Diskuze k článku


 • peter. • 16. září 2015

  Práve skončil prejav R.Fica v parlamente SR na tému utečenecká kríza a ja môžem povedeť len :fúúha,ten chlap má gule!
  Odo dneška ho budú klásť bruselskí manipulátori na jednu úroveň s Orbánom a Zemanom.A ja som na to celkom hrdý.

 • fajt • 16. září 2015

  http://www.novinky.cz/domaci/380808-cesko-by-melo-pomoct-klidne-prijmeme-az-15-tisic-uprchliku-prohlasil-dienstbier.html – říká americký občan toho času škodící v čezku – akce imigrant v EU je dokonalá fraška … jenom kdyby u toho neumírali lidé a Evropa nešla do kopru. ..

 • Sio • 16. září 2015

  fajt napsal

  http://www.novinky.cz/domaci/380808-cesko-by-melo-pomoct-klidne-prijmeme-az-15-tisic-uprchliku-prohlasil-dienstbier.html – říká americký občan toho času škodící v čezku – akce imigrant v EU je dokonalá fraška …jenom kdyby u toho neumírali lidé a Evropa nešla do kopru. ..

  Právě jsem to tu chtěl dát. Neskutečný zm.d.

 • fajt • 16. září 2015

  Sio napsal
  Právě jsem to tu chtěl dát. Neskutečný zm.d.

  jj – a někteří ho vidí jako budoucího předsedu socialistů a někteří by ho chtěli mermomocí dostat na Hrad ( v tu chvíli bych i protektorátní vládu viděl jako naprosto zbytečnou a celou mocenskou agendu – zákonodárnou a výkonnou, soudní je už dávno plevou těch dvou – bych převedl na americkou ambasádu). ..)

 • peter. • 16. září 2015

  V parlamente SR sa rozvinula aj diskusia a vzájomné obviňovanie sa z podpísania Lisabonskej zmluvy,SR ju podpísala aj ratifikovala.R.Fico prehlásil,že ak aj dôjde k rozhodnutiu kvalifikovanej väčšiny v eurokomisii o pridelení utečeneckých kvót,tak on s takým rozhodnutím súhlasiť nebude.Či to aj bude za strany rozhodujúcich členov EU akceptované – nepovedal.Naznačil,že potom by sa mohlo na Slovensku na túto tému vyhlásiť referendum.

 • peter. • 16. září 2015

  A padli aj čísla o tom,ako musí podporovať Slovensko utečencov na svojom území.Každý utečenec,okrem „dôstojného“ ubytovania a stravy musí obdržať aj vreckové vo výške 650€!!! Zárobky na východe sa pohybujú niekde okolo 500€ a často z toho musí vyžiť celá rodina a priemerný dôchodok sa pohybuje na úrovni cca350 €,pri čom skoro polovica dôchodcov má dôchodok pod nižší.Aj na toto poukázal R.Fico vo svojom vystúpení.

 • peter. • 16. září 2015

  p. merlin :
  Pred časom sme diskutovali o zdravotných rizikách vyplývajúcich z imigrantskej krízy.Dnes som sa od kompetentných poslancov a ministra dozvedel,že z hľadiska ľudskoprávnej agendy ktorú prijala EU,nielenže nemáme právo zadržiavať utečenca v karanténe,ale my nemáme právo ani zisťovať, odkiať utečenec pochádza a dokonca bez súhlasu utečenca mu nesmieme ani odobrať krv na rozbor.A utečenci svoje práva poznajú(niekto ich dôkladne inštruoval)a odber krvi omietajú,podobne ako odmietajú aj odovzdať odtlačky prstov alebo lekársku preventívnu prehliadku.Kvóty budú platiť, každoročne sa budú navyšovať a bude nám to uložené smernicou EU na základe toho,že ako SR tak aj ČR sa podpísaním Lisabonskej zmluvy vzdali práva “ veta“ a rozhodovanie v azylovej politike ponechali na Radu ministrov EU a EP.Máme sa na čo tešiť.

 • peter. • 16. září 2015

  Gazetu Wyborczu založil poľský disident,pravdoláskar a Havlov kamarát Adam Michnik.Napodiv,uverejnila toto :
  http://medzicas.sk/12-faktov-napomocnych-pocas-diskusie-o-imigrantoch/

 • jogín • 16. září 2015

  Pokud trochu zvládíte angličtinu, můžete se podívat na video z dnešní maďarsko- srbské hranice a hlavně si přečíst komentáře. Řekl bych, že poměr je 50:1
  https://twitter.com/SkyNews

 • Sio • 16. září 2015

  Ano, první fáze končí. Jsou tady. A budou zvát další. Ale i tak to bude dost. Kostky jsou vrženy, těžko to půjde jen tak vrátit.

