze průjezd vzala na vědomí. Parlament se o věc nezajímal, nesvolal mimořádné zasedání, pro jistotu se sešel až v den, kdy Dunajská jízda už zaparkovala v Maďarsku.
  Na výměnu ustrašených politiků však teď není čas, my je musíme zatím nechat na palubě, aby změna kurzu proběhla legálně. Neporušíme ústavu, naopak přinutíme naše politické zástupce, aby ji dodržovali i oni. Bude to obtížný úkol. Modlit se je samozřejmě snazší. Ale v této chvíli nás žádné modlitby před cestou do pekla války nezachrání. Odvaha možná ano…

 • Aleš • 11. února 2016

  exnemo- protentokrátní křivení páteří je větší zbraň hromadného ničení, než pár nefunkčních vojenských jednotek!!!

 • Béda • 11. února 2016

  Sio napsal
  :-)) „“Hitlerína” Angela Merkel „… dost dobrá předzdívka.

  Spíš by se hodilo nazvat ji Frau Fu“hrerin. Titul Vůdkyně Evropy i s patřičnými pravomocemi si tato paní demokraDicky přivlastnila, aniž by se ráčila kohokoliv otázat, jestli s tím souhlasí. Prostě se sama prohlásila za Vůdkyni celé Evropy.

 • Béda • 11. února 2016

  Za sebe mohu říct (a říkám to dlouhodobě) – pryč z NATO! NATO je zločinecká organizace, která nám nic závazně negarantuje, před ničím nás nechrání, naopak je vážnou bezpečnostní hrozbou (produkuje bezpečnostní hrozby pro obyvatele ČR). Navíc nás členství v tomto spolku připomínajícím mafii nutí dělat křoví při mezinárodních zločinech a tím i z nás, kteří jsem nikdy nesouhlasili se vstupem do této orgasnizace a s jejími akcemi dělá nedobrovolné spoluviníky a potenciální cíl mstitelů ze zničených zemí. A za poslední, potenciálně se stáváme obětním kanonefutrem této odporné zločinecké organizace, až nám vlády vypíší povolávací rozkaz k povinné účasti na zničující válce za zájmy cizích podnikatelů.

 • Aleš • 11. února 2016

  Podpora mediokracie vytvářející simulákrum, které může znamenat zvýšení rizika vojenského konfliktu, byť ve spojení s „oslabením“ strany konfliktu, o které píše exnemo, není podporou míru. I kdyby je armáda ČR oslabila i více, než připouštím, že je to možné, totiž tohle oslabení není zárukou, že přestože reálný stav armád bude vypovídat nesmyslnost konfliktu, magoři velící NATO ty lidi na jatka pošlou. A vystoupením z NATO mediokracii oslabíme. Ekonomicky na tom vyděláme. A to hlavní na závěr. Naše čest a svědomí.

 • Béda • 11. února 2016

  http://www.hlavnespravy.sk/orban-zacal-sa-realizovat-nemecko-turecky-tajny-pakt-o-migracii/743425

  “Podstatou (dohody) je, že 400.000 až 500.000 migrantov prevezú priamo z Turecka na územie únie. Avšak neprijme ich iba Nemecko, ale povinne by ich rozdelili medzi členské krajiny EÚ,” cituje denník Orbána.

  Predseda vlády, ktorý je súčasne aj predsedom Fideszu, v prejave pred poslancami označil za jednu z najdôležitejších úloh nadchádzajúceho obdobia vzoprieť sa tomuto nemecko-tureckému paktu….

 • Béda • 11. února 2016

  A co děla v NATO Erdogan s tureckym ISILem? Ma snad Turecko něco společneho se severnim Atlantikem? Oč vic je muslimske Turecko evrpštějši než pravoslavne Rusko?

  Zde maly přiklad z Turecka bojujiciho proti Kurdum za hodnoty evropske demokracie a humanity: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/394503-posadim-migranty-do-autobusu-a-poslu-je-do-unie-hrozil-turecky-prezident-eu.html

 • Béda • 11. února 2016

  Je nejvyši čas přijmout demokraticke musulmanske Turecko do Šengena a obohatit celu EU. Jedině tak zvitězi v cele Evropě, svoboda, mir, demokracije, humanita, lidska prava a šarija.

 • peter. • 11. února 2016

  Interview s Lazarom Kaganovičom.O Stalinovi,Gorbačovovi aj o ruských židoch.
  http://colonelcassad.livejournal.com/

 • peter. • 11. února 2016

  peter. napsal

  Interview s Lazarom Kaganovičom.O Stalinovi,Gorbačovovi aj o ruských židoch.
  http://colonelcassad.livejournal.com/

  upresnenie:
  http://colonelcassad.livejournal.com/2611003.html

 • Sio • 11. února 2016

  Béda napsal

  A co děla v NATO Erdogan s tureckym ISILem? Ma snad Turecko něco společneho se severnim Atlantikem? Oč vic je muslimske Turecko evrpštějši než pravoslavne Rusko?

  Zde maly přiklad z Turecka bojujiciho proti Kurdum za hodnoty evropske demokracie a humanity: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/394503-posadim-migranty-do-autobusu-a-poslu-je-do-unie-hrozil-turecky-prezident-eu.html

  Normálně ty blby vydírá. Proč taky ne, když mu dají možnost?

 • Sio • 11. února 2016

  peter. napsal
  upresnenie:
  http://colonelcassad.livejournal.com/2611003.html

  Zajímavá diskuse pod článkem. Zaujalo mě:
  „К тому же, у многих высших руководителей страны в ту пору были приемные дети – у Сталина, Молотова, Ворошилова… Наверно, это тоже имело значение.“

 • peter. • 11. února 2016

  Sio napsal
  „К тому же, у многих высших руководителей страны в ту пору были приемные дети – у Сталина, Молотова, Ворошилова… Наверно, это тоже имело значение.“

  Bohvie prečo.Možno aby ich ušetrili.Určite mali pocit,že nie sú práve najlepší otcovia.U Molotovova to je pochopiteľné,lebo jeho ženu(židovku)poslali do gulagu,Stalin to s tými svojimi ženami tiež nemal ružové.Ale napr.o Žukovovi je známe,že svoju rodinu miloval.

 • Aleš • 12. února 2016

  SD: Pokouší se ušpinit příznivce Ruska a kritiky NATO, není náhoda, že to nevyštrachali hned na začátku, ale přesně v době, kdy už mediální lež, ze kterých je živo NATO a petrodolar, se pomalu provaluje. To je přímá reakce na alternativní weby. Teď to budou hrát na to staré žido-křesťanské, kdo je bez viny, hoď kamenem, nikdo není dokonalý, lump anebo hrdina, my jsme jedna rodina.
  Po vyvrácení jedné lži budou následovat stovky dalších, nemá cenu se tím asi zatěžovat.

 • Clair • 13. února 2016

  Posilam vam klip z noveho filmu od Michaela Moora „Where to Invade next“ nebo Koho dalsiho okupovat.
  http://www.fandango.com/wheretoinvadenext_188065/movieoverview?utm_source=huffingtonpost&utm_medium=display&utm_content=wtinp2aware_300x600&utm_campaign=efpwheretoinvadenextphase2cy15cy16