Diskuze k článku


 • peter. • 19. října 2017

  Spustili to Nemci … o tom niet žiadnych pochýb.No má to aj iný aspekt a ten opisuje vo svojich knihách talianský spisovateľ Avro Manhattan.Je to k nájdeniu na internete.Doporučujem jeho „Vatikánsky holokaust“.

 • Bety • 19. října 2017

  Rajko Doleček má pravdu – jakmile se v nějakém západním thrileru nebo detektivce objeví zlosyn z východu jsou jen dvě možnosti – buď je to Srb, nebo Rus. Chorvat nikdy.
  Dlouho jsem měla schovaný výstřižek z Práva, ve kterém zpovídali našeho vojáka po návratu z mírové mise. Říkal v něm to samé, co citovaný generál: „Nemůžete se divit, že když se chlap vrátí domů a najde svou znásilněnou ženu přibitou na vrata, že mu v hlavě přeskočí. Také se v tom rozhovoru zmínil o tom, že ví o případech, kdy na víkend přijížděli Němci s odstřelovacími puškami, aby si pěkně v bezpečí zdálky „zastříleli na Srby“.

 • Admirál • 19. října 2017

  To, co se stalo v Jugoslávii je naše strašná ostuda, že jsme se na tom podíleli. Byl jsem ve vojvodině, když vláda uznala Kosovo. Hrozná hamba.

  Podíl Německa na tom je nepopiratelný. Hnát je holí.

 • Amenre • 19. října 2017

  To, co píše Betty, jsem také kdysi četl. Dokonce tam bylo řečeno, že vznikají specializované skupiny ( možná lépe řečeno cestovky ), zaměřující se na tento druh „zábavy“, kdy si za pouhých 1.000 dolarů zabijete svého civilistu. Ty cestovky se postaraly o všechno – výběr vhodné lokality, výstroj a výzbroj.

  Bohužel jsem si to v té době neměl jak ověřit – internet byl pouze na dial-up :))

 • fajt • 19. října 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=sTe17LE_JJc – o Sýrii samotní syřané nakonec přijdou, těch 63 bilionů rublů ruských zbohatlíků je velké sousto i na samotného nejvyššího speakera Kremlu – je mi líto těch tisíce mrtvých v marném boji za lepší svět, kteří bylo opětovně zrazeni, snad to konečně opičáka zlomí ( amíci a jejich jewreští vlastníci dosáhnou absolutní moci) a pošle sofort na větev. ..)

 • fajt • 19. října 2017

  https://cz.sputniknews.com/svet/201710196155807-putin-hlavni-chyba-ruska-vztah-zapad/ – „Pochopil jsem, že je nutné to přeškrtnout, otočit stránku, jít dále a založit naše vztahy na vzájemné úctě jako rovnocenní a rovnoprávní partneři,“ řekl Putin. – k tomu fakt není co dodat, to už i Medvěděv vypadal více jako chlap. ..)

 • peter. • 19. října 2017

  fajt napsal

  https://cz.sputniknews.com/svet/201710196155807-putin-hlavni-chyba-ruska-vztah-zapad/– „Pochopil jsem, že je nutné to přeškrtnout, otočit stránku, jít dále a založit naše vztahy na vzájemné úctě jako rovnocenní a rovnoprávní partneři,“ řekl Putin. – k tomu fakt není co dodat, to už i Medvěděv vypadal více jako chlap. ..)

  Konečne! Veď už bolo aj načase.

 • Aleš • 19. října 2017

  Pan Rajko Doleček, ač povoláním lékař, je zároveň skvělý spisovatel, jeho kniha, kterou právě čtu, je po informační stránce výživnější než desítky vysokoškolských skript z libovolných oborů. A evidentně se zastává lidskosti ve své nejsilnější podobě. Ctí pravdu. Navzdory kmetskému věku by mohl být autoritou spojující všechny vlatence napříč spektrem. Tento pán již přede mnou veřejně nazýval NATO teroristickou organizací.
  Díky debilitě evropských lídrů a sprostotě amerických a ukrajinských pořád hrozí masakry podobné těm v Kosovu či Bosně i na Ukrajině.
  https://cz.sputniknews.com/politika/201710196155608-putin-evropa-ukrajina-vina/
  Máte chlapi pravdu, bylo už na čase, některé věci si přiznat a něco té zhýralé euroatlantidě vytmavit.