 • Béda • 16. září 2015

  Tady jsou ti mírumilovní migranti – obohacení Evropy: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/380818-migranti-na-srbsko-madarske-hranici-prohodili-barierou-dve-deti-a-zapalili-pneumatiky.html

  Policisté proti migrantům nasadili slzný plyn a vodní dělo. Zranění utrpělo 300 lidí, včetně 30 dětí…“Doposud bylo zraněno 20 policistů a sanitky odvezly do nemocnice dvě děti, které utrpěly zranění poté, co je (uprchlíci) přehodili přes bezpečnostní plot,“ uvedl bezpečnostní poradce maďarského premiéra György Bakondi. „Plot určitě obnovíme a posílíme a bezpečnost Maďarska budeme chránit všemi legálními prostředky,“ prohlásil také.

  Bakondi zdůraznil, že maďarská policie zabezpečí hranice státu i Evropské unie. „Agresivní a útočící lidi přes hranice nepustíme,“ zdůraznil. Podle svědků agentury Reuters k přechodu zamířila i ozbrojená vojenská vozidla Humvee a zastavila se několik stovek metrů od hranice.

  Maďarsko oznámilo, že přechod bude na třicet dní uzavřen, uvedla Česká televize.

  Agrese se stupňovala
  Nepokoje začaly odpoledne, kdy se několika migrantům podařilo poškodit zátaras na hraničním přechodu Horgoš-Röszke, informovala maďarská televize M1. Asi dvousetčlenná skupina mladých mužů pak zaútočila na policisty kameny a lahvemi…“ Ještě v EU nejsou a již dělají „Majdany“. Odebrat DNA a dát na listinu nežádoucích osob v EU. Jestli se to darebům v EU nelíbí a dál budou vnucovat kvóty a likvidovat národní státy, začat jednat o vystoupení z tohoto diktátorského multikulti spolku.

  Jinak Fico se hodně pochlapil a je vidět, že již má toho EU pokrytectví plné zuby: http://www.novarepublika.cz/2015/09/silna-slova-brutalni-navrhy-z.html

 • Béda • 17. září 2015

  Kárl Bilderberg, takto kandidát na českého prezidenta na to má, ten nepotřebuje jít do politiky kvůli penězům – je to restituční miliardář, který ale státní dotací ze skromnosti nikdy nepohrdne. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/karel-schwarzenberg-vazeni-poseroutkove-nenechte-se-strasit/

  Orlík je veliký. Kolikpak migrantů již s Kárlem sdílí obydlí na zámku? Kolika migrantům nabídl přístřeší?

 • Dana • 17. září 2015

  V Evrope se nachazi mnoho pratel islamu,
  jedni, co jsou slunickove humanisticti a druzi, kteri podporovali iracke a afghanske bojovniky proti NATO jednotkam. . Dalsi pak podporuji palestinske utecence..
  Takze nemuzete delat dojem v arabskem svete, ze jste na jejich strane a pak je odmitnout, kdyz se masove odebiraji k tem, co je lituji a souciti s nimi.

  To bylo porad kriku o blokovane v Gaze, i lode se s pomoci posilaly –
  Nu, mozna je na case blokadu ukoncit, pac vetsina z toho jednoho a pul milionu by chtela zit v Evrope. V te Evrope, odkud prichazi pomoc, stavi jim domy, infrastrukturu a posila hodnotne potraviny. Proc se tedy neodstehovat rovnou ke zdroji ?
  Osvobodte Gazu !

 • fajt • 17. září 2015

  Není na čase EU opustit a na amerického protektora ukázat dlouhý nos a poslat ho do řiti? když chce mermomocí válku, tak ať bojuje sám a hlavně na svém území . ..)

 • fajt • 17. září 2015

  V maďarsku se formují síly, které dají maďarským politikům legitimitu pro odchod z americké kolonie. Dnešní tvrdý postup proti americkým džihádistům maskující se za uprchlíky je možná první krok pro opuštění EU lágru amerického despoty ( maďaři byli ve východní Evropě vždycky první v odporu proti mocnostem, které likvidovaly jejich národnostní zájmy ). ..)

