Diskuze k článku


 • MustWatchTV • 30. dubna 2015

  Obyčejný fašismus
  Обыкновенный фашизм

  ZEMĚ: Rusko
  ROK: 2014
  DÉLKA: 50 minut
  REŽIE: Andrej Karaulov
  JAZYK: ruština
  TITULKY: české
  Dokumentární film o událostech, které se uskutečnily před a během války na Ukrajině, před událostmi v Oděse. Několik výpovědí přibližuje tehdejší nárůst antiruských nálad a činů, které byly často páchané na lidech proruské názory. Výpovědi s videi se snaží dokázat fašistické nálady ve společnosti, které měly být v mnohém hlavními ukrajinskými a tzv. západními médii přehlíženy.

  Ke shlédnutí online:
  http://www.mustwatchtv.cz/1-spolecnost/304-obycejny-fasismus/

 • peter. • 30. dubna 2015

  Takto sa na postoj Putina k Ukrajine pozerajú ruskí komunisti :
  http://aloban75.livejournal.com/993302.html

 • Perkins • 30. dubna 2015

  Neznáme-li reálnou historii,a ne historii psanou Penězoměnci,můžeme se divit donekonečna.Otcové politického sionismu a fašismu/nacismu seděli spolu v jedněch lavicích Heidelbergské univerzity,a náramně si notovali v sdílené ideologii rasové superiority, totalitní vlády korporatokracie a násilné realizaci svých mocenských zájmů a cílů.Třídní zájmy elit Západu spojovaly na první pohled nespojitelné. FUJ nacistické Německo dodávalo zbraně a peníze Haganě a Irgunu v Palestině,a bylo jedinou zemí,která měla obch.-politickou smlouvu se západními sionisty,která sloužila k mater. techn.zabezpečení žid.hnutí odporu/osídlování v Palestině.Budoucí stát Izrael nemohl vzniknout bez mocného přílivu židovské imigrace,zejména inteligence.Hitler měl na krku reparace,Rothschildi a spol. potřebovali nedobytnou off-shore banku,sionisté imigranty.Sionisté byli ale v rámci něm.Židovstva marginální (na rozdíl od USA),a reformní Aškenáziové odmítli opustit živnosti,privilegia,styl života,svoji movitou klientelu.Nejenže tak šli proti zájmům této „zvláštní“ koalice majitelů Moci,ale dopis 50 rabínů Hitlerovi o jejich věrnosti Říši a nacionálsocialismu naštval všechny,od Londýna,přes Washington,po Palestinu.“Koalice“nemohla svoje cíle opustit,a tak,když nefungovala hasbara ani Peníze,muselo nastoupit násilí cizíma rukama,lidi bylo nutno stimulovat k emigraci strachem.Proto Krystall Nacht není nejlepší referencí pro daný článek.K pochopení toho,že fašistické/sionistické kruhy v USA čile obchodovaly a investovaly do 3. říše,a Hagana udržovala spolupráci s SS až do roku 1942,je třeba číst archivy US Kongresu,židovské historiky a vracet se k těm Heidelberským škamnám.I dnes.Zase se spojuje zdánlivě nespojitelné,a globální mamon to třídně/rasově jistí.Ověření váleční psi jsou ze řetězu.Totaleinsatz.

 • Gatta • 30. dubna 2015

  Není to k tématu, ale připadne mi to zajímavé:

  http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=39091-andrej_babis_vola_do_lidovych_novin.htm

 • orinoko • 30. dubna 2015

  Putin se blíží ke svým sedmi letům –

  https://www.youtube.com/watch?v=IGu3_9hetM4

  možná, že bude jednou vnímán jako Mojžíš, který Rusy vyvedl z cikánského cirkusového stanu opentleného samou homoprdelí

  ww.youtube.com/watch?v=cxa8e-R6zOk

  aby potvrdil jednu konečnou světovou pravdu: Emerický cikán ze zásady nesnáší všechno, co ho bolí. Emerický cikán je klasický šikanózní týpek. Troufne si jen na takové, kde má svoje jisté. Ovšem už v Sýrii dostal nakopáno do Havlových hemeroidů, v Iránu mu zmáčkli koule tak, že valí bulevny, a s Rusem si to chce rozdat už tak jen slovně až doslovně. Popřípadě prostřednictvím soudruha z Eurosojuzu.

