Diskuze k článku


 • Bety • 1. listopadu 2016

  Podle mne to nejsou jen dogmatici, kteří nechtějí slyšet jiný názor. Podle mne to jsou lháři, nebo idioti, kteří naletěli Hermanovi – což je sice možné, ale krajně nepravděpodobné. Na tom Staromáku možná naivové byli, ale organizátoři…
  Vyslechnout cizí názor, to také vyžaduje určitou míru vychování a slušnosti – a ať už Zemanovi vyčítají jakýkoli nepřiměřený výrok, oni jsou v míře sprostoty a urážek naprosto bez konkurence.

 • ex-nemo • 2. listopadu 2016

  Pustil jsem si tu Krausovu Show; po chvíli nausea a husí kůže z hnusu a blbosti. Tak dále jen na přeskáčku.Pojednou kanape s milým, zjevně dezorientovaným dědečkem, vedle roztlemený Hermann, nad nima cirkusák Kraus, kolem smrtelně vážné loutky i se spacákovým kágebákem …….neudržel jsem se záchvatu prudkého smíchu.Při vědomí že se taky směju nad ubohým člověkem, hodným úcty i politování bylo mi trochu trapně, ale ze smíchu ne a ne vyjít.
  Dění u nás není politika, to jest střetávání různých nezávislých sil a zájmů. Je to zpravodajská hra tajných služeb, pokračování prolhaného sametového spektáklu, odříkávání úloh podle dodaného scénáře.(Výjimkou je Zeman, proto to všechno).
  Kdyby byla politika, tak tu jsou humoristické skupiny, karikaturisté, komici. klauni, kteří se k ní vždy nakonec uchýlí, když jim dojde jiná inspirace, protože političtí tajtrlíci jsou jejím permanentním zdrojem,.
  Uchechtali bychom se nad tou ubohostí, falší, prostě vším co jsme tam viděli. Rád se směju, vy ne ? Závidím občanům těch zemí, kde zatím ta politika existuje,( ale ono jich už moc nezbývá).

 • cnemo • 6. listopadu 2016

  Blbost, Masaryk by je nehnal. Byl to totiž také zahraniční agent, byl velmi podobný současnému sluníčkovému establishmentu.

  TGM dostal zadání, které jako agent splnil a dostal za to (v celku pochybnou) trafiku. Geopoliticky zničil celou střední Evropu minimálně na jedno století. Tzv. jeho „demokracie“ byla prostředkem, ne cílem.