Diskuze k článku


 • orinoko • 24. února 2015

  Nebudu chodit kolem horké lávy. Bohužel si nějak nemohu pomoci , ale „pravicovost“ Jakla na mě působí podobně jako „pravicovost“ Havlíka. Nadšení pro tzv. konzervativní hodnoty. Pochopení pro její kradačsko-liberální podobu v realizaci , a následně její hájení či relativizaci. Oba dva jsou především ZAJATCI ideologie, kterou se stejně nikdo nikdy neřídil, snad jen komunikátoři typu Ronald Reagan.
  Pamatuji, jak Havlík stál v raném Sametu tady u nás na venkovních schodech MěNV, za ním Klaus, a Havlík vykládal , že na nás všechny svítí slunce , ale jen někteří ho opravdu potřebují. Měl tím na mysli sociální politiku. Z čehož vyplynulo, že my ostatní jsme dobytek, který slunce nepotřebuje. Patrně takové dojné krávy.
  Ale zpět k Jaklovi. Pamatuji ho jako skalního opěvovatele veškerých kroků Cecila Perolesse. Z toho plynulo, že jeho vlastní mozek se kolébal na hladině mrtvé vody zvané Velké zero.
  Sám se přihlásil do služeb Cecila. A vydržel v nich dodnes. Tomu se říká – držák. Mnohým to zůstalo i v kauze Vény Bombarďáka. Ale mnozí od toho raději zdrhli. Nemají takové zažívací ústrojí jako někteří exoti. Kdyby Cecil dneska prohlásil , že Emerika je mírotvůrce, tak Jakl zítra bude mít pruhované slipy.
  A to je celý příběh pravicovosti Mr. Jakla.
  Napravo není, o co se opírat. Napravo jen můžete svinit, anebo se v tom svinstvu přímo válet. Jsou tací, kteří zvládnou obojí.

 • orinoko • 24. února 2015

  Taková coda:
  Naprostým šklebem do ánfasu nám všem bylo Jaklovo obhajování Cecilovy amňi. Takže si tu dejte laskavě pohov s Jaklem a jeho „pravicovou“ optikou.

 • crasum1 • 24. února 2015

  k tomu jak OR reaguje není co dodat a jak vidíme tak hloubka zapomnění p.J je tak neskutečná, že i té neskutečnosti sám uvěřil a zabalil ji do „peudohumanismu“ jemu vlastnímu. Příměr: „Okradl všechny až sám uv ěřil, že to dělal pro jejich dobro“,hmm

 • Alena • 24. února 2015

  omlouvám se, nemám čas, koukat se na to do konce. Idea pravice- člověče, starej se o sebe sám- by se dala realizovat v podmínkách, kdy není omezující monopol nadnárodních korporací a bank. V současném systému je i český podnikatel proletář. Levice i pravice by se měla sjednotit alespoň v tom stěžejním- to jest boj proti nadvládě evropské banky a nadnárodních korporací. Česká levice by měla odmítnout multikulti. jinak se není o čem bavit

 • orinoko • 24. února 2015

  Docela překvapivé, Aleno díky.

  A tohle je vzkaz levicových anarchistů hňupům z pravých konzerv. S ohledem na velmi mizerný muzikantský um soudruha Jakla je to vzkaz velmi úderný. Lemmy sám není žádný levičák, ale na politiku celkem krátké názory.
  Takhle nějak to probíhalo v Debalcevském kotli.
  Krátký rozběh … a pak se hradba tlačila dopředu. Asi to není moc poetické, ale někteří prý chodí do ostrých i s takovouto výzbrojí.

  https://www.youtube.com/watch?v=Y_rVxRbPAFk

 • orinoko • 24. února 2015

  Mr. Jakl, tohle je životné multikulti. Už celá léta.

  https://www.youtube.com/watch?v=veVRejxrE6U

  Pravicová konzerva nám teď přichystala pořad – homosexuální pedofilové. – Prý neprzní a nezabíjejí. Ale mají rádi. Děti.
  Tak to můžeme za měsíc čekat pořad – láskyplní vrazi. – To budou ti PRAVÍ. Co mrtvým vdechují duši.

  Tohle už tu bylo a zase se to určitě objeví. Kdyby Šéf slyšel Jakla, tak by ho vměstnal do některého ze svých textů. Emerický establishment z něj byl dost nervózní. A družina byla vždycky plná multi-kulti. Ale té životné. Captain Beefheart o Šéfovi řekl, že byl u něj rád, protože umně dokáže lidi vykořisťovat. To neumím posoudit. Pravdou však je, že kdo hrál u Šéfa , měl veškeré nejvyšší preference v branži. Hráli u něj ti nejšpičkovější. Bílí, černí i Indiálni. Dál už by to bylo jen drobení.

  https://www.youtube.com/watch?v=ZUq_T_Bhau8