Kdo může za Jaromíra Štětinu?

Člověk má nutkání odpovědět, že on sám snad ani ne. Protože on je jenom nemocný. A to nenávistí k zemi, bez níž by se jako možný syn českých rodičů nenarodil. Takže se nám už na počátku našeho pojednání vynořuje klasická freudovská otázka: Není ona nenávist k předmětné zemi (Rusku), vlastně přetavenou nenávistí Štětiny sama k sobě? Ke své vlastní existenci? Vždyť kdyby nebylo Ruska a Rusů, kteří zmařili Hitlerův sen o vymýcení Čechů hned po Židech, on by se býval nenarodil a nemusel by se teď obtěžovat vysvětlovánim, jakou osobou to třeba pro STB vlastně byl? Jestli pověřovanou nebo prověřovanou? Nebo proč, u paroma, tu jeho přezdívka Plavec z jeho osobního spisu někam nezakopali? A proč vůbec celý ten spis, krucinálfagot, idioti včas nespálili? Prokristapána, vždyť času na to bylo habaděj, ne? A teď se do toho samozřejmě vrtá, jak do kopky hnoje. Nejdřív ten „spratek“ Pecina, co to z jakýchsi zapadlých zpravodajských útrob vykopal na světlo boží, a Grebeníček po tom samozřejmě rafl a mazal s tím do rozpravy parlamentu. Ale dobrá, od komunisty se to dalo čekat, ale že se toho chytí i lidi z vlastního hnízda, jako třeba Hučín nebo Rejžek, a začnou s tím oblažovat jeden internetový web za druhým (ještě že mainstream zůstal pevný), to už bylo na tehdy jen senátora, zrozeného pro útok a ne pro obranu, trochu moc. A k tomu ještě ty kecy, že od roku 1959 do sametu podnikl dvanáct cest do Sovětského svazu, při kterých procestoval Sibiř křížem krážem, což prý si ze všech sovětských občanů i cizinců mohli dovolit jedině členové KGB – nebo jejich spolupracovníci. Na což senátor odpovídal – a samozřejmě zas jen tou nenáviděnou obranou – že tomu tak není, že to prý mohl každý cizinec. Stačilo prý jen dát úřadům adresu člověka, u kterého budete bydlet, a vše bylo v pohodě. Což bylo vysvětlení, které mělo jedinou vadu: A to tu, že mu nikdo nevěřil.

A tak se ze všech těch stresů zrodila tehdy stále ještě jen v senátorovi přehluboká nenávist k zemi, díky níž se nakonec přece jen narodil, ale teď za ni dokonce sklízel i útoky za to, že v ní mohl to, co v ní ostatní nemohli. Teď v něm už tedy ta nenávist byla pevně usazená a vedla jej logicky až na kyjevský Majdan, kde burcoval Ukrajince k boji proti nenáviděnému Rusku a Rusům. A to tak úspěšně, že se k němu hned – jako ke svému – hlásili nejen ještě žijící příslušníci 14. ukrajinské granátnické divize zbraní SS, ale i jejich mladší pokračovatelé z pluku Azov. Ano toho, kterému i americký Kongres odmítl poskytnout pomoc finanční i personální pro „jeho otevřenou podporu nacizmu a fašizmu“.

Ale co je pro americký Kongres otevřeně nacistické, je pro našeho, dnes už dokonce poslance Evropské unie, skvostné, skvělé, nádherné a hodné následování. A to včetně znaku pluku, který je zřetelnou obměnou hákového kříže, a pluk Azov, aby bylo hned jasné, kam patří a k jakým kořenům se hlásí, jej sakumprásk převzal od nacistické organizace werwolf. Ano té, která měla teroristicko- nacisticky fungovat i po prohrané válce.

A teď pozor, protože ten znak použijeme pro zjištění duševního stavu našeho posuzovaného a tedy i pro zodpovězení oné otázky z úvodní části našeho článku – je-li totiž europoslanec J.Š. za své činy zodpovědný, či nikoliv.

Takže J.Š. si pozval fotografa, aby ho vyfotografoval v následující figuře. V ruce před sebou napřažené bude držet onen znak pluku Azov, a hlava portrétovaného bude za tím znakem naladěna do výrazu a lá Adolf, jak je zobrazena na jedné z předních stran knihy Mein Kampf.

