Je ostuda mět prezidenta, kery neumi anglicky

Co my to zme za blby narod? Lidem vadi, že prezident použije jakesik sproste slovo, misto teho, aby nam vadilo, že neumi anglicky. Vyslovit pussy jako /passy/, to snad nedokaže ani černoch z Burkiny Faso. To je to same, jak kdyby v rozhovoru pro slovenskou televizu řekl: „Vy ste všeci kukoti.“ „Vyslovuje sa kokoti, pán prezident, ale vieme, čo stě chcel povedať“, by řek moderater. Prostě ostuda jak cyp. Nehledě k temu, že pussy bych rozhodně nepřeložil tajak mistr prezident.

Kaj zme to kura dopracovali, že tento narod vedou dva šašci, kde jeden vyslovuje passy, druhy oslovuje delegaty větama typu „Der Frens, vy vér sevn jírs in opzyšn“? Ale koho tež chcete mět jako reprezentanta v zemi, kera se ani čtvrt stoleti po převratu nenaučila mluvit anglicky?

Každopadně bych se nerad přidaval k pražskym novinařum, keři nebyli schopni napsat nic o vyznamne statni navštěvě Činy, ale kvuli krasnemu slovu kurva, nebo kunda, su schopni rozjet odporny medyjalni orgasmus, bo maju pocit, že by ze svojich kavaren mohli vyvolat odvolani prezidenta a jeho nahrazeni jinym šaškem, tentokrat chrapajicim.

Prezident by neměl na veřejnosti mluvit sprostě. To je uchylka. Až ja budu prezident, tež se naučim česky, aby mi pražska kavarna, česka hospoda, moravsky sklipek aji slezska knajpa rozuměly. Prezident ve svojem radyjovem rozhovoru mluvil jak cygoš v Přivoze, a to se nema. Sproste slovo je kořeni, kere když se přežene, tak vam take jidlo nebude chutnat, ať už tam date jakekoliv lahudky, nehledě k temu, že se z teho možu všeci posrat. Takže 95 % hlupeho lidu nečetlo ani neslyšelo rozhovor prezidenta, složeny z docela dobrych lahudek, ale všeci vědi, že to překořenil.

Ja, a ještě cosik k te fajne skupince Pussy riot (na wikypedyji „Kundi virval“), ale ja sem romantyk, ja bysem to přeložil jako Vzpoura kočiček, konec koncu, su to docela švarne robky.

Že su členove a podporovatele skupinky uchylni, je jasne všem. Když si roba narve vykuchane chlazene kuře do přirozeni, tuž nezlobte se na mě, to nepovažuju za normalni ani ja. Už enem ta představa vychlazene vaginy mi nějak nerobi dobře. A taka roba dostala Cenu Vaclava Havla? Konec koncu, čist si po večerech eseje Vaclava Havla, to je tež pěkna uchylka. Klidně si to zkuste. Teda ty eseje, ne to kuře. Jestli si chcete zrobit vlastni nazor na Kuře v hodinkach… teda v přirozeni, tuž tady to mate natočene cele.

Take fajne sceny s kuřatkem asi libily jinemu šaškařovi, chrapajicimu kandydatovi na prezidenta Karlu Schwarzenbergovi natolik, že prohlasil k rozsudku nad Vzpourou kočiček: „Velice vás obdivuji. Držte se. Rusko získá svou důstojnost a svobodu. Všichni na vás myslíme. Pokouším se je podpořit, poněvadž ty holky jsou opravdu báječné, já je opravdu obdivuji.“ Tuž to mi řekněte, kdo je tady vlastně dneska uchyl? Asi se mu to kuřatko libilo.

Kdysik mi vadilo, že mě nutili podepisovat antychartu, aniž by mi kdokoliv dal přečitat chartu. A tak sem si přečetl cely rozhovor s Mylošem. A nemylil sem se. Cely dav se vzteka nad použitim slov kunda, hovno, kurva a zkurveny.. Cely ten rozhovor je tu, zrobte si obrazek sami, ať si nepřipadate jak v dobach Rudeho Prava, hlavně ať nepatřite k 95 % hlupeho lidu. Obsah rozhovoru, ani faktycka ostuda, že prezident neumi anglicky, nikoho nezajima.

A tuž k obědu si možete prohlidnut kapelu, kera dostala Cenu našeho milovaneho prezidenta při orgyjach v kostele, nebo jak šukaju jak kobylky v biologickem muzeu. Konec koncu, neznam lepši misto na sex, než je pravě biologicke muzeum, idu se tam podivat.

S pozdravem „Pussy je krásná věc, ale kuře si za ní nekoupíš“.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, biologicke muzeum Alma Ata

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

Foto: Petr Ďoubalík, www.douba.cz

Petice na podporu Miloše Zemana

Přejít do diskuze k článku 17 komentářů