  https://www.youtube.com/watch?v=KCSPgO2Gfis

 • peter. • 30. dubna 2015

  Irena napsal

  http://politikus.ru/articles/49148-pismo-v8200chuykova-a-solzhenicynu-v-svyazi-s-izdaniem-knigi-arhipelag-gulag.html

  V Súostroví Gulag,špinil ZSSR,Stalina a Červenú armádu.Preto dostal Nobelovu cenu a užil si potľapkávanie po pleci od nepriateľov ZSSR.Veď Nobelovku dostal aj Obama,takže možno mať oprávnené pochybnosti o zámeroch tých,ktorí rozhodujú o tom kto bude jej laureátom.Potom keď napísal neúplnú pravdu o „vyvolených“v Rusku(200 rokov spolu),stal sa vyvrheľom západu a keby sa dalo,tak mu tú Nobelovku zoberú.No a keď sa zhnusil sám sebe a uvedomil si,že špinil svoju rodnú zem,vrátil sa a stal sa z neho veľký zástanca pravoslávnej Rusi.Neuvedomil si do svojej smrti,že keby nebolo toho,čo tak nenávistne pošpinil vo svojom diele t.j.Stalin,ZSSR a Červená armáda,tak by nebola ani tá pravoslávna matička Rus.On je smutno tragický prípad zneužitého zapredanca svojej vlasti.Nemyslím,že vôjde do dejín ruskej literatúry a nezaradí sa k tým mnohým ruským spisovateľom,ktorí vo svete preslávili ruskú literatúru.

 • peter. • 30. dubna 2015

  Tak som tú “ fašistickú propagandu v priamom prenose“ práve dopozeral.Ide o reláciu p. Jílkovej.
  Konštatujem,že ten predchádzajúci režim u nás bol možno až príliš humánny,keď nechal na žive také hovno ako je Vondra a vôbec,keď som sa na to pozeral,tak ma iba zamrzelo,že taký ľudský odpad aký stál na tej ľavej strane pri Vondrovi,sa môže voľne pohybovať po svete bez obáv,že ich niekto zmrzačí za neľudské názory ktoré v relácii odprezentovali.Prepáčte mi to,máme aj na Slovensku kokotov,ale to čo som práve videl a počul,to je teda sila.

 • aram • 30. dubna 2015

  peter. napsal
  Tak som tú “ fašistickú propagandu v priamom prenose“ práve dopozeral.

  Já též. A právě se uklidňuji. Obzvláště zajímavé bylo, jak ve Vondrovi chytly saze, když dostal slovo historik, který by byl právě kompetentní na ty jeho lži reagovat a sdělit něco konkrétního. Chudák stačil říct asi tři slova. Je to k zblití jak s Klvaňou pokládali málem život za Bartušku. On prý jenom popisoval situaci tím svým dnes už profláklým výrokem a nikoli, že by to schvaloval. Jsou to cvičené opice. Neštěstí je, že velkmi dobře cvičené. Ten mladík Malý byl taky jedlý. Tolik pitomosti v pár minutách se jen tak nevidí. A bojovník proti komunismu Hučín? Toho snad ani nemá cenu komentovat, aby se člověk neumazal. Kdo je vybírá to by mně zajímalo.

 • peter. • 30. dubna 2015

  aram napsal
  Kdo je vybírá to by mně zajímalo.

  Aram :
  Dobre,že tam boli práve oni.Kto ich dnes videl a počul,tak sa mu museli zhnusiť.Pravda,pokiaľ je to rozumný človek a nie sfanatizované rusofóbne hovado.

 • LiL • 30. dubna 2015

  Je to již mnoho let,co jsem vedl rozmluvu se svým kolegou,který se narodil v židovské rodině v Praze. Po roce 1939 ho pro jeho záchranu adoptovala nejmenovaná vlivná česká rodina a vychovávala jako svého. Byl jsem naprosto překvapený,když vyprávěl o postoji Německa v období druhé světové války vůči židům a vlivu amerických židovských magnátů na Hitlera. To co vyprávěl bylo naprosto mimo veškeré dostupné učebnice té doby. Ani jsem nemohl uvěřit,že pro cíl utvoření židovského státu,jsou tito lidé a také židé schopni poslat své lidi na smrt.

