Diskuze k článku


 • peter. • 27. ledna 2015

  Nič,o čom by som už v súvislosti s obsahom článku na tomto fóre nepísal, ma nenapadá.Len sa mi v mysli stále vynára spomienka na moju „alma mater“ a na pokusné biele myši,na ktorých sme sa učili.Milé zvieratká,pobehovali,kŕmili sa,párili,rozmnožovali…a bolo im dobre.Čerta starého im záležalo na tom,či ich zajtra nedostanú na cvičku z pat.fyziológie do rúk nešikovní študenti,ktorí niekoľkým z nich ukončia život,niekedy veľmi bolestne.A tie ostatné myšky ďalej pobehovali,kŕmili sa,párili a rozmnožovali…..presne ako my,bezmocní,vydaní na pospas niekoľkým,možno len pár stovkám bohatých,po moci túžiacich ľudí,ktorí s nami ostatnými zachádzajú tak,ako sa zachádza s pokusnými laboratórnymi myškami.

 • Dana • 27. ledna 2015

  Vypada to, ze pan Janyr je tez pata kolona muslimske propagandy.. Klidne si verte na „falesne vlajky“ a umele vytvorenou ISIL, vzdyt jde io stredni Evropu a ne o muj americky domov..
  Situace dost mozna dozrala k tomu, ze se bude muset obetovat kus Evropy, kdyz uz neni ochota se islamistum postavit globalne. ..Copak o to, ja jsem za vodou, ale i tak se mi nelibi dlouhodobe plany , aby moje byvala vlast prijmula az 100 000 uprchliku z Blizkeho Vychodu, kde se syrskymi pasy prijdou i radikalni palestinci…Pripadne emigracni centrum v Brdech by sice castecne nove emigranty pobralo, ale kulturni dopad by byl tristni. A nejaky pratelsky most Brdy-Kosovo, nu, to uz i mne nejak pachne.. Ovsem zalezi na vasich politicich, kteri jiste maji hlubsi prehled, aby obcanum, treba mezi radky, situaci vysvetlili . Ja doufam, ze Cerneho Petra dostane Recko….

 • Bety • 28. ledna 2015

  Tak paní Dana je „za vodou“ a to v obojím smyslu tohoto výroku. No blahopřeji, paní Dano. A možná se bude muset obětovat část Evropy – no konečně proč ne, tolik zemí již bylo obětováno a koneckonců nebyla by to první oběť v Evropě- počítám jen nejmodernější dějiny, aby to nebylo příliš dlouhé -. Co takhle obětování Srbů, co takhle obětování Ukrajiny paní Dano! Prosté zbídačení nepočítejme. A hele Řecko, ono by se z toho zbídačení chtělo nějak vyhrabat, no tak paní Dana jim tam k jejich nezaměstnanosti přidá nějaký ten milionek zbídačených muslimů aby u nich bylo veseleji. Já bych také měla jeden nápad. Co kdyby ty zbídačelé muslimy a hlavně ty vycvičené jednotky ISIL a podobně hodili na krk těm, kteří za to mohou? Pak by bylo „veselo“ v USA a Evropa, včetně vaší bývalé vlasti, by si mohla oddechnout. Za vodou bychom byli my a také bychom vám zpoza velké louže mohli posílat rady a ponaučení, co vy na to?

 • Dana • 28. ledna 2015

  V prvni rade zohlednuji zajmy americkych obcanu , coz chapu, ze nekomu vadi.
  Emigrantske kvoty a prerozdelovani uprchliku do statu EU uz jsou v Bruselu zvazovany delsi dobu, za tim neni zadna imperialisticka politika USA, to je linie Evropske Unie.. Nicmene Spojene Staty urcite nebudou namitat, jde o humanitarni zalezitost v Evrope.

  Zrovna ted jsem si poslechla projev M.Zemana k vyroci osvobozeni Osvetimi..Jak mam k presidentovi velke vyhrady, islamskou hrozbu vystihl presne. Cimz take potvrdil muj nazor v predeslem prispevku. Ti, co stale veri konspiracnim teoriim, at si nadale strkaji hlavu do pisku.

 • Starý doktor • 28. ledna 2015

  Dana napsal

  V prvni rade zohlednuji zajmy americkych obcanu , coz chapu, ze nekomu vadi.
  Emigrantske kvoty a prerozdelovani uprchliku do statuEU uz jsou v Bruselu zvazovany delsi dobu, za tim neni zadna imperialisticka politika USA, to je linie Evropske Unie.. Nicmene Spojene Staty urcite nebudou namitat,jde o humanitarni zalezitost v Evrope.

  Zrovna tedjsem si poslechla projev M.Zemana k vyroci osvobozeni Osvetimi..Jak mam k presidentovi velke vyhrady, islamskou hrozbu vystihl presne. Cimz takepotvrdil muj nazor v predeslem prispevku. Ti, co stale veri konspiracnim teoriim, at si nadale strkaji hlavu do pisku.

  Podívejte se na tyto filmy:
  Válkou se to vyřeší
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84924572&v=Ik60zn79Phg&x-yt-ts=1422411861#t=43
  Válka proti demokracii
  https://www.youtube.com/watch?v=YOXAlSsma2A
  Válka, kterou nevidíte
  https://www.youtube.com/watch?v=6qjCLXjQgDg
  Je v mnich mnoho věcí k přemýšlení i v zájmu amerických občanů!¨
  Ze sám Brezinski potvrzuje, že záminka k vyhlášení války Iráku byla nepravdivá.
  https://www.youtube.com/watch?v=6qjCLXjQgDg