Dvě cesty – jeden výsledek

Světový parazit se rozhodl ovládnout bohatství světa.

V zemích, které mu nekladou odpor, jde na to parlamentní cestou. Přisvojuje si bez násilí  jejich bohatství – zdroje, půdu, veřejnou infrastrukturu, státní penězovody, finanční systém, s penězi mizí  a postupně zadlužuje země i jejich obyvatele.

Země, jejichž politici mu nejdou na ruku a nemůže je vykrást pod hrozbou vydírání ani sofistikovanými nenásilnými způsoby propracovanými ve státech prvního typu se zavedeným parlamentním systémem a zkorumpovanými politiky, nechá pro své zájmy vojensky napadnout, anebo v nich skrze páté kolony nechá provést zinscenované převraty. Pokud se k jejich bohatství nedostane nenásilně, zkouší se k němu dostat násilím. Když se mu to nepovede, bohatne na násilí – na dodávkách zbraní do válečných zón, obchoduje s válečníky a přiživuje konflikty.

Výsledkem v obou případech je bohatnutí světového parazita. Bohatne na vykrádání a zadlužování států, ve kterých neprobíhá válka, i na válce ve státech, ve kterých válka probíhá. Obyvatele států , ve kterých válka neprobíhá, nutí skrze jejich politické „reprezentace“ platit náklady na své války i na jejich důsledky. Třeba na migraci.

Závěr: V jedněch zemích podnítil dlouhotrvající násilný konflikt, na kterém bohatne, ve druhých zemích, které vykradl a zbídačuje, zakládá potenciální dlouhodobý konflikt. V obou případech dál bohatne a tahá figurkami na šachovnici historie.
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
47 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hox
Hox
24. 7. 2015 10:24

Béda, mohl byste se mi ozvat na mail? (hox55@seznam.cz). O nic nejde, jen o maličkost.

abx
abx
24. 7. 2015 10:26

vyborna sumarizacia, aj ked – dalo by sa k nej este vela vela vela popridavat, ale to by potom ten clanok nikdy neskoncil. jednoducho povedane – Svetovy terorista a nepriatel ludstva cislo jedna…

Béda
24. 7. 2015 11:55
Hox
Hox
24. 7. 2015 15:00

Pokračování:

Světový parazit si však neuvědomuje, že mu jeho pozice a beztrestnost byla dovolena v rámci vyššího plánu, do něhož není zasvěcen a díky své ignoranci si usmyslel, že je na samém vrcholu potravního řetězce. Podmínky se však změnily a ve „službách“ parazita již není z hlediska objemnějšího plánu zájem, navíc parazit v poslední době jeví známky nepříčetnosti a je nebezpečím už pro všechny. Skrze mnoho hierarchických úrovní se tak dokončuje formování konsenzu: utratit.

nula
nula
24. 7. 2015 16:52

Hox napsal Skrze mnoho hierarchických úrovní se tak dokončuje formování konsenzu: utratit. To by mě zajímalo, jak to ty vyšší hierarchické struktury chtějí provést. Trošku to totiž vypadá, že si parazitem nechali tak trochu prožrat svoje svaly, protože dosud onen parazit tu funkci těch svalů zastával. Pokud se budou ty vyšší hierarchické struktury snažit parazita odstřihnout od zdroje potravy, parazit se začne bránit a má relativně dost prostředků, jak zatopit celému světu, včetně těch vyšších hierarchických struktur. Pokud se budou snažit parazita utratit silou, jsou si vyšší hierarchické struktury natolik jisty, že nově budované svaly v podobě Ruska a Číny… Číst vice »

Hox
Hox
24. 7. 2015 17:03

To záleží, koho máte přesně na mysli pod „světovým parazitem“ a „hierarchicky vyššími strukturami“. Pokud se pod „parazitem“ má na mysli USA a pod „hierarchicky vyšší úrovní“ řízení ze strany GP (globální packal), pak to bude jedna odpověď, a pokud se bude mít na mysli přímo globální packal (to ale nekoresponduje s obsahem článku), tak bude jiná odpověď…

> To by mě zajímalo, jak to ty vyšší hierarchické struktury chtějí provést.
Nejjednodušší odpověď asi zní: počkejte chvíli a pozorujte :)
Globální prediktor-parazit-packal není umístěn je tak trochu „nikde a všude“, nestaví své struktury na územní příslušnosti.