A teď rozhodnětě: Udělá tohle člověk duševně zdravý a za své činy zodpovědný? Který dobře ví, kolik životů ve jménu toho púvodního znaku vyhaslo? A jaké hrůzy se v jeho doprovodu ve světě odehrávaly? Nemluvě už o tom, co by k němu – v ruce českého politika – řekli všichni zabití a umučení Češi a Slováci, ať už na frontě domácí či zahraniční, kteří v boji i proti pojednávanému znaku přinesli oběť nejvyšší?

Ne, toho člověka soudit nemůžeme, ten za své činy nezodpvídá! A kdo je tedy zodpovědný za Jaromíra Štětinu?

Ta strana a ty strany, které jej po léta umisťovaly na svých kandidátních listinách do parlamentních voleb a nakonec strana poslední, která jej delegovala až do parlamentu evropského.To byla TOP 09 a starostové. Čili Schwarzenberg, Kalousek a Gazdík. Těm se tedy jevil J.Š. jako kandidát vhodný a pro Evropu potřebný. A to právě pro onu svou kvalitu, pro kterou je dnes obtížné jej brát jako člověka plně duševně zdravého a a tím za své činy i právně zodpovědného.

20
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
20 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Autoři komentářů
asymModraBédaBetypeter. Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
leho
Host
leho

Z článku: „…Vždyť kdyby nebylo Ruska a Rusů, … on by se býval nenarodil …!“ Ani já bych se zcela určitě nenarodil, kdyby Rusové neobsadili Československo po nacistech. První manželka mého otce byla totiž umučena při výslechu v komunistickém vězení a když mého otce pak pustili na amnestii, oženil se s mojí maminkou, jelikož ona byla jediná kdo se s ním nebál coby s třídním nepřítelem komunikovat, a já se pak krátce nato narodil. Mám být tedy Rusům, Sovětskému svazu a komunistické straně vděčný za to, že existuji? Jsem opravdu velký nevděčník a dokonce je za to nenávidím možná ještě… Číst vice »

karpi
Člen
karpi

… a taky u nich máte jako ten Štetina založený svazek?

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

leho napsal Z článku: „…Vždyť kdyby nebylo Ruska a Rusů, … on by se býval nenarodil …!“ Ani já bych se zcela určitě nenarodil, kdyby Rusové neobsadili Československo po nacistech. První manželka mého otce byla totiž umučena při výslechuv komunistickém vězení a když mého otce pak pustili na amnestii, oženil se s mojí maminkou, jelikož ona byla jediná kdo se s ním nebál coby s třídním nepřítelem komunikovat, a já se pak krátce nato narodil. Mám být tedy Rusům, Sovětskému svazu a komunistické straně vděčný za to, že existuji? Jsem opravdu velký nevděčník a dokonce je za to nenávidím možná… Číst vice »

J. Hruška
Člen
J. Hruška

Přátelé, ale no tak… Víte, co je bájivá lhavost? Člověk jí postižený si průběžně vymýšlí historky, jejichž je hrdinou. Na rozdíl od běžného lháře to nedělá pro přímý prospěch a většinou není schopen rozlišit, kde končí pravda. Vymýšlí si tak věrohodně, že mu to často lidé věří, i když si musí uvědomit, jak je to krajně nepravděpodobné. Kdo čítává diskuse, ten si vzpomene, čeho všeho bylo leho účastné. Divím se mu, že nemění nicky, lidé by mu to sežrali snáz.

leho
Host
leho

karpi napsal … a taky u nich máte jako ten Štetina založený svazek? Samozřejmě, že mám. S mým kádrovým profilem má svazek každý… Martin: …co mají dnešní Rusové společné s minulými „monstry“- když brání rozpadu Sýrie… Všechno. Zemi vede podplukovník KGB, který považuje rozpad SSSR za největší katastrofu 20. století a běžní Rusové ho více než z 80% podporují. Rusko je pijavice a vřed na lidské civilizaci. Sýrii si pouze, tak jako ostatní země, prostě přivlastňuje a rozšiřuje vlastní vliv tak jak to dělá stovky let. Jediná dobrá věc je, že Rusko není schopno postavit ani jedinou dálnici a vybudovat… Číst vice »

peter.
Člen

leho napsal
PS: Pro vysvětlení, můj otec seděl. Dopustil se totiž velezrady, jelikož během nacistické okupace nespolupracoval s komunistickým odbojem, ale přímo s britskou rozvědkou.

