Diskuze k článku


 • leho • 7. prosince 2016

  Z článku: „…Vždyť kdyby nebylo Ruska a Rusů, … on by se býval nenarodil …!“

  Ani já bych se zcela určitě nenarodil, kdyby Rusové neobsadili Československo po nacistech. První manželka mého otce byla totiž umučena při výslechu v komunistickém vězení a když mého otce pak pustili na amnestii, oženil se s mojí maminkou, jelikož ona byla jediná kdo se s ním nebál coby s třídním nepřítelem komunikovat, a já se pak krátce nato narodil. Mám být tedy Rusům, Sovětskému svazu a komunistické straně vděčný za to, že existuji? Jsem opravdu velký nevděčník a dokonce je za to nenávidím možná ještě o poznání víc než ten váš Štětina. To jsou paradoxy, co?

  PS: Pro vysvětlení, můj otec seděl. Dopustil se totiž velezrady, jelikož během nacistické okupace nespolupracoval s komunistickým odbojem, ale přímo s britskou rozvědkou.

 • karpi • 8. prosince 2016

  … a taky u nich máte jako ten Štetina založený svazek?

 • Martin (už bez taky m) • 8. prosince 2016

  leho napsal

  Z článku: „…Vždyť kdyby nebylo Ruska a Rusů, … on by se býval nenarodil …!“

  Ani já bych se zcela určitě nenarodil, kdyby Rusové neobsadili Československo po nacistech. První manželka mého otce byla totiž umučena při výslechuv komunistickém vězení a když mého otce pak pustili na amnestii, oženil se s mojí maminkou, jelikož ona byla jediná kdo se s ním nebál coby s třídním nepřítelem komunikovat, a já se pak krátce nato narodil. Mám být tedy Rusům, Sovětskému svazu a komunistické straně vděčný za to, že existuji? Jsem opravdu velký nevděčník a dokonce je za to nenávidím možná ještě o poznání víc než ten váš Štětina. To jsou paradoxy, co?

  PS: Pro vysvětlení, můj otec seděl. Dopustil se totiž velezrady, jelikož během nacistické okupace nespolupracoval s komunistickým odbojem, ale přímo s britskou rozvědkou.

  leho, leho…běžte se prosím se svou nenávistí vycpat ano?! Co se prostých Rusů dneska týče, doplatili na všechny režimy i feudální zaostalost carismu nejvíce. Nemusíte jim nějaké lágry vyčítat či popisovat. Pokud je tedy nenávidíte, pak jste naprosto stejný jako ti kdo umučili nejen první manželku vašeho otce.
  Víte leho- kdyby jste rozlišoval to co chtěl třeba Brežněvův či Chruščovův (oba byli Ukrajinci) Sovětský režim a RF dnes, nemohl by jste zde trvale jako stupidní propagandista psát své cancy.
  Mnoho z nás má mezi předky jak hrdiny, tak lidi umučené, ba někteří i mučitele. Někým totiž i oni museli být…
  Pokud se budeme bavit o těchto krevních mstách a „nápravách křivd“, pak dospějeme například k našim roztomilým církevním prostitucím, které úspěšně prostituujíc mocenskou „víru“ hodily citlivou a lidskou víru do kanálu…
  Kam se chcete prolustrovat leho?? Bude vám stačit, když se třeba pomstíte všem pověstem o allosaurech- protože sežrali vaší praprapraprehistorickou brontosauří babičku??
  Běžte se se svou nenávistí někam vy…t, ano?!
  Člověk by neměl na křivdy zcela zapomínat a bránit tomu aby se opakovaly, ale co mají dnešní Rusové společné s minulými „monstry“- když brání rozpadu Sýrie či úplnému rozkradení své země??!
  Váš útok na „zahraniční nepravosti“ „prokletých Rusů“ je nejspíše vyvolán obavami, že „perestrojka“ ve vašem novém domově by mohla postihnout skutečně „potrefené“…
  Pokud nepřestanete blbnout, přijdou vám jednou potomci Íráčanů, Pákistánců, Afghánců, Paštunů, Indů, Súdánců, Libyjců, aj… za tu velkou louži skutečně předvést, co to je „SPRAVEDLIVÁ nenávist“…
  Nebo myslíte že „vám“ nemají co vracet??
  Zrecyklujte a vyčistěte si prosím svůj demokratický humus u vás doma, a netahejte ho do celého světa pod záminkou „svobody“- vy korporátní otroku!