Hox
Hox
24. 7. 2015 17:04

Jinak „nově budované svaly“ platí o Číně, o Rusku nikoliv.

Béda
24. 7. 2015 17:09

Hox,

já bych řekl, že USA jsou pouze nástrojem (další jsou třeba v NATO) – prostředkem k prosazování zájmů světového parazita (globálního packala chcete li).

Béda
24. 7. 2015 17:17

anebo taky ratingové agentury, SB, MMF, EU, ECB…

nula
nula
24. 7. 2015 17:21

Hox napsal To záleží, koho máte přesně na mysli pod „světovým parazitem“ a „hierarchicky vyššími strukturami“ Ve vší úctě k Vám, protože navštěvuju i Váš web a vnímám, že jste mentálně oproti mně na výši (nedal jsem si přezdívku nula zbůhdarma) a hlavně sečtělý a studovaný, tak ale s těmi pojmy jste teď začal Vy. A osobně jsem teda Bédův článek pobral tak, že parazitem se myslí SSA, ale jsem si vědom toho, že buď Vy, nebo někdo zdejší (možná pan Sio), jste pro zjednodušení říkali, že pod pojmem GP si máme představit SSA. Jinak vyššími strukturami jsem z Vašeho… Číst vice »

nula
nula
24. 7. 2015 17:26

Hox napsal Jinak „nově budované svaly“ platí o Číně, o Rusku nikoliv. Jinými slovy to může dopadnout taky tak, že Rusko, aby si zachránilo zadek, postoupí svoje území na dálném východě a Sibiři Číně, což se už děje v podobě dlouhodobých pronájmů půdy, dost dobře bude možná vojensky využito Čínou k odstranění nepotřebných SSA, aby na tom následně profitovala finančně především Čína? Osobně vnímám roli Číny jako velmi negativní a zlenivělí Evropani budou ještě hodně v budoucna skuhrat, až jim Čínští majitelé nastaví pracovní normy, jako čínským dělníkům. Dokonce bych se nebál říct, že Čína je nástrojem k prosazení finálního… Číst vice »

lomikel
lomikel
24. 7. 2015 17:29

aktualni parazit SSA, GP jsou potomci, duchovni :) tech zrecu s egypta ne ? BTW nejblizsi sociokulturni strukura k GP ktera je zminovana v materialech ruskeho VP (vnitrniho prediktora) jsou zidovske elity.

lomikel
lomikel
24. 7. 2015 17:43

nula napsal Jinými slovy to může dopadnout taky tak, že Rusko, aby si zachránilo zadek, postoupí svoje území na dálném východě a Sibiři Číně, což se už děje v podobě dlouhodobých pronájmů půdy, dost dobře bude možná vojensky využito Čínou k odstranění nepotřebných SSA, aby na tom následně profitovala finančně především Čína? Osobně vnímám roli Číny jako velmi negativní a zlenivělí Evropani budou ještě hodně v budoucna skuhrat, až jim Čínští majitelé nastaví pracovní normy, jako čínským dělníkům. Dokonce bych se nebál říct, že Čína je nástrojem k prosazení finálního NWO. Ale jen spekuluju. dost dobra uvaha, pac EU je… Číst vice »

Hox
Hox
24. 7. 2015 18:13

nula napsal Ve vší úctě k Vám, protože navštěvuju i Váš web a vnímám, že jste mentálně oproti mně na výši (nedal jsem si přezdívku nula zbůhdarma) a hlavně sečtělý a studovaný, tak ale s těmi pojmy jste teď začal Vy. A osobně jsem teda Bédův článek pobral tak, že parazitem se myslí SSA, ale jsem si vědom toho, že buď Vy, nebo někdo zdejší (možná pan Sio), jste pro zjednodušení říkali, že pod pojmem GP si máme představit SSA. Jinak vyššími strukturami jsem z Vašeho příspěvku, na který jsem reagoval, opravdu vyrozuměl GP. Tak při této konstelaci vstupních podmínek… Číst vice »

