Diskuze k článku


 • Dana • 26. června 2019

  Takze, skoro polovicni opozice jsou hlupaci, co nalitli emerickym podvratnickym zajmum ? :-) To jsem nevedela, ze za meho pobytu na zapade Cesi zblbli natolik, ze si nechaji nakukat od imperialistickych loutkaru, temi, co konspiruji v bunkru a stale nosi ty vysoke cerne kloubouky- aby hromadne protestovali pro demisi demokraticky zvoleneho funkcioare. :-)

 • racek • 26. června 2019

  No, proti Babišovi a Zemanovi nejsou přece USA či Izrael, oba jsou sionisti. Problémem jsou pro Pražskou Havlérku neb nevyhrála volby. A ta ovládá skoro ze 100% média. Takže denní masáž, jež jsme svědky, a není malá, pani Dano, naopak. Spojení se Sorosem jistě je, havlérka se rekrutuje ze značné části s absolventů jeho škol a kursů vč. silných finančních podpor příslušných neziskovek. No, výsledek tu máme. A úplně zírám, když můj docela inteligentní kamarád mluví o zlodějinách Babiše. Bohužel, neumí pojmenovat ani jednu. Ae nevadí, že. Ne že by se jich nedopustil. Mluvili jsme o nich. Ale o tom se v TV jaksi nemluví, dopustili se jich totiž i mnozí další mocní, dokonce podporovatelé těchto akcí..
  Nicméně, většina národa zůstává rozumná. Je hic a vášně umřou. Nakonec i ty chvilky. Bohužel, mě nejvíc dojmulo, jak vykřikují hesla, které jdou proti zájmům jich samých a která by jindy při vědomí nevzali do úst. snad jim to v tom vedru dojde a zařadí se mezi voliče stran, které budou vyhovovat jejich zájmům a nátuře. Je jich tu pár desítek, některé i se zajímavým programem.
  No, myslím si, že se autor tak trochu netrefil.

 • Dana • 27. června 2019

  Nejakou Sorosovu neziskovku v pozadi demonstrace bych nevylucovala, ovsem to neni dnesni politika Spojenych Statu. Trumpova administrativa si vubec s liberalnim jadrem EvropskeUnie nerozumi, kamaradi se s Orbanem, dle nekterych medii nicitelem demokracie. :-)
  I Andrej Babis si notoval s Trumpem, vodili ho po vladnich institucich, prohlidka CIA stabu v Langley byla v pratelskem duchu.
  Pan Man si holt nepriznava silnou opozici a tak to svadi, jako vzdy, na Ameriku.
  Ja si myslim, ze za hecovanim obyvatelstva je liberalni Brusel, vidi hrozbu v odkloneni se od te spravne ideologie i v jinych zemich, takze dela ceskou udrzbu.. ..
  Na demonstrovani maji ovsem cesti obcane plne pravo, maji pravo byt vyslyseni, kdyz nesouhlasi s vedenim statu.
  Jenze volat po demisi Babise, (kdyz se u nej jeste nic protipravniho neprokazalo) mi pripada jako aktivismus opozicni strany. To prece volici vedeli pred zvolenimm, ze Babis ma mnoho skraloupu, ale presto si ho zvolili za premiera.. Zrejme tam nebyl nikdo lepsi k mani.. Jelikoz premier u soudu obzalovan nebyl, v pravnim state by melo platit, ze hlas lidu, volebni vetsina-vyhrane volby jsou rozhodujici.

 • idiotronic • 27. června 2019

  Nevím, proč autor nesrovnává se shromážděním na Letné ´89. Dopravil jsem se tam vlakem (vlaky byly čistý a dochvilný, názory a strany rozdílný, jezdili jsme z Gottwaldova nádraží…pardon, už se mi to po těch létech plete) bez problémů a i když v metru jsem nedůvěřoval hlášení interního rozhlasu ( můj tehdejší návyk), dostal jsem se až před tribunu, automobilovou dopravu odkláněli jacísi civilisti. Po dvou desetiletích jsem zase uviděl politické karikatury (vzpomínám na ,,Demiss 89″s Milošem I. ) a po skončení účastníky (kterých bylo více, než letos) rozvezla hromadná doprava, na prvním místě metro.

 • racek • 27. června 2019

  Milá Dano, víte asi lépe než já, že Soros byl muž CIA, za kterou dělal špinavou práci a naopak dostával špičkové informace (opravdové, myslím, i ty totiž CIA má) ke svému byznysu . Postupně se jim vymkl z rukou a jak je vidět, už to mezi nimi vychladlo. A v Izraeli není populární vůbec. Ale vliv pořád má. Účast v těch neziskovkách lze dohledat a též jména jsou známa. Jeden z jeho lidí je třeba Čaputová.
  Mě ani nezaráží že demonstrace byla, mě zaráží ohromná irracionalita jejich požadavků a velmi slabá povědomost o povaze problémů. Třeba ty dotace z Bruselu pobíral v souladu s českou legislativou. Ta žaloba vlastně napadá český LEX Babiš. To ovšem nikdo s demonstrantů netuší. To na tom bylo to strašné, ne že se sešli. To v tom 89tém lidi naprosto přesně věděli, co se má udělat …
  Babiše jsem nevolil a volit nebudu, ale vládnutí se po hrozném výkonu z počátku Sobotkovy vlády docela naučil. No, pořád si myslím, že patří k těm lepším premiérům. I když jak přišek k Agrofertu, jak zfalšoval valnou hromadu antidatováním, aby akcionáři o ní nevěděli, korunové dluhopisy… A v tom má x soudních rozhodnutí, že je nevinný. Takhle totiž kradli prakticky všichni čeští a slovenští budoucí miliardáři. Pár jsem jich znal. A tohle rozkrýt, to je na betonové kecky na Orlíku.