Diskuze k článku


 • peter. • 9. srpna 2017

  Čo tam po Venezuele!
  U nás na Slovensku sa dejú veci! Člen vládnucej koalície vypovedal koaličnú zmluvu a štátni manažéri prestali dôverovať bankám.Preto nosia svoju skromnú hotovosť v ruksakoch.A keď sa taký ruksak stratí alebo ho jeho majiteľ zabudne na benzínke,nič sa nedeje.Ide predsa len o „pár drobných“.Kradnú kurvy ako po nebohom a ani sa pri tom nečervenajú od hanby.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/437734-statny-manazer-mal-v-ruksaku-300-tisic-eur/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

 • Admirál • 9. srpna 2017

  Způsob informování veřejnosti o dění ala Venezuela mainstrémovými medii v čele s těmi „veřejnoprávními“ je tragický. Ať plkají tam nebo onde, výsledný dojem je jednostranná ideologická propaganda bez kouska vhledu. To už na tom husákovské Rudé právo bylo lépe. Teda kvalifikací a úrovní propagandistů. Jejich řídící orgány by se měli dobře zamyslet, zda neplatí blbce, se kterými se nedá nic dělat, než je vyhodit, nebo jim zajistit kvalitnější odbornou přípravu. Zamyslet – to jsem napsal blbost. To těm jejich řídícím orgánům také moc nejde. Ńák se jim ta personální pyramida drolí.

 • Admirál • 9. srpna 2017

  peter. napsal

  Čo tam po Venezuele!
  U nás na Slovensku sa dejú veci! Člen vládnucej koalícievypovedal koaličnú zmluvu a štátni manažéri prestali dôverovať bankám.Preto nosia svoju skromnú hotovosť v ruksakoch.A keď sa taký ruksak stratí alebo ho jeho majiteľ zabudne na benzínke,nič sa nedeje.Ide predsa len o „pár drobných“.Kradnú kurvy ako po nebohom a ani sa pri tom nečervenajú od hanby.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/437734-statny-manazer-mal-v-ruksaku-300-tisic-eur/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

  Povídejte, informujte, díky právě probírané kvalitě informování našimi masmédii toho moc o podstatě vládní krize na Slovensku nevím. Něco píše Paroubek na VašeVěc nevím, jak moc to odpovídá realitě.

 • Bety • 9. srpna 2017

  Slovenské mamičky pekných synov máte -za tuto tuto výšivku a jiné umělecké příspěvky na odměnu sponzorům děkují pořadatelé Gay Pride Bratislava.
  Pekné, Peter že?

 • peter. • 9. srpna 2017

  Admirál napsal
  Povídejte, informujte, díky právě probírané kvalitě informování našimi masmédii toho moc o podstatě vládní krize na Slovensku nevím. Něco píše Paroubek na VašeVěc nevím, jak moc to odpovídá realitě.

  Nič neobvyklé sa u nás nedeje.Len prasce pri válove sa pustili do seba,lebo jedno z nich sa domnieva,že jeho dvaja koaličný druhovia žerú nejako viac ako bolo dohodnuté.
  p.Danko – predseda NR SR a čerstvo povýšený z vojcla rovno na kapitána svojím straníckym kolegom,ministrom obrany sa rozhodol k niečomu,čo sa vzdialene podobá prípadu „odstúpenia p.Sobotku“.Chce prosto vydierať.Pondelňajšia koaličná rada nedospela k žiadnemu výsledku a bude pokračovať rozhovormi v piatok.p.Danko vyhlásil,že od svojich požiadaviek neustúpi aj keby mal odísť z politiky.Nevie sa,čoho sa jeho požiadavky týkajú.Verejnosť sa o túto kauzu výraznejšie nezaujíma lebo už dávno vie,že vláda SR nemôže ovplyvňovať takmer nič,nech ju už bude tvoriť ktokoľvek.Dokonca aj Fico už stráca kredit u voličov vzhľadom na nečakane prejavenú túžbu dostať sa do tzv.európskeho jadra.Zmenil rétoriku a už nie je až takým veľkým odporcom prijímania imigrantov.
  Vládnu koalíciu u nás tvoria :Ficov SMER-SD,maďarská strana MOST-Híd Bélu Bugára a Slovenská Národná Strana p.Danka,ktorý sa stal jej predsedom po alkoholikovi J.Slotovi.SNS vznikla v r.1871 ako platforma boja Slovákov proti maďarskej nadvláde.Most -Híd je Maďarská revizionistická strana.Preto také spojenectvo nemohlo dlhodobo fungovať.Ale kto vie?Peniaze,peníze,peneži….to dokáže spojiť aj kurvu s farárom.Takže…uvidíme v piatok.

 • Dana • 9. srpna 2017

  Venezuela je ve volnem padu a jestli se Tribun domniva, ze socialismus s tim nema nic spolecneho, pak je to asi jako kdyz cesti humanisticti krasoduchove prohlasuji, ze jihadisticky terorismus v Evrope nema , ale vubec nema nic spolecneho s islamem.