 • Béda • 17. září 2015

  Dana napsal

  V Evrope se nachazi mnoho pratelislamu,
  jedni,co jsou slunickove humanistictia druzi, kteri podporovali iracke a afghanske bojovniky proti NATO jednotkam. . Dalsi pak podporuji palestinske utecence..
  Takze nemuzete delat dojem v arabskem svete, ze jste na jejich strane a pak je odmitnout, kdyz se masove odebiraji k tem,co je lituji a souciti s nimi.

  To bylo porad kriku o blokovane v Gaze,i lode se s pomoci posilaly –
  Nu,mozna je na case blokadu ukoncit,pac vetsina z toho jednoho a pul milionu by chtela zit v Evrope.V te Evrope,odkud prichazipomoc,stavi jim domy,infrastrukturu a posila hodnotne potraviny.Proc setedy neodstehovatrovnou ke zdroji ?
  Osvobodte Gazu !

  Dana,

  Kdože podporoval afghánské bojovníky proti nositelům „svobody, demokracie“ džihádismu a migrace? Jak je možné, že z „osvobozených, zdemokratizovaných, zlidštěných“ zemí najednou utíkají houfy lidí a připravují se miliony opustit svou zemi? Nemělo by to být naopak? Jak je možné, že předtím, než do nich vstoupila vaše „svoboda, humanita, lidská, práva a demokracie“ tam byl relatiuvní klid a mograce z těchto zemí nebyla žádný problém? Doufám, že to VAŠE NATO, do kterého nás zcela nedemokraticky nastrčily, které nemá nic společného s obranou ničeho a je pouze spolkem globálních loupeživých rytířů přispívajícím k destabilizaci, chaosu a zvyšování bezpečnostních rizik se rozpadne a stane minulostí.

 • Vaska • 17. září 2015

  jeden zajímavej odkaz – bez komentáře (určeno pro ženské co chtěj konvertovat k islámu) – https://www.youtube.com/watch?v=m3_eXJUe398

 • abx • 17. září 2015

  tie cisla v clanku sa od augusta/srpen trochu zmenili, uz nie su velmi aktualne
  http://www.hlavnespravy.sk/do-mnichova-prislo-v-septembri-uz-tolko-uchadzacov-o-azyl-ako-za-cely-rok-2014/676048

 • mechakapradí • 17. září 2015

  Jezdím po ČR a když vidím někde cikány jak se někde v parku srocují, grilují na sídlišti, nebo češou jablka u silnice (nic proti práci cikánů, jen nesmí ohrožovat bezpečný provoz), tak volám 158 a hlásím: „…jsou tady nelegální imigranti a dělají to a to…“
  Hned obvykle přijíždí hlídka PČR, cikány legitimuje a zjišťuje, že z nich je v ČR nejméně 50% nelegálně, že přišli ze Slovenska, Maďarska a Rumunska. Pokud je nezajistí a neodvezou do lágru, tak volám 158 znova a hlásím podezření z korupce této hlídky. Mohli bychom se tak současnou panikou z přistěhovalců zbavit alespoň části cikánů. :good:
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  Výsledky se už dostavují: http://www.novinky.cz/krimi/380724-lide-panikari-uprchliky-vidi-vsude.html

 • peter. • 17. září 2015

  abx napsal

  tie cisla v clanku sa od augusta/srpen trochu zmenili, uz nie su velmi aktualne
  http://www.hlavnespravy.sk/do-mnichova-prislo-v-septembri-uz-tolko-uchadzacov-o-azyl-ako-za-cely-rok-2014/676048

  https://www.youtube.com/watch?t=10&v=ClTSzWTYWvg

 • abx • 17. září 2015

  http://www.hlavnespravy.sk/blaha-utecencom-najviac-pomozeme-ked-ich-pustime-na-zapad/680347

  Ľuboš Blaha za vznikom utečeneckej krízy vidí západné veľmoci, ktoré podľa jeho slov destabilizovali Irak aj Sýriu

  Utečencom najviac pomôžeme, keď ich pustíme do krajín, kam chcú ísť. Vyhlásil to dnes v parlamente poslanec Smeru-SD a šéf európskeho výboru Ľuboš Blaha. Za vznikom utečeneckej krízy vidí západné veľmoci, ktoré podľa jeho slov destabilizovali Irak aj Sýriu. Nazdáva sa, že do riešenia situácie treba zapojiť aj Rusko.