Keď váš otec počas vojny pracoval pre britskú rozviedku,koľko mal rokov keď vás robil?Počítam,že musel mať už poriadne po 60-tke.Skôr to vychádza na 70-tku.Vychádzam z toho,čo ste o sebe popísali.Že ste bojoval za slobodu a šťastný život Iráčanov a tak.Myslím,že ste klamár a ak váš fotrík sedel,tak to muselo byť za nejaký kriminálny čin,ktorý s politikou ani so špionážou nemal nič spoločné.

leho
Host
leho

Samozřejmě, Peter, zpochybňování a osobní útoky se musí od vás komunistů očekávat především. Jen tak pro vás, otec byl posmrtně vyznamenán a povýšen. Samozřejmě věřit mi nemusíte, či přímo nesmíte, to by váš rudý krásný svět se také mohl zbortit jak domeček z karet a to vy nemůžete připustit, že ano…

leho
Host
leho

…ještě dodatek, můj otec seděl s generálem Janouškem, další kriminálník, že ano. Po propuštění zhruba každý měsíc u nás hráli karty (taroky). To, že českoslovenští komunisti své válečné hrdiny vraždili a v lepším případě věznili ví každý. Tady na téhle webce ale se to asi neví, či nechce se to tu vědět, tak vám to rád připomenu. Nejsem si jistý jestli ale tohle připomínání mi to tu někdo bude vděčný…

peter.
Člen

leho napsal Samozřejmě, Peter, zpochybňování a osobní útoky se musí od vás komunistů očekávat především. Jen tak pro vás, otec byl posmrtně vyznamenán a povýšen. Samozřejmě věřit mi nemusíte, či přímo nesmíte, to by váš rudý krásný svět se také mohl zbortit jak domeček z karet a to vy nemůžete připustit, že ano… Nie som komunista a ani som ním nebol.Ale som ich veľký sympatizant a na to aby som sa ním stal,som musel okúsiť súčasnú „demokraciu“,zlodejskú rabovačku zvanú „prichmatizácia“ a tento likvidačný kapitalizmus,ktorý žijem. A áno,myslím si,že o „zásluhách“svojho otca bezočivo klamete. Ospravedlňujem sa všetkým,že som na toto indivíduum… Číst vice »

hudryper
Člen
hudryper

leho napsal
Není rovněž velký rozdíl mezi komunistickým prasetem a prasetem nacistickým. Oba způsobili nejhorší neštěstí a genocidy v historii lidstva. Nezbývá než si odplivnout a dát si zase přestávku…

Tady na OM se rozvaluje cosi tlustého a štětinatého v poloze sedo-leho a vede nenávistné projevy.
Provokuje. Dokonce se i pán Peter omluvil čtenářům za svůj poklesek reagující na tyto provokace.
Myslím,že v zájmu nezařazení do seznamu webů vedoucích nenávistnou propagandu by mohla OM
risknout to,že se obejde bez primitívního lehoseda s rizikem,že místo něho vyfasujeme Fagana . Za
nenávistné útoky navrhuji vyřadit dobráka leho z možnosti zde smradit.

bergpora
Člen
bergpora

Ze nejzavilejsimi antikomunisty jsou byvali agenti komunisticke bezpecnosti je dnes jasne uz kazdemu. Netreba jit osobnim prikladem jako soudruh leho, to je noseni drivi do lesa.

karpi
Člen
karpi

@leho „Samozřejmě, že mám. S mým kádrovým profilem má svazek každý…“ Tak to gratuluji, ne každý je totiž „osoba prověřená“ a cestuje si po celym světě… – agent Plavec, 1977: „Jsem stoupencem socialistického uspořádání společnosti. Zastávám zásadu nutnosti diktatury proletariátu v prvním období socialistické revoluce. Silná komunistická strana, budovaná na principech vědy a morálně historických kritérií je podle mne jediná síla, která může změnit společnost v současném třídně a ekonomicky rozděleném světě… Své vyškrtnutí ze strany považuji za zcela logické, neboť odpovídá zásadám demokratického centralismu. Zdůrazňuji, že jsem si svého členství ve straně vážil.“ – agent Plavec duben 1977: „Jako… Číst vice »

Bety
Člen
Bety

lehovisti zřejmě dostali tučný impuls, jejich aktivita v diskuzích na webech roste a jejich vyjadřovací schopnosti nabírají na sprostotě.
Nejvíce mě rozesmál jeden, který tvrdil, že tak suverénním státem jako jsme dnes, jsme nikdy v historii ještě nebyli.

