Diskuze k článku


 • hudryper • 6. ledna 2017

  Jaképak „mohlo by se stát“ ? Až dosud tomu tak bylo kdykoliv v dějinách. S výjimkou sametového
  převratu. Tam tento politický jev a princip neplatí. Nejvyšší penze v této zemi mají bývalí estébáci ,
  kterým se jejich vysoké penze valorizovaly na dnešní dvoj-trojnásobek těch obyčejných, mnohdy
  jejich tehdejších obětí. O velkopodnikatelích z řad předlistopadových nomenklaturních kádrů ani
  nemluvě. Jenže Ti měli tehdy obrovskou převahu díky Havlovi a převrat si sami orchestrovali. Ale
  to nebude případ dnešních profesionálních donašečů z internetu. Znáte to .“Mouřenín vykonal
  svou práci,mouřenín může jít…“ Když se tak dívám na reakce celého českého netu na vnitrácké chovance a uvědomuji si,že si to musí o sobě číst i oni sami,tak to musejí mít kůži jako podešev…..
  Zkušenost praví,že pokud tenhle romancevský cirkus sociální demokrati hodně brzo neodpískají,
  zažijí tak fatální propad v podzimních volbách,že budou závidět ODS ! Jenže soudruzi jsou zřejmě
  hluší. Měl by jim to někdo dostatečně nahlas říct.

 • fajt • 7. ledna 2017

  Otázka:
  Víte co se stane, když se zkříží chovanec s pornohercem ?
  Odpověď:
  No přece pravda pravdoucí. :-)

  znova zopakuji, „komunisté“ padesátkama začali, demokraturníci jimi budou končit – dle zákona o vnitru a policii ( a tam taky současný útvar boje s vnitřním nepřítelem patří ) tahle instituce ( která je v podstatě takovou represívní kongregaci pro nauku a kontrolu správné víry ) má povinnost vést archív, tedy bude ze zákona špiclovat ovčany a bude je hodnotit kádrově, morálně a aktivisticky, tedy nepůjde pouze o prostý monitoring jak nám jejich vedoucí Koniáši tvrdí a lžou do očí. ..)

 • peter. • 7. ledna 2017

  Osviežujúci článok slovenského barda Mordechaja Kapustu ku téme:
  http://www.mordechajkapusta.com/2013/12/normal-0-21-false-false-false-sk-x-none.html

 • Rado Miko • 7. ledna 2017

  …aby se reklama „seriózních“ společností…

  Min. rok my došlo vyúčtování za elektřinu od „seriózní“ společnosti.
  Na obálce byla reklama.
  Plaťte naší kreditní kartou a ušetřte 2% z ceny energie.

  Znáte zelené něco jedné nejmenované „seriózní“ společnosti, co pořád v TV vřeští?
  Jejich úchvatné slevy my berou dech.
  Pokaždé, když se se podíval na jejích web, tak výrobky ve „slevě“
  byly mání za stejnou cenu a bez slevy (nebo 500 levněji).
  Psychicky mě zdrtila sleva 200%.
  Když jsem klikl, tak jsem se dozvěděl, že tuto slevu dostane „někdo“ vylosovaný.
  Možná jeden, dva nebo tři…

 • Admirál • 7. ledna 2017

  Upřímně gratuluji Stanovi k zařazení do seznamu, k vynikajícím 7,6 bodu z 10 a ke krásnému 60. místu v hitparádě ideopolicie. To je velká pocta za práci odvedenou práci a hlavě potvrzení toho, že má dopad a to z míst nejpovolanějších.

  Je jasné, že OM mají ještě široký prostor pro zlepšování, ale při troše snahy…

 • Aleš • 7. ledna 2017

  https://cz.sputniknews.com/svet/201701064469290-Cavusoglu-zakladna-Incirlik-misto-zeme-boj-IS/
  Nejenom, že jsem cinknul americké volby, ale už jsem přesvědčil i Turky, že NATO je temná, ale minulost…
  Předpovězená již před rokem, anounymně troubená do zahraničí,
  ale autor přesto ČASto křičí:
  Neschovávejme se za naše nicky
  nebo se z nás stanou nicky.
  http://slovensko.co.uk/castusky/ via outsidermedia
  Nebudu poslouchat barbara,
  kterého vyplivla hasbara,
  nestyďme se za své názory,
  jak Kedmi rozšiřme obzory,
  naše naděje často mmění v prach,
  častěji než zbrklost vlastní strach,
  nespokojenost s cizí prací,
  z nediplomatů často zvrací,
  co píšou dopisy zvací…
  Kdo tu rád vypráví anální bonmoty?
  Andrew a jeho Evropské hodnoty.
  Jaká je největší evropská hodnota?
  NATO, Daeš a jejich jednota.

