Diskuze k článku


 • Béda • 10. května 2017

  Tak předně. Ústava mluví pouze o tom, že na návrh premiéra prezident demisi ministra na návrh premiéra musí přijmout. Není tam ovšem napsáno nic o žádné bezodkladnosti.

  V tomto konkrétním případě, situaci komplikuje koaliční smlouva, podle které demise člena vlády přes odpor koaliční strany znamená porušení koaliční smlouvy a tedy důvod k pádu celé vlády.

  Původně Bohouš snažící se zabránit kolapsu ČSSD a jejímu pádu do zapomnění ve snaze odstranit Babiše a srazit preference ANO (načasováno 1/2 roku před volbami) uvažoval že podá demisi vlády, poté svoji osobní demisi, s tím že povládne v demisi dál až do voleb.

  Jenomže ejhle v prvním případě riskoval sestavení úřednické vlády, ve druhém nahrazení ve vládě pouze sebe sama – premiéra v demisi. A ve třetím případě nesplnění koaliční dohody může vést k rozpadu koalice, tudíž k možnosti že Bohouš bude vykopnut do zapomnění a nastoupí úřednická vláda Zemana.

  Všechno to se dějě jenom kvůli jednomu ambicioznímu politikovi, který utopil svoji stranu – v kauze OKD, Altner, restitucích, Březinovských kejklích, ve svém bytu za náhrady, v čachrech kolem ČEZu. Až Babiš vytáhne po svém pádu fascikly tak se Bohoušovi začnou protáčet teprv panenky.

  A to je ta demokracie 27 let po Hadráku. Mafiánské vyděračské šmírovací praktiky a nesmlouvavý boj všech proti všem – jakýmikoliv prostředky.

  A Zeman, ať již si myslíme o jeho buranských způsobech cokoliv, jedná ústavně s ohledem na politickou stabilitu země. Pro ty co se mu snaží mydlit schody. Myslte na to, kdo by pak vámi nenáviděného Zemana nahradil. Horáček – Kiska, multikulturní Drahoš, Švejnar, Dienstbier, Číro, Fischerová? Budou lépe hájit zájmy ČR?

 • fajt • 10. května 2017

  tak to jste mne , Tribune, dost zklamal, že se zrovna i vy ( a taky skoro hystericky) se postavíte do útočné řady proti Zemanovi ( a přitom taky používáte argumentaci, která je velice slaboučká a spíše politická než faktická), jsem tedy nečekal – jenom napíšu, že i premiérovi by měla ústava nadělit ( z pohledu zákona) materiální zodpovědnost za jeho případné neuvážené činy a jednání, kterých současný udělal neskutečně dost a ještě to završil absolutně nepochopitelnou demisi, která celý tento následný ( už předvolební) kolotoč rozjela – Zeman správně usoudil, že pro klid v zemi bude vyčkávat ( ústava ho v tomto směru neomezuje, nedává mu žádný časový limit), jestli si to premiér zase nerozmyslí a jestli je de facto ještě příčetný při tom záchvatu strachu o své mocensko-politické místo – jak vlastně fungovala oranžová vláda a jak moc plnila své předvolební sliby nechávám každému na zvážení ( já v tomhle směru mám jasno, kdybych chodil k volbám, tak tihle šíbři maj dávno smolíka). ..)

 • peter. • 10. května 2017

  fajt:
  Tá šou u vás pokračuje a graduje.Najnovšie som sa dozvedel,že ministerka školstva Valachová podala demisiu tiež.

 • Gatta • 10. května 2017

  Jen tak dál …

 • koloděj • 10. května 2017

  no tak předně Bohuš nedělá salta (jen) kvůli svým premiérským (nebo bruselským ) ambicím.
  Babiš i Zeman jsou mnohým osinou v pérdeli. Všechny ty rádoby kauzy na Babiše jsou jen trapným vývarem z nechutných páchnoucích ponožek. Ale jak se říká tisíckrát nic unaví i osla.
  Babiš evidentně na útok připraven není, nemá dostatečný prostor na komunikaci a hlavně – poslední dobou ztrácí ( možná zbytečně ) nervy. Jeho zvukomalebné proslovy mu přátele v partaji neudělají a preference nezvednou. Vytahování fasciklů – to se taky obrátí proti němu. Jistě jsou ve fasciklech i nepravdy, a pokud z nich bude vytahovat informace bez kontroly, může mu to srazit vaz.

