Diskuze k článku


 • peter. • 16. března 2017

  Problém s imigrantami môžeme obracať z ktorej strany chceme a aj tak tým budeme len zakrývať ,zatajovať a odsúvať bokom tú skutočnosť,že „vymieranie“našich národov je spôsobené neochotou riešiť populačnú krízu orgánmi EÚ a našimi politikmi.Naši mladí sú denno denne mediálne masírovaní predstavami o sladkom živote na západe, o trendoch vedúcich ku glorifikácii „úspechu“ a o tom,čo je dnes „cool“ a „free“.Ak si mladí ľudia už na gymnáziu uvedomia,že veru po skončení štúdia im nikto neponúkne 100 tisíc € na byt,že prácu si nájdú iba ak za pokladňou v Lídli alebo pri páse v automobilke,tak musí byť každému jasné,že jediné východisko vidia v emigrácii.Potom je jasné aj to,že je pre politikov ľahšie povolať imigrantov ktorých môžu navyše beztrestne zdierať ako zavádzať zdravú rodinnú politiku s benefitmi podobnými tým „za Husáka“.Miesto toho sa im už ad malička vtĺka do hláv,že rodina tvorená mužom a ženou ktorí jedine môžu splodiť deti je niečo prežité,nemoderné,zahanbujúce a dokonca zmienky o práve takejto rodine sú trestuhodné a politicky nekorektné.Lebo to diskriminuje homosexuálov a iné sexuálne menšiny.
  Ak odhliadneme od faktu,že na okupovaných územiach a v kolóniách vždy dochádza k úbytkom populácie a ak k tomu prirátame vyššie uvedené skutočnosti,tak dospejeme k tomu,že pokles populácie u nás je spôsobený spoločenským systémom v ktorom žijeme a tým,že sme sa stali kolóniou neschopnou samostatnej existencie,spoločnosťou bez vízie a bez nádeje na zlepšenie stavu.Taká spoločnosť je odsúdená na zánik.K tomu spejeme aj my a žiadny import imigrantov tomu nezabráni.Len ten zánik urýchli.

 • peter. • 16. března 2017

  Už pred jeden a pol rokom sa na tomto webe diskutovalo o tom,že ľudia v západnej Európe sa budú sťahovať na východ kvôli imigrantom z BV a Afriky.No a tieto prognózy sa napĺňajú.Bodaj by sa títo kontraimigranti chceli usadiť u nás aspoň v takej miere,ako sa usádzajú v Maďarsku.
  http://www.hlavnespravy.sk/utekat-od-utecencov-alebo-preco-zapadoeuropania-emigruju-na-vychod/933626

 • Béda • 17. března 2017

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ministerstvo-zahranici-usa-varovalo-pred-nasledky-blokady-donbasu/

  „Neustále sledujeme situaci s blokádou na východní Ukrajině, chci zdůraznit řešení tohoto problému v duchu míru a respektování územní celistvost Ukrajiny v rámci jejích mezinárodně uznaných hranic,“ řekl Toner.

  Podle Marka Tonera „současná situace má potenciálně závažné důsledky vzhledem k Minským dohodám, takže chceme, aby vše bylo řešeno mírovou cestou.“

  Ve čtvrtek prezident Ukrajiny Petro Porošenko oznámil zablokování veškeré nákladní dopravy z nekontrolovatelných území Kyjevem, to je z Donbasu. Zákaz platí až do úplného zastavení palby, stažení těžkých zbraní v Donbasu, stejně jako „opuštění obsazených podniků separatisty.“

  Ruské ministerstvo zahraničí poznamenalo, že svým rozhodnutím Kyjev chce „ opět přesunout odpovědnost za to, co se děje na jiné,“ připomíná, že eskalace napětí vyvolala sama Ukrajina.

 • Béda • 17. března 2017

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ukrajina-vyhlasila-sankce-proti-ruskym-bankam/

  Porošenko: Chci sankce proti povstaleckým republikám na http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy.php?id=56e75eef-09c6-11e7-bf25-003048df98d0&language=cs&preview=true

  „V případě, že odcizené výrobky od společností na Donbasu, budou dodávány do Rusku, budeme požadovat uvalení sankcí v souvislosti s těmito podniky,“ řekl Porošenko.

  Tento týden ohlásil šéf samozvané Doněcké lidové republiky, Alexander Zacharčenko zahájení dodávek uhlí na území Ruska. První vlak s 95 vagony jel nejprve k testování kvality uhlí, bylo napsáno v ruském tisku…

 • Béda • 17. března 2017

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ukrajina-to-uz-je-jenom-byvala-zeme/

  Ukrajina se vydává na cestu sebevražedné eskalace proti Rusku a Donbasu, píše se na francouzském webu Agoravox.

