Diskuze k článku


 • idiotronic • 13. července 2015

  Chybí nám zkušenost, jak se vymanit z vlivu korporací. Vítězný únor je reálná metoda, ale je starší, než já, čili chybí mi představa, jak to udělat tady a teď.. Na prahu 80. let jsme se vyrovnali s bývalými vlastníky ve zlatě, ale kdybychom to neudělali, nemělo by to na běh věcí žádný vliv, zlato by tu nebylo, jako že tu opět není.. Naproti tomu metoda konfiskací, užitá po popravě 27 zástupců českých stavů se ukázala jako stabilní a perspektivní.
  Žádná restituce majetku popravených českých stavů se nekonala , nastoupivší protirefomační a emigrační vlna je viditelná dodnes.
  Historia magistra vitae. Ještě nemáme hotové Poučení ze (současného) krizového vývoje.

 • mirror • 14. července 2015

  Diskuze se už konala na novarepublika. Spolehlivější je důvěřovat uřvané Kateřině. Tady je příležitost pochválit prozíravost sociální demokracie. Euro poslanec Poche se ve svém životopise chlubí, že už v 6 létech věku chtěl navštěvovat kurzy anchličtiny. Buď poslouchal Hlas Ameruky nebo měl ctižádostivého rodiče, kterým komunisté nepřáli více štěstí než ostatním. Mne a mého kamaráda to napadlo až asi o 5 let později. Neměli jsme na blízkou nikoho, kdo by nám pomohl s výslovností. Vzdali jsme to a snad z tohoto důvodu jsme to oba v politice nikdy nedotáhli. Ploche myslí a jedná za nás. V sociální demokracii jsou 3 hlasy PRO a jeden PRTI. Kdyby se mýlil, opravte mne.

 • mirror • 14. července 2015

  Na PL jsem se dozvěděl, že Zeman byl u odhalení busty Mitteranda. Nebyli tehdy chartisté agenti cizí mocnosti, jak je hodnotí dávno americké a nyní ruské zákony? Žili za cizí peníze a ještě se tím chlubí. Mitterand přijel a ještě je docela nefér podporoval. V tomto případě mi vychází Gusta jako docela správný demokrat na rozdíl od Mitteranda.

 • lomikel • 14. července 2015

  Keller neni vul, doufam ze se jeste ukaze ze nas clovek v Bruselu umi prelozit brevno pres cesty Eurokoncetraku. nebo alespon popsat stav dostatecne fundovane, na to ma 101% kvalifikaci, aby kazdy kdo netlousten z EU/USA krmitka pochopil ze tudy cesta nevede.

  souhlas s tim ze CSSD udalala dobry tah, maji sveho rebela.