 • Aleš • 7. ledna 2017

  http://slovensko.co.uk/trump-jen-hlupaci-mohou-byt-proti-dobrym-vztahum-s-ruskem-a-tajne-sluzby-nemaji-absolutni-dukaz-ze-by-hackerske-utoky-ovlivnily-vysledky-voleb/
  Tohle doslova potvrzuje hudryperova slova ze sousední diskuze pod článkem barona. Již jen nějaká nesvéprávná vojenská provokace na hranicích s Ruskem či vražda amerického prezidenta by mohla změnit nastupující pozitivní změny. A je možné, že i tohle by bylo jen oddálení změn.
  Kdo všechno teď bude za hlupáky? Jsem rád, že jsem posílal palec pro Trumpa.

 • Aleš • 7. ledna 2017

  http://www.novarepublika.cz/2017/01/kongresman-rohrabacher-jedeme-vest-se.html
  Co může takové jednání překazit? Tanková brigáda vyslaná psychotiky z Pentagramu na podporu psychotiků v Polsku či na Ukrajině?
  Yankee murders go home!

 • Viky • 7. ledna 2017

  Tak nevím, nevím… cenzory jsem měl vždy v úctě, možná přímo v lásce. Napoví včas každému, kam plivnout, čemu přikývnout. Instituce pomáhající stát se dokonale konformním. ( po tom jsem já dycinky tajně po nocích snil, stát se absolutně konformním…)Tak co máte proti?
  —–
  „veřejná databáze webových stránek s neseriózním, klamavým, podvodným, konspiračním nebo propagandistickým obsahem“
  —–
  Tohle je přece vysloveně dobrý nápad. jen mne stále trápí taková maličkost. Kritéria rozpoznávání. jaká vlastně jsou? Chápu, že se nemohu srovnávat s celou komisí odborníků, ale kdybych pochopil alespoň základ, mohl bych se pustit do sebezdokonalování cestou autocenzury…
  Když se například podívám na téma Ruska resp. slovanského Východu /mé oblíbené téma/ v ČT nebo ČRo, nacházím já nebohý, nepoučený, (možná dokonce nepoučitelný?) znaky neseriózního, klamavého, podvodného, konspiračního, nebo propagandistického obsahu. Když mluví o „Anektovaném Krymu“, je to i neseriózní, i klamavé, i podvodné, protože to jednoduše neodpovídá skutečnosti. EEEE, že by propaganda !?! Co je skutečnější, výroky syntetických analytiků- poblitologů /bez jakékoli oponentury – pochopitelně/? nebo definice mezinírodního práva?
  Já netvrdím, že vedení a tajné služby RF nemají vůbec nic společného s hackerskými útoky, ale opačné tvrzení bez jasných důkazů, je cosi mezi konspirací, propagandou a obyčejnou pomluvou. Vyhoštění 35 diplomatů RF v souvislosti… Ti Rusové ale musí být zaostalí! (no když posílají do USA hackery s diplomatickým krytím… já myslel, že se to dá dělat jednoduše a bezpečněji.)

  veřejná databáze webových stránek je dobrý začátek, ale já byh potřeboval nějakou brožuru, „Rukověď pro rozpoznávání bludu bez potřeby hlubších znalostí “ něco takového jednoduchého.

 • Béda • 8. ledna 2017

  http://orgo-net.blogspot.cz/2017/01/komu-veri-amerika-pouze-1-ze-6-veri.html

  Komu věří Amerika? Pouze 1 ze 6 věří báchorkám o ruském hackingu voleb
  Zde je odpověd z hlasování 84 000 lidí.
  http://www.zerohedge.com/news/2017-01-07/who-does-america-believe-84000-votes-later-here-answer

  Když John Harwood ze zpravodajství CNBS, který podlézá Podestovi a zavrhujeTrumpa, položil otázku „Komu věříš, Ameriko?“ [ohledně ruského hackingu: WikiLeaks nebo americkým tajným službám] domníváme se, že nečekal odpověď, kterou dostal od více než 84 000 amerických občanů… 84% věří Wikileaks, jen 17% věří „analýzám“ oficiálních představitelů.

