Diskuze k článku


 • racek • 13. listopadu 2017

  Autor postrádá v našem politickém spektru různá obskurné účelová združení jsako Veěci Veřejné či Lidem nebo Bursíkovi Zelené. Chtěl bych ho upozornit, že ten subjekt existuje a má docela dost poslanců. Jmenuje se Piráti. Je to projekt Pražské kavárny a České televize, neb jim dělali zcela zdarma mohutnou volební kampaň. 6 krát deně duněl hlas pana Bartoše v hlavních časech a na všech besedách. Úkol sebrat hlasy tradičním stranám a Okamurovi vyšel. Ovšem jak se ukazuje, na pomluvy došlo. Je to opravdu jen spolek směšných a zmatených lidiček bez jakéhokoliv předpokladu porozumět úkolu, jaký by poslanci měli plnit. No, asi nepřežijí spolu celé 4 roky, klub se rozpadne a řada z nich se náhle „polepší“ a vstoupí k Babišovi. No, je to lidské, nikdo nechce zůstat chudý, že.
  A už se připravuje nový projekt, říkejme mu zatím X. Skupina ještě neprofláklých politiků z neůspěšných stran se dává dohromady a vbrzku vystoupí. Té chyby jako s nepoužitelnými Piráty se už kavárna nedopustí.
  Ani chyb co udělal celkem sympatocký Robejšek, který začal příliš pozdě, než aby se mohl prosadit a s lidmi, kteří rozhodně mu čest nedělali.

 • peter. • 13. listopadu 2017

  Ten chlap nemá žiadny zmysel pre sebereflexiu!Pochoval ČSSD a ešte nemá dosť.Chce zabrániť,aby sa niekedy vôbec dokázala postaviť na nohy.
  http://www.novarepublika.cz/2017/11/predni-hrobar-cssd-zaoralek-strasi.html

 • senil • 14. listopadu 2017

  Je demokracie vůbec nejlepší systém na světě? Slepá víra v demokracii, ale představuje poměrně nedávný fenomén. Nebylo to tak vždy. Třeba otcové zakladatelé USA nebyli pro demokracii ale pro republiku.

  http://www.epshark.cz/clanek/77/slepa-vira-v-demokracii-pomerne-nedavny-fenomen