Diskuze k článku


 • Gatta • 4. října 2017

  Je to celé nějaké divné …

 • Alena • 4. října 2017

  https://aeronet.cz/news/nove-video-z-las-vegas-potvrzuje-ze-utocili-minimalne-dva-strelci-ze-dvou-ruznych-mist-v-celem-clark-county-byl-vyhlasen-vyjimecny-stav-v-ulicich-hlidkuje-narodni-garda-teror-jako-zaminka/

  dovoluji si citovat z diskuse

  xxyymoba

  Jako jeden z českých dobrovolníků jsem bránil Donbas před ukrajinskými židofašisty. Tu paseku ani zvuk nenadělá samopal,ale protipěchotní kulomet.Na pár stovek metrů to rvalo drny ze země.Tohle neudělá ani protipěchotní automatická puška v žádné “úpravě”. Střelec nebyl rozhodně sám a vůbec ne důchodce,po střelbě po takových dávkách bolí člověka rameno a tělo tak,že má problém se bolestí postavit.
  Nemohl to na takovou vzdálenost spáchat jeden člověk,navíc důchodce,prostě ho vzali,stříleli a popravili ho.
  Je mi blbě,dívat se na to,ale je to práce CIA a Mossadu.
  Pro rýpaly,je mi 41,92 kg a sloužil jsem v batalionu xxx a otřesený,leč zdravý se vrátil a čekám,až mě bude národ v nejhorších chvílích potřebovat.

  Ta věc M249 prostřelí na 1000m hravě skoro centimetr běžného plechu nebo tamní stěnu roubenky.Stříleli tím naši USA “partneři” na vesnicích bezbranné nic netušící spící civilisty včetně dětí. Pár těch bastardů jsem osobně dostal.

  

 • Gatta • 4. října 2017

  … že by konečně pořádný motiv pro odzbrojení američanů ??

 • Alena • 4. října 2017

  Gatta napsal

  … že by konečně pořádný motiv pro odzbrojení američanů??

  zřejmě ano

 • senil • 4. října 2017

  Tohle dopadne hodně špatně. Situace se bude jenom zhoršovat. Bude víc teroristů. Obyčejní Evropané tyhle lidi samozřejmě nechtějí, ale elity ano, rozpor mezi názory elit a obyčejných lidí bude narůstat až to přejde v krvavou revoluci.

  http://www.epshark.cz/clanek/116/evropska-masova-migrace-lidri-versus-verejnost

 • fajt • 4. října 2017

  tohle je hodně nepovedená a zbrklá akce i na samotnou CIA, a možná o to taky jde, že akce zpravodajců je namířena proti samotným zpravodajcům a někomu umožní hloubkovou kontrolu i živých věcí, které by jinak nikdy neměly kontrolu – ale jinak je to standardní kultura těch za oceánem, když si neví sami se sebou rady, krom toho tyhle emoce svět už neberou, amíci to ale prostě milují, a když jim došli indiáni, tak si střílejí do vlastních. ..)

  https://www.youtube.com/watch?v=4Px_T1igy1o – je fakt k popukání, když tahle neurotická žlutá přehazovačka mluví o duševně narušených jedincích, tohle je ošklivá parodie, kterou by nenapsal ani samotný Orwell. ..

 • fajt • 4. října 2017

  …aneb vloupání do CIA ( a jiných informačně-silových struktur us)za bílého dne, mocenský boj o americkou korporaci na vyšším levelu, odvedení pozornosti severní koreou a pak po velmi zdařilém útoku neoconů na ruské válečné vedení v Sýrii, konečně nekompromisní palba do „vlastních“ řad, to se jeví jako dost mazané – krom toho doník určitě nechce být americkým jaderně-válečným prezidentem, na to má svůj majetek, tedy i rodinu, dost love … a možná doníka jenom přeceňuji, možná mu z celé akce budou stačit pouze americké konsekvence. ..)

 • hudryper • 4. října 2017

  fajt napsal
  tohle je hodně nepovedená a zbrklá akce i na samotnou CIA, a možná o to taky jde, že akce zpravodajců je namířena proti samotným zpravodajcům a někomu umožní hloubkovou kontrolu i živých věcí, které by jinak nikdy neměly kontrolu –

  Velmi pravděpodobné vysvětlení.Za dané situace v USA k válce policajtů muselo
  už konečně dojít. Skoro bych řekl,že „globální prediktor“, řečeno s Pjakinem, vzal
  a trhnul opratěmi ve prospěch svého nebohého „samotného vojáka v poli“ Trumpa,toho času soucítícího s nebohými Portoričany. Myslím,že to bylo řešeno
  tak,aby i vygumované mozky pochopily,o co ve skutečnosti jde,respektive aby
  přinejmenším hledaly viníky správným směrem.