Hox
Hox
24. 7. 2015 18:16

nula napsal Jinými slovy to může dopadnout taky tak, že Rusko, aby si zachránilo zadek, postoupí svoje území na dálném východě a Sibiři Číně, což se už děje v podobě dlouhodobých pronájmů půdy, dost dobře bude možná vojensky využito Čínou k odstranění nepotřebných SSA, aby na tom následně profitovala finančně především Čína? Osobně vnímám roli Číny jako velmi negativní a zlenivělí Evropani budou ještě hodně v budoucna skuhrat, až jim Čínští majitelé nastaví pracovní normy, jako čínským dělníkům. Dokonce bych se nebál říct, že Čína je nástrojem k prosazení finálního NWO. Ale jen spekuluju. Čína potřebuje KSB k tomu, aby… Číst vice »

fra
fra
24. 7. 2015 19:06

Pokud se naplní předpovědi dvou finančních expertů, přijde po horkém létě mrazivý podzim: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6334-1-rijna-se-celosvetove-podle-dvou-guruu-financnich-predpovedi-stane-neco-velkeho
A v případě že se naplní i úvahy v následujícím článku: http://aeronet.cz/news/plynovod-eastring-konecne-konec-ruskeho-plynu-do-evropy-a-likvidace-ruska-rubl-dal-oslabuje-a-rusko-pred-sokem/
Dostává vše smysl, tedy i dohoda s Iránem. Turecko s Ruskem provádělo ve věci plynovodu jen jakési hrátky, což se konec konců dalo od člena NATO očekávat. Hlavní cíl je řadu let nebo spíše desítek let pořád stejný tj. zničení Ruska.

Sio
Sio
24. 7. 2015 21:50

nula napsal Ve vší úctě k Vám, protože navštěvuju i Váš web a vnímám, že jste mentálně oproti mně na výši (nedal jsem si přezdívku nula zbůhdarma) a hlavně sečtělý a studovaný, tak ale s těmi pojmy jste teď začal Vy. A osobně jsem teda Bédův článek pobral tak, že parazitem se myslí SSA, ale jsem si vědom toho, že buď Vy, nebo někdo zdejší (možná pan Sio), jste pro zjednodušení říkali, že pod pojmem GP si máme představit SSA. Jinak vyššími strukturami jsem z Vašeho příspěvku, na který jsem reagoval, opravdu vyrozuměl GP. Tak při této konstelaci vstupních podmínek… Číst vice »

Sio
Sio
24. 7. 2015 21:56

lomikel napsal

aktualni parazit SSA, GP jsou potomci, duchovni tech zrecu s egypta ne ? BTW nejblizsi sociokulturni strukura k GP ktera je zminovana v materialech ruskeho VP (vnitrniho prediktora) jsou zidovske elity.

Pokud jsem si já všiml, židé jsou využíváni jako nástroj Globálního Prediktora. Rozhodně neplatí, že GP a židovské elity jedno jsou. Dokonce byla řeč o tom, že GP pouští Židy k vodě. To samozřejmě nevylučuje fakt, že někteří Židé patří ke GP.

lomikel
lomikel
25. 7. 2015 3:45

Sio napsal
Pokud jsem si já všiml, židé jsou využíváni jako nástroj Globálního Prediktora. Rozhodně neplatí, že GP a židovské elity jedno jsou. Dokonce byla řeč o tom, že GP pouští Židy k vodě. To samozřejmě nevylučuje fakt, že někteří Židé patří ke GP.

„nejblizsi sociokulturni strukura k GP ktera je zminovana v materialech“ pisu, takova jemna nuance :). Bohum zel se nedovime co je GP, moje teorie je ze z duvodu zachovani fyzicke kontinuity panu z videii, ci proto ze VP chce pracovat s GP ne proti nemu.