 • J. Hruška • 8. prosince 2016

  Přátelé, ale no tak… Víte, co je bájivá lhavost? Člověk jí postižený si průběžně vymýšlí historky, jejichž je hrdinou. Na rozdíl od běžného lháře to nedělá pro přímý prospěch a většinou není schopen rozlišit, kde končí pravda. Vymýšlí si tak věrohodně, že mu to často lidé věří, i když si musí uvědomit, jak je to krajně nepravděpodobné. Kdo čítává diskuse, ten si vzpomene, čeho všeho bylo leho účastné. Divím se mu, že nemění nicky, lidé by mu to sežrali snáz.

 • leho • 8. prosince 2016

  karpi napsal

  … a taky u nich máte jako ten Štetina založený svazek?

  Samozřejmě, že mám. S mým kádrovým profilem má svazek každý…

  Martin: …co mají dnešní Rusové společné s minulými „monstry“- když brání rozpadu Sýrie…

  Všechno. Zemi vede podplukovník KGB, který považuje rozpad SSSR za největší katastrofu 20. století a běžní Rusové ho více než z 80% podporují. Rusko je pijavice a vřed na lidské civilizaci. Sýrii si pouze, tak jako ostatní země, prostě přivlastňuje a rozšiřuje vlastní vliv tak jak to dělá stovky let. Jediná dobrá věc je, že Rusko není schopno postavit ani jedinou dálnici a vybudovat funkční infrastrukturu hlavně kvůli permanentně ožralé populaci s klesajícím průměrným věkem, takže nikdy už nebude skutečnou civilizační hrozbou tak jako v dobách SSSR. Těch méně než 20% slušných a normálních Rusů je mi tímto opravdu líto…

 • peter. • 8. prosince 2016

  leho napsal
  PS: Pro vysvětlení, můj otec seděl. Dopustil se totiž velezrady, jelikož během nacistické okupace nespolupracoval s komunistickým odbojem, ale přímo s britskou rozvědkou.

  Keď váš otec počas vojny pracoval pre britskú rozviedku,koľko mal rokov keď vás robil?Počítam,že musel mať už poriadne po 60-tke.Skôr to vychádza na 70-tku.Vychádzam z toho,čo ste o sebe popísali.Že ste bojoval za slobodu a šťastný život Iráčanov a tak.Myslím,že ste klamár a ak váš fotrík sedel,tak to muselo byť za nejaký kriminálny čin,ktorý s politikou ani so špionážou nemal nič spoločné.

 • leho • 8. prosince 2016

  Samozřejmě, Peter, zpochybňování a osobní útoky se musí od vás komunistů očekávat především. Jen tak pro vás, otec byl posmrtně vyznamenán a povýšen. Samozřejmě věřit mi nemusíte, či přímo nesmíte, to by váš rudý krásný svět se také mohl zbortit jak domeček z karet a to vy nemůžete připustit, že ano…

 • leho • 8. prosince 2016

  …ještě dodatek, můj otec seděl s generálem Janouškem, další kriminálník, že ano. Po propuštění zhruba každý měsíc u nás hráli karty (taroky). To, že českoslovenští komunisti své válečné hrdiny vraždili a v lepším případě věznili ví každý. Tady na téhle webce ale se to asi neví, či nechce se to tu vědět, tak vám to rád připomenu. Nejsem si jistý jestli ale tohle připomínání mi to tu někdo bude vděčný…

 • peter. • 8. prosince 2016

  leho napsal

  Samozřejmě, Peter, zpochybňování a osobní útoky se musí od vás komunistů očekávat především. Jen tak pro vás, otec byl posmrtně vyznamenán a povýšen. Samozřejmě věřit mi nemusíte, či přímo nesmíte, to by váš rudý krásný svět se také mohl zbortit jak domeček z karet a to vy nemůžete připustit, že ano…

  Nie som komunista a ani som ním nebol.Ale som ich veľký sympatizant a na to aby som sa ním stal,som musel okúsiť súčasnú „demokraciu“,zlodejskú rabovačku zvanú „prichmatizácia“ a tento likvidačný kapitalizmus,ktorý žijem.
  A áno,myslím si,že o „zásluhách“svojho otca bezočivo klamete.
  Ospravedlňujem sa všetkým,že som na toto indivíduum zvané „leho“vôbec reagoval.Hanbím sa za to.Mea culpa!