  A to je přesně to, oč tu jde. Jak to říkával Standa Upřimný ? „Znemožnit, izolovat, zničit “ ? Stejné představení jen s jinými herci. Vypadá to i na stejného režiséra.

  Babiš různými opatřeními možná ztěžuje život živnostníkům, ale asi pořádně kazí kšefty lumpům. Vývoj výběru DPH o tom svědčí. Babiš není ani anděl, ani pánbů, ale jako správce financí si prostě vede dobře. Kdo to chce zpochybnit ? Ti, kterým šlápl na bábovičky ?

  Kdoví,co dalšího má v plánu, a tak se zcela přirozeně kompletní politická scéna ( provázaná se zločinem ) šikuje do jedné fronty a každý se snaží , aby jeho hlas v té vřavě byl co nejlépe slyšet a pronášené myšlenky byly co nejrazantnější.. Pokud se přitom podaří poplivat Zemana, tím lépe ..

  Další vývoj ?

  Babiš toto neustojí, nemá šanci, nemá na to ten tlak ustát .. bude vršit chyby a pak mu ani Zeman nebude moc platný. Padne vláda ( porušení koaliční smlouvy ), přeběhlíci z Ano vytvoří stranu pro jedno použití a možná přejdou do nové vlády ( společně s TOP ) a Gazdíci s KDU-ČSL ). Zruší se nejbolavější zákony nebo se pozmění jejich znění.

 • fajt • 10. května 2017

  peter. napsal

  fajt:
  Tá šou u vás pokračuje a graduje.Najnovšie som sa dozvedel,že ministerka školstva Valachová podala demisiu tiež.

  ano, asi chrápala s bafuňářem peltou – sice důkazy nemám, ale při dnešním politickém nastavení a způsobu boje, kdy je dovoleno vše, je ani nepotřebuji :-)

  Peter, česká politika je v tuto chvíli nehezký chlív, který je zase o level výše ( obecně níže) ve štábní pro americké kultuře – jsem opravdu zvědavý, jak velkého mučedníka oranžové opice vyrobí a jestli je hurvajz ve svém mocenském záchvatu schopný překonat i klause, pak má Andrej na podzim luxusní žně a jeho agrofert vyfúzuje zbytek kolonie, o kterou nemaj cizáci zájem – konec česka je už na dohled a ti nejchytřejší, nejmazanější a nejmocnější z národa na tom ještě urputněji pracují, takže proč se čílit a dělat si vrásky nad situací, která má už svou vlastní likvidační rychlost a spěje k dalšímu historickému bodu, jako jedinec, pouhé zrnko prachu, už běsnící vichřici neovlivníte, spíše ji neuváženým pohybem jenom posílíte – v klídku si raději počkáme na nový útvar, který kolonii majetnicky zahrne ( ale raději bych byl, kdyby moje rodná hrouda spadla pod velko polsko než pod říšskou zemskou správu) . ..)

 • koloděj • 10. května 2017

  Ve volbách MOŽNÁ ANO zvítězí, ale pravo-středo-levo-kmotrovská koalice nedá ANO šanci ani čichnout.. Bohouš ? Toho odlidí do ČEZU nebo do Bruselu, nebo mu rupne pneumatika. Moc toho ví.

  Kmotříci se zase dohodnou, Ambasáda spřáteleného státu odepíše jednu figurku, mají jich koneckonců dostatek šašci, které zvolíme jako své zástupce k vládě nad tímto kocourkovem nám budou zase hrát to divadélko na demokracií, multi kulti, a podobně.

  Chobotnice útok ustojí. Vypustí inkoustovou clonu a stáhne se za závěsy, aby nebyla moc na očích .. ovečky by mohly být zneklidněny.