 • idiotronic • 20. října 2017

  Tak Hovory s generálem Mladičem jsou skutečně vyprodány, ve vědecké knihovně v Olomouci se dokonce půjčilo víc srbských verzí, než českých, a jediná stopa ke koupi byla lichá (antikvariát při pokusu o objednávku sdělil, že má sedm zájemců, ale knihu ani jednu).

 • Točmistr • 20. října 2017

  fajt napsal

  https://cz.sputniknews.com/svet/201710196155807-putin-hlavni-chyba-ruska-vztah-zapad/– „Pochopil jsem, že je nutné to přeškrtnout, otočit stránku, jít dále a založit naše vztahy na vzájemné úctě jako rovnocenní a rovnoprávní partneři,“ řekl Putin. – k tomu fakt není co dodat, to už i Medvěděv vypadal více jako chlap. ..)

  Dobře řečeno ! Já mám na ruské vedení poslední dobou čím dál tím větší podezření, se svými takzvanými protivníky ze západu hrajou na obyčejné lidi šarádu. Jedním z důvodů je sledování cesty peněz. Oni fungují na stejném finančním mechanismu jako západní státy – stát nemá kontrolu nad finančním systémem – peníze emitují hlavně banky, pomocí dluhů. Kdo na tomhle systému nejede, jsou tzv. zlobivé státy (teda ty, kterým „je potřeba zkroutit ruce kdyby nejednaly tak jak si přejeme“) jako Severní Korea, Irán, Kuba a donedávna také Lybie…alespoň je jasné proč mají tak často zbraně hromadného ničení, možná tuší co by se jim mohlo stát kdyby je neměli.
  Druhým důvodem je spolupráce v tak klíčové oblasti, jako je vesmír, jeho militarizace atp. Tam spolupracují ruské a americké firmy, nemluvě o tom, že bez ruských raket by toho USA do vesmíru moc neposlali. Kdyby to byli skutečně protivníci na život a na smrt, nikdy by v této oblasti spolu nemohli spolupracovat !!! Je to jak z románu 1984…Najednou Oceánie neválčila s Eurásií, ale byli to jejich spojenci a válčili zase s tím třetím státem…hlavní je že pro obyčejné lidi byla pořád válka. Podle vyjádření Jesse Ventury (bývalý guvernér, herec, zápasník, veterán z Vietnamu) jsou ve válce pořád, co si on pamatuje. Válka proti drogám, neposlušným státům, terorismu, globálnímu oteplování, diktátorům, kriminalitě…pořád je nějaká válka nebo krize. Alespoň média to tvrdí, ne ? Jediná válka je ta proti nám, válka proti lidskosti. Je tam duchovní rozměr, kdyby většina se lidstva nehonila za mamonem, porazili bysme je. Ale asi máme rádi utrpení, a nechceme žít v míru a prosperitě ?

 • fajt • 20. října 2017

  http://politikus.ru/video/100591-dushenov-evreysko-amerikanskiy-plan-srabotal.html – a všímají si toho i v Rusku, že ta jejich věrchuška s mužikem hraje nějakou špinavou hru – v podstatě Kreml dovolil, aby se americké jednotky dostaly do Rakky a tam si amíci vybudovali vojensko-politické vedení separátní Sýrie, turkům zase povolili vojenskou intervenci v Idlibu a sionistům jdou v podstatě úplně na ruku, dokonce jim předávají citlivé vojenské údaje svých i syrských jednotek ( ruský generál byl prý zavražděn izraelským komandem, to bylo od amíků mazané, z ruské strany otřesná zrada) …no a Valdaj to už je úplná tragedie, tam už prostě strýček Vova naplno řekl, že i když Rusko posledních 15 let se západem chybovalo ( to už se prostě nedá zakrýt), tak přesto znova západu vše odpustí a stále v nich budou hledat své partňory ( to je úplná rezignace na poslední světové události, které Rusku tak škodily a které budou Rusko likvidovat nadále), asi peníze novie russkie jsou přeci jenom silnější a ruští oligarchové přeci jenom pitomější než se na první pohled zdálo ( opětovně jenom napíšu, že je škoda všech padlých, kteří uvěřili Kremlu a obětovali svůj život za něco, co v Rusku neexistuje a existovat ani nebude). ..)