  “Humanisti zo západu rozbili Irak aj Sýriu. Tým, že sa destabilizoval Irak, prelialo sa to do Sýrie. To destabilizovalo Sýriu. Tam to celé začalo. Útok na tieto krajiny splodil to, čím dnes žijeme. Za vojny, ktoré destabilizovali Blízky východ, môžu západné veľmoci,” vyhlásil Blaha. Zdôraznil, že Irak aj Sýria pred útokmi fungovali, aj keď sa nám nemuselo páčiť, že tam vládli diktátori.

  z clanku a cisiel vyplyva, ze destabilizovali aj Balkan, co je na verejnosti dost malo vnimane. na Balkane to tiez vedie k emigracii aj ked „len“ ekonomickej, co sa vsak v blizkej buducnosti moze zmenit k horsiemu

 • nikdo • 17. září 2015

  Béda napsal

  Kárl Bilderberg, takto kandidát na českého prezidenta na to má, ten nepotřebuje jít do politiky kvůli penězům – je to restituční miliardář, který ale státní dotací ze skromnosti nikdy nepohrdne. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/karel-schwarzenberg-vazeni-poseroutkove-nenechte-se-strasit/

  Orlík je veliký. Kolikpak migrantů již s Kárlem sdílí obydlína zámku? Kolika migrantům nabídl přístřeší?

  Na to pozor. O ložnici se s nimi sice nepodělí, ale nějaký ten čeledník pro soukromou armádu se najde. A budeme tady mít elitní bašibozuckou gardu.

 • Béda • 17. září 2015

  Musím se smát některým argumentům německých podnikatelů a politiků podporujících migraci. Ředitel firmy Mercedes se nechal slyšet, že fabrika má dostatek volných pracovních míst, v rozhlase povídali, že Německo je připravené vzít migranty protože společnost stárne a má nedostatek pracovní síly. Nechápu to. V Německu je nezaměstnaných několik procent práceschopných lidí, krom toho z východní Evropy (s kompatibilními hodnotami) i z Ukrajiny, kterou Německo pomáhalo rozeštvat a zničit můžou kdykoliv do Německa migrovat statisíce lidí. jedinou podmínkou jsou SLUŠNÉ PRACOVNÍ PODMÍNKY srovnatelné s pracovními podmínkami Němců. Je to opět kamufláž jak „Brno“. Oni potřebují zaměstnance „otroky“ ochotné pracovat za nestandardní mzdy.

 • Dana • 17. září 2015

  Americka vojenska pritomnost v Iraku byla ukoncena slavnostni ceremonii uz v roce 2008, s casovym planem odstupu Americanu, kde cilove datum pro naproste vyklizeni byl rok 2013. Toto bylo v souladu s irackou vladou a presidentem Bushem. Podepsano a zpeceteno. Iracka vlada se citila dost silna k tomu, aby souhlasila se stahnutim americkych jednotek a zacala si sve zalezitosti spravovat sama.
  Vse probehlo podle prani a zakonu obou zemi.
  V Kabulu se udala podobna ceremonie, kdy se Americane loucili po 13 letech pobytu v Afghanistanu a zde take ukonceni mise probehlo dle mezinarodnich prav a schvalenim afghanskou vladou..
  Hned na to spokojeny afghansky president prebral veskerou zodpovednost a rizeni zeme.

  Obe vlady dostaly financni pomoc pro zacatek jejich fungovani, Americane jim zanechali nescetne prostredky nejen v militarni oblasti, ale i ve zdravotnicke a technologicke sfere. Zacatek tedy byl pro nove rizeni velmi vyhodny a stacilo jen, aby se mezi sebou nezacaly rezat islamske kmeny a frakce.
  Iraq navic ma velke zasoby ropy a kazdy Iracan by nel z techto zdroju bezpracny uzitek.
  Takze, Iracane meli daleko lepsi podminky na zacatek budovani statu nez treba porazene Nemecko po druhe svetove. . V islamske zemi to ale, jak je videt, nefunguje.

  V Syrii se Spojene Staty skoro vubec neangazovaly, oposici, jejich mesta , bombardoval B. Assad a utecenci syrskou vladu nenavidi, za Assada bojovat nechteji.. Celkem je chapu. . Mozna za ne budou bojovat Rusove.

