M. Blumenthal dokazuje: Západní média jsou propagandisty válečných zločinců

Ani unci mravní integrity nenaleznete dnes v západním tisku a v západních médiích.

„Obchody s potravinami zejí prázdnotou a jídlo se stává stále vzácnější záležitostí,“ lamentuje britský deník the Guardian. „Dokonce i předměty nejzákladnější potřeby, jako jsou zubní kartáčky, dnes ve Venezuele neseženete,“ naříká americká CNN. „Hladoví Venezuelané si mohou vybrat už jen mezi tím být buď umučen, nebo vyhladověn,“ zasmušile pronáší americká televize Bloomberg.

A tak všechna americká mainstreamová média, píšící o Venezuele, vyvolávají dojem, že prezident Maduro se prostě rozhodl zlikvidovat svůj vlastní lid vyhladověním. Což je vyprávěnka, kterou po návštěvě velkého supermarketu v Caracasu vyvrátil M. Blumenthal jako lež a podvrh.

Přečtěte si Blumenthalův článek a koukněte se na video z caracaského obchodního domu přeplněného všemi domněle nedostatkovými potravinami i jiným zbožím.

Důvodem, pro který se Washington chystá zbavit Američany možnosti sledovat zpravodajství ruských médií píšících či vysílajících v angličtině je ten, že na rozdíl od médií amerických, britských a evropských referují média ruská pravdivě. Čímž podkopávají úsilí Washingtonu kontrolovat a řídit všechna vysvětlení.

Ubozí občané Západu spoléhající se na západní presstitutky mají pak mozky vymydlené až tak, že jsou pro věc svobody a demokracie nepoužitelní.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

20
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
20 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
Martin (už bez taky m)Botičky od DioraDanaorinokoBety Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dana
Člen
Dana

Tentokrate ne zapadni media, ale Roberts je ten, ktery se dopousti vrazedne propagandy. Na vsimavejsi ctenare ale tahle hnusna agitka pusobi naprosto obracene. Roberts je nastesti tak zaslepeny nenavisti ke svobodne spolecnosti, ze pouziva video nejakeho americkeho hejska, ktery jel do Venezuely podporovat socialismus. S plnou penezenkou dolaru. Cesi jsou uz snad vycviceni v propagande, ze pri shlednuti videa je hned napadne : Kde jsou ti zakaznici v tak obrovskem ksefte ? Obchod zeje prazdnotou, az v dali je ochranka. Blumenthal neuvedl tisice bolivaru za kartacek na zuby, ale aspon, ze se zastavil u psiho zradla a zaregistroval cenu. .… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Pro ty, kdo neznají tento zdroj:

https://www.corbettreport.com

orinoko
Člen
orinoko
orinoko
Člen
orinoko
Bety
Člen
Bety

To, že je supermarket poloprázdný není totéž co prázdný.Lhát se nemá.
Ostatně pokud Chávez zavedl potravinový program pro lidi na hranici hladu
znamená, že tito lidé na ten supermarket neměli nikdy. A už vůbec se nezajímali
o krmivo pro psy…

orinoko
Člen
orinoko

https://aeronet.cz/news/soumrak-svobody-ceskych-webu-policie-muze-od-unora-tohoto-roku-vypnout-jakykoliv-nepohodlny-cesky-web-staci-k-tomu-pouze-rozhodnuti-a-posouzeni-radoveho-policisty-ze-vec-nesnese-odkladu/

Bety, výběrová informační kafilérie emo soudružky je hodná politickeho Dikobrazu. Něco jako kyho výra. Ona se zabýva vždycky jen tou částí pravdy , která má plusovy náboj zapadni ideové zainteresovanosti.
Až bude v emerice populární politicky Orgoj Chorchoj, tak se o tom dozvíme vzápětí i my na OM.

orinoko
Člen
orinoko

Někde jsem zahlédl pojednání o americkém triumvirátu: Trump, Pence, Bolton.
Prý toxicka trojka. Tak to je přesne. Také je to vizuální pastva, dodávám já. Jeden betonové haro, druhý jako mameluk politické Sci fi, a třetí jako symbol surrealistického mrože.

