Diskuze k článku


 • Dana • 5. března 2018

  „…Takže nikoliv, pane Jandourku, ruské nálety a možná jednotliví starci a batolata, ale desetitisíce těch starců a batolat v Sýrii má na svědomí ne Rusko, ale Amerika.““
  Vinit muzou anti-ami koho chteji, je to jen sum frustratu, co nemaji prostredky na neco konkretniho, nacez se zoufale ventiluji.
  Jsou neskodni. Ale nevedela jsem, ze Assad s Putinem uzavreli tajny pakt s Amerikou a ona ta zeme imperialistickych zlocincu tajne bombarduje pod falesnou vlajkou syrske vlady a jejich akomplicu. . :-)
  V Africe dle pruzkumu OSN ceka skoro 40 milionu obyvatel z ruznych republik a statecku na uvolneni emigracni politiky v Evrope. Ani Amerika je vsechny pobrat nemuze. Proto maji USA uz zavedenou velmi prisnou emigracni politiku, byt i ta je nedostatecna. Je treba ji dale zprisnit. My prece brzy zkrachujeme, takze ty lidi, ktteri doufaji pro relokaci do Evropske Unie musite z humanistickeho hlediska a lidskych prav vzit pod svou ochranu..
  Ted se pripravuje znarodnovani zemedelske pudy bilych farmaru v Jizni Africe, posledni basta, kde se pestovalo obili a take vyvazelo.
  Ze by zase falesna vlajka americkych kapitalistu jak nahnat dalsi miliony hladovych na cestu do Evropy za lepsim ?

  A co na Slovensku, uz tam taky CIA pripravuje Majdan ?

 • Aleš • 6. března 2018

  Těšit se na polemiku s tvůrci či čtenáři Fora 24 bylo trochu naivní. Zaseklá gramofonová deska či papoušek neumí polemizovat a je naopak chválen za tvrdošíjné opakování lži a urážky protivníků. To už si lépe můžete popovídat s produktem americké výchovy, bývalým zdrogovaným boxerem, než s těmi, co jsou bytostně přesvědčeni, že tu musíme být navěky věků s SSamerickými a nikdy jinak.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201803066906485-tyson-rusko/

 • racek • 6. března 2018

  Milá Dano, buďte si jistá, že Majdan se na Slovensku nepřipravuje, on už probíhá. A v Čechách se k tomu velmi rychle blížíme. Na Slovensku stačila rozbuška zneužití vraždy dvojice mladých lidí, z nichž jeden byl neznámý novinář který vydával zjištění ve stylu JPP a vrahům nestálo zato ani odnést záznamová média. Navíc evidentně vraha znali. No, u nás ten Ondráček. Mocné demonstrace a hlas lidu … ovšem ve skutečnosti demonstrovalo méně lidí než je potřeba na zvolení jednoho poslance, že a tvořila je zase ta jedna jediná stálá a známá parta. Sami poznali, že to bylo dost slabé, ale tisk nám vysvětlil, že naše uši a oči nás matou a že pravda … atd. Přitom hesla a výroky demonstrantů byly hluboko za hranicí zákonů a menší prohřešky se u nás oceňují vězením. No, maslete si co chcete, na to máte právo. Otázka je někdy o tom přemýšlet. Zkuste to. Je to pořád jeden jediný koncept. Ten Majdan spuslilo Janukovičovo odmitnutí nepřijatelných a ponižujících podmínek přidružení k EU. A jistě, investice odkudsi.

 • peter. • 6. března 2018

  racek napsal
  uďte si jistá, že Majdan se na Slovensku nepřipravuje, on už probíhá. A v Čechách se k tomu velmi rychle blížíme.

  Potvrdzujem! Verím,že to ustojíme.
  Ale aspoň sa u nás vyčistila politická voda.Dnes je už úplne jasné,kto za koho kope.Za Soroša kope celá opozícia ktorá to aj otvorene priznala.Z Ficovej strany je to neomarxistická frakcia ktorá páve teraz vráža nôž Ficovi do chrbta(Lajčák,Maďarič a europoslanci za stranu Smer).Fico si podpísal rozsudok tým,že sa opäť v otázke imigrácie názorovo zjednotil s V4 a tvrdo odmietol ratifikáciu „Istambulského dohovoru“.
  Puč na Slovensku má ale oveľa širší záber a má ovplyvniť konanie všetkých „nových“členov EU v smere podriadenia sa diktátu Bruselu.

