Diskuze k článku


 • peter. • 9. března 2016

  Meldonium je látka(v žiadnom prípade nie droga),ktorá je od1.1.2016 na zozname zakázaných látok.Dostala sa tam kvôli tomu,že konkuroval firme produkujúcej karnitín.Meldonium užívajú aj ruskí vojaci.:
  http://www.novarepublika.cz/2016/03/tvurce-meldonia-vysvetlil-zarazeni.html

 • orinoko • 10. března 2016

  Veci nejsou az tak tezke k rozpoznani. Se sexualni diplomacii sobe vlastni do toho vletnu po hlave.
  Zatimco v tomto konkretnim pripade ma rusky strazce svatyne zajiste podobu klasickeho klitorisu, tak emericky bilkovinovy moucnik ma mezi nohami … jak to jenom rici … a ted , babo , rad … aha … ma mezi nohami babochlapa. – Mezi nami devcaty receno – ma tam poradneho nabijaka zvici kruti nadzobakove prehazovacky.
  Videl jsem to v pornu. Emericke KULTURAsticke muzatky tam nemely poradkoveho bobika, anobrz emerickeho McCoKaina v atomovem provedeni.

  • Stan • 10. března 2016

   Ale dopuje ta napravo, kdybys nevěděl. Jsou toho plné noviny.

 • Gatta • 10. března 2016

  Dopují všichni. Nejde o to nedopovat, ale zůstat „pod limity“. Co vrcholový sportovec – to chemická laboratoř.
  Ženy to mají těžší – tak nějak se od nich očekává, že zůstanou alespoň podobné ženám.

  Některým se to i daří. http://www.gabrielasoukalova.com/

 • fajt • 10. března 2016

  Gatta napsal

  Dopují všichni. Nejde o to nedopovat, ale zůstat „pod limity“. Co vrcholový sportovec – to chemická laboratoř.
  Ženy to mají těžší – tak nějak se od nich očekává, že zůstanou alespoň podobné ženám.

  Některým se to i daří.http://www.gabrielasoukalova.com/

  přesně, i na obrázku jsou dámy, které obě dvě používají dopingovou alchymii, aby byly na špici vrcholového sportu – ono bude trochu problém pro laika ( ale to je někdy problém i pro odbornou veřejnost ) trochu přesněji definovat doping a pak ještě zakázaný doping – je zajímavý, že šarapatka ani moc neprotestovala, když ji oznámili, že bere něco špatného ( přitom přišla o velký ranec peněz ), pokorně sklopila uši ( i když vynálezce dnes zakázaného preparátu vysvětlil nezvykle jasně jeho působení na tělo sportovce a prokázal jeho ochranné účinky a v podstatě nulové metabolizující – měla to být náhražka za carnitin, který je zase toxický pro játra a nelikviduje zdraví pouze sportovců ) a bez protestu odešla do ústraní ( asi ví proč, určitě nebrala jenom meldonium ). ..)

  https://www.youtube.com/watch?v=oGYiV31myOw

  http://plzen.cz/plzensky-kulturista-filip-grznar-v-otevrene-zpovedi-svaz-na-nas-se-chteji-nas-znicit-22886/

  a tady jsou rady a porady ohledně specoš stravy a dopingu sportovců – jde o dnes špičkového výživového poradce ( sice pro některé svéráz, ale naprosto otevřený ) pro silové a objemové sporty ( ale nejenom pro ně), na kterého se stojí fronty, aby i našim vrcholovým sportovcům udělal správný farplán a mix jak stravy, tak i potřebného dopingu, takže prostý laik by měl na „čistý“ sport rychle zapomenout. ..)

 • Irena • 10. března 2016

  http://politikus.ru/v-rossii/71880-lavrov-ne-udivlyus-esli-i-mid-obvinyat-v-deystvii-pod-dopingom.html

  Lavrov: Ani mě nepřekvapí, když z použití dopingu obviní i ruské ministerstvo zahraničí.

 • Admirál • 10. března 2016

  Irena napsal

  http://politikus.ru/v-rossii/71880-lavrov-ne-udivlyus-esli-i-mid-obvinyat-v-deystvii-pod-dopingom.html

  Lavrov: Ani mě nepřekvapí, když z použití dopingu obviní i ruské ministerstvo zahraničí.

  Pokud na MZ RF používají doping, má to docela znatelné výsledky na výsledcích této instituce.

  Na našem MF se buďto nedopuje, nebo je „materiál“ tak špatný, že mu ani doping nedokáže pomoci.

  To samé na kvadrát platí pro instituce EU.

 • fajt • 10. března 2016

  Irena napsal

  http://politikus.ru/v-rossii/71880-lavrov-ne-udivlyus-esli-i-mid-obvinyat-v-deystvii-pod-dopingom.html

  Lavrov: Ani mě nepřekvapí, když z použití dopingu obviní i ruské ministerstvo zahraničí.

  když si to rusové ( Kreml ) nechají líbit, tak z toho bude vrcholné politikum a budou zase sankce – ta snaha se za každou cenu s neocony kompromisně domluvit je prostě vražedná a nebude mít požadovaný výsledek – ale zase kdo ví jak to na vrcholné úrovni světových predátorů vypadá a jestli má ruský koník vůbec přežít – zatím jde tahle kauza k duhu ruským liberálům, kterým to dovolí se přeskupit a nabrat nových sil. ..)

