Diskuze k článku


 • Bety • 21. října 2015

  Je snad jiné vysvětlení oné lásky k USA?
  Je. Jsou mistry v sebereklamě, reklamě všeho amerického. Propána, vždyť přece u nich stojí Socha svobody, oni vynalezli rokenroll, na jejich filmy a televizní seriály čumí celý zblblý svět!!! Vietnam? Stačí jeden Rambo a všichni slzí nad jeho osudem a obdivují jeho odvahu. V Pensylvánii místní hledí s údivem na třímetrovou díru, ve které beze stopy zmizel onen Boeing s hrdiny, ale svět se dívá na film a díra, okolo které ani neohořela suchá tráva jim může být ukradená.
  A že by to s těmi teroristy mohlo být i jinak? To není možné, vždyť hrdinní filmoví a televizní mužní hrdinové je neustále pronásledují, likvidují a tím zachraňují tu amerického prezidenta, tu celý svět. Stejně tak pronásledují drogové dealery a já fakt nechápu jak je možné, že těch i oněch vůbec neubývá? Žádný herec, který neprojde Holywoodem nemůže být nazýván světovou hvězdou, a těch hvězd, co mají na vlajce! Je to jako po ráně palicí do hlavy – vidíte jen hvězdy a hvězdičky, hlava se vám točí a rozum máte vypnutý. A jak vám ho jednou vypnou, tak už se ostatní média postarají, aby tak i zůstal.

 • Rado Miko • 21. října 2015

  Pěkný článek, dobře odvedená práce.
  Ale smysl této věty, v tomto článku, kde je plno mrtvých?
  „To kdyby použili metodu našich cikánů a odšroubovali ony matice držící koleje na pražcích, nadělali by větší škodu.“ Říká se tomu předpojatost nebo také možná mindrák. Mohl by autor dát odkaz na nějaký soudní rozsudek nebo policejní informaci? Nebo si to jenom myslí? Poslední dobou „č“eši nějak hodně myslí.
  http://www.novinky.cz/domaci/384101-panika-z-obycejnych-satku-lide-uz-nadavaji-i-ceskam.html

 • Dana • 21. října 2015

  Holt si asi ty teroristy budete v Evrope muset poznat na vlastni kuzi. . Mezi bezenci je nekolik procent radikalu. Kdyz na ne budete hodni, snad vas usetri.
  Uz davno jeden islamista hlasil, ze prvne v Praze vyhodi do povetri Karluv most, protoze nejen, ze tam jsou vystaveny sochy-modly , coz je v islamu nepripustne, ale navic je tam jeste hanliva socha Turka-muslima..
  Ne, ze bych vam v Cesku nejake takove probuzeni prala.

  Na americke filmy vas prece netahaji retezem a americky internet taky pouzivat nikdo nemusi.. Noste misto jeans a tricek neco jineho, treba mansestraky a kravaty, zpivejte s Alexandrovci, co je komu po tom – lidi maji prece svobodny vyber co chteji prijmout a co ne. .Stezujte si u cechacku.

 • hudryper • 21. října 2015

  Dana napsal
  .Stezujte si u cechacku.

  Bullshit !

 • ray • 21. října 2015

  První článek od pana Kadubce, který se mi líbí.

 • zamp1 • 21. října 2015

  Kdyby si můj kamarád koupil lístky na Odstřelovače, tak mu řeknu, že je debil.
  Jeho 13-ti letému sy novi je těžké vysvětlit, proč na takové filmy nechodit. Váš rozum paní Dano je slabší než rozum toho pubescenta. A ta zmínka o těch Alexandrovcích je už doopravdy ubohá. Po celém světě vyprodávají sály, sklízejí ovace, ale samozřejmě rockenroll – to je to pravé umění! :-) Jak to říkal ten Štrosmajer? Už vím:“ Kdy blbost nadnášela……“

 • Dana • 21. října 2015

  zamp1 napsal

  Kdyby si můj kamarád koupil lístky na Odstřelovače, tak mu řeknu, že je debil.
  Jeho 13-ti letému sy novi je těžké vysvětlit, proč na takové filmy nechodit. Váš rozum paní Dano je slabší než rozum toho pubescenta. A ta zmínka o těch Alexandrovcích je už doopravdy ubohá. Po celém světě vyprodávají sály, sklízejí ovace, ale samozřejmě rockenroll – to je to pravé umění! Jak to říkal ten Štrosmajer? Už vím:“ Kdy blbost nadnášela……“

  O rockenrollu nepisi nic, to jsou vase halucinace..
  A jestli myslite film American sniper, coz by se dalo prelozit jako Odstrelovac, pak to ukazuje na neschopnost ceskych rodicu vysvetlit, proc neni film pro potomka vhodny. Ten film Sniper je v USA „R“ rated, coz je oznaceni pro „Restricted“, omezeny pro mladez do 17 let. Vetsim detem vstup jen s dospelym, ktery se zaruci…
  Jestlize 13 ti lete deti v Cesku mohou bez problemu navstevovat takove filmy, kde je nasili, vulgarita, sexuaalni sceny, pak uz se nedivim tomu moralnimu marasmu….