 • Dana • 6. března 2018

  Pane Racku,
  to s tim slovenskym Majdanem jsem jen tak napsala, protoze ta situace na Slovesku mi pripada, ze ma znaky jinych Majdanu z minulosti, mimo Ukrajinu take Tunisko, Egypt a i Syrii. .Jiste neznam realie jako vy, kde vy jste doma a jenom vy, tim minim obcany, s tim mohou neco delat. Nikdo za vas nemuze rozhodovat ve vsem, je mnoho zpusobu, jak situaci resit. Jestli verite na nejakou konspiraci „odkudsi“ nebo ne, nic to nemeni na faktu, ze jste si ty politiky sami zvolili. Jen vy sami si je muzete umravnit. Schvalne jsem se podivala na videa pres.Kisky a premiera Fica, dle vyrazu v projevu(jsem na to vyucena), neni ani jeden uprimny, prvni je necim zaskocen, souka ze sebe fraze, a druhy je v adrenalinu, „citi“ prilezitost. . Netusim, jake maji agendy, jsem cizinec. Mozna byste mohli vyhlasit nove volby, nechat promluvit vetsinu, nevim.

 • Aleš • 7. března 2018

  peter: A co Kotlebovci? Na hlavných správách jsem viděl jejich rezervované vyjádření. Dle mého by jim mělo dojít, že lepší než se SMERem bojovat za každou cenu, by se měli soustředit na oddělení zrn od plev místo horkokrevných odsudků.
  A napadá mne jedna kacířská myšlenka. Není Kiska tím, kdo porušuje ústavu a měl by být proto odvolán? Nicméně asi není vhodná doba na rozviřování dalších vášní. A kdy budou volby u vás?

 • peter. • 7. března 2018

  Aleš napsal

  peter: A co Kotlebovci? Na hlavných správách jsem viděl jejich rezervované vyjádření. Dle mého by jim mělo dojít, že lepší než se SMERem bojovat za každou cenu, by se měli soustředit na oddělení zrn od plev místo horkokrevných odsudků.
  A napadá mne jedna kacířská myšlenka. Není Kiska tím, kdo porušuje ústavu a měl by být proto odvolán? Nicméně asi není vhodná doba na rozviřování dalších vášní. A kdy budou volby u vás?

  Aj podľa mňa by mali Kotlebovci práve teraz vystúpiť proti sorošovskému puču.Lebo ide o viac ako len o nenávisť Fica ku Kotlebovi prejavovanú v minulosti.Ide o toto:
  https://www.hlavnespravy.sk/stoji-george-soros-za-sucasnou-krizou-na-slovensku-fico-vobec-nemusi-byt-konspirator/1335068
  Na piatok zvolala sorošbanda demonštráciu,zlezú sa tam aj naši emigranti z ČR (F.Gál,M.Šimečka a iní)príde „soľ“každej farebnej revolúcie – postpubertálna omladina zo stredných a vysokých škôl vyzbrojená vopred profesionálne vyrobenými transparentami (pripomeniem červené protizemanovské karty) a možno sa bude aj štrngať kľúčmi. Tá demonštrácia môže odštartovať zvrhnutie vlády. Politické strany ktorým záleží na budúcnosti Slovenska by mali aspoň dočasne zabudnúť na vzájomné animozity a spojiť sily v záujme likvidácie soroš-prevratu.Tento víkend sa môže rozhodnúť o ďaľšom smerovaní Slovenska.

 • fajt • 7. března 2018

  https://i.imgur.com/EUr39b4.jpg – Fico udělal dost chyb, v roce 2012 kdy jeho strana dostala neskutečných 44,4 % to vypadalo, že konečně začne dělat svou politiku, kterou lidem sliboval – nestalo se a dnes mu sorosovští krtci v SP dávají pořádně zabrat, dokonce s ním mává i úžerník z Popradu, se kterým prohlál ( zbytečně) souboj o prezidentské křeslo a kterému je teď v podstatě všechno jedno. ..)

 • Aleš • 7. března 2018

  Ukáže se, jestli LSNS je vlasteneckou stranou nebo si na ni jen nebezpečně hrála a Kotleba jen plní roli Žirinovského. Osobní animozita musí jít stranou, od obou politiků. Rozhodně je jasné, že nestačí jen nestranně přihlížet.
  Maďaři si samozřejmě hrají svoje hloupé nátlakové hrátky, ale nemyslím si, že by lidé, jejímž vzorem je spíš Orbán než Soros, se chtěli nějak podílet na Sörösových zhovadilostech. Na váš jih pravidelně jezdím, i v blízkosti Bratislavy jsem necítil silné přilnutí k dobrému anjelovi. Nechci být špatným prorokem, ale něco mi říká, že to dopadne dobře. Hlavně ať to ustojí samotný Fico, takový tlak, aby „si“ neuhnal infarkt.

 • peter. • 7. března 2018

  Aleš napsal
  . Nechci být špatným prorokem, ale něco mi říká, že to dopadne dobře.