 • Martin (už bez taky m) • 10. května 2017

  koloději – Babišovo promigrantství a prosorošovství (jde-li to tak po jeho veřejných vystoupeních k jisté „Univerzitě“ říci) odmítám, leč jako financ je nejspíše více než dobrý- což hodnotím jako neekonom. Nepatřím totiž mezi tyto bajkáře a pohádkáře – s extra nadáním pro horory pro prosté lidi…
  Možná to Babiš politicky ustojí, naopak „poblitická galérka“ se odkopala v celé své kráse – vč. „za oponou“ hrajících lidoveckých církevních prostitutů…
  To kydání hnoje na Babiše je výstižnou ukázkou „selektivní paměti“ k tomu co se zde po listopadovém převratu postupně stalo a dělo…
  Myslím, že ČSSD jako strana i pro poslední naivy končí, a zařazuje se „po bok“ mafií jako je ODS, TOP09 a podobné absolutní špíny.
  Raději jdu na záhonky, a mám přání, aby dnešní ranní mráz nezničil už kvetoucí stromy. Co největší soběstačnost- zejména v jakž takž zdravých potravinách – heslo příštích let…
  A co se Ústavy – a zejména LZPS týče- její článek 23 měl být dávno lidem aplikován… Lid se ale ve velké míře proměnil v pouhé konzumenty a „uživatele standartů se snahou o postup do vyšší kasty“ – bohužel v dost velkém množství na to, aby zbytek paralyzoval.
  Zda to někdo či slušní někdy prolomí, toť otázka…

 • fajt • 10. května 2017

  po skoro třiceti létech od státního převratu zdejší ovečky naprosto jasně a transparentně ukázaly, že si neumí a ani nechtějí samostatně , tedy poměrně nezávisle a jistým způsobem smysluplně ( tedy v rámci nastaveného celosvětového režimu ), vládnout, dokonce jim je i jedno, jestli si zachovají nějakou národní identitu, či jestli jejich území obsadí někdo jiný ( tady kladou eminentní důraz na osobní obohacení, nejlépe s nulovou námahou a prací ) a jsou schopné bez limitní ( a bez sebezáchovné ) kolaborace ke každému investorovi, který je zahrne tolik žádoucím bezpracným kapitálem – za takového nastavení se každá zdejší politická „krize“ stává pouze nežádoucím prodražením byznysu a jakého si divadla, které zdejší ovečky nepotřebují a ani nevyžadují, proto bude pro skutečné majitele kolonie výhodnější ( společensky únosné je to už dávno) zavést přímou správu, která bude mít povahu firemního manažmentu, který povede čistě pracovní lágr – tohle bude švejky fyzicky bolet, duševně to ale bude celé nad jejich rozlišovací ( empatickou) schopnosti ( tedy obecně, čest světlým výjimkám, které mají možnost se toho neúčastnit). ..)

 • Admirál • 10. května 2017

  koloděj – Souhlas. Podle mého názoru je Babiš v tomto okamžiku s veškerými výhradami to lepší. Důvody jste uvedl. Nyní snaha chobotnice, po neúspěšné plošné dlouhodobé mediální dehonestaci, je Babiše za každou cenu zničit tak, aby se nemohl účastnit voleb. Pátá kolona v ANO (víme, o kom je řeč) by dokonala dílo.
  Další podstatný důsledek by byl, že se v soc. dem. udrží kavárenské vedení a nedojde ke změně kurzu.

  Na miskách vah je mnoho, proto relevantní hráči, kteří ví, o co se hraje, půjdou na hranu a i za ní.

  V tomto rámci má prezident Zeman stále moji plnou podporu.

 • Gatta • 10. května 2017

  Re koloděj – „Babiš zlepšil výběr DPH“ …

  Zlepšovat výběr DPH cestou zvyšování sazby DPH na potraviny (mimo mnohé jiné) … umí každý blb. A čím vyší ceny v obchodech – tím pochopitelně i vyšší DPH pro Babiše.
  Srovnejte si sazby DPH a ceny v obchodech (v potravinách zvláště) před deseti a pěti roky.

