Diskuze k článku


 • Rudolf_K • 18. března 2019

  Oni nas za velkeho rinceni, troubeni a bubnovani strasi bubakem Putinem a pritom potichoucku zavadeji novou totalitu v Cesku.

 • Martin (už bez taky m) • 18. března 2019

  Čest památce statečného,
  který vždy s rozvahou
  znovu a znovu pozvedal
  pošlapanou naději
  na lepší příští!
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemrel-Miroslav-Polreich-Cesky-diplomat-ktery-jako-spojka-mezi-Moskvou-a-Washingtonem-zachranoval-svet-574324

 • Botičky od Diora • 18. března 2019

  Hydra v podobě chazarské mafie, ovládající Ameriku a celý Západ plus mnoho dalších zemí pomocí lichvy z nekrytých a neexistujících peněz, bombardérů, vojenských základen, barevných revolucí a majdanů, nadnárodních organizací jako OSN,MMF,WB,NATO,EU,pomocí médií, tajných služeb ad. už je opravdu hodně hysterická. Nejen,že má tentokrát opravdu silné protivníky (Čínu ekonomicky a finančně, Rusko a další země vojensky ), ale stále více se jim nedaří realizovat jejich ďábelský či spíše satanský diktát pod názvem New World Order. Navíc jim docházejí zdroje a nemůžou už tak bezostyšně a beztrestně vykrádat podřízené země jako dosud, především pak země, které ještě disponují velkým přírodním a lidským bohatstvím. Pokud protivníci hydře SOUČASNĚ!!! odříznou zdroje a podříznou jejich hlavní nástroj globálního diktátu, tedy dolar, chazarská mafie skončí na smetišti dějin velmi rychle jako jeden z nejodpornějších, nejkřivějších a nejprohnanějších produktů lidské civilizace a většině lidské populace se bude hodně volněji dýchat a lépe žít. Jsem o tom přesvědčená.

 • Bety • 18. března 2019

  Politický pseudomučedník – to je trefné.

 • Aleš • 19. března 2019

  https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Tomio-Okamura-13074/clanek/Stat-zacal-kontrolovat-internetove-diskuse-93349
  Tomio, kdyby to skončilo cenzurou prosazující islamizaci, pořád by to bylo menším zlem oproti prosazovanému. Nicméně máte pravdu v tom, že to, s čím si ta euroatlantská VLASTIZRÁDNÁ lokajská klika zahrává, je celospolečensky navýsost nebezpečné a podlé.
  Slovenský poslanec a bojovník v 1. linii proti majdanizaci Slovenska pan L. Blaha začíná spouštět veřejnou diskusi o budoucí neutralitě Slovenska s tím, že pro Slovensko je největší devízou mír.
  Naši čučkaři i odchovanci a poblitické marionety papouškující hloupé mantry mají odlišné představy, kterých se asi chtějí fanaticky držet až do posledního marginalizovaného, uvězněného či odživotněného alternativce, a pomůže jim v tom nálepkování, cenzurování a stohy propagandy a pomluv různého druhu a utahování šroubů ve stylu vaření žáby v hrnci. Panu Umlaufovi bych chtěl oponovat v jednom. Myslím si, že nedoceňuje server Nová republika, zrovna pan David na něm nedávno uvedl zásadní myšlenku. Společnost si znovu začíná uvědomovat rozdíl mezi MY a ONI.
  Je mi jasnější než tisíc sluncí, oligarcha Valenta při provozování serveru Parlamentní listy má asi zájmy jiné než většina čtenářů a minimálně část přispěvatelů daného serveru. A určitě je nějakým způsobem i naplňuje, jinak by to asi nedělal… I když tedy informace i z těchto serverů vychází na různé úrovni (Nová republika má zpravidla solidní články, ale diskuse tam uvázla na mělčině urážek a špíny), máme tady pořád část gramotné populace, které nedělá problém analýza textu a navzdory zákulisním silám si vytáhnou potřebné. Takže myslím, že ač propaganda je nebezpečnější zabalená do věrohodných informací, při jistém procentu pravdy si lidé dokáží informace najít.