Diskuze k článku


 • racek • 5. září 2017

  No, Babiš je z rodu miliardářů, kteří mají majetek založený na počátečních krádeží a podvodů (asi jako každý velký majetek není čistý) a teď dospěl do stádia, kdy si myslí, že podvádět už nemusí. Takže se stává poctivý … tedy přesněji odbourá nebezpečnou konkurenci, což zloději a podvodníci teď jsou.
  Chtěl bych věřit, že mu to vydrží i nadále. Chtěl. Jen jestli nám vydrží on. A jestli vydrží i on sám sobě. Za ním totiž stojí srana plná nejhnusnějších pravdoláskařů a sionistů. Všechna čest, začíná se jich zbavovat .. Zlatuška, Telička atd. Ale to je málo.
  Je fakt, že proti němu jdou nejhorší živly v naší tzv. popřevratové politice a ekonomice, které podvody, lhaní, překrucování skutečnosti a krádeže či nekalé praktiky živí. Mají na to své lidi v nejdůležitějších orgánech státu. V parlamentu, Senátu, soudnictví (skoro 100%) a nejlukrativnějších ministerstvech – penězovodech. Podporováni televizí, tiskem a neziskrnami, polykajícími obludnou částku 28 miliard ročně. Jen nepatrná část je určena pro občany. Vše ostatní je jen propaganda, špiclování a destrukce našich hodnot a života. Krásný příklad Norské fondy. 5 miliard na propagandu a lži určené čechům.
  Tak už víte koho volit? Já už to nevím. V podstatě vykroužkovat všechna čelná místa. .. A doktory, to je bohužel v politice největší zlo.. i když výjimky se najdou. No a pozor … Okamurovi bych šanci dal. Ale to co stojí za ním … jak se ukázalo po minulých volbách. Nemá kvalitní a věrné lidi. Tak ne. A komouše? To jsou prázdné hlasy. A konec konců, vítačů mají ve vedení také dost. Dolejš …

 • peter. • 5. září 2017

  Ruské Slušovice?
  My sme dovolili aby naše poľnohospodárstvo upadlo.
  Rusi ho budujú,aby sa nemuseli nechať kŕmiť odpadkami zo stolov „západných demokracií“.Keďto v Rusku robia takto,nepotrebujú žiadnu ideológiu.Najmä nie tú „z dovozu“.
  https://rep.ru/articles/3391-predprinimatel-sozdal-v-rossii-sovhoz-kotorij-viglyadit-kak-skazka-nayavu-v-chem-sekret-ego-neveroyatnogo-blagoustrojstva-i-uspeha/?utm_source=24smi&utm_medium=referral&utm_term=2645&utm_content=1270670&utm_campaign=10829