Do boje proti černému nebezpečí

Reklama


Přišel mi hromadný mail, který mne vyzýval k boji. Hrne se na nás totiž černé nebezpečí. Vlády nás náhle zradily. Chtějí se nás náhle zbavit a náhle k tomu již našly i řezníky. Máme náhle chránit naši zemi, naše ženy, naše děti, naše hodnoty a náš způsob života. Nevím, kdo je vlastně černý a kdo bílý?

Smečky zbabělých černých útočníků a útočnic ze zálohy napadají a znásilňují v Evropě osamělé bílé ženy. V jednotě je prý náhle síla a jsme již náhle ve válce. Sílu prý najdeš v sýru. Nebo najdeš v síle shnilý, plesnivý a bílý sýr?

Afrika nám vrací úder. Na ten náš jsme si předtím vůbec nijak nestěžovali a dosud vůbec nijak nestěžujeme. Najednou Afriku černým. Najednou s křížkem po funuse máme jít hurá do vlasteneckého a křesťanského boje. Nebo máme jít ke svobodným volbám a zase volit jedno koho, jenom ne sebe.

Při větném rozboru toho agitačního mailu jsem si lámal hlavu nad pojmy „naše země“, „naše ženy“, „naše děti“, „naše vlády“, „naše hodnoty“ atd. Za celý svůj mizerný život jsem si nevšiml, že by něco takového jako „naše“ u nás existovalo. Vždyť nejsme vůbec svoji. Ovšem kromě toho, co se příčí slušným výrazům. Je to asi díky mé špatné povaze. Mohou za to rodiče.

Mladí lidé mají dnes jiné starosti. Žijí ve svobodě, demokracii a blahobytu. O klíčové skupině mládeže, která podprahově ovlivňuje celou populaci lze říci, že její příslušníci se jako děti měly obvykle dobře. Měly nekomplikovaný porod, běžná dětská onemocnění. Neměly vážnější úrazy ani infekční onemocnění. Dětství měly spokojené. Měly dobrý a výborný prospěch na základní škole. Rodiče byli zdraví.

V období puberty v revolučních letech po 1989 nastalo kouření 20-30 cigaret denně, nastala menší trestní stíhání, pití černé kávy. Nemají stálý vztah. Kouří nyní asi 10 fet-jointů denně, hulí marihuanu, dříve ještě více. Berou občas pervitin, heroin, někdy pravidelně i několik let. Trpí schizofrenií, podezřívavostí, absťáky. Nepracují, a pokud ano, tak jen příležitostně, kradou. Půjčují si věci a peníze, dělají dluhy a exekuce. Chlastají ve velkém. Mají problémy se ženskými i s muži. Budoucnost je nejistá. Moc nespí, lítají po nocích. Ztrácejí peníze a doklady. Jezdí zdarma MHD. Občas se je snaží zneužít teploušové, vetešníci v zastavárně kdykoliv.

Občas skončí v nemocnici, na záchytce a psychiatrickém oddělení. Mají bludy, halucinace a občas i dobrou chuť k jídlu. Jsou lucidní, tenzní, unavení a mají toxickou psychózu. Berou Aripriprazol s nežádoucími účinky a Abilify. Náladu mají nic moc, občas bludy a halucinace, psychotické prožitky, paranoiu a deprese. Mají problémy se soustředěním a pamětí, autoagresivními a heteroagresivními tendencemi. Občas jim přidají Mirtazapin, Trazodon a Tisercin. Budoucnost je nejasná. Slyší hlasy. Jsou roztržití. Mají narušené psychomotorické tempo a obsese. Nasadí jim Zopitin a Trittico.

Mají stálé problémy s prací, dluhy na pojistném, na Úřad práce nechtějí, nejsou socky. Přidáme Sertralin. Na noc pomáhá Neurol. Jsou pohublí, strhaní, utahaní, depresivní, nejistí, s psychiatrem spolupracující, s rodiči zásadně nikoliv. Paranoidní schizofrenie. Nasadí se Risperidon, Setralin, Neurol, Abilify, Tisercin. Stav se upravil. Mimo již uvedené léky se nasadí Tramal tobolky.

S milou či milým to ujde, když přinesou peníze. Léky si nestíhají vybrat. Znovu Tramal a Abilify. Občas úraz, a přítelkyně a přátelé je opouštějí. Pořád Tramal, Sertralin, Abilify, Aripiprazol. Na hlasy si zvykají, dluhy splácet nemohou. Neurol a Tramal Retard. Relapsy psychózy, sociální selhávání a neschopnost soustavnějšího vykonávání jakékoliv práce.