Béda
25. 7. 2015 4:38

Souhlasím se Siem, USA jsou jenom současným hlavním nástrojem světového parazita (loutkovodiče v pozadí) při prosazování jeho zájmů. Zájmy USA a zájmy světového parazita se do velké míry překrývají, proto hrají svou politickou hru doposud unisono. Dalšími nástroji světového parazita jsou kupř. NATO, MMF, SB, FED, ECB, ratingové agentury, financované páté kolony v různých zemích…. Světový parazit je globálně rozprostraněn, nyní se sídlem převážně v západních zemích – největší část je usazena v USA, které mu poskytují nejlepší servis a je velice flexibilní. V případě potřeby při změně podmínek je schopen velice rychle přesměřovat zdroj své moci – kapitál do… Číst vice »

lomikel
lomikel
25. 7. 2015 5:37

beda – GP je neco jineho nez parazit, jinak to nedava, v ramci Teorie smysle imho. Ale rad se necham vyvest z omylu.

Béda
25. 7. 2015 5:47

Já nevím co je GP a vcelku mě je to jedno. Já mluvil o světovém parazitovi v tom smyslu, jak jsem uvedl. USA, ale i VB, Francie, Německo… (viz Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie, Ukrajina, Řecko, Irsko, Rusko – sankce na základě vylhaných důvodů bez důkazů, pokusy o převrat pomocí páté kolony, Čečna…) prosazují ve své politice zájmy světového parazita (politici těch zemí to nedělají z žádné nezištnosti ). Světový parazit má zájem uchovat své bohatství a moc a maximalizovat své zisky (dále rozšiřovat své bohatství) za jakoukoliv cenu bez ohledu na obyvatele v daných zemích.

Sio
Sio
25. 7. 2015 6:31

Bédo, při vytváření představy o tom, co je GP je zapotřebí vycházet z toho, že je: – diskrétní – neznáme jeho „členy“, patrně je „členství“ i velmi neformální, spíše jsou spojeni stejným zájmem a k řízení používají stejných metod jdouce za stejným cílem. Jinak řečeno, vyznávají stejnou ideologii, která nemá jméno. Jak zmiňoval Keller, diskrétní elity mají jedinou práci. Vzájemně se navštěvují. Zcela jistě přitom komunikují o globální politice. – řídí na vyšších prioritách, tj. bezstrukturně. Z toho vyplývá že nemění rychle cíle řízení, to by nic nedokázaly. Možná je jeden z jejich hlavních problémů právě zrychlení všeho, proto ztrácejí… Číst vice »

Sio
Sio
25. 7. 2015 6:55

Pokrok v současné době je v tom, že se zvětšuje množství lidí, kteří si začínají uvědomovat, co je to „kognitivní“, já bych zvolil název „informační“ zbraň a jak je využívána. Glazev to popsal velmi dobře na příkladu rozpadu SSSR a způsobu ovlivňování postsovětského prostoru. Jak se dá proti tomu bránit? Je zapotřebí ty infoviry studovat, zjišťovat jak vznikají, jak působí a co způsobují. Načež je zapotřebí nastavit imunitní systém (to je jasný světonázor a historické přesvědčení lidí – 1. a 2. priorita řízení). To trvá dlouho, čas se počítá v desetiletích. Bránit šíření viru na ideologické úrovni. Postavit jasnou alternativu… Číst vice »

Hox
Hox
25. 7. 2015 7:23

Béda napsal
já bych řekl, že USA jsou pouze nástrojem (další jsou třeba v NATO) – prostředkem k prosazování zájmů světového parazita (globálního packala chcete li).