  http://www.ucetnikavarna.cz/uzitecne-tabulky/sazby-dane-z-pridane-hodnoty/

 • Vaska • 10. května 2017

  lysohlávek – ten maňásek – naprosto zbytečná ztráta času probírat tady tu nulu

 • Gatta • 10. května 2017

  Vaska napsal

  lysohlávek – ten maňásek – naprosto zbytečná ztráta času probírat tady tu nulu

  https://www.youtube.com/watch?v=bjkHvCvQXc0

 • Martin (už bez taky m) • 10. května 2017

  Gatta napsal

  Re koloděj –„Babiš zlepšil výběr DPH“ …

  Zlepšovat výběr DPH cestou zvyšování sazby DPH na potraviny (mimo mnohé jiné) … umí každý blb. A čím vyší ceny v obchodech – tím pochopitelně i vyšší DPH pro Babiše.
  Srovnejte si sazby DPH a ceny v obchodech (v potravinách zvláště)před deseti a pěti roky.

  http://www.ucetnikavarna.cz/uzitecne-tabulky/sazby-dane-z-pridane-hodnoty/

  Zdražování potravin při jejich obecné „kvalitě“ je špinavost, sám ji dost cítím, protože rohlíky si péci zatím nemohu.
  Ale jeden by se skoro naivně domníval že proti takovým krokům by měla nejen vystupovat – ale hlavně jednat – jistá strana s názvem „sociální“…
  Že se svého času „postaraly“ ta „občanská“, a „tradiční, odpovědná a sebe-prosperující“ či „lidová“ je pochopitelné – ale u zavedené strany která (snad kromě komunistů jediná) má krom jiného v názvu „Česká“ by naiva jako já čekal něco jiného…
  Obávám se že ČSSD se postupně stává parodií významu všech termínů které svým názvem obsahuje.
  A je to velká škoda, že tato strana po „znouzecnostném“ vedení nepříliš sociálním M. Zemanem vlastně neměla žádného skutečného „lídra“- skutečně sociálně demokratického, českého. Snad s výjimkou krátkého období Paroubka (pomineme-li řadu jeho chyb)…
  V podstatě typického politika důsledně jednajícího dle názvu této strany nakonec aby ve vedení nejeden pohledal…
  Škoda těch poctivých v ZO, slušných…
  Asi až příliš důvěřivých a loajálních k „vedení“…
  Škoda tradiční strany, vize která by z politického života země rozhodně neměla vymizet.
  Bohužel vedení od vedení je to zřetelný sestup.

 • jaa • 10. května 2017

  ONo to může být docela jinak. To všechno jsou jen prkotiny, které tu už několikrát byly, akorát se o nich mlčí. Od různých demisí, odvolání/ neodvolávání navržených premierem nehodících se ministrů/ Klaus 3x a nic se nedělo/, duchové Ústavy, apod. Ale dnešní návrh, aby nebyla schválena Zemanova cesta do Číny… kvůli „krizi“ Hmm – Dám-li si dohromady bleskovou – zcela neoddůvodněnou či pochybně zdůvodněnou návštěvu – Sobotku litujícího šéfa Bavorska, po níž změnil rezignační ohlášení V TV národu, a ….. . Navíc další pochybná a rozporující se vyjádření kdekoho… tak nějak…. mno…
  Neví někdo, ci se v té asii/číně mělo vlastně projednávat a proč chtějí za jakoukoliv cenu této cestě zabránit… Ví to někdo…

 • Gatta • 10. května 2017

  Re Matin – jen krátce:

  DPH – zapomněl jsem uvést i velký význam DPH u stavebnictví, zvýšení počtu poviných plátců DPH a změny v zatřiďování do jednotlivých kategorií. Tedy ANO – daří se vytáhnout víc peněz.
  Mimochodem, už skončili ty povodně kvůli kterým se ta sazba DPH zvyšovala … ?
  Nebo to bylo kvůli překlenutí jednoho roku změny důchodového spoření … ?
  Už sám nevím … už je to tak dávno …

  Lidi v ZO – škoda koho ? Lidí, kteří pro svoji ovčí povahu, či možná kvůli svému prospěchu v místě bydliště vlastně drží ty „svoje“ gaunery u moci ?
  Čest opravdu světlým vyjímkám.

  Re jaa:
  Zrušit domluvenou oficiální návštěvu Číny se mi nezdá jako dobrý nápad – Číňan má dobrou paměť.
  Ta smečka ČSSD se už úplně pomátla … nebo to může být i docela jinak.

 • vymylimimozek • 10. května 2017

  Apage bystře, ministře!
  andělský zrak můj nevytře
  nižádný cizí satanáš
  co koláč má a chce i náš.