 • Botičky od Diora • 10. března 2016

  Pro pí. „IRENA“: Kdo a proč nahlásil meldonium jako doping, USA Today

  http://politikus.ru/events/71881-meldoniy-zapretili-po-iniciative-antidopingovogo-agentstva-ssha.html

 • Viky • 11. března 2016

  Doping… No, pod zakázané látky a postředky by mělo patřit vše, co poskytuje neoprávněnou výhodu. A prakticky se následně pracuje s tím, že kdo nebyl při prohřešku chycen… Pravda o vrcholovém výkonostním sportu je ve skutečnosti dost hnusná. Se sportem už to má společný název, ale obsah moc né, jde o divadlo, šou, reklamu, peníze. A když jde o prašule, jde stranou úplně všechno. „Vrcholový sport“ je ve skutečnosti soubojem špičkové aplikované „medicíny“. Ty uvozovky jsou tam proto, že lékař přísahá neublížit, když už nemůže pomoci. U používaných prostředků musí být lékaři jasné, že pomoc a neublížení je zde v rozporu.
  Vést spory o meldonium nám asi nepřísluší. Fakt je, že výkonu samotnému nepomáhá. Pomáhá organismu překonat následky zátěže. To chce příklad z praxe normálních lidí. Při velmi těžkých stavech opilosti je dobré podat kofein. On nepomáhá proti opilosti, nemá vliv na odbourávání alkoholu, ale…? Ale snižuje významně možnost srdečního kolapsu. Kafe po draku může dál rozhasit žaludek, opodstatnění ovšem má. (myslím, že se dosud ani neví, proč přesně to tak je) Takhle nějak funguje Meldonium.
  /Tady jde asi o něco kapánek jiného. Je poměrně nápadná shoda mezi kampaní proti „Řízenému a organizovanému dopingu na státní úrovni“ v RF, obviňování lehkoatletických sportovců za RF, kampaně v německé televizi ( takové dokumentární pořady na hraně-za hranou korektnosti) a „meldoniová aféra“. / O trvalé přítomnosti dopingu v tzv. „sportu“ není třeba pochybovat. stačí se podívat na četnost výskytu rakoviny varlat, třeba. Ale chcete si zadělat na problémy? Tak navrhněte Norům, že by měli převést svoji biatlonovou reprezentaci mezi paraolympioniky. Při tak častém výskytu astmatu u závodníků. [efedrin, pseudoefedrin a další v krvi, jsou pouhá terapie, a né doping!]

 • Aleš • 11. března 2016

  Stan napsal

  Ale dopuje ta napravo, kdybys nevěděl. Jsou toho plné noviny.

  Je to v novinách, tak to bude určitě pravda. Zvlášť pokud u toho asistují naši hlídací psi demokrastije… Jistá podezření/pomluvy už vytanuly na povrchu v poslední den olympiády v Soči, po nečekaném obsazení stupně vítězů závodu na 50 km domácími borci…
  Rozumně se vyjádřila zkušená americká kolegyně těch dvou tenistek Martina N, původem z Československa… Prostě chyba jejího týmu, ne doping. Myslím, že dostatečným trestem je podezření, které teď na její osobu padá a případně bych navrhl odebrání letošních jejich titulů a prémií. Hlavně ať nepřijde o olympiádu. Takový trest by byl jen krytím skutečného dopingu.
  Po letošním úspěchu Frantíků v Norsku očekávám razii i na ně. Náš sport by si měl dát zásadní otázku. Jak to ten Jarda Jágr dokáže být ve 44 pořád nejlepší na světě?
  Naplňování orwellových vizí se uplatňuje i v sportu. Jednoho krásného dne bude na seznam nepovolených prostředků zařazen tréning. Tento systém s každým dalším zařazeným prostředkem na seznam nepovolených prostředků generuje stovky jiných prostředků, chemických sloučenin máme miliardy.
  V rámci Hippokratovy přísahy by lékaři tudíž měli pomáhat odstranění rakovinových nádorů lidstva – neoliberálního kapitalismu a jeho mocenského pozadí drženého při životě momentálně teroristickou organizací NATO.
  ori: Jak říkal svěřenec budoucího kalifornského guvernéra rakouského původu v Policajtovi ze školky. „Kluci hrají tenis a holky mají angínu“…

 • orinoko • 11. března 2016

  Volove, mate me na svedomi. To je z toho blbnuti z Ruska. Namisto , aby se vsechno vyjasnovalo, tak se to vsechno vice a vice komplikuje.
  Ruska mi posila fotky o 106. Vyrostla v detskem domove, rodice nepoznala, a ja asi predstavuji jakysi hybrid mezi jednim a druhym polem.
  Ma v sobe namichan i krapet Asie. Vsichni chlapi, kteri za neco stoji, jsou uz pry obsazeni. Docela ji obdivuji. Cestinu lame , ale s ohledem na grafickou ruznost jazyku pise neuveritelne srozumitelne, byt asi s pomoci translation Google.
  Rada by se podivala do Evropy, ale nikoli cestou uprchlika. – Ja nevim, to Rusko je mozna tak obrovske, ze si tam nektere citlive duse pripadaji osamele. Misto , kde bydli , vubec nevypada spatne , ale je to zjevne novy produkt. Neco jako Havirov. Misto vezi mrakodrapy.
  Volove … jeste tohle mi chybelo.

 • orinoko • 12. března 2016

  Tak pry si Rus dosel pro to turecke hovado, ktere se chlubilo, ze ruskeho pilota ze sestreleneho sucka u tureckych hranic pouzivalo jako terc jeste ve vzduchu.
  Treba to neni pravda, ale mozna take je. Znamena to, ze nikdo uz se nikam neschova.
  Rusko otevrelo novou frontu. Jak se tomu rika ? Politika kudly a plaste?
  Ten zido-osmansky soudruh bude mit velke problemy. Nejdrive mu vlastni vejce po islamsku nacpou do huby a pote mu po zidovsku vlastni oci nacpou do vlastni rite.
  A skalp ve forme fezu poslou Erdragonovi.