Diskuze k článku


 • Béda • 12. září 2015

  Všem, které zajímá toto téma + téma řízení tajemnými elitami z pozadí doporučuji cyklus krátkých přednášek Davida Icke (v češtině) na youtube.

 • Sio • 12. září 2015

  K té Erice. Možná, že to o ní ti, co jí posloužili jako výtah k moci nevěděli. Ale přiklonil bych se k variantě, že to věděli a právě pro to se stala „vhodným materiálem“. Prostě ji někdo, kdo na ni hodně ví, může vydírat.

 • Sio • 12. září 2015

  Béda napsal
  Davida Icke

  Nemohl byste být konkrétnější? Od toho pána jsem tam toho našel spoustu v polštině nebo angličtině s polskými titulky.

 • Béda • 12. září 2015

  Některé odkazy máte pod svým článkem.

 • Sasin • 12. září 2015

  Vedle už není zájem, vyprodáno, tak snad tady bude ještě něgdo stát ve frontě.

  Jestliže nějakej Tribun, který se tváří světaznale, neví o příčinách a nedoftípíse vůbec žádné podstaty problému a jen požaduje od hloupých lidí aby se odevzdali zlovůli vrchnosti, která má potřebu lidem zkrátit pérka, je stejným vlastzrádcem jako oni. Hotové

  On první bude v řadě křiklounů, kteří budou vyžadovat plnění rozkazů, a už si nehrajeme na svobodu, jinak jim vpálí kulku do hlavy, dle zaKONa, za neuposlechnutí. Ještě že se včas odkopal abyste se mohli vy ostatní odklonit na jinou stranu. Jenže už nemáte na výběr.

  PPK se snaží formulovat a držet nadhled, což na něm oceňuji, ale kára mu už taky ujela.
  Chce myšlenkou dohonit rychlík, na který si nekoupil lístek, páč mu jej Tribun nenechal v úschovně prehistorických myšlenkových zavazadel. To, oč se dnes jedná, je přesně to, čeho jste se všichni podvědomě báli. To jest, že vás opět papaláši prodají. Vymejšlet kolem toho filoZofickou přednášku, je platné jako datum na tom prošlém lístku, páč těm, proti kterým by měla být ta filosofie zaměřena si lístky nekupují. Dostávají je od systému, o kterém se ostatní učí od mala, že je zásluhový, že zasloužený zlo děj má větší zásluhy než nezasloužení vlastenec a tak podobně. Bylo by to na dlouhé psaní a vůbec nemám náladu konkurovat PPK. Jen jsem měl potřebu vám PPK přispět do klobouku na tu dlouhou cestu pár užitečných myšlenek. Muheeeeeee

  P.S. Zkuste napsat pojednání, gde každý člen národa bude mít podíl na půdě a rozpočtu a bude mít nástroj, kterým bude o podobě rozpočtu psát písemně ve svých požadavcích naprotivá úřednímu potvrzení a zbytek národa, igdyby byl úplně hloupej, by k tomu mohl podsouvat ve veřejně sdělovaném sdělovadle své kategorické NE nebo kategorické ANO. A gdyž se v hospodě chlapi dopálí, můžou jít hned druhej den na tu podatelnu, napsat hůlkovým písmem, že mají jiné požadavky a budou přesvědčení, že na Silvestra, to zapijou a po něm to všichni schválijou. Co říkáte? Paráda, NE?

 • peter. • 12. září 2015

  PPK :
  Výstižné a niet čo dodať!

 • Béda • 13. září 2015

  Video: http://www.nwoo.org/2015/09/13/poznas-svojho-boha/

 • Gatta • 14. září 2015

  PPK – opravdu vynikjící – i se všemi jen zmíněnými souvislostmi. Rovnou zařadit do učebnic.

  Jen drobnost:
  Vedle té zmiňované „… lidské důvěřivosti, nevzdělanosti a často i hlouposti.“, bych uvedl ještě jeden mnohem menší prohřešek – nepřipravenost.
  Moment překvapení je velmi podstatný prvek – a to jak časová tíseň v reakci, tak nová existence neznámým prvkem. Ideální kombinací tedy je „jedinečná sleva na zázračnou mastiku založenou na čemkoliv o čem jsme v životě neslyšeli“. :-)

  A jak říkal jeden můj kamarád, když mělo přijít na nějakou konfrontační diskuzi: „Když budu vědět o jedno slovo víc než on, tak z něj udělám vola“. A pak stačilo vnést do diskuze prvek o kterém protistrana měla slabé vědomosti …

  Proti schopným rétorům je někdy je jedinou obranou udělat ze sebe pro tu chvíli blba a jednoduše neposlouchat, nediskutovat a utéct do iracionálního subjektivního postoje.

 • PPK • 14. září 2015

  @Gatta: Díky za příznivé hodnocení. S tou nepřipraveností máte pravdu. Pokud jde o obranu formou iracionálního subjektivního postoje, tam je zajímavé, že přesně (a zejména) tímto způsobem, obhajují např. svá náboženská přesvědčení téměř všichni věřící všech církví a sekt. Ostatně, jak by také měli, když jde jen o víru v nějaká dogmata, to ani jinak nejde ..

  Pro Sasina bych chtěl pouze poznamenat, že to co propaguje a obhajuje, je náboženský kaddáfíovský islámský „socialismus“, kde pěkně krutý a jediný záKON existuje (a ne, že neexistuje!) a je to – šaría! (Což je vskutku nechutný a středověký právní systém, který je základem všech muslimských totalitních diktatur). Jinými slovy: Pokud ten muslimský diktátor nebude OSVÍCENÝ tak, jako byl vyjímečný Kaddáfí, pak to nikdy nebude sociálně spravedlivý stát, ale feudální koncentrák. Takže: Děkuji, nechci systém umožňující vládu i nějakého neodvolatelného špatného či dokonce vražedného Fýrera, který když nebude osvícený, ale naopak když bude chtít, tak Sasinovi žádné podíly nikdy nedá, protože nebude muset, pokud se mu zachce!