Diskuze k článku


 • mm • 12. ledna 2017

  neboli zpráva vypadá stejně dobře, jako ta Kubiceho. Nemyslím si, že jde o samovolný výplod, nikdo v oné společnosti nedělá nic zadarmo, a McCainovi se musela vyloženě líbit. Dokud americký středoškolák píše, I am in the collage, rozuměj colledge, a 165 centimetrů vysoká helsinská masérka z Nigérie původem vyhrává Miss Helsinki 2017, je leccos možné. Není hezká napsal výsměšně turecký list Hurriyet, a ruský arbiter elegantie (jistě placený přímo Putinem) napsal o slečně Sephoře I.- Krokodylša kakaja. Podíl smluvních agentur, pracujících pro zpravodajské bych nepodceňoval. Je to pro ně lepší, než úklid obytných ploch, jak mají ty české v náplni činností kromě „sekuriťáctví“.

 • Dana • 12. ledna 2017

  Zpravy americke rozvedky, ktere incinovali nepratele Trumpa, je posledni zoufaly pokus k naruseni authority Trumpa. . Par dni pred presidentskou prisahou ? Tahle zprava uz kolovala ve Washingtonu v lete, ted to vytahli jako posledni trump. Domnivam se, ze tento skandal naopak Trumpa posili, Trump je ostrileny komunikator a ma ten dar, ze s nim velka cast Americanu souzni na lidove urovni.
  Proto se take utok nekonal na vylozene statne-politicke urovni, ale haproval na moralnim kodu Americanu. . Radovemu Americanovi , oproti Evropanovi, jsou treba naciste u zadele, ale nevera, sexualni uchylky, to je zaujme a pohorsi. Golden shower-Zlata sprcha, no, to je sousto. Bohuzel-bohudik , v kompromitujicim dossieru je tolik chyb a neprokazanych tvrzeni, ze si myslim, ze to nepresvedcilo ani Clintonovce.
  Nedelam si iluse, ze by Rusko bylo tak slusne a nesledovalo cizi politiky v jejich soukromem zivote pro pripadne vydirani, to ne.. Vsichni, vsechny staty , se navzajem neustale spehuji a snazi se na sebe najit kompromitujici material. Rusko neni vyjimka.
  Take o Trumpovi si iluse nedelam, pac je to Alfa samec . Proto jsem si udelala nazor, ze i kdyby se v Moskve v roce 2013 „rozsoupl“, tak tato informace byla prekroucena a vice a vice se fabulovalo, az nekdo nakukal Anglicanovi naprosto sokujici versi a la Pravda ru.
  Mne to samozrejme nerozhodi v zadnem pripade. Kaslu na to , co dela pan Trump se svym bimbaskem. Kaslu na to, protoze nejdulezitejsi a nejzavaznejsi problemy jsou uplne jinde.

 • hudryper • 12. ledna 2017

  Dana napsal
  Kaslu na to

  Co také jiného zbude,když se agenti OO7 chovají jako děti na pískovišti pod dohledem Šapira !