  Prohlášení několika ruských bank, včetně Sberbank, že otevřou účty osobám, které předloží cestovní pas Doněcké lidové republiky (DLR) nebo Luhanské lidové republiky (LLR), vyprovokovalo skupiny ukrajinských nacionalistů a neonacistů k prudké reakci, kteří vyzvali k uzavření těchto bank působících na Ukrajině.

  Tyto frakce (zejména Azov a Pravý sektor) pak napadly několik bank a poškodily také jejich bankomaty, do Sberbank v Kyjevě byl zablokován vstup betonovými kvádry, před vstupem byl natažen ostnatý drát a hořely zde ohně. Lidé byli na plakátech vyzýváni, aby stáhli své finanční prostředky s tím, že tyto banky byly uzavřeny: „Pozor! Banka ze země agresora. Vyberte své peníze co nejdříve! “

  Proti těmto neonacistickým skupinám, kteří jsou skuteční držitelé moci na Ukrajině policie nic neudělá a ukrajinské úřady se rozhodly pouze sledovat jejich pohyb, aby nebyly napadeny. Ukrajinská centrální banka v současné době pracuje s pomocí SBU (ukrajinská tajná služba) na tom jaký druh sankcí bude použit proti některým dceřiným společnostem ruských bank (včetně Sberbank, VTB a Prominvestbank).

  Návrhy ukrajinské centrální banky, které byly publikovány, naznačují že tyto banky nebudou moct převádět peníze do zahraničí. Již dříve Sberbank odmítla limit pro výběry svých zákazníků po tlaku ze strany státních orgánů Kyjevě.

  Tento typ „reklamy“ a akce způsobí monstrózní „run na banku“ v těchto bankách. Je zřejmé, že všichni zákazníci budou chtít své peníze převést jinam. Což by způsobilo kolaps ruských dceřiných bank na ukrajinském bankovním trhu.

 • Béda • 17. března 2017

  Ale to, co všichni tito „géniové“ ještě nepochopili, že tyto banky jsou také investiční prostředek a banky jsou spojeny s pohledávkami nebo kapitálovými podíly. Sberbank je sedmá největší banka na Ukrajině s více než 805 miliony vkladů, a zaměstnává 2000 lidí. Už jenom postavení Sberbanku na ukrajinském bankovním trhu by mělo donutit ukrajinské orgány, aby zasáhly proti vandalismu a útokům na banku…

  Ukrajinské úřady, neschopné zrušit blokádu Donbasu, se nakonec rozhodly blokádu podpořit.

  Hloupá blokáda, která nezmění politiku obou republik, které proto začaly vyvážet své výrobky do Ruska, jak poznamenal Alexander Zakharčenko. Horší je, že blokáda porušuje zcela Minské dohody a jsou proti zdravému rozumu, uvedl Sergej Lavrov.

  Dokonce i zvláštní zástupce OBSE v rámci kontaktních skupin, Sajdik Martin, uvedl, že je znepokojen blokádou a řekl, že tento nebezpečný vývoj musí být zastaven…

  Jevgenij Satanovskij, prezident Institutu Blízkého východu, se domnívá, že ukrajinské orgány nejsou nyní schopny udržet situaci pod kontrolou v zemi, kde kvůli jejich neschopnosti řídí zemi gangy a podřízení guvernéři.

  „Ukrajina se jako země už zhroutila, ale zatím si neuvědomuje, že se rozpadla. Vláda není schopna prosadit zákon a pořádek, a to i v hlavním městě. Jaká je to země? Jedná se o bývalé země, „řekl Satanovskij.

  Když se země hroutí, pokušení je tak silné, že se úřady zoufale snaží využít válku jako zázračné řešení. Ve snaze zvýšit napětí s Ruskem, ale i s lidovými republikami v Doněcku a Luhansku, Ukrajina dostala sama sebe do slepé uličky.

 • peter. • 17. března 2017

  Béda!
  5 odkazov jeden za druhým!
  No,ak ma chcete odtiaľto vyštvať,začína sa vám to dariť.

 • Béda • 17. března 2017

  peter. napsal

  Béda!
  5 odkazov jeden za druhým!
  No,ak ma chcete odtiaľto vyštvať,začína sa vám to dariť.

  A co má být? Stejně je tady v průběhu dne většinou mrtvo. Jinak jak je libo. Internet je širý oceán. Každý si v něm může migrovat kam mu libo, číst anebo přeskakovat co mu libo, odpovídat na cokoliv. Kde budete anebo nebudete je pouze vaše věc. A věc administrátora a nastavených pravidel. Mně je srdečně jedno jak se zařídíte.