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

„Место встречи“: О главном! (20.02.2019)
https://www.youtube.com/watch?v=uWvFkFync_M&index=3&list=PLSgy-gJ-dkS9KGmySidWwCHs2MxnizF1s

Dana
Člen
Dana

Vsak mne socialisticky upadek v zemi, ktera je bohata na zdroje nervy netrha..Maji, co si zvolili, i kdyz byla chyba, ze opozice posledni volby bojkotovala a takto to dopadlo. Maduro nove volby nepovoluje. V prumeru zemre za tyden v Caracsu skoro deset lidi, i deti, kteri pod socialistickou zdravotni peci nedostali dialyzu. Tech deti je mi vic lito, protoze ti nevolili socialistickou vladu. Sam Maduro nedostatek potravin neuznava a propaguje „Maduro dietu“(Maduro diet), coz je, jist jen jednou denne misku ryze s fazolemi. . Na pridel. Zkuste to, je to uciine a dle Madura tahle dieta zvysuje i sexualni apetit.… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

To je zase sracka. Tak jak se vede, soudrzko, americkým ropným polím v břidlici? Podle jedněch západních volů emerika dneska naftu vyváží, a podle druhých ji dováží. Celkem chápu dobytčí trh západu… U nás za sociku se tomu říkalo volské hospodářství. Soudrzko, není ti trapne? Prý voníš emerickym venkovem, tak proč smrdis , jak kanalizace Pentagonu? Mně osobně je uplne jedno , jestli máš koule nebo vagínu. V té tvoji emerice na tom totiž nesejde. Prý se blížíte tomu , že ženské budou mít mužské koule místo ušních lalůčku, a chlapi dvě vagíny místo ušních boltců. Nastává parita sudé výbavy.… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

To je polsky nuceny vysvejk … soudrzko. Takový dokonalý blábol seřadit pod jeden emericky zájem vyžaduje těžké sebezapření… tedy, pokud je člověk aspoň trochu normální.

orinoko
Člen
orinoko

Venezuela vykročila v ústrety budoucímu nevyhnutelnému.
amerického rypaka je třeba pořádně kopnout do koulí. Žádný majdan, žádný Kaddafi, a už vůbec ne Suria.
Bez Ruska by něco takového bylo nemyslitelné. Doufejme, že i Cina přebírá svůj dil odpovědnosti.
emerika těžce snáší bolest. A přesně tu, kterou šíři do světa.
Pokud se Maduro bude řídit příkladem Asada, nemůže prohrát. Zprvu může vypadat na prohru, ale cas budeš hrát pro něj.
Co tak emericky srac v osobě DANAjskeho daru může Venezuele nabídnout?
No přece libyjsky bordel, irácký chaos, syrsky Sykes-Pikot, afghánskou třicetiletou válku, a okupaci vseho osvobozeného.

orinoko
Člen
orinoko

Miluju emeriku. Všude se vysere a hledá obdivovatele. Nasla ho v českém Havlovi. Tomu žádný západní smrad nevadil. Dokonce ani když voněl.
Mám neodpustitelny pocit… na tzv. samet je i celkem dokonalá matematika prostě krátká.

Dana
Člen
Dana

Argumenty, ze si neco vymyslim, nejsou, ze. Bridlicove ropne pole v Emerice jsou monitorovany ministerstvem ochrany prostredi a tak je ne tak produkce, ale hlavne poprodukcni ocistovani krajiny dela drahymi. Musime si pockat, az se zvedne celosvetove cena ropy. Zatim se planuje nekolik novych „oil rigs“, to jsou ty tezebni veze na pobrezi v mori. Mame ale prebytek zemniho plynu, Dodavatele jsou radi, ze mame mrazy, protoze se ty obrovske zasoby trochu zmensi. Tady si budou muset energetici vymyslet levnejsi zpusob zkapalnovani plynu. Co je na tom spatneho, ze bolivarsti vudci doporucuji venezuelskemu lidu spise veganskou stravu, s trochou masa… Číst vice »

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Pochybuje ještě někdo o tom, že mediální pracovnice, LGBT-tělísko „dana“, je cíleně nastrčený placený troll pro rafinované ničení tohoto „neposlušného“ webu? Že plodí a propaguje Zlo?
V rámci oficiálně prováděné mediální anti-fake-news-politiky aktuálního režimu v ČR, bych tohoto amerického trolla z OM vyhodil. Prostě vyhodil.
Yankee, go home!

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Tak jsme se dozvěděli, že největším problémem USA jsou strašlivě velké zásoby zemního plynu… Co by USA neudělala pro jejich zmenšení, odstranění toho „strašlivého přepětí“… Třeba několik nových „omezených“ konfliktů?! Z pohledu ochrany životního prostředí je dobývání plynu či ropy z břidlic fraCkováním VŽDYCKY ZNEČIŠŤUJÍCÍ a vysoce riziková činnost. „Ekologická“ asi stejně jako těžba tzv. ropných písků… Nejen s ohledem na JEN ČASOVĚ ODLOŽENÉ prakticky nezastavitelné znečištění spodních vod. Nejspíše ani ta občasná zemětřesení jim zatím nevadí. Tak třeba až se Yellowstone probudí z podřimování… Mimochodem ta kanadská Alberta už dohořela?? Pozor na „ruské hackery“ – prý stojí i za… Číst vice »