Diskuze k článku


 • Béda • 24. ledna 2015

  Politika musi mit kontinujitu. Na uspěšne tunelaře navazali osviceni odklaněči, rozpočtově odpovědni hospodaři. Všichni dokupy tvoři budovatelsky tym rozvinute kapitalistycke kolonyje.

 • fajt • 24. ledna 2015

  njn, a jsme tam, kde opicak byl vzdycky – hladovy sytemu neveri ( po pravu ) a syty ma z hladoveho strach ( taky spravne, ale zaslouzene) – a tak si muzeme pripomenout Gorbyho , ktery ve sve vlastni zrade predikoval, ze prijdou casy, kdy zivi budou zavidet mrtvym …jestli vubec tusil, ze se toho dozije taky ( asi z toho ma i hrejivy pocit). ..)

 • Petrpavel • 24. ledna 2015

  Něco pro volyče (to není neznalost grammatiky) ČSSD, neumím to tak popsat, opsal jsem odjinud
  Strejda Olin napsal:
  24.1.2015 (15:03)
  1 0 i
  Rate This
  Tato, ruku na srdce – CO JEŠTĚ HORŠÍHO než to, čeho jsme po 25 letech vlády pravice za asistence ČSSD dosáhli – NÁS MŮŽE POTKAT? Přestaň se chlácholit myšlenkou, že politika ČSSD je pořád lepší, než nic (protože s komunisty se nedá počítat). Co se dalo, to bylo zprivatizováno, rozprodáno, zlikvidováno a rozkradeno. Všechna ministerstva jsou nesystémová, nefunkční a zločinná. Byrokracie roste, korupce a klientelismus kvete, bohatí bohatnou a chudí chudnou. Státní dluh za chvíli dosáhne dvou bilionů (strašné číslo), na nic nejsou peníze. Nic se nepodařilo stabilizovat, problémy s cikány jsou rok od roku horší, daně se nesmyslně rozhazují na všechny strany. Kam se podíváš, tam najdeš neskutečný bordel. Jsme smlouvami zavlečeni do dobrodružné agresivní politiky USA, EU a NATO, doplácíme na cizí prospěch. Cenzura de facto stále existuje, parlamentní demokracie je jen šaškárna pro zblblé voliče. A svoboda? Víš co si s ní můžeš, když nebudeš mít co jíst, kde bydlet, čím topit. Jak dlouho to ještě může trvat, než se to všechno zhroutí do stavu, že živí budou závidět mrtvým? A to tu nemluvím o tom, že další válka je na spadnutí.

  Takže to je miniinventura úspěchů 25leté vlády pravice. Pragmatická politika levicové ČSSD na tento katastrofální vývoj měla nulový vliv. Jen z ní socdem potentáti měli svůj osobní prospěch. Je už na čase přestat všechny pseudolevicové strany volit, vymést je z politického ringu a hlasy levicově smýšlejících občanů sjednotit do jedné levicové strany. Já bych doporučoval KSČM, ale souhlasím s tím, že to v „nové době“ může být i zcela nová strana, jejíž politický program zatím jen tušíme.

 • r.m. • 24. ledna 2015

  Nemám kam dát info o přátelské návštěvě Francie z USraele:
  Netanyahuovo dovádění v Paříži bylo následováno návštěvou francouzského premiéra Manuela Vallse členy Konference prezidentů hlavních židovských amerických organizací, kteří zastupují 50 státních židovských skupin ve Spojených státech, aby vyzvali Francii stáhnout uznání Palestiny bezprostředně po útocích na kanceláře „Charlie Hebdo“ a na židovský obchod Hyper Cacher v Paříži.
  – mně je to jasné, vám už taky?)))

 • info.uspora@seznam.cz • 25. ledna 2015

  ŠAK JO, DYŤ MÁ RECHT

 • fajt • 26. ledna 2015

  http://www.novinky.cz/komentare/359620-komentar-norsko-je-krasna-zeme-ale-nepojedu-tam-vaclav-klaus-ml.html – kdyz se zacnou krast decka, tak to je uz one sranda – skoda, ze jeho otec ( kauzalita cezkeho svinstva) mu moc na osobni duvere nedava. ..)