  No v to,že to dopadne dobre verím aj ja.Maďari na juhu sú v politických názoroch roztrieštení presne tak ako aj celé Slovensko a vo svojej väčšine podporujú politiku Orbána.Ja medzi nimi necítim žiadne odstredivé tendencie od Slovenska.Bugár sa diskreditoval svojimi protiorbánovskými vyhláseniami a tým,že svoju stranu Most -Híd ponúkol ľuďom ako Šebej( niečo ako Štětina u vás) a Žitňanská ako výťah do politiky.Je tiež Sorošovec a v týchto dňoch vyhlásil odchod svojej strany z vládnej koalície.Hrozba predčasných volieb je aktuálna viac ako kedykoľvek pred tým.
  Fico z týchto udalostí môže vyťažiť politickú skúsenosť,že ak chce uspieť u voličov,tak musí zaujímať jednoznačné postoje a nesmie lavírovať medzi neomarxistickými zvrhlosťami typu podpora LGBTI komunít,genderizmom,feminizmom, tzv politickou korektnosťou a pôvodným poslaním každej sociálnej demokracie.Vyhlasuje o sebe,že je socialista,tak nech ním je aj v skutočnosti.Dobré pre neho je aj to,že sa mu naplno odkopáva 5 kolóna v jeho strane.Teraz vie,koho sa musí zbaviť,ak nechce aby mu niekto z vlastných ľudí podrážal nohy.

 • racek • 8. března 2018

  Dana napsal

  Pane Racku,
  to s tim slovenskym Majdanem jsem jen tak napsala, protoze ta situace na Slovesku mi pripada, ze ma znaky jinych Majdanu z minulosti, mimo Ukrajinu takeTunisko, Egypt a i Syrii. .Jiste neznam realie jako vy,kde vy jste doma ajenom vy, tim minim obcany,s tim mohou neco delat. Nikdo za vas nemuze rozhodovat ve vsem, je mnoho zpusobu, jak situaci resit. Jestli verite na nejakou konspiraci „odkudsi“ nebo ne,nic to nemeni na faktu, ze jste si ty politiky sami zvolili. Jen vy sami si je muzete umravnit.Schvalne jsem se podivala na videa pres.Kisky a premiera Fica,dle vyrazu v projevu(jsem na to vyucena),neni ani jeden uprimny, prvni je necim zaskocen, souka ze sebe fraze,a druhy je v adrenalinu, „citi“ prilezitost. .Netusim, jake maji agendy,jsem cizinec.Mozna byste mohli vyhlasit nove volby, nechat promluvit vetsinu, nevim.

  Jasně, paní Dano, myslím že si rozumíme. Nicméně co je konspirace. Státních převratů která byla provedena za aktivní účasti cizích mocností nebo přímou intervencí bylo za mého života provedeno asi několik set. My jsme si prožili tři … zajímavé, že s tím prvním i posledním jsme kupodivu většinově souhlasili … ale nesporně vedoucím rekordman je jen jeden. A bohužel, má to pořád stejné scénáře. Ono i takové Arabské jaro by se mohlo nazývat Arabský rozvrat .. Majdanu se fakt bojím. Síly které při tomto typu převratu vítězí rozhodně nejsou svým zaměřením přátelské svému národu … Oni kradou. A občas i vraždí. Někde i masově. Takže mají moje sympatie Orbán či Poláci, kteří se jim brání. Samozřejmě, nezapomínám jak nás měli maďaři i poláci v historii „rádi“. Mě se prostě ty společenské převraty, které jsou tak pěkně popsány v jistých zfalšovaných materiálů od carské Ochranky před více jak 100 lety či v myšlenkách p. Kalergiho nelíbí.

 • peter. • 8. března 2018

  racek napsal
  Nicméně co je konspirace. Státních převratů která byla provedena za aktivní účasti cizích mocností neb

