ČT Takáči, tys to zase zvrtal

Zpravodajství ČT a konkrétně jejímu redaktorovi Takáčovi se zas něco povedlo. Okamžitě po přenosu skvělého projevu prezidenta republiky k výročí 17. listopadu z Albertova protestujícího proti jediné pravdě v našich médiích pěstované a povolené, zasedl právě zhmotnělý příklad této jediné povolené pravdy v našich médiích, redaktor Takáč, k debatě se dvěma hosty o tom, nakolik je prezidentova výtka vůči médiím oprávněná, či neoprávněná. Jedním z hostu byl historik Šebek a druhým člověk mně neznámý. Oba pochopitelně, a jak už je to v ČT zvykem, se do prezidentova názoru ostře pustili, Takáč jim sekundoval, a všichni tři z této povedená trojky si neuvědomovali, že právě v okamžicích, kdy zeširoka napínají svá ústa v úsílí prezidentův názor o jediné povolené v médiích popřít, jej právě onou svorností a jednotností svých hlasů, i tím, jak pečlivě si Takáč své hosty vybral (jako ostatně vždy), potvzují. A to tak, jak by se to žádnému traktátu líp zdařit nemohlo

Poučná byla ovšem debata téhle trojky i z jiné stránky. Hostovi mně neznámému se téměř až spustila pěna z úst při láteření, jakého až téměř zločinu jsme se prý dopustili, že jsme si prostřednictvím svých zástupců v parlamentu zvolili všelidovou volbu prezidenta. Ze prý jde o osudovou chybu, za kterou už prý v osobě Miloše Zemana platíme, ale to nás ještě čeká oheň pekelný či ještě něco mnohem horšího, jestliže ovšem tuhle zlotřilost zase brzy neodvoláme. Šebek zas polemizoval o oné Zemanem zmíněné jedině pěstované a povolené pravdě v médiích. Ale že prý ne! Vždyť hlasy opoziční lze přece najít na různých internetových serverech, např. na Parlamentních listech. Čemuž tedy máme rozumět asi tak, že jsme my všichni zastánci jiného názoru (a že je nás většina), než jej hlásá ona jejich právě zasedající trojka a spolu s ní i naše média, vyhnáni už nadoživotí na pár internetových serverů, (které čtou tisíce), jako na jedinou louku, na které se ještě můžeme popást. Tištěná média, rozhlas a televize, čili tzv. mediální mainstream a tedy celý obrovitý informační průmyl (který sledují miliony), už pro nás však prostě nejsou.

Tak hledí na demokracii český historik dnešních dnů.

Ale zase má jistotu, že jej do ČT co nevidět opět pozvou..

25
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
25 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Autoři komentářů
BédafajtStarý doktorAlešorinoko Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Warning: sprintf(): Too few arguments in /data/web/virtuals/52128/virtual/www/domains/outsidermedia.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
orinoko
Člen
orinoko

Tak jak , damy a panove? Po vyroci Sametove rezoluce jak po vyprasku?

Na Albertove normalizacni Havlova kloaka takto CT sameto-kraksna byla pry stredem jizlivych poznamek – dorazila Al Dzazira.
Dneska vyrizeny mameluk Dienstbier tajnosnubne postaval s nejakymi zaKUKlenci , ale hlavne … ceska politicka scena uz ted proziva zemetreseni , o jehoz nasledcich nema patrne ani tuseni.
My jsme slavili vyroci slunecnich paPRDU praci – pulku dne jsme zkouseli a resili, jestli mame odjet na nahlou nabidku vystoupit v Ostrave.
Dobro dosli na Sametu.

Béda
Člen
Béda

orinoko napsal Tak jak , damy a panove? Po vyroci Sametove rezoluce jak po vyprasku? Na Albertove normalizacni Havlova kloaka takto CT sameto-kraksna byla pry stredem jizlivych poznamek – dorazila Al Dzazira. Dneska vyrizeny mameluk Dienstbier tajnosnubne postaval s nejakymi zaKUKlenci , ale hlavne … ceska politicka scena uz ted proziva zemetreseni , o jehoz nasledcich nema patrne ani tuseni. My jsme slavili vyroci slunecnich paPRDU praci – pulku dne jsme zkouseli a resili, jestli mame odjet na nahlou nabidku vystoupit v Ostrave. Dobro dosli na Sametu. Studenti prý nesli nelibě, že jim policie neumožnila předvést na Albertově nacvičenou divadelní… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Pokud jde o policii … doufam, ze se o takovou aktivitu postaral Chovanec. To posledni, co by dneska potreboval, je banda havloidnich teroristu, ktera by si v tomto state delala, co by ji Dzudy PANspermie nadekretovala. Halik a Kocab …Kocab je krivy jak turecka savle … a dneska jsem rad, ze za svuj hodne davny napad – Halik na Hrad – jsem tady na OM dostal poradneho sprdaka. Jeden i druhy jsou bez sance. Nenechte se mylit. Dneska jsem slysel stredoskolaky resit francouzske intermezzo. To jeden konspiracni agent vedle druheho. Nejak se to Havlovi sype. Jaky bude jeho odkaz vsem… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Neuveritelny … pisu a nevnimam vubec, co nenapisu. Nedokazu myslet najednou NATO , co napsat a zaroven konTROLLovat , jestli jsem graficky opravdu vsechno zaznamenal.