 • jknovak • 4. října 2017

  Mysterium ve stylu: pád 7.budovy 11.9.2001, střelecky mistrná vražda JFK pacifistou Oswaldem a Oswalda Rubym , masakry v Chicagu 1. a 4. 5. 1886

  I příprava k akci hromadným vrahem má svou logiku – včetně výběru zbraní. Ta různorodá sbírka na fotce – viz web activistpost.com, je nelogická – patrně více ráží u kulovnic,a z nich asi půlka je bez optiky. Obstarožní nekvalitní (viz vypracování pažby)brokovnice dvojka se zalamovacími hlavněmi – to už je daleko za čarou.2 kulomety M249 (xxyymoba – Aeronet) nejsou na fotce – proč? No, ty si nekoupíte ani v USA.

 • fajt • 4. října 2017

  hudryper napsal
  hudryper

  uvidíme co na to protihráč(i) ( všemi možnými masakry mazaný), bude nějaké veřejné pálení čarodějnic přímo v doníkové family ? ( prostý atentát las vegaskou akci už nezastaví – tedy pokud se doník jenom neveze, pak by byl sám v přímém ohrožení , a to od svých současných chlebodárců, kterým by se tak otevřely nevídané možnosti řešení amerického problému ). ..)

 • peter. • 4. října 2017

  Sám som zvedavý na to,ako sa ten lasvegaský masaker napokon vyfarbí.
  Celkom do pozadia sa dostali teroristické útoky aláhakbaristov v Kanade a útok nožom v Marseille,kde boli obohatené dve ženy.Jedna dobodaná a druhá s prerezaným hrdlom.Stalo sa to 30.9.2017.No ale chápem,že 59 zabitých ľudí je viac ako 6 či 8.

 • Slobo • 4. října 2017

  Komentář čeká na schválení. (U Janiky 4.10.2017 – 5.50)

  http://www.yaplakal.com/html/emoticons/moderator.gif

  ▬►
  ▬► ▬►

  https://rielpolitik.files.wordpress.com/2017/06/images-duckduckgo-com35.jpg?w=220&h=126&crop=1

  stopa vede k Rudy Dutertemu

  http://cdn.newsapi.com.au/image/v1/0de874e862272c02dfa9e70e7ed0e689?width=650
  Stephen Paddock, sharing a meal with Marilou Danley’s family in Manila in 2013
  (publi
  The Australian; October 4, 2o17)

 • PPK • 5. října 2017

  Už v článku o politických partajích jsem psal o zásadě tuhého kolektivismu uvnitř elit a v jednání elit všech historických vykořisťovatelských společenských řádů. Vnitřní kolektivismus elity nutně potřebují, aby mohly vládnout. Zato u sociálního protipólu elit – u střední a nižší sociální třídy – elity naopak potřebují, aby tam lidé žili světonázorem hloupého sobectví a individualismu, anebo alespoň nezájmu o politiku.

  Proto v případě potíží ve vnitřní politice kapitalismu, elity vždy a především sahají k vytváření chaosu a k fikci hrozeb. Např. k překvapení lidí z islámské imigrace a k bezpečnostnímu ohrožení i za cenu akcí typu false flag. K ohrožení buď cizími mocnostmi, anebo alespoň nějakým nespecifikovaným terorismem … Ani kvůli zábavě, ani kvůli dluhům a bídě totiž lidé do ulic nevyjdou, pokud se tam střílí. Ostatně již od starověku vladaři vědí, že chtějí-li někde vyvolat válku či zavést svůj vlastní teror, musí tu válku a ten teror začít dělat sami, ale převlečeni do cizích uniforem.

  Protože kampaň Trumpa prokázala, jak je sociální situace v USA vážná, tak střelba v Las Vegas může být další variantou metody 11/9 ve vytváření umělých hrozeb terorismu. A důvod? Odvedení pozornosti střední třídy a zaměstnanců ve mzdě od problémů sociálních nejistot a od nedůvěry obyvatel k politice vlády. Budou se hledat teroristé, zruší se právo občanů vlastnit zbraň a bude možná i vyjímečný stav. V mezinárodní politice se sáhne k silové diplomacii a k dalším nátlakům a sankcím. Zesílí tlak na nadnárodně korporační diktáty typu TTIP. Na cizích územích budou další vojenské základny NATO a další neokolonialistická agresorská dobrodružství. Problém je, že i nové dolary tisknout sice možné je, ale nikdo tomu tiskaři už nezaručí, že např. v Číně a Rusku je ještě trvale uplatní.