 • peter. • 20. října 2017

  Za 5 mesiacov budú v RF prezidentské voľby,tak sa bude pritvrdzovať a aj rétorika Putina sa zmení na ostrejšiu.
  Po Novom roku sa začnú diať veci.Nechcem maľovať čertov na stenu,ale bolo by iluzórne predpokladať,že sa USA a Soroš banda nepokúsia o nejaké svinstvo.
  Tak pred pár dňami vystúpil moskovský „mufty“ s varovaním.Oznámil,že medzi imigrantami z Tádžikistánu narastajú extrémistické nálady a že sa radikalizujú.Príčinou toho má byť nové teroristické zoskupenie ktoré sa formuje na hraniciach Tádžikistánu,Turkestánu a Afganistánu.Zoskupenie má nahradiť IS a nesie meno “ Chorasán“.Už teraz má niekoľko tisíc bojovníkov.Tak je možné,že sa naplní to,na čo som tu na OM už upozorňoval tj.že na podkopanie Putinovej moci budú použití „alláhakbaristi“.V hre je aj znovurozpútanie vojny na Donbase a bohvie čo ešte.
  http://voenkor.info/content/19597

 • fajt • 20. října 2017

  dalo by se říci, že Putin je takový ruský Havel, je to určitě mazanější projekt a stavěný na ruské podmínky, ale výsledek bude nakonec podobný tomu v česku, či v jiných zemích, které si nechali provést mocenskou lobotomii – počítám, že v Rusku si vládci světa Putina raději uklidí v čas, než se úplně znemožní a strčí tam nějakého dalšího šaška, aby se na strýčka Vovu opětovně vzpomínalo jak na nějaký svatý obrázek, prostě kdo má velké peníze, ten bude do konce svých dní totální svině a o lidskou důstojnost, civilizaci a skutečný progresi mu půjde až na posledním místě. ..)

 • Bety • 20. října 2017

  fajt napsal
  https://cz.sputniknews.com/svet/201710196155807-putin-hlavni-chyba-ruska-vztah-zapad/ – „Pochopil jsem, že je nutné to přeškrtnout, otočit stránku, jít dále a založit naše vztahy na vzájemné úctě jako rovnocenní a rovnoprávní partneři,“ řekl Putin. – k tomu fakt není co dodat, to už i Medvěděv vypadal více jako chlap. ..)

  Fajt vykřikuje jako někdo kdo už to má za pár, všechno mu je jedno a všichni až na něj jsou špinavci. Vlastně by byl rád, kdyby všechno skončilo zároveň s ním.
  Má to jen jednu chybu – nemohl by on a ani by nebylo komu tvrdit: vždyť jsem vám to říkal!!!

 • dixi • 20. října 2017

  Fajte, jedete už vyloženě protiputinovskou notu, už to není pouhá kritika.

 • Martin (už bez taky m) • 20. října 2017

  Fajte vy zřejmě ze „spolehlivých“ zdrojů „víte“, co nedochází nám mnoha dalším přemýšlivým??
  Někdy napíšete vtipnou glosu, jindy dáte zajímavý odkaz,
  ale ty vaše „vývody“ a „syntézy“, „odhady“ z namixovaných zpráv – to jsou s prominutím mnohdy pěkné slátaniny.
  Jako červená nit se Vašimi komentáři line ono „Putin a Rusko nejsou tím zač se vydávají“…
  No – zcela určitě je jako středoevropané vnímáme poněkud jinak, s určitými odchylkami od reality, ale přesto věřím že jsme odhady dost blízko skutečnému stavu. A právě proto si nemyslím že naopak Vy by jste v tomto měl reálný odhad. Strkat Rusy do stejného „pytle“ s neocons a sionisty- nezlobte se, ale to je už opravdu fakt hodně ujeté.
  Nejeden hlas už léta „prorokuje“, že „nové se zrodí s novým dnem na Východě“ a někteří uvádějí, že přímo v Rusku…
  Originalita a svéráz Ruska je nepochybný a známý. Už proto 5kolonisti tam dojedou do své konečné stanice s nápisem Blamáž a naprostý neúspěch – se svým napodobováním a poníženeckým podlézáním Západu.
  Naopak osobně Putina vnímám jako člověka podporujícího zájmy národů celé RF- a to na širokém základě smysluplném a výhodném pro většinu lidí.
  Vaše přirovnání Putina k Havlovi je mimo jakoukoliv realitu.
  Havel byl žvanil a snílek, Putin je syrový realista a co řekne to platí.
  Nenamluví toho ve srovnání s hlavouny Evropy a USA mnoho, ale snaží se aby jeho slova byla vždy lepší nežli mlčení.
  A i tím občasným mlčením často toho Vladimír Putin namluví až až…