 • Honza999 • 22. října 2015

  Dano, daleko větší zvrhlost je takové filmy natáčet. Když již takový film existuje, těžko se divit zvědavému pubescentovi že ho chce vidět.

  Nenatáčejte to a nebudete se muset pohoršovat nad tím, kdo film měl možnost shlédnout.

 • Sio • 22. října 2015

  Dana napsal
  O rockenrollu nepisi nic,to jsou vasehalucinace..
  A jestli myslite film American sniper, cozby se dalo prelozit jako Odstrelovac,pak to ukazuje na neschopnost ceskych rodicu vysvetlit,proc neni film pro potomkavhodny. Ten filmSniper je v USA„R“rated,coz je oznaceni pro„Restricted“,omezeny pro mladez do 17 let. Vetsim detem vstup jen s dospelym,ktery se zaruci…
  Jestlize 13 ti lete deti v Cesku mohou bez problemunavstevovattakove filmy, kde je nasili, vulgarita,sexuaalnisceny,pak uz se nedivim tomu moralnimu marasmu….

  No, předpokládám, že ty mladší děti si to stáhnou z netu, popřípadě se na to podívají on-line. Nebo je v US internet hlídaný a cenzurovaný? U nás ne.
  Internet sice vznikl v US, ale kdyby ne, vznikl by zanedlouho jinde. Je jen logickým pokračování vývoje sítí, žádný technologický zázrak se u toho nekonal.

 • fajt • 22. října 2015

  http://politikus.ru/articles/61098-nad-siriey-navisla-ocherednaya-ugroza-intervencii.html – to je dobrý, tak i Katar si začal honit péro, nevím kolik ručnikářů by z této pidi šária destinace bylo vůbec schopno ujít pěšky alespoň sto metrů, i když na jednoho katařana připadne několik otroků, tak na takovou misi prostě nemají – za to CNN se rochní blahem. ..)

 • fajt • 22. října 2015

  http://cz.sputniknews.com/svet/20151022/1473768/rusko-mzv-syrie-teroriste-pomoc.htmltak – tak nevím, je to varování pro pomocníky teroristů ISILu, že se půjde v místě bojů i po nich a nebo jde o rezignační povzdech, že se věci nevyvíjejí tím správným směrem. ..)

 • Starý doktor • 23. října 2015

  Švýcarská banka Credit Suisse zveřejnila svou každoroční zprávu o globálním bohatství. Vyplývá z ní, že 1 % populace vlastní 50 % světového bohatství a že procento chudých lidí v Evropě i USA je vyšší než v Číně.

  10 % obyvatel Evropy a 20 % obyvatel USA žije pod hranicí chudoby. Ve zprávě není měřítkem chudoby výše příjmu, ale prosperita tj. bere se do úvahy majetek spolu se zadlužením.

  25 % amerických domácností je de facto insolventních. Dluh Američanů tvoří 60 biliónů USD. Americký student končí studia v průměru s dluhem 35.000 USD. Vláda USA má dluh 18 biliónů USD a nesplacené závazky v hodnotě 42 biliónů USD.
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/10/22/credit-suisse-meldet-mehr-armut-in-den-usa-als-in-china/

 • hudryper • 23. října 2015

  Alena napsal
  web není sice doporučován, ale článek je dobrý

  Jako zdroj nových informací je aeronet dobré sledovat.Doporučuji však na každé tamní tvrzení
  pohlížet velmi kriticky a přijímat ho s otázkou „qui bono“. V průběhu existence tohoto webu se
  ukázalo,že jde pravděpodobně o mimořádně sofistikovaný a zpravodajsky řízený zdroj s cílem získat i za cenu závažných prozrazení důvěru co nejširšího počtu čtenářů. Chová se inteligentněji než třeba jiný podobný zdroj “ sorcha fail“, pokud Vám to něco říká. Jeho „potížím“ s cenzurou, respektive s uvedením v seznamech či s finančními zdroji potřebnými k jeho další existenci prostě věřím asi tak stejně,jako rozhovoru s rezidentem čs.vojenské rozvědky působícím v USA a plnící přísahu z doby ,kdy u nás vládla KSČ, kterým poněkud nevěrohodně web šokoval hned na začátku.