 • bbb • 17. září 2015

  „Nemáme kapacity, abychom uskutečnili solidní investigativní reportáž, a současně ani nikdo z nás není v bezprostředním kontaktu s uprchlickou realitou.“ (I něco odkazů):
  http://www.kulturni-noviny.cz/nezavisle-vydavatelske-a-medialni-druzstvo/archiv/online/2015/55f2dc32f027d/o-uprchlicich-s-citem-i-rozumem

 • Béda • 17. září 2015

  Dana napsal

  Americka vojenska pritomnost v Iraku byla ukoncena slavnostni ceremonii uz v roce 2008,s casovym planem odstupu Americanu,kde cilove datum pro naproste vyklizeni byl rok2013.Toto bylo v souladu s irackou vladou a presidentem Bushem.Podepsano a zpeceteno.Iracka vlada se citila dost silna k tomu,aby souhlasila se stahnutim americkych jednotek a zacala si sve zalezitosti spravovat sama.Vse probehlo podle prani a zakonu obou zemi.
  V Kabulu se udalapodobna ceremonie,kdy se Americane loucili po 13 letech pobytu v Afghanistanua zde take ukonceni mise probehlodle mezinarodnich prav a schvalenimafghanskou vladou..
  Hned na to spokojeny afghansky presidentprebral veskerou zodpovednost a rizeni zeme.

  Obe vlady dostaly financni pomoc pro zacatek jejich fungovani,Americane jim zanechali nescetne prostredky nejen v militarni oblasti,ale i ve zdravotnickea technologicke sfere. Zacatek tedy byl pro nove rizenivelmi vyhodny a stacilo jen,aby se mezi sebou nezacaly rezat islamske kmeny a frakce.
  Iraq navic ma velke zasoby ropy a kazdy Iracan by nel z techto zdroju bezpracny uzitek.
  Takze,Iracane meli daleko lepsi podminky na zacatek budovani statu nez treba porazene Nemecko po druhe svetove. . V islamske zemi to ale,jak je videt, nefunguje.

  V Syrii se Spojene Staty skoro vubec neangazovaly, oposici,jejich mesta , bombardoval B. Assad a utecenci syrskou vladu nenavidi,za Assada bojovat nechteji..Celkem je chapu. . Mozna za ne budou bojovat Rusove.

  Fujtajxl. USA zcela rozvrátily stabilní zemi. Zničily pod vylhaným důvodem její infrastrukturu. Za normálních okolností, kdyby mezinárodní právo platilo – a pro všechny stejně by pro USA tato (jedna z mnoha jejich válek . mezinárodních zločinů) musela skončit Norimberkem, před kterým by stanul americký prezident spolu se svou vládou a poraděnky v roli obviněných a USA by Iráku (i jiným zničeným zemím) musely platit po celá desetiletí stanovené válečné odškodnění. Svými kecy to nenapravíte ani nezměníte. To co se ještě před deseti lety báli lidi vyřknout nahlas je dnes veřejným tajemstvím.

 • orinoko • 17. září 2015

  Soudruzko Dano, valna vetsina tvych vstupu pripomina dilo polni latriny. Ale tenhle tvuj posledni myslenkovy vyplod … konkurujici velmi zdatne svetove zidovske informacni demenci … to uz je snad primo kadeni na emericky bobek. – To jest , kdy spicka vlastniho vytlaceneho ega, popichuje tzv. hraz, ktera u vas zen oddeluje jeden svet od jinosveta.
  I jinosvet ma sve dny. Soudrzka Dana z juuuesej je toho primo pedagogo dokladem.
  Uz dlouho jsem necetl takovou emerickou sracku. Nema zidovsky puvod?

 • orinoko • 17. září 2015

  Soudrzko dano, za uprchliky pry muze Putin , protoze se ted nacpal do Syrie…. Tomu opravdu veris? Co to tam u vas vlastne zerete? Na huleni se ptat nebudu.
  Vasim best krmenim pry jsou tv reklamy. Kdyz v nich … „vo tom to je“ … jde o to , jak zhubnout za dolace, tak si klidne NATO berete hyteku.
  Soudrzko dano, jsi zcela zdrava? Umis si poradit se situaci VENKONCEM?