 • Sio • 30. dubna 2015

  peter. napsal

  Takto sa na postoj Putina k Ukrajine pozerajú ruskí komunisti :
  http://aloban75.livejournal.com/993302.html

  To jsou ti komunisti, co zapříčinili a dopustili rozpad SSSR? Podle toho článku bych tomu věřil, je to dílo buď záškodníka nebo hlupáka, to jistě nevím.

 • peter. • 30. dubna 2015

  Sio napsal
  To jsou ti komunisti, co zapříčinili a dopustili rozpad SSSR? Podle toho článku bych tomu věřil, je to dílo buď záškodníka nebo hlupáka, to jistě nevím.

  Sio :
  Ja iba predpokladám,že sú to komunisti,lebo ten portál sa javí byť silne prostalinský,propaguje obnovenie ZSSR, opätovné znárodnenie veľkých podnikov, nerastného bohatstva Ruska, kritizuje Putinov vzťah k oligarchom a celkovo má k nemu negatívny postoj.Ziuganovova strana je najsilnejšou opozičnou stranou,tak sa domnievam,že portál patrí im.Každopádne sú tam aj veľmi dobré články napr. z histórie,ktoré sú kvalitne vydokladované.Je dobré pri vytváraní si názoru na niečo,mať k dispozícii aj pohľady z inej strany.

 • Sio • 30. dubna 2015

  aram napsal
  Já též. A právě se uklidňuji. Obzvláště zajímavé bylo, jak ve Vondrovi chytly saze, když dostal slovo historik, který by byl právě kompetentní na ty jeho lži reagovat a sdělit něco konkrétního. Chudák stačil říct asi tři slova. Je to k zblití jak s Klvaňou pokládali málem život za Bartušku. On prý jenom popisoval situaci tím svým dnes už profláklým výrokem a nikoli, že by to schvaloval. Jsou to cvičené opice. Neštěstí je, že velkmi dobře cvičené. Ten mladík Malý byl taky jedlý. Tolik pitomosti v pár minutách se jen tak nevidí.A bojovník proti komunismu Hučín? Toho snad ani nemá cenu komentovat, aby se člověk neumazal. Kdo je vybírá to by mně zajímalo.

  Proč si tak ubližujete?

 • Sio • 30. dubna 2015

  peter. napsal
  Sio :
  Ja iba predpokladám,že sú to komunisti,lebo ten portál sa javí byť silne prostalinský,propaguje obnovenie ZSSR, opätovné znárodnenie veľkých podnikov, nerastného bohatstva Ruska, kritizuje Putinov vzťah k oligarchom a celkovo má k nemu negatívny postoj.Ziuganovova strana je najsilnejšou opozičnou stranou,tak sa domnievam,že portál patrí im.Každopádne sú tam aj veľmi dobré články napr. z histórie,ktoré sú kvalitne vydokladované.Je dobré pri vytváraní si názoru na niečo,mať k dispozícii aj pohľady z inej strany.

  Peter, možná se také mýlím, ale stávám se přívržencem KOB a DOTU. Ještě jsem to nenastudoval všechno, ale myslím, že tudy vede cesta. Mimochodem, lidé, kteří za tím stojí, uznávají Stalina také. Na ostatní genseky ale zase mají velmi kritický názor.

 • Starý doktor • 1. května 2015

  Otázka Odpověď V V Pjakina ze dne 27 04 2015 Titulky CZ
  Aneri Irena
  https://www.youtube.com/watch?v=v-iHcKhM_Os

 • Sio • 1. května 2015

  Neználek napsal

  To je ale mrdka.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velice-prisne-hodnoceni-Milose-Zemana-ale-i-Cechu-Pronesl-ho-lekar-Stransky-373270

  Hmm, takových štěkajících psů je …

 • Neználek • 1. května 2015

  Otázka je, proč začal ňafat právě teď. Zrovna když Zeman navrhuje kopnout do řiti Zaorálka.

 • Bety • 1. května 2015

  Pročpak se toho „odborníka“ na prezidentský úřad nezeptali, jak z neurologického hlediska hodnotí pana knížete. Nabízelo se to, ne? Já být novinářka, tak se na to určitě zeptám, už jen pro vyváženost. Ale asi je to tak, že jedna strana se otázky raději vyvarovala a ta druhá byla ráda, že se nemusela ztrapňovat vytáčkami.