Diskuze k článku


 • racek • 10. února 2018

  Kdysi se pro takový blábol používal termín „klehotat“. Takže Moravec prostě zaklehotal.

 • peter. • 11. února 2018

  To o čom sme sa ešte v r.2015 do krvi hádali aj tu na OM,sa dnes stáva predmetom „verejného diskursu“aj vo verejnoprávnych médiách.
  Lukáš Visingr – mladý,ešte neskazený a preto úprimný „bezpečnostný“analytik.
  Prvých 7 minút videa :
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=D0meLotWZc0

 • jaroslav tichy • 11. února 2018

  A nebylo to třeba proto, že V. Moravec věděl o připravovaném podvodu ve prospěch J. Drahoše při debatě kandidátů, jehož se ČT aktivně zúčastnila, a že měl obavy z případných následků, když se to provalí?

 • fajt • 11. února 2018

  moravec je klasická figura, jak říkával zesnulý kolega, dnešního mentálně ukulhaného a zabijáckého světa alias pan picza z pohádky – já začnu asi bádat jenom nad těmito věci – https://cz.sputniknews.com/svet/201802106760896-desitky-nemcu-umiraji-masturbace/ – pamatuju koleše na vojně, který na podobnou aktivitu zařval, honimír první klasy, ten se s tím vůbec nemazlil ( fakt nechápu, proč ho tehdy vůbec povolali do armády, protože když to na něj přišlo – a to bylo každou chvíli – tak si to okamžitě udělal, nehledě na bojový úkol, mimořádnou situaci či jenom obyčejný bufet ), už byl opravdu otravný a tak dostal pořádnou deku, marně, po bezvědomí ( jeho czuráčí hlava byla prvotní cíl – marně), pár dnech na ošetřovně se vrátil, při práci v terénu v jednom cvičném baráku vyskočil v obětí s dalším vojáčkem z okna v prvním patře, ocasobijec v poho a náš frajtr na sračky, než se to celé vyšetřilo, si milý honimír, tak na večer nějakým střepem svou natlakovanou chloubu uřízl u samého kořene, nikdy v životě jsem neviděl tolik krve z jednoho chlapa na jedný kupě, taky nikdy nezapomenu na ten podivný ( až železitý) zápach, které to traumatické chuchvalcové tratoliště vydávalo, odešel z tohoto světa úpa bílý, ale v obličeji rozkošnicky spokojený … nám pomohl taky, šel jsem ze Sabinova o 4 měsíce dříve a stihl jsem aktivně na útvaru opravdu pořádnou draku ( kosti praskaly, zuby lítaly, RTZy hořely, pánbůh za ní zaplať) ), záklaďáci versus záložky, která mě ( přes odpor politruka, kterému jsem tehdy docela seriozo utrousil, že ho jednou sejmu ) dostala do civilu . ..)

 • senil • 12. února 2018

  ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

 • fajt • 12. února 2018

  senil napsal

  ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

  a jenom asi 10% ovčanů si českou stoku neplatí – takže na tom ( v čt) nejsou až tak špatně, krom toho v kapitalismu bez ksichtu se počítají jenom prachy, na ostatní sere americký pes. ..)