 • Gatta • 10. května 2017

  Z diskuze na iDnes o Babišovi.

  „Petr Pavel 35654

  Pokud udělal něco nezákonného, nechť ho soudí soud… Pokud něco nemorálního, nechť ho soudí lidé ve volbách… Ale určitě ho nemají soudit v parlamentu lidé, kteří za 20 let dostali politickou kulturu do bodu, kdy se tady z takového člověka stal nejoblíbenější politik… „

 • Admirál • 10. května 2017

  Gatta napsal

  Z diskuze na iDnes o Babišovi.

  „Petr Pavel 35654

  Pokud udělal něco nezákonného, nechť ho soudí soud… Pokud něco nemorálního, nechť ho soudí lidé ve volbách… Ale určitě ho nemají soudit v parlamentu lidé, kteří za 20 let dostali politickou kulturu do bodu, kdy se tady z takového člověka stal nejoblíbenější politik… “

  Dodal bych: Ale určitě ho nemají soudit ti, kteří v parlamentu Prosadili děravé zákony, aby dnes výběrově skandalizovali a odsuzovali ty, kteří se díky jejich děravosti obohatili

 • peter. • 10. května 2017

  Admirál napsal
  Pokud udělal něco nezákonného, nechť ho soudí soud

  Práve skončilo zasadanie českého parlamentu.Minule som sa tu vyjadril,že podceňovať Sobotku zahnaného do kúta je neprezieravé.Znovu poukážem na jeho výhru v tzv.“Lánskom puči“.Keď ohlásil demisiu,mnohí ho nazvali blbcom a debilom,no ako ide čas tak sa ukazuje,že konal od samého začiatku premyslene a v záujme svojom a svojej ČSSD.Dnes po tom zasadaní parlamentu je situácia takáto:
  Podarilo sa mu aj s pomocou médií zahnať Babiša do hlbokej defenzívy,vyvolať protibabišovské a protizemanovské nálady a demonštrácie.Podarilo sa mu odvrátiť pozornosť občanov od pôvodných,pravých príčin poklesu preferencií ČSSD.Evidentne sa snaží,aby ľudia na tie príčiny zabudli.Preto obracia pozornosť ľudí na „podvodníka a lháře“Babiša a nepriamo aj hnutia ANO.Znovu vyvolal vlnu odporu proti Zemanovi.To je za tých pár dní od jeho prekvapivého podania demisie celkom slušný výsledok.Ako nestranný pozorovateľ skladám poklonu taktike,ktorú používa Sobotka.A to je do volieb ešte dosť ďaleko.
  Aby bolo jasné!Oboch pánov – Sobotku aj Babiša ja osobne nemusím.Vášho prezidenta si napriek jeho excesom vážim možno aj preto,že ho porovnávam s našim Kiskom.
  Len to čo sa u vás deje z boku sledujem a musím uznať,že ten boj o korytá u vás je zo dňa na deň stále zaujímavejší.Čakám teraz na odvetné údery babišovcov a p.Zemana.Začína to byť napínavé.Ukazuje sa,že ten boj bude gradovať a budú v ňom použité všetky prostriedky.Aj tie najšpinavšie a neférové.

 • LiL • 10. května 2017

  Nevím,kdo tady vlastní média,ale pokud všichni píšou,že se v Praze sešlo více jak dvacet tisíc demonstrantů na podporu ústavy a pana Sobotky,tak je jasné,že Babiš to asi nebude. Šílení lidé dělají šílené věci a nejhůře se chovají ti,kteří po třiceti letech zjistí,že účet se musí platit a není čím. Takový propad preferencí nikdo nečekal a kamarádi se začínají zlobit.

 • idiotronic • 10. května 2017

  vymylimimozek napsal

  Apage bystře, ministře!
  andělský zrak můj nevytře
  nižádný cizí satanáš
  co koláč má a chce i náš.

  Možná už brzy bude viset… Tedy myslím článek na téma demonstrací proti Zemanovi a Babišovi které se konaly ve velkých městech a kde Sobotka byl jednoznačně ušetřen jakékoli kritiky . Spontaneitu, lidovost demonstrací charaketrizuje citát nahoře.