  Na Slovensku prebieha prevrat.Vražda toho novinárika a jeho frajerky už nie je dôležitá.Sú to sakrálne obete a ich vražda splnila svoj účel.Fico podpísal svoj ortiel tým,že pomerne ostrým spôsobom odmietol ratifikovať „Istambulský protokol“a znovu zaujal ostro protiimigračný postoj.To sorošoidov z mimovládok na pokyn Soroša vybudilo k tomu,že sa spolu s opozíciou rozhodli povaliť vládu.
  Aké sú možnosti.Opozícii už nestačí rekonštrukcia vlády.Teraz chce predčasné voľby.Ak zajtrajšie demonštrácie naplnia očakávania sorošoidov,tak koaličná strana Most-Híd koalíciu opustí.
  Dnes v NR SR platia tieto počty.Koalíciu tvorí tesne nadpolovičná väčšina.Za normálnych okolností je na rozpustenie parlamenty potrebný súhlas ústavnej 3/5 väčšiny poslancov t.j.90-tich.Toľko hlasov opozícia nezíska a tak je tu druhý scenár.Ak je parlament 3 mesiace nefunkčný,prezident ho rozpustí a vyhlási nové voľby.Aby bol parlament uznášania schopný,musí v ňom sedieť viac ako 75 poslancov.Keď opozícia nasadí obštrukciu ,nebude do parlamentu chodiť a strana Most-Híd sa ku nej pridá,tak Fico spolu so SNS bude disponovať len 64 poslancami.Potom bude všetko záležať od Kotlebovcov.Dá sa povedať,že súčasná vláda visí na šnúrke Kotlebovych gatí.Mám dnes zlý pocit z toho,že Slovensko ovládnu ľudia,ktorých dnes nazývame „slniečkári“ a ktorí budú poslušne plniť všetky nariadenia Bruselu a plniť slizké plány žida Soroša.Myslím,že na rade bude ČR.Ochraňujte sa a hlavne sa poučte.

 • Martin (už bez taky m) • 8. března 2018

  peter. napsal
  Na Slovensku prebieha prevrat.Vražda toho novinárika a jeho frajerky už nie je dôležitá.Sú to sakrálne obete a ich vražda splnila svoj účel.Fico podpísal svoj ortiel tým,že pomerne ostrým spôsobom odmietol ratifikovať „Istambulský protokol“a znovu zaujal ostro protiimigračný postoj.To sorošoidov z mimovládok na pokyn Soroša vybudilo k tomu,že sa spolu s opozíciou rozhodli povaliť vládu.
  Aké sú možnosti.Opozícii už nestačí rekonštrukcia vlády.Teraz chce predčasné voľby.Ak zajtrajšie demonštrácie naplnia očakávania sorošoidov,tak koaličná strana Most-Híd koalíciu opustí.
  Dnes v NR SR platia tieto počty.Koalíciu tvorí tesne nadpolovičná väčšina.Za normálnych okolností je na rozpustenie parlamenty potrebný súhlas ústavnej 3/5väčšiny poslancov t.j.90-tich.Toľko hlasov opozícia nezíska a tak je tu druhý scenár.Ak je parlament 3 mesiace nefunkčný,prezident ho rozpustí a vyhlási nové voľby.Aby bol parlament uznášania schopný,musí v ňom sedieť viac ako 75 poslancov.Keď opozícia nasadí obštrukciu ,nebude do parlamentu chodiť a strana Most-Híd sa ku nej pridá,tak Fico spolu so SNS bude disponovať len 64 poslancami.Potom bude všetko záležať od Kotlebovcov.Dá sa povedať,že súčasná vláda visí na šnúrke Kotlebovych gatí.Mám dnes zlý pocit z toho,že Slovensko ovládnu ľudia,ktorých dnes nazývame „slniečkári“ a ktorí budú poslušne plniť všetky nariadenia Bruselu a plniť slizké plány žida Soroša.Myslím,že na rade bude ČR.Ochraňujte sa a hlavne sa poučte.

  Držím Slovensku a Slovákům palce!
  Ať to Sorošovským sluníčkářům krachne!
  Je třeba aby se Slováci sjednotili za Slovensko.
  Kašlat na Brusel!
  „V4“ SPOLU proti převratům!

 • peter. • 9. března 2018

  Martin (už bez taky m) napsal
  Je třeba aby se Slováci sjednotili za Slovensko.

  Slováci sa vďaka „demokracii“zjednotiť nemôžu.Sú názorovo roztrieštení a proti vláde štvú aj farári,napriek výzvam arcibiskupa Zvolenského k pokoju.No slniečkári z celej Európy sa zjednotili a sťahujú sa do Bratislavy.A ako vždy ,roľu „vaty“ zohrajú študenti,ktorí dostali na dnešný deň voľno,aby sa pod vedením svojich dobre zaplatených profesorov zúčastnili dnešnej demonštrácie a vytvorili dojem jej mohutnosti a revolučnosti.Výborný materiál týto študenti.Už nie deti,ale ešte nie dospelí.Možno ich využiť na demonštrácie akéhokoľvek typu a keď je to potrebné tak ich aj nahnať pred hlavne pušiek.Boh ochraňuj Slovensko!
  https://www.hlavnespravy.sk/simkovicova-opozicia-mimovladky-rozputali-peklo-hotely-v-bratislave-su-zaplnene-zahranicnymi-aktivistami-pripravenymi-na-demonstraciu-sorosov-vplyv-na-slovensku-nie-je-vymysel/1337454