 • Irena • 20. října 2017

  No poslechněte si poslední Valdaj, tam to těm západním pokrytcům zase jednou VVP nandal. A stačilo málo – citovat fakta a těch kožených ksichtů, které si dobře uvědomovaly, že nemají co namítnout. Pár jich to tam zkusilo a ještě tím tu svou pokryteckost zdůraznilo. Nejhůře dopadl ten Nor, vědecký ředitel Norského Nobelova institut, který byl natolik tupý, že chtěl i od Karzajího poradit, jak řešit krizi na Ukrajině. No fakt našel toho pravého, koho se na to měl zeptat, pitomec.
  https://www.youtube.com/watch?v=WsDqN-FVg4Y

 • fajt • 20. října 2017

  Bety napsal
  Fajt vykřikuje jako někdo kdo už to má za pár, všechno mu je jedno a všichni až na něj jsou špinavci. Vlastně by byl rád, kdyby všechno skončilo zároveň s ním.
  Má to jen jednu chybu – nemohl by on a ani by nebylo komu tvrdit: vždyť jsem vám to říkal!!!

  to jste vyhodnotila trochu špatně, už jsem tady několikráte psal, že sám sebe považuji za stejného zbabělce jako je skoro každý v tom stádu hnaném na porážku, ale už mě to unavuje dokolečka psát jací jsme sráči a jak jsme neskutečně zpohodlněli a tak lehce se odevzdali těm zasraným psychopatům u světového kormidla a pokud se to totálně posere ( a to proběhne) , tak si za to všechno budeme moci sami ( a tady Vás asi potěším – i já). ..)

 • fajt • 20. října 2017

  dixi napsal

  Fajte, jedete už vyloženě protiputinovskou notu, už to není pouhá kritika.

  jenom poukazuji na rozpory mezi prohlášeními a deklaracemi Kremlu a faktickými činy ruské věrchušky , jestli se Vám to nelíbí, tak je to pouze Váš problém, samozřejmě Vaše preference ( a víru) Vám neberu, ale nechtějte, aby i ostatní neviděli evidentní rozpory a přes zjevná pochybení stále chválili někoho a něco co si to nezaslouží. ..)

 • peter. • 20. října 2017

  Irena napsal

  No poslechněte si poslední Valdaj, tam to těm západním pokrytcům zase jednou VVP nandal. A stačilo málo – citovat fakta a těch kožených ksichtů, které si dobře uvědomovaly, že nemají co namítnout. Pár jich to tam zkusilo a ještě tím tu svou pokryteckost zdůraznilo. Nejhůře dopadl ten Nor, vědecký ředitel Norského Nobelova institut, který byl natolik tupý, že chtěl i od Karzajího poradit, jak řešit krizi na Ukrajině. No fakt našel toho pravého, koho se na to měl zeptat, pitomec.
  https://www.youtube.com/watch?v=WsDqN-FVg4Y

  Sú to sráči títo šašovia zo západu.Chorí iracionálnou nenávisťou k Rusku a použijem čechizmus)zapšklí vo svojej malosti a nenaplnených svetovládnych ambíciách.Teraz sa k nim pridajú aj tí,ktorých si zvolíte vy.Náš kedysi „slávny“ Fico už nabral kurz na EÚ jadro aj bez toho,aby sa opýtal na náš názor.