Béda
Člen
Béda

orinoko napsal Pokud jde o policii … doufam, ze se o takovou aktivitu postaral Chovanec. To posledni, co by dneska potreboval, je banda havloidnich teroristu, ktera by si v tomto state delala, co by ji Dzudy PANspermie nadekretovala. Halik a Kocab …Kocab je krivy jak turecka savle … a dneska jsem rad, ze za svuj hodne davny napad – Halik na Hrad – jsem tady na OM dostal poradneho sprdaka. Jeden i druhy jsou bez sance. Nenechte se mylit. Dneska jsem slysel stredoskolaky resit francouzske intermezzo. To jeden konspiracni agent vedle druheho. Nejak se to Havlovi sype. Jaky bude jeho… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

http://www.novarepublika.cz/2015/11/co-parizskemu-masakru-predchazelo-k.html To jsou zajímavé argumenty. Jako na potvoru zrovna v té době probíhalo v Paříži protiteroristické cvičení (něco mi to připomíná. Neprobíhalo v době 11/9 něco podobného v USA což údajně vysvětluje proč nezasáhl NORAD ani obrana Pentagonu – jejich pozornost byla „odkloněna“). Taktéž fakt, že měli informace o chystaném teroristickém útoku předem (v USA taky prý existovala řada indicií v tomto směru – dokonce i od spřátelených zpravodajských agentur). Nakonec zástupný cíl útoku. Bez toho, že by bylo dokázáno, že v tom má prsty sysrský ISIL (anebo „umírnění“ teroristé prý bojující za šariátní demokracii) okamžitě následuje útok v Sýrii… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

http://medzicas.sk/zabuchnite-dvere-do-svojich-statov-alebo-zaplatite-straslivu-cenu/

“Zabuchnite dvere do svojich štátov, alebo zaplatíte strašlivú cenu”, hovorí bývalý predseda Austrálie Tony Abbott, ktorý bezohľadne vyriešil problém imigrantov. Abbott hovoril pre noviny Daily Mail. Tu sú úryvky rozhovoru.

jogín
Člen
jogín

Nebylo by na místě aby Sobotka odvolal za útok na prezidenta? Jak je vůbec možné, aby ministr takto napadal hlavu státu?

Sio
Člen
Sio
Sio
Člen
Sio

Béda napsal

http://medzicas.sk/zabuchnite-dvere-do-svojich-statov-alebo-zaplatite-straslivu-cenu/

“Zabuchnite dvere do svojich štátov, alebo zaplatíte strašlivú cenu”, hovorí bývalý predseda Austrálie Tony Abbott, ktorý bezohľadne vyriešil problém imigrantov. Abbott hovoril pre noviny Daily Mail. Tu sú úryvky rozhovoru.

Tak jest.

orinoko
Člen
orinoko

Lidi , CNN je udajne sama arabska reklama. Honak krav je na kratkem reminku. Co rici k jejich reprodukcnim misam typu Leho a Dana?

orinoko
Člen
orinoko

Neni to v Cechach, na Morave … a nasem Slezsku tak hrozne, jak jsem se dlouha leta domnival. Kdyz se zacne lamat chlebik , dokazeme se dat do houfu a domluvit. Nicmene na uprchliky nesdilim uplne vseobecne prijimany nazor.

Aleš
Člen
Aleš

orinoko: už chápu, co je to bít mimo mísu. Nebýt ve sračkách…

Člen

MILOŠ JAKEŠ: KAPITALIZMUS a NENAŽRATOSŤ SA RAZ SKONČÍ
https://www.youtube.com/watch?v=yZ3twTHXZXw

fajt
Člen
fajt

Béda napsal

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/odmenou-rusku-eu-a-usa-pripravuji-rozsireni-sankci-proti-rusku/

a bude pro Rusko hůře, neoconům je úplně jedno, jak moc je Rusko silné, či jestli koná v civilizačním zájmu a právo je na jeho straně ( tady to bude ještě dlouhá a bolestná cesta, k věcem a krokům, které měly už dávno přirozeně nastat ). ..)

Béda
Člen
Béda

To je nehezké obvinění: http://www.zvedavec.org/vezkratce/11705/ Ve skupině, která nyní vykřikuje, že jim bylo kvůli českému prezidentovi zabráněno uctít 17. listopad, byly fašistické sudetoněmecké a banderovské ukrajinské bojůvky Pražského Majdanu. Je jen dobře, že současným fašistům, kteří zde tvoří agresívní pátou kolonu a paradoxně nazývají fašisty české občany, nebylo dovoleno útočit na prezidenta České republiky a „pietně uctít“ památku studentů, které možná jejich předci pomáhali v roce 1939 udávat, zavírat do koncentračních táborů nebo střílet. Jan Opletal by se v hrobě otočil. Je otázkou, zda by Česká republika měla nadále přijímat imigranty z banderovské části Ukrajiny, kterých je tu i tak… Číst vice »