Diskuze k článku


 • peter. • 17. května 2016

  Niekde som nedávno čítal,že nemecký súd(možno,že švédsky,neviem presne)rozhodol,že „vniknutie prstami do ženských telesných otvorov,nemožno považovať za znásilnenie“.

 • Sio • 17. května 2016

  No, opět se vyjasňuje, kdo je kdo. Nesmírně si vážím toho neroma, kdo do své domácnosti integroval aspoň 6 Romů. Jen nemohu přijít na to, kdo to je. Ani 5, ani 4, ani 3. Možná se najde někdo, kdo aspoň 2? Prý to někteří udělali a pak nepřežili, ale neví se, jak se jmenují. A udělali jim to ne Romové, ale Češi. Nebo Romové s českým občanstvím? Teď se mi to už všechno plete.
  S migranty problém nebude. Jsou to prý samí vzdělaní lidé, profesoři, dochtoři a tak. A fšichni ze Sýrie. Psali to na BL, tak to musí být pravda.
  Prý se nemá používat kolektivní vina. No jasně, že né. Ale pak je zapotřebí přesít zrno od plev, ať poznáme, kdo je zrno a kdo plevy. Než přestoupí hranice EU. Pustil bych jen ty Syřany, Profesory, Dochtory a další zastánce neškodných kvalifikovaných povolání. Do Česka? Jen ty s „Czech fluently“ a základní znalostí české historie a reálií. Prý to například po Bělorusech vyžaduje náš imigrační zákon, sdělila mi kamarádka z Bělorusi. Česky mluví velmi dobře, naše dějiny zná líp, než leckterý Čech. Učila na naší VŠ (takže neoficiálně je profesor), je PhD. z matematiky. Prý k získání občanství tu potřebuje být 10 let, tak zvažuje Německo, prý to tam jde rychleji.
  Svatosvatě prohlašuji, že tu budu vítat každého imigranta odkudkoli, pokud bude umět to, co moje kamarádka. Nebo můj kamarád, co není „Syřan“ ale Rus. Inteligent 3. generace, jeho děd byl profesor fyziky, otec taktéž a strýc je člen korespondent ruské akademie věd. Excelentní IT specialista, hluboké znalosti z matematiky a fyziky, jak jsem se přesvědčil. Komunikujeme rovněž česky, někdy anglicky. Pokud je to třeba.
  Tak doufám, že tu kolektivně nepostihujeme Rusy a Bělorusy a kolektivně nezvýhodňujeme imigranty ze „Sýrie“. Nevím, o Rusech, Bělorusech a imigračních zákonech pan Čulík nic nenapsal.

 • Bety • 17. května 2016

  Přebírání neověřených zpráv je možné. Ale v situaci, kdy je ověřeno (např. po silvestrovských incidentech v Německu). že policie je tlačena k tomu, zametat události tohoto druhu pod koberec, si úřady mohou za to samy, že lidé možná někdy nekriticky přebírají tento typ poplašných zpráv.
  Nemyslím si, že je prvotním cílem migrantů vrhat se na evropské ženy. To ale nemění nic na tom, že masové přijímání cizorodé kultury v sobě kromě jiného nese i z mého pohledu velmi nepříjemnou změnu ve vztahu k ženám.

 • Bety • 17. května 2016

  Podívala jsem se na fotky ze svatby Erdoganovy dcery. Měla hlavu upravenou do šátků tak, že vypadala jako fotbalový míč s obličejem. Také pozvaní význační hosté byli zajímaví – Albánie, Kosovo, Pákistán… samí zarytí islamisté. Mimochodem hostů bylo celkem 6000, takže je vidět, že nedostatkem peněz Erdoganova rodina netrpí a ženich je myslím výrobce zbraní.
  Tak mi Miko řekněte – opravdu si myslíte, že není důvod obávat se islamizace Evropy, zvlášť potom, co se do ní začnou valit i Turci po tom, až bude zrušena vízová povinnost?

 • zedd • 17. května 2016

  Můj kamarád, aktivní člen Jednoty bratrské a krom jiné havěti chovatel ovčího stáda, je jeden z mála, kdo se na příchod většího počtu muslimů jen třese. Vlna je odpad a maso taky skoro nikdo nechce.
  Teď koukám, že halal porážku může pro sunity dělat i křesťan nebo žid, takže jeho víra mu nakonec dodává i potřebnou kvalifikaci.

 • Béda • 17. května 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=cQf9U4TQa4c

 • bergpora • 18. května 2016

  Nejasnost by se dala lehce osvetlit zverejnenim statistik, kolik % trestnych cinu maji na triku imigranti.
  Podobne jako jsou vedeny a zverejnovany statistiky poctu nehod, zavinenych cyklisty.
  Bagatelizace trestnych cinu na ukor obeti neznamena nic jineho, nez ze rozklad nasi spolecnosti je v plnem proudu. Navic je tato odpornost, velmi casto psana v humornem duchu, vydavana za hlas zdraveho rozumu. No panbuh s nami.