 • fajt • 10. května 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=V5AN0jRzPMI – Peter, viděl jste tohle. ..)

 • fajt • 11. května 2017

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bara-Stepanova-se-rozkrikla-na-plny-Vaclavak-Zeman-se-zachoval-jako-malej-parchant-Prece-uz-tam-znovu-nebude-To-nedopustime-487209 – i po skoro třiceti létech stále stejné svinstvo a davové omezení, tahle kolonie nemá budoucnost. ..)

 • Admirál • 11. května 2017

  Silně většinový názor lidí z mého okolí z našeho městečka na ne/demisování, ne/odvolávání:

  Naprosto eklhaft (včerejší dění v parlamentu). Naprosté chucpe (ti, kdo aktivně rozkrádali nebo nečinně přihlíželi, svými zákony umožnili nepřetržité rozkrádání, chtějí někoho soudit?)

  Zaslechl jsem v hospodě:

  „Už chápu, proč můj dědek volil v 48. komunisty.“

 • Martin (už bez taky m) • 11. května 2017

  Hrobařem demokracie v podání ČR jsou takové Štěpánové – kdysi to byli Štěpánové…
  Přichází doba, kdy zvítězí hnutí které zařve:“NEVOLTE STRANY – VOLILI BY JSTE JEN MAFIE“ – co se tu střídají už skoro 30 let…
  Nesnáším zaslepené, ulhané, přetvářky a pokrytectví plné hony na čarodějnice.
  Věřím že u normálních lidí Babiš začne získávat – pokud nevypění a zklidní tempo.
  Strany v ČR mohou brzy v parlamentu skončit.
  Samozřejmě kromě dvou: strany posluhů typu „za prachy s každým“, a druhé – „strany zmanipulovatelných blbců“.
  Kolik dostanou a zda dost na koalici „ochotných s blbci“ – to rozhodne občan a ovčan…
  Sám už žádné „strany“ (mafie) volit nebudu – ani z protestu „komančeros“ už ne.
  A možná se naseru a fakt to hodím Babišovi.
  Už jen proto, že se nebál šít do lumpa Kraďouska který je esencí a zhmotněním sprostého a povýšeneckého podvraťáctví se „zjihlým hlasem hrobníka“…

 • fajt • 11. května 2017

  jsem rád, že to ( snad) dožiju na ostrově, kde neznají švejka a jeho cuckooland. ..)

 • peter. • 11. května 2017

  fajt napsal

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bara-Stepanova-se-rozkrikla-na-plny-Vaclavak-Zeman-se-zachoval-jako-malej-parchant-Prece-uz-tam-znovu-nebude-To-nedopustime-487209 – i po skoro třiceti létech stále stejné svinstvo a davové omezení, tahle kolonie nemá budoucnost. ..)

  Presne to som mal na mysli!Všimnite si,kto sa postavil na stranu Sobotku….Štěpánová,ancikrist Halík a všetci tí,ktorí exhibovali u J.Krausa(proti Zemanovi,za „hrdinu“ Bradyho).Ak ani to neotvorí ľuďom oči,tak už im neni pomoci.

 • Admirál • 11. května 2017

  fajt napsal

  jsem rád, že to ( snad) dožiju na ostrově, kde neznají švejka a jeho cuckooland. ..)

  Ale no tak. Bez Švejka by byl svět v Čechách naprostá nuda. Podívejte se na dění optikou Haškova románu, najděte si v dnešním dění Brettschneidera, Plukovníka Kraus von Zillergut, Kadeta Biglera, feldkuráta, Pepka Vyskoč a svět je rázem o mnoho veselejší.

 • fajt • 11. května 2017

  Admirál napsal
  Ale no tak. Bez Švejka by byl svět v Čechách naprostá nuda. Podívejte se na dění optikou Haškova románu, najděte si v dnešním dění Brettschneidera, Plukovníka Kraus von Zillergut, Kadeta Biglera, feldkuráta, Pepka Vyskoč a svět je rázem o mnoho veselejší.

  jo, je snima i sranda, ale nesmí vám dejchat za krk každý den a nesmíte se přes ně permanentně dostávat k základním věcem, protože hovada nakonec umoří i šťastného vola – proto raději ten ostrov a jednou za čas z kosmické dálky připomenutí toho, že někde je opravdu absurdno a lidsky nebezpečně ( ten český humor rád oželím) . ..)