 • hudryper • 8. prosince 2016

  leho napsal
  Není rovněž velký rozdíl mezi komunistickým prasetem a prasetem nacistickým. Oba způsobili nejhorší neštěstí a genocidy v historii lidstva. Nezbývá než si odplivnout a dát si zase přestávku…

  Tady na OM se rozvaluje cosi tlustého a štětinatého v poloze sedo-leho a vede nenávistné projevy.
  Provokuje. Dokonce se i pán Peter omluvil čtenářům za svůj poklesek reagující na tyto provokace.
  Myslím,že v zájmu nezařazení do seznamu webů vedoucích nenávistnou propagandu by mohla OM
  risknout to,že se obejde bez primitívního lehoseda s rizikem,že místo něho vyfasujeme Fagana . Za
  nenávistné útoky navrhuji vyřadit dobráka leho z možnosti zde smradit.

 • bergpora • 8. prosince 2016

  Ze nejzavilejsimi antikomunisty jsou byvali agenti komunisticke bezpecnosti je dnes jasne uz kazdemu. Netreba jit osobnim prikladem jako soudruh leho, to je noseni drivi do lesa.

 • karpi • 8. prosince 2016

  @leho
  „Samozřejmě, že mám. S mým kádrovým profilem má svazek každý…“

  Tak to gratuluji, ne každý je totiž „osoba prověřená“ a cestuje si po celym světě…

  – agent Plavec, 1977:
  „Jsem stoupencem socialistického uspořádání společnosti. Zastávám zásadu nutnosti diktatury proletariátu v prvním období socialistické revoluce. Silná komunistická strana, budovaná na principech vědy a morálně historických kritérií je podle mne jediná síla, která může změnit společnost v současném třídně a ekonomicky rozděleném světě… Své vyškrtnutí ze strany považuji za zcela logické, neboť odpovídá zásadám demokratického centralismu. Zdůrazňuji, že jsem si svého členství ve straně vážil.“

  – agent Plavec duben 1977:
  „Jako čsl. státní příslušník z vlastních pohnutek se zavazuji spolupracovat s orgány StB proti nepřátelům naší vlasti v zahraničí!“
  (vlastnoručně připsáno včetně toho vykřičníku)

  http://www.pecina.cz/files/stetina5.pdf

  Takže leho, opravdu jste stejní? Taky jste si připíjel vodkou s ruskými generály v bohem zapomenutých zakázaných vojenských újezdech na dálné rusi, abyste „podkopal režim“ ?
  Taky jste takový?

  Takový ksi*dl?

 • Bety • 9. prosince 2016

  lehovisti zřejmě dostali tučný impuls, jejich aktivita v diskuzích na webech roste a jejich vyjadřovací schopnosti nabírají na sprostotě.
  Nejvíce mě rozesmál jeden, který tvrdil, že tak suverénním státem jako jsme dnes, jsme nikdy v historii ještě nebyli.

 • Aleš • 9. prosince 2016

  Bety: Nemějte strach, to jen chcípající kobyla začíná kopat. Doufejme, že již mele z posledního. S trochou štěstí to ani nevybublá v lokální konflikt….

 • Bety • 9. prosince 2016

  Mám takovou teorii ohledně Štětiny a jemu podobných. Domnívám se, že jakákoli ideologie u nich nehraje roli. Oni fungují na principu party. Tahle parta je v mém okruhu nejsilnější, proto musím udělat všechno pro to, abych se k ní přifařil. Vůdce party má okolo sebe určité jádro silných. Mezi ně se asi nedostanu, ale budu okolo něj obletovat tak dlouho, až mne vezme na vědomí a stanu se tzv. přicmrdávačem.
  A takováhle role mu sedí. Může se vytahovat nad ty ostatní příslušenstvím k partě, když se na něj křivě podívají, tak jim může zavařit – a to tyhle typy provozují s obzvláštním potěšením -, využít všech výhod které parta poskytuje, to všechno posiluje jeho ego. Pokud původní parta ztratí na důležitosti, okamžitě přeběhne k novému silnému objektu, kde se uvede hlavně tím, jak pod předešlou partou trpěl a nakydá na ni co nejvíce hnoje.
  A teď si představte, že ta původní parta úplně nezanikla, naopak nabývá na síle.
  No to je hrůza. Mohla by jeho současnou partu nakonec ještě vytlačit a on bude naprosto v troubě. Zpátky takového křiváka nevezmou, přijde o všechno, co si vydobyl. Tak se snaží a snaží, donáší, lže, dělá podrazy a k tomu chudák v noci špatně spí. Skoro k politování. Jenže on je vlastně od přírody politováníhodný chudák, protože nějaká čest, nebo pravda, spravedlnost …to jsou pro něj nic neříkající pojmy.

