Multykulturni kolaboranti vam kradu blogy, jinak se v době vaši nepřitomnosti nic zvlaštniho nestalo, sudruh Konárik!

Reklama


Česko je fajne tym, že všecky věci idu tak, jak byly naplanovane a nic se nemože změnit. Kradlo se a krade se furt, lidi byli lenivi a lenivi su furt a přesto je nam tu tak nějak fajně.

V lednu sem napsal text o tym, jake metody použivaju multykulturni kolaboranti a že by tu nejraději měli milijon černych, bo to pro ně znamena obrovsky byznys za naše prachy. Ono už to tak u socijalistu a jinych multykulturnich kolaborantu chodi. Jejich schopnost zarobit si prachy vlastnima rukama je nizka, a tak hrozně radi vymyšlaju nejruznějši metody, jak podojit stat a pomoci grantu a nejruznějšich nesmyslnych programu vytahnut prachy z našich kapes. A mam ty synky rad, oni su v tom prostě dokonali. Už vloni nam brali z kapes ročně pul milijardy, přestože tu žadni uprchlici nebyli. No a fčil pro ně začina raj. Přestože je 95% lidi proti temu, pro ně to znamena obrovsky byznys. A tak se ani nestydi lhat, použivat salamove a jine špinave metody, jak sem popsal v lednovem blogu „Byznys se Syřanama začina. Přivezte jich milijon!„Jeden multykulturni šašek si z mojeho bloga dokonce zrobil plagat a vyběhnul s nim na ulicu. Ani netušil, jak hezky su jeho metody v blogu popsane. A funguju dokonale! Kdo si dneska vzpomene, že socani v lednu mluvili o 70 ubohych syrskych děckach, v březnu o 700 dobře prověřenych, vzdělanych uprchlikach, v červnu schvalili to, proti čemu celu dobu žvanili a misto povinnych 1500 přijali dobrovolnych 1700, a dneska už se mluvi o desetitisicach… Fajne, no ni?

Multykulturni kolaboranti přes svoju naprostu minoritu vitězi na cele čaře, bo maju sve agenty Mordoru rozlezle na všeckich vyznamnych pozicach ve vladě, parlamentu, policii a zvlaště ve školstvi, kde si tito multykulturni kolaboranti zrobili svoje hnizda, v kerych produkuju desitky a stovky novych, mladych, zblbnutych, nadšenych mladežniku, keři by zrobili pro přistěhovalce cokoliv (hlavně, když to nebude za jejich prachy a přistěhovalci budu bydlet pokud možno daleko od nich).

Ve vladě tež nic noveho, slizky had na deset se zajel podivat do Bavorska, kaj navštivil sudetoněmeckeho tlusťocha a poklonil se pamatce nacistu, kerym při přesunu ubližili zli Česi. U kolaborantu z KDU-SSM nic noveho. Ani bych se nedivil, kdyby podporovali přisun slimaku, bo přece křesťanstvi aji islam maju stejne zaklady od Abrahama. Anebo od Abrahamoviča? Ale to asi ni, to je ten fotbalovy fanda, u kereho hral ten naš synek s tankistycku přilbu. No, za všim su schovane prachy. A tak zatimco slizky had na deset navštěvuje hroby ubohych Němcu, dočasně vyhnanych z Československa, jini slizci hadi pomalu připravuju odškodněni dočasně vyhnanych a jejich navrat, bo přece šlo o genocidu německeho obyvatelstva. Ja, kaj su prachy, tam su multykulturni kolaboranti v čele s KDU-SSM jako prvni. Jen si počtěte, co se připravuje za vašima zadama.

A to je asi tak všecko, co se tady za ten měsic stalo. Nic zvlaštniho, enem ten svět se do te prdele řiti tak nějak rychleji. A tak sem na vikend, kdy všeci naši idyjoti byli nasačkovani ve vychlazenych hytlermarketach, odjel na Gruň, bo tam je svět ještě v pořadku. Tam, kde před 50 rokama byla trava ve Starych Hamrach, a kde pak dalšich 50 roku byla přehrada Šance, je už zase enem trava. Mezi Bilym křižem a Gruni bylo pusto prazdno a U Charbulaka byl perzonal protivny tajak dycky, a tak sem rad, že sem zase u nas doma.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Charbulak.

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

Stanův komentář: Jsem ještě normální, pokuď pociťuji sympatie k Milanu Kohoutovi i Laďovi Větvičkovi zároveň? A nebyl by svět nudný, kdybychom všichni měli na všechno úplně stejný názor?

Přejít do diskuze k článku 100 komentářů