 • orinoko • 11. května 2017

  Primo výuková tragedie několikanásobného fanzinu Cesara a Antonia.
  Co mi to jen pripona? Aha, modré svazaky. Dokonce těžce personalni tlacenku ,která rezignovala na jakékoli státní a politicke principy.
  Az Cesar vykastruje zbytek politiky , tak vstane novy rad.
  Je Ovar řízen svými loutkoritici v krátkodobém hledisku?
  A Antoninus ve strednedobem výhledu?
  Neřídí místní politická zvěrstva náhodou Putin?
  Ma kopyto a nemá ovar. Ani Kostelecké uzeniny.
  Cesar a Antonius.
  Jdete se dovzdelat. Pesaci velmi KARIkaturni revoluce.

 • orinoko • 11. května 2017

  Všechno špatně.
  Ted mi to došlo. Místo nejvyššího skina mel byt premiérem Davidek Rath. Nastalo by přesně to same.
  Jen by to mel místní aktiv daleko slozitejsi.
  Jak promijet jednomu to, co druhému kladete za vinu?
  Všude to smrdi zidoVINOU, jen Ovar a jeho uzené koleno se tváří, ze maji jiný modus vivendi

 • orinoko • 11. května 2017

  Mno, ovarovo koleno prý samo da průchod odchodu.
  Pokud je to pravda, tazi se vas, hluboce obeznameny aktive, kdo mu sejmul Bivoje?
  Pokud nevíte, tak nemáte žádnou šanci pochopit vlastni dej.

 • racek • 11. května 2017

  No, víte, je to souboj velkeho daňového podvodníka versus křivákovi nejvyšší kategorie, navíc vykazujicimu příznaky vysoké schizofrenie, jak svědčí jeho pětinásobný rittberger… Pardón, Sobotka! A komu fandím?
  Je to jasné, Zemanovi. Jediný který se dnes snaží zachovat zdravý rozum a střízlivost. Nejdříve je totiž třeba zchladit hlavy a to za dva dni opravdu nejde. A jeho návrh aby odstoupili oba je jediné správné rozhodnutí.
  Tu krizi způsobil Sobotka svou vysokou hloupostí a nerozhodností. On byl vždy takový. Oba kousky znám už 20 let osobně a Sobotku zvláště. Nejlépe ho kdysi charakterizoval jeho bývalý séf sekretariátu … Dobře oblečen, dobře mluví a pak už nic. Jeho názor nelze vystopovat, je to vždy názor jeho okolí.

  A pamatujete co se nedávno ví Sobotky stalo? Odešel Prouza. A s ním i názory. Od té doby jen zmatkuje a plive. A že ho miluje galerka pražská? No, vite, on k ní totiž už dávno patří.

 • peter. • 11. května 2017

  racek napsal
  je to souboj velkeho daňového podvodníka

  Je to slovenský vlastenec
  http://www.rouming.cz/upload/najvacsi_vlastenec.jpg

 • peter. • 11. května 2017

  peter. napsal
  Je to slovenský vlastenec
  http://www.rouming.cz/upload/najvacsi_vlastenec.jpg

  Mal to byť žart,ale nie je.On totiž tuneluje aj Slovensko.Za pár dní bude rovnako žlté od repky ako ČR.
  https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/305929-babis-kupuje-na-slovensku-pekarne-aj-druzstva/

 • fajt • 12. května 2017

  faleš fake medií vyhrává a vyhrávat bude, drtivá většina ovčanů kauzality a příčinné souvislosti neřeší, páč si je z jedné strany nepamatují a nebo je vůbec nevidí no a protože v lidech ( a v těch nahoře tuplem) je tolik dobroty a lidskosti jako v prdeli medu, tak jsme a budeme tam, kde jsme ( prostě zlatí dinosauři, ty tady měla příroda zachovat a opičáka evolučně nepustit ) – http://www.csfd.cz/film/322881-vetrelec-covenant/prehled/ včera jsem juknul na tohle, kdyby to šlo, tak bych sofort podobného krasavce poslal mezi zdejší lid, a to v počtu nemalém. ..)