Jistě, jen, v článku je popsán algoritmus činnosti USA, nikoliv GP.

abx
abx
25. 7. 2015 7:44

takto treba na parazitov
***

Indický premiér Naréndra Módí podporil opozičného politika, ktorý vyzýva Britániu, aby zaplatila jeho krajine reparácie za škody napáchané počas 200 rokov trvajúcej koloniálnej nadvlády.

http://www.hlavnespravy.sk/indicky-premier-modi-podporil-myslienku-reparacii-za-britsku-kolonialnu-nadvladu/649621

fajt
fajt
25. 7. 2015 7:55

Sio napsal
Všechno jsou to úkoly na roky až desetiletí.

na tisíciletí a další evoluci – krom toho od dob kromaňonců lidský mozek vlastním přičiněním ztratil na potřebné kapacitě a jisté sociální části a oblasti atrofovaly na úroveň doposud v přírodě nepoznanou. ..)

Alena
Alena
25. 7. 2015 8:01

pane Sio, pěkně jste to popsal, ty úkoly na desetiletí. Ještě nevzniklo žádné hnutí, žádná strana či síla, která by si tyto úkoly dala jako prioritní.Namítnete, že si máme pomoci v rámci rodin sami. Zároveň ale zde působí reálná síla, která dělá všechno možné, aby českou společnost, jejímž základem je rodina, totálně rozložila. A to všemi možnými způsoby. Přičemž na tyto zhoubné aktivity peníze jsou, a právní rámec pro ně se vytváří velmi rychle. O kvalitě školství a povědomí o naší historii mezi mladými netřeba hovořit. Obávám se, že naše švejkovství nás tentokrát neochrání, ale zabije.

Irena
25. 7. 2015 10:05

Sio napsal Z toho vyplývá že nemění rychle cíle řízení, to by nic nedokázaly. Možná je jeden z jejich hlavních problémů právě zrychlení všeho, proto ztrácejí kontrolu. Ano z KOBu jsou přesvědčeni, že díky zrychlující se výměně informací a možnostem jejího šíření v podstatě GP přijde o způsob svého řízení… Říkají tomu zákon času. Podle mě by tomu odpovídalo například i to postupné odhalování algoritmu organizace barevných revolucí, který provozovali po staletí a najednou díky výměně informací lidé začínají chápat, že jde o uměle vyvolané situace. Začínají si dávat dohromady podobnosti, protože ty nástroje se v jednotlivých zemích zase tak… Číst vice »

dixi
25. 7. 2015 11:05

Sio, výborně a Irena to doplnila. Síla informací se začíná, pomalu ale jistě projevovat.

Alena
Alena
25. 7. 2015 11:30

nepokládám za výborné, když máme sice informace, ale jako národ i přes tyto informace kráčíme k vymření

dixi
25. 7. 2015 12:38

Myslím, že začátek je, pojmenovávat co nejčastěji příčinu a následek a že to tak nemusí být navěky.

Sasin
Sasin
25. 7. 2015 13:30

Podle mě jsou největší šmejdi banksteři, úrok a zákony. Vezmi to a zmizí. Harpagondechajec bez bankocetlí je jen nadutá nádoba inteligentního zlo dějského sekretu. Jejich svaly jsou jen bankocetle. Jejich rozum je jen barva bankocetlí. Nic z toho co jsem tady zatím četl, se nevymyká tomu scénáři.Většina mátohů se rozvášňuje svými názorovými výpotky v představě své velikosti zacházet s písmem a slovem. Přehazují významy, hážou zkratky, dovozují závěry a gdyž skončí, běží pro bankocetle, volí darebáky aby oni někomu něco ukradli dle zákona a pak to sem napíšou, že se to ne a nedaří změnit. Dokonce neopustili ani doktrínu o… Číst vice »

orinoko
orinoko
25. 7. 2015 13:51

Njn, čeká nás spousta výzev … a rychlá jízda. Přímo Fastway. Každý bude postaven před svojí vlastní volbu.