 • Bety • 20. října 2017

  Ještě k Jugoslávii: Na posledním Valdaji jim Putin pěkně zostra omlátil o čumák Kosovo a vlastně se k tomu vyjádřil ještě jednou když řekl, že Rusko nedopustí ,
  aby mezinárodní síly obsadily rusko-novorosijskou hranici, protože by to vedlo
  k další Srebrenici.
  Fajte, dnes nikdo nemůže vědět, jaká budoucnost Rusko a Evropu čeká. Ovšem
  myslím že je jasné, že bez Ruska a jeho snahy o nezávislost by vlastně žádná budoucnost na nás ani nečekala.

 • fajt • 20. října 2017

  no, neustále chlácholení se menším zlem nikam nevede a nakonec končí taky škaredou tragedii, tak dnes už jsme hodně hluboko za horizontem pokroku a proto doporučuji mládežníkům , aby hlavně ( zase) nebudovali s nadšením novou republiku, vlast, národ, či jinačejší ptákovinu. ..)

 • peter. • 20. října 2017

  fajt napsal

  https://www.youtube.com/watch?v=a7r47b4hXDc

  fajt:
  Rusi bojujú v Sýrii čisto z pragmatických dôvodov ktoré možno nazvať aj aktom sebaobrany.
  V prvom rade im ide o likvidáciu hrozby zvanej ISIL,ktorá ohrozovala samotnú podstatu existencie RF.Tá hrozba ešte zďaleka nie je zažehnaná.
  V druhom rade bojujú preto,aby si udržali svoj vplyv na BV a nemuseli sa nechať zamknúť v Čiernom mori.Mám na mysli vojenské základne v Sýrii.(tú námornú aj tie dve letecké).Čo myslíte…prečo USA tých isilákov tak podporovali vojensky?
  Veď keby Rusi do tej Sýrie nešli,tak by mohli rovno pozvať do Kremľa prezidenta USA,po starom ruskom zvyku sa mu tri krát hlboko až po zem pokloniť a povedať:“Báťuška prezident solnyško krasnoe, prijmi od nás kľúče od všetkých ruských miest,staň sa našim gosudarom a my ti budeme verne slúžiť a každý deň vo tri vrhy riť bozkávať.“
  Vy fajt viete,že ani mne sa na tom Putinovom vládnutí veľa vecí nepozdáva,s mnohými jeho rozhodnutiami nesúhlasím a že som za to na tomto diskusnom fóre vyfasoval za to už dosť.Najmä za moju kritiku správania sa k opolčencom v Rusku,za kritiku zastavenie ofenzívy pod Mariupoľom aj za vraždy veliteľov na Donbase.
  Bol by som ale slepý,keby som nevidel kam Putin vytiahol Rusko z Jeľcynovských sračiek,ako zvládol ropný atak na ruskú ekonomiku,ako zvláda sankcie a ako urobil z Ruska vo svete jedinú hrádzu všetkej tej špine ktorá sa na nás valí z Ameriky, židovských bankárskych domov a zo židovských neomarxistických kruhov.Rusko dnes pre mňa predstavuje tú silu,ktorá jediná môže ochrániť moju krajinu pred hnilobou zo západu.Či tomu tak aj bude neviem,ale iného nemáme.
  Tak si myslím,že nech je ten Putin aký chce,ale je dobré,že je.

 • Aleš • 21. října 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=twzy26y2_wc
  Fajte: Ptákovina je přiblížit se tady tomu:
  Píseň věnována ne Vám, ale občanům Doněcké lidové republiky a občanům Federativní republiky Jugoslávie, jež padly ve válkách vedených západem.

 • Aleš • 21. října 2017

  https://cz.sputniknews.com/svet/201710206158626-herec-putin-hustej/
  https://cz.sputniknews.com/svet/201710206157738-srbsko-prezident-sputnik-mig29/
  první odkaz je svéráznou odpovědí na diskusi, druhý se týká článku a toho, že obyčejní lidé moho ovlivnit velké věci, a to jsem pacifista…

 • peter. • 21. října 2017

  peter. napsal
  prečo USA tých isilákov tak podporovali vojensky?

  http://www.srspol.sk/clanek-americanmi-vycvicene-arabske-oddiely-presli-na-stranu-isis-15283.html