Diskuze k článku


 • lomikel • 1. dubna 2015

  http://www.k213.cz/Jiri-Fiala-zatcen

  dekuji za rozhovor
  mohl by pomoci urychlit propusteni

  pan Fiala ma muji uctu protoze jde tvrde do stretu se systemem
  a ma vysledky v opatrovnickych causach

  nektere jeho vyroky jsou ostre ale beru to jako dan
  za leta sikany ktere se na nem nemohli nepodepsat

 • fajt • 1. dubna 2015

  „S případem pana Fialy jsme již byli seznámeni. Chápeme Váš zájem a úsilí. Amnesty International se však bohužel tímto případem zabývat nemůže, a to z několika důvodů. Hlavním důvodem je omezený mandát, který nám nedovoluje pracovat na případech vězňů z České republiky. Dalším důvodem jsou omezené kapacity, se kterými se náš výzkumný tým potýká a není proto v našich silách zabezpečit pozornost všem vězňům, kteří si stěžují na nespravedlivé zadržování. V současnosti jsme nuceni naši pozornost obracet zejména do regionu Blízkého východu a severní Afriky.

  Děkujeme za pochopení.

  S úctou, Anna Dumont, Office Manager“

  a tohle není apríl . ..)

 • Aleš • 1. dubna 2015

  Normalizace neskončila, pokračuje v ostřejším tempu. Co jiného než masovou aplikaci článku 23, waiting for Godot je cesta k anihilaci. Není již otázkou jestli ano, ale kdy.

 • mirror • 1. dubna 2015

  Nechci se dotýkat sporu pana Fialy. Možná, chce dobro v justici. Nelíbí se mi obecně jeho názor, že práci, kterou teď dělají určití lidé, by dělali lépe jiní lidé, kterým se brání, aby projevili své schopnosti a odbornost. Po roce 1948 nastoupili do funkcí hňupi. Totéž se stalo masově po roce 1989. Na co sáhli, to zkazili, lépe pokáleli, ještě lépe po……. Jak se kdo chová, to určují strukturální autority, tj. ti, kdo se prodrali k moci. Odborné autority jsou odstaveny. Pravičáky je na OM zbytečné kritizovat. Podívejte se na socany, co je to za vebež. Kdysi Ransdorf vysvětloval nedání důvěry socanské vládě tím, že se nejprve musejí hluboce poklonit před životními zkušenostmi Sobotky, kterého nechali řídit finance. Nájemníkům z Bakalových bytů v Karviné a Ostravě se musí otvírat kudla v kapse.

 • idiotronic • 2. dubna 2015

  Ano, to není souhra náhod, je to řízený proces, na jehož konci je právní soustava, transformovaná podobně, jako třeba Poldi Kladno. Nechcete-li mít problémy, nesmí se vaše jméno objevit v žádné kauze, protože tu vy prohrajete, nebo alespoň zaolatíte náklady, které vám budou vyměřeny. Váš advokát si řekne o zálohu, ale argumentovat bude ve sprospěch protistrany. To je pravicová svoboda. Zkušenost s AI mám podobnou, Bílý kruh bezpečí vás nechá napřed promeškat termíny (kdybyste byli sami právníky, nepotřebovali byste – možná- právní pomoc) a prohra přijde už sama. Soudní doručovatelka vám předkládá k podpisu antidatované dokumenty. Právničky na BKB se nezúčastněně dívají z okna. Vědí totiž, že organizovanou štvanici, kterou z vašeho popisu pochopitelně rozeznají, nemůžete vyhrát. Jen říci vám to nemohou.
  Cizina se mi nestala domovem, ale domov cizinou, zpívala kdysi Marléne Diettrich.

 • fajt • 2. dubna 2015

  http://www.novinky.cz/krimi/365935-zalobce-zastavil-stihani-policisty-ktery-autem-naboural-ujizdejiciho-motorkare.html – klasický dvojmetr moci výkonné ( moc soudní je na tom úplně stejně) – takže pokud jste policajt, tak v čezku v podstatě můžete všechno, tedy pokud se zrovna nechcete stavět proti systému, pak o svoji vyjimečnou ochranu příjdete taky. ..)

 • Aleš • 2. dubna 2015

  Jak mi říkal nedávno jeden právník z Frýdku, který kdysi obhajoval oběti exekučních mafií, žijeme ve zcela bezprávním státě. Platí jen právo silnějšího. Kamarádovi proti mafii v sousedství, která ho chce zlikvidovat, poradil pořízení praku a střelbu do oken. Ale to je možná to, co ti naši čekatelé na mučednictví chtějí. Rozpoutat totální teror, který přežije pár krys.
  Není jiné cesty, než aby zakopali válečné sekyry „Petrové Cibulkové s Kateřinami Konečnými“ či biofilně či technokraticky smýšlející. Největší nebezpečí pro mocné je, když přestane na lid fungovat ono okřídlené Rozděl a panuj! Budu se opakovat, nestačí zatleskat Péterovi S. po skvělé přednášce. Další mety jsou: zastavení justiční, policejní a správní zvůle a referendum za vystoupení z NATO. A vystoupení z NATO je nutným předpokladem změn, pokud se samo NATO nějakým způsobem dramaticky od základu nezmění, což je asi tak pravděpodobné, jako kdyby mi za chvíli na stole měla přistát vesmírná loď s ufony.

 • fajt • 2. dubna 2015

  když chtěli trestat mladého Julinka ( a měli za co), tak vzal draka do rakous a tam všechno vybalil ( i na fotra ) a rakouský blesk i jiná media měli o sousední banánovce měsíc co psát, čezký list gonczy, tedy wanted, rakouská justice i policie poslala k ledu a juvelín hnědého fotra co zničil čezké zdravotnictví mohl na kokotlinu dělat v poklídku dlouhý nos – krom toho, je dost lidu, kteří po prvním náznaku, že někdo aktivizoval justici a cajty proti nim, na nic nečekali a vyjeli do světa ( a tam svoje story se zdejšíma gorilama prodala- měli prvotní kapitál ), jak pravil jeden útěkář, který se vrátil ohledně smutného obřadu a zdejší cajti ho dostali na udání sousedů ( to je taky dobrý fenomen švejků, budou spolupracovat se systémem, i když už visí na oprátce) , až venku jsem pochopil, jakou chybu jsem udělal, že jsem stále setrvával v lágru jménem čezko. ..

 • Aleš • 2. dubna 2015

  Přijde den, kdy část moci se bude válet na ulici a případná existence lágru bude dobrovolná či z blbosti. Pád petrodolaru a rozpad NATO. Pokud budeme soudní, osvobodíme se společně se Slováky…