Negativní psychotická symptomatologie, vychudnutí emotivity, degradace osobnosti, deteriorace intelektu a paměti, poruchy soustředění a pozornosti. Občas po intoxikaci ztráty vědomí, pomočení a pokálení. Citelné propady nálady. Jsou smutní, bez zájmu o cokoliv, všechno vidí černě. Mají výrazné zhoršení spánku, dlouho usínají, často se budí. Residuální schizofrenie, výrazný postpsychotický defekt, depresivní symptomatologie. Zolpinox.

Rodičům lékaři nepodávají a nepodají u zletilých vůbec žádné informace. Neurol. Suicidální sklony před psychiatry přiznávají nebo negují. Návrat osvědčeného Aripiprazolu. Slyší, co si o nich povídají lidé za stěnou. Občas se vidí s přítelkyní, která je prase, nebo přítelem, který je svině. Spolupráce s pacienty je problematická. Dlouhodobě sociálně selhávají. Kdo?

Přetrvávající intermitentně reziduální symptomy, paranoidně persekuční bludy, verbálně auditivní halu, hlasy komentující a nadávající. Deteriorace intelektu, paměti, zhoršování sociálních schopností, s vrstevníky se nestýkají. Bydlí střídavě u známých, rodičů, opilců a na ulici.

Zubaři i zubařky nevrtají, jenom  rovnou trhají, odmítají se jejich zuby zabývat. Nemají již žádné zuby. Všechno se sere, rodiče je zase vyhodili. Invalidní důchod přiznán, ale nedostávají. Trittico, Abilify, Neurol. Po ulicích shání Tramal. Mají se špatně. Udělali si závislost na morfinu. Berou Vendal a je to v prdeli. Itakem, Aryzalera, Lexaurin.

Schíza se rozjela, hlasy, haly, klasiky, relaps jako prase. Dál to nejde. Chtějí po nich penále z VZP. Už to tady není k žití v tomhle státě. Aryzalera, Lexurin, Aripiprazole. Masivní paranoidně persekuční bludná produkce, post psychotické deprese. Bludy nesvěřují. Stupeň postižení schopností soustavné výdělečné činnosti v důsledku základního onemocnění nadále velmi těžký. Schopnost vojenské základní služby naprosto vyloučena.

Tak takto se staráme o sebe, své občany, své děti a o svoji budoucnost. Tak to jsou ty naše hodnoty a onen náš způsob života, který s nasazením života druhých chráníme a hodláme chránit. Takové jednotě proti černému, žlutému, modrému, hnědému, rudému a jinému nebezpečí nelze odolat. Tak toto jsou naše děti. Toto jsme my. Toto je naše země.

Tak toto snad vyřeší volby? Stejně tak úspěšně jako celých 28 let a předtím mnohem lépe 40 let? Co s tím budeme dělat? Hádejte. Odpověď není nijak obtížná. Máte ji v sobě, ve střevech. Všichni se proti vám obrátí, když s tím budete chtít něco radikálně pozitivního udělat. Postaví se proti vám vaše děti, vaše ženy, vaši přátelé, vaši politikové, vaši odborníci, vaši lékaři, vaše média, vaše vláda, vaše země, vaši Evropani, vaši spojenci, vaše hodnoty, váš způsob života…i váš bůh. A vůbec je nikoho nebude zajímat, že by to mohlo být dobré, zejména pro ně samotné.

Najednou Afrika Africe, Asie Asii, Amerika Americe a Češi Čechům. Jenom tu vlastní Bílou nemoc, která způsobila a nadále působí všechna ta kvasící zvěrstva lezoucí ze všech koutů a děr, nechceme vůbec nijak vidět.

Doporučuji na to blouznění Aripriprazol, Trittico, Abilify, Neurol, Itakem, Aryzaleru, Lexaurin, Vendal, Tramal, Zolpinox, Tisercin, Sertralin a jiná svinstva. Také autoagresivní a heteroagresivní tendence nejsou vůbec nijak špatné.

K článku byl použit malý výtah z patnáctistránkové lékařské zprávy, která byla nalezená s několika použitými injekčními stříkačkami, dvěma prohnutými opálenými lžičkami, třemi psími výkaly, jedním zeleným hlenem a kupou vajglů a odpadků v parku, hned vedle dětského hřiště. Takových lékařských zpráv jsou v této krásné zemi desetitisíce, statisíce, možná i více.

Kde domov můj?

Přejít do diskuze k článku 20 komentářů