  Ted by meli socialiste ve Venezuele ukazat, ze je jejich rezim i pres veskere nedostatky lepsi nez kapitalismus. Semknout se a makat a makat. Ukazat svetu, ze maji ideologicke poslani a kapitalistum se nepodrobi – to by vzpruzilo i jine revolucionare.
  Neco jako blahe pameti soudruzi v Ceskoslovensku: “ Imperialistu plany zhati nasi vepri boubelati“ . :-)

  Venezuelsti Marxiste meli dost roku cas na to, aby vychovali „lid“ k socialistickemu uvedomeni a budovani naroda. . Ted by opravdu pomohlo nahnat prumerne obcany do povinnych pracovnich-brigadnickych taboru, aby alespon nekdo zasel a sklidil. To musel delat i Castro na Kube.

 • fajt • 9. srpna 2017

  a je tady zas, karel, nástěnkář z langley, tedy z místa, kde světoví teroristy páchaj své nejhorší hříchy, a je tady opětovně se svým hnědým flašinetem – dneska bych taky zůstal u samotné ameriky, která vykazuje silné známky humusu, a to v oboru, který se v teto korporaci pyšní největší produkcí, tedy jejich movie propagandy – rád bych upozornil na dva kousky poslední produkce hullywůdských svazáků, kteří docela překvapili námětem a v podstatě i svou netradiční koncovkou, první dílko prošpikované aktéry, kteří hullywůdu docela věrně a úspěšně sloužili a slouží a jejich mordy nesou u sprostého davu známky celebritní závislosti, takže tihle bardi v létech ve své filmové roli lehce potratili svůj korporatní důchod ( páč dnešní kapitalista nemá nikdy dost) no a pak přišli na dost neotřelý nápad si své peníze ze zlodějské banksterské instituce vzít násilím, tedy přepadením, netradiční na tom zůstává to, že se jim to podařilo a že i ti nejmenší svědkové jejich chválihodného činu s nimi hezky podrželi basu a tak si nakonec svých peněz užili – https://www.csfd.cz/film/413061-loupez-ve-velkem-stylu/prehled/ – no druhé dílko je drsnější a velmi dobře promakané, je z prostředí, ve kterém jsou už dnes miliony američanů a které vykazuje velmi výbušnou atmosféru, dovolím si tvrdit, že tahle vězeňská komunita má dnes v americe největší potenciál na změnu a skutečnou transformaci společnosti ( gangy by v americké budoucnosti mohli taky hrát velmi zajímavou a zásadní roli) – takže taky vřele doporučuji – https://www.csfd.cz/film/108934-shot-caller/prehled/ . ..)

 • peter. • 9. srpna 2017

  Oplatí sa vypočuť tohoto človeka.Aby sme vedeli,že průser sa ešte len chystá.
  https://www.youtube.com/watch?v=aDxv46NGEhM

 • Gatta • 9. srpna 2017

  Re fajt – hele, byste tady mohl dělat kulturní filmové okénko – něco jako na iDnes dělá Mirka Spáčilová :-) A vlastně – Nejste Mirka Spáčilová ? – přiznejte se !!
  A jestli ne, tak jste s filmovým prostředím určitě už dřív něco měl.

  Jinak , dobrý tipy. A dobrý postřeh – těch muklů, co prošlo nápravou, těch bude v USA opravdu hodně. A za určitých okolností by možná by mohli zafungovat i jako skupinová síla.

 • fajt • 9. srpna 2017

  no nevím, ze mě by asi nějaký převratný kulturista asi moc nebyl ( tedy kulturní referent – dle slov bývalé kolegyně, která tímto výrazem častovala všechny osvětové a jinak na hrách pro sprostý lid angažované pracovníky ) , když koukám na ty své ošibky, tak si říkám, že na menším stroji než je rozměrově piáno už nic psát nebudu, páč už taky vidím hovno – no ale zase na třetinového maďara ( a dalších pár evropských kmenů) je to docela fajne, tedy az jó. ..)

  v americké korporaci neexistuje nic jako skutečný americký národ, páč až tohle komerčně nesourodé uskupení potrefí opravdová zkouška osudu, tak se to tam cele posere rychleji než enron a jejich pověstné toxické akcie, pak ti, co jsou dnes propastně dole a mohutně drceni systémem tamních zcela nenažraných pijavic, by mohli mít zásadní vliv na asi reálný armagedon – zatím celý proces brzdí šupáci nahoře, kteří mají pro svou zcela zničující činnost jediný akceptovatelný argument – jaderné zbraně – když se k tomu přičte jejich charakterové poškození s minimálním pudem sebezáchovy, tak to dává docela nehezký obrázek o další budoucnosti opičáka. ..)

 • fajt • 9. srpna 2017

  Gatta napsal
  Gatta

  PS : a spáčilová je totální mimoň, která už neví, jak by více kdekomu v režimu posloužila ( její name se stává regulérní nadávkou pro méně chápavé, ale o to více vřískající jedince) , sice největšího kolaboranta českého národa všech dob, vaška veškrnu, asi nepřekoná, ale snaží se, obluda, docela festně. ..)

 • Aleš • 10. srpna 2017

  fajte: dost dobrý; na Karla mám jen jednu krátkou pubertální básničku, ale on si stejně nic lepšího ani nezaslouží.
  Karle, Karle,
  máš děravý varle.