Aleš
Člen
Aleš

Bety: Nemějte strach, to jen chcípající kobyla začíná kopat. Doufejme, že již mele z posledního. S trochou štěstí to ani nevybublá v lokální konflikt….

Bety
Člen
Bety

Mám takovou teorii ohledně Štětiny a jemu podobných. Domnívám se, že jakákoli ideologie u nich nehraje roli. Oni fungují na principu party. Tahle parta je v mém okruhu nejsilnější, proto musím udělat všechno pro to, abych se k ní přifařil. Vůdce party má okolo sebe určité jádro silných. Mezi ně se asi nedostanu, ale budu okolo něj obletovat tak dlouho, až mne vezme na vědomí a stanu se tzv. přicmrdávačem. A takováhle role mu sedí. Může se vytahovat nad ty ostatní příslušenstvím k partě, když se na něj křivě podívají, tak jim může zavařit – a to tyhle typy provozují… Číst vice »

peter.
Člen

Bety napsal protože nějaká čest, nebo pravda, spravedlnost …to jsou pro něj nic neříkající pojmy. Bety: Ja mám inú teóriu a tá sa odvíja sa od Puzzovho dona Corleoneho.On vysvetľoval,prečo nemožno odpustiť zradcovi takto:Ak odpustíte zradu,tak zradca sa nikdy so svojou zradou nezmieri,bude sa snažiť sám pred sebou ospravedlňovať tento svoj poklesok až nakoniec dospeje k tomu,že keď zradil,tak vlastne konal správne. A zradí zase. Štetina bol komunista.V 1968-om ho síce zo strany vyhodili,pracoval v robotníckych profesiách,no čuduj sa svete organizoval výpravy do ZSSR,aj do turisticky neprístupných a zakázaných miest a nikto mu v tom nebránil.To len dokazuje jeho spoluprácu… Číst vice »

Bety
Člen
Bety

Peter, to se nevylučuje, ostatně jsem tam také chtěla v tomto smyslu něco poznamenat. Ten Corleone je ale výstižný.

Béda
Člen
Béda

Souhlasím s příspěvky p. Hrušky (bájná lhavost všech „lehů“ i Petera ohledně podivností ve věku p. leha – Jeho údajný hrdinný otec musel mít v době války nejméně 30 let (spolupracovník britské rozvědky asi nemohl být žádný holobrádek, to by jej asi brzy odhalila nacistická kontrarozvědka) a jestliže lehovista „misionařil“ v Iráku pak musí být fyzicky relativně mlád – odhad 25 – 35 let. Válka v Iráku 2003 a dál minus 35 let = t.j. počat kolem r.1968 a později otcem (se zdravím ěžce poškozeným komubnistickým lágrem – třeba seděl jako politický vězeň v Jáchymově a byl neplodný, možná na… Číst vice »

Modra
Člen
Modra

leho napsal
…ještě dodatek, můj otec seděl s generálem Janouškem, další kriminálník, že ano. Po propuštění zhruba každý měsíc

Generál Janoušek si nemohl vybírat, s kým bude sedět. Taroky tuším nehrál.

asym
Člen
asym

Je až nepochopitelné, jak můžou cesty po bývalém SSSR člověka změnit… Osobně jsem jich podnikl mnoho a vyvolaly ve mně naprosto opačný postoj ke všemu ruskému. Ač zpočátku velmi silně ovlivněn 68 jsem zcela okouzlen propadl ruské duši. Nevím co by se muselo stát aby se ze mne stal rusofob jako v případě JŠ či leho – nebo jak se to jmenuje. Jsem přesvědčený, že postoje těchto z..dů jsou buď duševní méněceností obou nebo projevem úchylné,nejspíše placené servility.