https://www.youtube.com/watch?v=QACZtKiyOIw

peter.
25. 7. 2015 14:11

Alena napsal

nepokládám za výborné, když máme sice informace, ale jako národ i přes tyto informace kráčíme k vymření

p.Alena :
Celkom isto,pokiaľ naši nami zvolení zástupcovia ľudu a naše vlády budú pracovať takto :

comment image

mirror
mirror
25. 7. 2015 14:43

Béda napsal !!!http://www.noveslovo.sk/c/Sergej_Glazev_Zmena_lidra_a_kognitivna_zbran Béda si všiml zajímavého článku o tzv. rozvalu SSSR. Vyjímám úryvek „Sovětské mocenské špičky však podlehly „kognitivní zbrani“ – účelovému souboru schémat ve staniolu „všelidských hodnot“, pašovaných do programových dokumentů a řídících struktur země s cílem její postupné destabilizace a dezintegrace. Finální výraz našla v „novém myšlení“, jež „nedostatky stávajícího systému vnímalo v křivém zrcadle“ a „místo jejich věcného řešení se vznášelo v růžových oblacích“. Provázela je sílící diskreditace specialistů, „disponujících reálnými znalostmi, i historických zkušeností“. Lidi, zosobňující tento potenciál, stíhala „skandalizace coby zpátečníky a dogmatiky“. Vlna plošného „zesměšňováni, propouštěni a vytlačováni z okruhu nejvyššího vedení“. Oč… Číst vice »

orinoko
orinoko
25. 7. 2015 14:49

Jen na okraj. Mě čeká jedna z posledních výzev. Tohoto typu. Žádná havaj. A jsme tam všichni. Hromadné selfí je neskutečný fór.
Aqualungu, sedíš v parku, z nosu ti visí nudle a koukáš na malé holčičky…

https://www.youtube.com/watch?v=QuCr4Zc_QEo

Klucí ze ZZ Top … mám rád, ale takhle „jednoduché“ už to nebude.

https://www.youtube.com/watch?v=TKJymx2KDWo

peter.
25. 7. 2015 15:13

mirror napsal Sovětské mocenské špičky však podlehly „kognitivní zbrani“ – účelovému souboru schémat ve staniolu „všelidských hodnot“ cit. „Za čias mojej mladosti pretrvával výraz,ktorý mimoriadne výstižne opisuje mechanizmus rozpadu sovietskeho impéria. Nebola rachotina na vine! Babrák sedel v kabíne! V roli babráka v kabíne vystúpila poststalinovská sovietska nomenklatúra a dopadlo to tak,že produktom ruského(sovietskeho)komunizmu sa stal sovietčícky liberalizmus,ktorý postupne zvíťazil. Potom sa liberálni sovietčíci dostali k moci a komunizmus opľuli,zradili vlastný štát a túto zradu ospievali ako najlepšiu formu hrdinstva.A ako ideál prijali demokratický mýtus.Najlepší Nemec storočia Gorby,stál na čele tejto zrady a zároveň si osvojoval demokratickú mytológiu v špeciálne… Číst vice »

Béda
26. 7. 2015 7:31

Co na to TTIP? http://www.hlavnespravy.sk/americke-korporacie-presadili-zdravie-ohrozujuci-zakon/649729

V Spojených štátoch prešiel zákon, ktorý umožňuje korporáciám neodtajniť obsah potravín…Dolná komora kongresu prijala vo štvrtok zákon, ktorý bráni štátu, aby si mohol vyžiadať označenie geneticky upravených potravín. “Čin, ktorý organizácie pre práva spotrebiteľov označili ako korporátnu moc, ktorá zabíja právo Američanov vedieť, čo jedia.” Zákon prešiel 275 hlasmi ku 150. Podporovali ho výrobcovia potravín a okrem iného aj spoločnosť Monsanto. Zákon ruší nutnosť výrobcov potravín uvádzať zloženie ich výrobkov, zabraňuje tak štátom mať prehľad o geneticky upravených plodinách a potravinách a všetky značenia budú čisto dobrovoľné….

Béda
26. 7. 2015 7:44
fajt
fajt
26. 7. 2015 7:50

Béda napsal

!!!! Stane se ze Sýrie další Lybie? http://wertyzreport.com/clanek/turecko-usa-syrie-bezletova-zona

a co na to Kreml, nechá Assada padnout jako Kaddáfiho? . ..)