 • peter. • 9. prosince 2016

  Bety napsal
  protože nějaká čest, nebo pravda, spravedlnost …to jsou pro něj nic neříkající pojmy.

  Bety:
  Ja mám inú teóriu a tá sa odvíja sa od Puzzovho dona Corleoneho.On vysvetľoval,prečo nemožno odpustiť zradcovi takto:Ak odpustíte zradu,tak zradca sa nikdy so svojou zradou nezmieri,bude sa snažiť sám pred sebou ospravedlňovať tento svoj poklesok až nakoniec dospeje k tomu,že keď zradil,tak vlastne konal správne. A zradí zase.
  Štetina bol komunista.V 1968-om ho síce zo strany vyhodili,pracoval v robotníckych profesiách,no čuduj sa svete organizoval výpravy do ZSSR,aj do turisticky neprístupných a zakázaných miest a nikto mu v tom nebránil.To len dokazuje jeho spoluprácu s ŠTB a s KGB.Prišiel november 1989 a Štetina obrátil.Zradil.A znenávidel za to sám seba.A čím viac nenávidí seba a svoje charakterové zlyhanie,tým viac nenávidí tých,ktorých zradil a všetko to čo zradil.Preto tak nenávidí Rusko,Rusov aj socialistické Československo.
  Je ešte jedna možnosť a to,že Štetina nezradil a stále pracuje pre tú časť svojich bývalých chlebodarcov,ktorá má s Ruskom celkom iné plány ako Putin.Boh súď.Raz to najavo vyjde.
  Nech už je to akokoľvek,tak u vás Štetina a u nás Šebej sú špinaví,odpor vzbudzujúci ľudia.Dobré je,že sa to o nich vie.Nie sú potom až tak nebezpeční.

 • Bety • 9. prosince 2016

  Peter, to se nevylučuje, ostatně jsem tam také chtěla v tomto smyslu něco poznamenat. Ten Corleone je ale výstižný.

 • Béda • 10. prosince 2016

  Souhlasím s příspěvky p. Hrušky (bájná lhavost všech „lehů“ i Petera ohledně podivností ve věku p. leha – Jeho údajný hrdinný otec musel mít v době války nejméně 30 let (spolupracovník britské rozvědky asi nemohl být žádný holobrádek, to by jej asi brzy odhalila nacistická kontrarozvědka) a jestliže lehovista „misionařil“ v Iráku pak musí být fyzicky relativně mlád – odhad 25 – 35 let. Válka v Iráku 2003 a dál minus 35 let = t.j. počat kolem r.1968 a později otcem (se zdravím ěžce poškozeným komubnistickým lágrem – třeba seděl jako politický vězeň v Jáchymově a byl neplodný, možná na jeho otci jako politickém vězni – byl v padesátých letech vykonán trest smrti) ve věku 30 + 28 = 58 a víc let v době početí hrdinného šiřitele „Trvalé svobody“.

 • Modra • 10. prosince 2016

  leho napsal
  …ještě dodatek, můj otec seděl s generálem Janouškem, další kriminálník, že ano. Po propuštění zhruba každý měsíc

  Generál Janoušek si nemohl vybírat, s kým bude sedět. Taroky tuším nehrál.

 • asym • 10. prosince 2016

  Je až nepochopitelné, jak můžou cesty po bývalém SSSR člověka změnit… Osobně jsem jich podnikl mnoho a vyvolaly ve mně naprosto opačný postoj ke všemu ruskému. Ač zpočátku velmi silně ovlivněn 68 jsem zcela okouzlen propadl ruské duši. Nevím co by se muselo stát aby se ze mne stal rusofob jako v případě JŠ či leho – nebo jak se to jmenuje. Jsem přesvědčený, že postoje těchto z..dů jsou buď duševní méněceností obou nebo projevem úchylné,nejspíše placené servility.