Diskuze k článku


 • Martin (už bez taky m) • 11. května 2017

  Kamil Mudra napsal

  Odkaz je nefunkční. Tento by fungovat měl:
  http://zpravy.idnes.cz/ukrajina-rusko-donbas-doneck-den-vitezstvi-pobedy-prehlidka-pr3-/zahranicni.aspx?c=A170509_140951_zahranicni_aha

  V „diskusi“ píší prakticky výhradně příznivci Kyjevské chunty, a společným jmenovatelem velké většiny zobrazených „diskusních příspěvků“ je zavilá nenávist k Rusku.
  Vypadá to na spolek Jandových komparsistů.
  Nejspíše „bojový úkol na netu“.

 • Martin (už bez taky m) • 11. května 2017

  Je fakt, že podobné „přehmaty“ jaké autor článku předvedl by se v naší rozvinuté kapitalistické společnosti dít neměly!
  Je skutečně zapotřebí vydat nějaký „patriot act“ pro novináře!
  Je třeba zastavit ty hnusné agenty Kremlu – kteří si naše hodnoty a naši demokracii po léta pečlivě budovanou sněmovními kádry dovolují zneužívat k proruské agitaci!
  Jak je možné, že v systému našich euroatlantických hodnot něco podobného vyšlo?!
  Je třeba to okamžitě smazat, stáhnout, zlikvidovat!
  Dovedete si představit tu hrůzu v palicích mladých – zejména dětí – kterou podobné texty mohou způsobit?!
  Je třeba dávat za vzor naši národně-frontovou generaci – jako je třeba pan Kalousek, Helenka Langšádlová, či neúnavného bojovníka obětovavšího se – po celou jednu generaci ve snaze překřičet hlasem svobody hluk sněmovních větráků – pana Marka Bendy!
  To jsou ti skuteční praví, zaručeně multikulti hrdinové naší doby, naší společné budoucnosti!
  Skutečné hrdiny přece nepředstavují nějací ometálovaní dědkové ale naši stateční vojáci míru v bratrském, nerozborném přátelství s USA statečně bránící hodnoty našeho světa na ruských hranicích.
  NATO je přece máme a z našich daní všichni platíme!
  Navrhuji nejvyšší kázeňský trest pro autora textu, důkladné prověření všech jeho rodinných příslušníků – a pro jistotu doživotní zákaz vstupu do našich chrámů svobody typu Kaufland, Lidl, Penny, Albert, Billa, Makro a dalších!
  To by se to hodovalo proruským agentům za naše poctivé kapitalistické peníze!
  Už opravdu by měl někdo udělat něco s tím Putinem – není možné aby dále takovými ideologickými paskvily zamořoval náš čistý veřejný prostor!
  Ty hochy co se obětavě snaží postupně odstranit všechny ty velitele povstalecké bandy na JV naší nebohé, pod ruským útlakem trpící proevropské Ukrajiny!
  Herojam slava!

 • Admirál • 11. května 2017

  Martin – „Je třeba dávat za vzor naši národně-frontovou generaci – jako je třeba pan Kalousek, Helenka Langšádlová, či neúnavného bojovníka obětovavšího se – po celou jednu generaci ve snaze překřičet hlasem svobody hluk sněmovních větráků – pana Marka Bendy!“

  Přidejte Sobotku, Zaorálka – ti se do jednotné fronty zapojují, od Vámi jmenovaných se liší jen detaily. Pak i plejádu politiků z ANO. Zlatuška, Telička, Stropnický, od Lidovců Gabal…

  Fujtajxl

  Pravdaaláska má vejce v každém košíku…

 • Bety • 11. května 2017

  Bára Štěpánová na Václaváku vyřvávala „Kde byl Babiš, když my jsme v 89 bojovali za svobodu?“
  Inu nechci bránit Babiše, ale každému, kdo nemá vymytý mozek je jasné kde byl.
  Využíval všech možností, které mu byly „bojovníky za svobodu“ poskytnuty k tomu, aby se stal oligarchou, a musel k tomu mít mezi „bojovníky za svobodu“ vlivné známé.
  Jak dlouho se lidé znovu a znovu nechají zblbnout?

 • peter. • 12. května 2017

  Hovadá krvilačné bruselské!Ešte stále nemajú dosť krvi a zabíjania.
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Prevrat-v-rezii-Bruselu-ozyvalo-sa-macedonskymi-ulicami-Na-Balkane-to-zacina-byt-ostre-287946

 • jokles • 13. května 2017

  K tomu článku jsem se, po jistých obtížích, dostal a přečetl si jej ! Připadá mi velmi dobře napsán a jednoznačně jako pravdivý ! Nic „divného“ jsem v něm nenašel ! Snad jenom to, že prošel, patrně nedopatřením, nedotčen politickou korektnosti….