 • peter. • 17. září 2015

  Bruselskí paraziti sa rozhorčovali nad včerajším zásahom maďarských policajtov.Dnes už zasahovali chorvátski policajti.Výsledok – jeden mŕtvy imigrant :
  http://ria.ru/world/20150917/1258293836.html

 • PPK • 17. září 2015

  Vážení přátelé,
  nejprve tady mám něco k zamyšlení pro ekonomického emigranta Danu, o němž zlé jazyky tvrdí, že jeho údajný internetový portrét se nachází na webu

  http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Ross_Hedv%C3%AD%C4%8Dek

  a zde si pan Dana může prohlédnout a poslechnout, co říká autentický generál Wesley Clark a co značně odporuje kontextu diskusních příspěvků Mr.Dana:

  https://www.youtube.com/embed/LXrnprlMyB8?feature=player_detailpage

  a ještě jeden link tu mám, a to na článek, v němž … nemusíme sice souhlasit se vším, co jeho mladý autor píše, přesto by možná bylo užitečné, se nad tím texem zamyslet, přičemž ve stručnosti lze konstatovat, že zdravá pravice se probudila.

  „Proč jsem proti přijímání Imigrantů?“ (aneb přijetím imigrantů nikomu nepomůžeme)

  Autor analyzuje situaci a nabízí řešení, i když si iluze nečiní, protože mj. píše: „.. Nedělám si iluze, že toto řešení bude přijato. Ze strany imigrantů rozhodně ne, jelikož by přišli o štědrý sociální systém. Ze strany politiků také ne, jelikož by to problém vyřešilo, leč ne jednoduchým způsobem, který přinese okamžité politické bodíky. A už rozhodně ne ze strany neziskových a humanitárních organizací, kterým by se notně sevřela sedinka strachy o štědré dotace a tak budou vehementně bojovat a obviňovat všechny z rasismu, xenofobie atd… Leč asi naivně si myslím, že není důležité, co lidé chtějí, ale to, co je správné …“ atd.

  http://blahout.blog.idnes.cz/c/475928/proc-jsem-proti-prijimani-imigrantu.html

 • fajt • 18. září 2015

  http://www.novinky.cz/domaci/380958-komunistum-navzdory-snemovna-schvalila-dohodu-s-ukrajinou.html – takže čezká vláda podporuje fašisty. ..

 • Béda • 18. září 2015

  fajt napsal

  http://www.novinky.cz/domaci/380958-komunistum-navzdory-snemovna-schvalila-dohodu-s-ukrajinou.html – takže čezká vláda podporuje fašisty. ..

  Fajt,

  opět ukázali kdo je kdo. Podporovali a podporují války v severní Africe a na Středním východě, dnes mají migrační tsunami. Podporovali fašistický puč na Ukrajině, podporují kyjevský fašistický režim – pak se budou divit, až z „asociované Ukrajiny“ rozvrácené nácky začnou proudit migranti do EU. Opět se ukazuje omezenost bandy neoliberálních idiotů v čele ČR. Jediní, kdo v tomto smyslu nemá máslo na hlavě a má čisté svědomí jsou komunisté. Když v ničem jiném tak v tomto jsou tisíckrát lepší než „pravdoláskařští pseudohumanisté“, za kterými jsou jenom rozvrácené a zadlužené země a hory mrtvol a vyděděnců.

 • fajt • 18. září 2015

  Béda napsal
  Béda

  já mám s dnešními komunisty své osobní zkušennosti, no a nepatří zrovna k těm nejlepším – ale jejich vedení se v základních otázkách stále prezentuje humánně a v rámci lidské logiky, snad se jednou dopracují i na ulici ( tady přeci začínali ) a tady budou zase za reálný a vnímavý lidi a ne pouze za pragmatické politiky. ..)

 • fajt • 18. září 2015

  http://www.novinky.cz/domaci/380935-cesko-prijme-dalsi-tisice-uprchliku-mluvi-se-az-o-7500.html – to je neskutečný mamrd, celá ta čezká vláda se totálně posrala, stačilo jenom verbálně pohrozit, že zdejší pijavice nedostanou evropské seno a už lížou evropské kaďáky jak pominutí …rzigacz se z nich chce, kéž by si je chtěl vzít islámský mor. ..

 • danaver • 18. září 2015

  Pořád jsem nechápala, proč se vlna uprchlíků vydala na cestu právě teď, co se takového změnilo – vždyť boje probíhají už tolik let… a ono je to možná takhle – sami jsme si uřezali větev, a to dne 29.4.2015
  tady se koukněte a poslouchejte jednání eu parlamentu, jak hřímal Nigel Farage proti rezoluci o společné azylové politice eu, nejúžasnější je pasáž od 1:40 – věděl to…
  htps://www.youtube.com/watch?v=Dnyw_scmquc

  Ten text rezoluce o přijímání uprchlíků – bez výjimky a bez návratu – je tady:
  http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+TA+P8-TA-2015-0176+0+DOC+XML+V0//CS&language=CS