 • Béda • 9. ledna 2017

  „Líbí se mi, jak manipulátoři v souvislosti s provalením skandálních e-mailů kolem Clintonové vnutili světu slovo ‚hacker‘. Přitom o hackerství vůbec nejde,“ uvedl Jakl.

  „Hackerství je skryté vsunutí nepřátelského programu, skryté zasahování do obsahu stránek. U e-mailů Demokratické strany jde o opak hackerství, jde o zveřejnění, o líknutí, o vynesení informace. Říká se tomu investigativní žurnalistika a dávají se za to Pulitzerovy ceny. Asi proto hledají ‚pachatele‘. Aby věděli, komu ji dát,“ uzavřel Jakl…

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nadavate-Rusum-a-ani-nevite-co-to-znamena-hacker-Ladislav-Jakl-dal-pruchod-znechuceni-470381

 • Velekněz Ratata • 10. ledna 2017

  Asi by bylo možné kvalifikovat to jako nekalosoutěžní jednání, případně až jednání směřující k narušení hospodářské soutěže. Proti tomu jsou nějaké prostředky právní obrany. Nemyslím si sice, že by to mělo efektivně šanci na konečný úspěch, ale v případném řízení by „protistrana“ byla tlačena k tomu, aby chtě nechtě deklarovala spojení „vyššího“ zájmu (kterým by samozřejmě musela hájit své kroky) s tím ekonomickým. To by zase mělo význam v případě, že by průběh řízení byl pro „alternativní“ čtenáře a občany náležitě monitorován. (Pokud by mainstream nevydržel zachovávat „mokusacu“*), tím lépe.)

  *) Mokusacu („zabít mlčením“) je vtipný dálněvýchodní mem, který použil premiér Suzuki v debatě s novináři ohledně Postupimské deklarace. Bylo to pár dní před humanitární akcí v Hirošimě. Poslední dobou mě to napadá nad zprávami ze Švédska a Němec.

 • Velekněz Ratata • 10. ledna 2017

  Dodám, že vyvolat případně něco takového by mělo smysl právě v době efektivního rozběhu činnosti Ouřadu pro tisk a informace.

  P.S: Viky, vy určitě myslíte „Klíč kacířské bludy k rozeznání otevírající“?

 • Aleš • 11. ledna 2017

  Veleknězi: K tomuhle (cenzura s orgány činnými) vybízeli (po)převratoví aktéři v čele s Jiřím Dědečkem již v době předpřevratové a hned když viděli, že je za to nikdo nezavře, tak to publikovali a tvářeli se u toho jako hrozní disidenti…
  Nade mnou drží stráž, přítel můj páter Koniáš …
  Gramotní, inu gramotní, lidi jsou tak samotní…
  Je to tak, kníže má prostě lžidu blíže. To jsou přesně oni, co psali Trumpovi ho přesvědčit, že musí na Rusko útočit a né se s ním kamarádit.
  Hudryper: báseň Přišli včas („poděkování sovětským tankům z 68, že za pouhých 21 let rozdrtili bolševíky“) teda není jen nevinným plivnutím ubožáka, ale důležitou desinformační platformou, stejně jako celá sbírka Reprezentant lůzy, která tedy měla evokovat, že dnešní pražská kavárna (dřívější disidenti, presidenti a residenti) jako reprezentovali lid a jeho názory. Celou dobu to byli elitáři (jež potřebují nevzdělaný lid) připravující obří přesuny majetků, a to prostě ti pravověrní chartisté a skuteční revolucionáři jen tenkrát nechtěli vidět a vystřízlivěli později, někteří až v dnešní době, a někteří nepohodlní asi byli odstraněni… To co nedávno jsem ještě bral, že se v úvahách pohybuju na tenkém ledě, začíná mít čím dál jasnější kontury, s jasným rukopisem, napsaným desítky let zpět, navazujícím na fašistickou kliku vlád USA v době válečné a studenoválečnické. Se nediv, že tací nechtěli vydat autentická díla autentických svědků událostí. To nebyla jen arogance a hloupost. Tam chyběla dobrá vůle vždy, tohle byli podle mne nejhorší vlastizrádci. Ani nikdy nikoho nemuseli naprášit Stbákům (i když v básni Doznání se k tomu vlastně přiznal), tihle ti pracovali vždy jen pro vlastní prospěch a cizí moc. Ty gaunery znáš mnohem líp než já. Sobotka pak jen páchá sepuku, pokud se k takovým hlásí.